Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Vy ste potvory, to bolo len na ukor toho, ze krcmy, restiky a pod. je na kazdom kroku. Dokonca este aj ked chcete kupit TV, tak je moznosti kopec. Ale ked chcete taku sprostost ako je guma do gati, tak si mozete nohy zodrat. Ja viem v Petrzalke len o jednej galanterii, snad je ich tu o trosku viac, ale v tych obchodnych centrach, hypermarketoch a inych komplexoch nic take nie je, zial. Tak si len robte srandicky.
na vyšehradskej je dobrá galantérka, aspon čo viem tak bola-dlho som tam nebol...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
na vyšehradskej je dobrá galantérka, aspon čo viem tak bola-dlho som tam nebol...
kde? preboha ved to je pri nas, ale aj ked som sa pytala mamiciek na ihrisku nevedeli. Ja som bola minule dost nemilo prekvapena, bola som pod Michalskou branou ale ponahlala som sa, ked som sa pytala v obchodoch, tak mi povedali, ze najblizsia galanteria je pri Dvoch levoch, co sa mi ani nahodou nechcelo ist. Viem, ze je na Fedinke, ale mam smolu vzdy ked tam idem je este priskoro.
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

nika.sum Pozri príspevok
Vy ste potvory, to bolo len na ukor toho, ze krcmy, restiky a pod. je na kazdom kroku. Dokonca este aj ked chcete kupit TV, tak je moznosti kopec. Ale ked chcete taku sprostost ako je guma do gati, tak si mozete nohy zodrat. Ja viem v Petrzalke len o jednej galanterii, snad je ich tu o trosku viac, ale v tych obchodnych centrach, hypermarketoch a inych komplexoch nic take nie je, zial. Tak si len robte srandicky.
Ja chodievam do jednej malej galanterky na namesti hraniciarov, je trochu schovana v jednom z panelakov ale zatial som vzdy kupila co som potrebovala a je tam velmi mila pani predavacka :-)
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

nika.sum Pozri príspevok
Vy ste potvory, to bolo len na ukor toho, ze krcmy, restiky a pod. je na kazdom kroku. Dokonca este aj ked chcete kupit TV, tak je moznosti kopec. Ale ked chcete taku sprostost ako je guma do gati, tak si mozete nohy zodrat. Ja viem v Petrzalke len o jednej galanterii, snad je ich tu o trosku viac, ale v tych obchodnych centrach, hypermarketoch a inych komplexoch nic take nie je, zial. Tak si len robte srandicky.
A načo by bola prosím Vás v Bratislave galantérka...
Ja si osobne pamätám kedysi jednu na Steinerke - neďaleko dvoch levov... ktovie, čo je tam dnes - ozaj, a čo je u dvoch levov?
Neviem, čo tu stále riešite - gumu do gatí, šnúrku do gatí...
Treba nové gate - a hotovo!
Kde inde na Slovensku si to môže podľa štatistík našich primerných zárobkov bežný občan /alebo obyčajný človek?/ dovoliť, ak nie v Prešporku - kúštik od Vídňa...
Ozaj, ktovie či vo Viedni dostať gumy do gatí...

A nika.sum, prestaň radšej obiehať všetky potencionálne obchody so šijacími /alebo šicími?/ potrebami, lebo sa Ti môže stať, že zoderieš topánky, a potom začneš zháňať opravu obuvi...
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Oliwa Pozri príspevok
A načo by bola prosím Vás v Bratislave galantérka...
Ja si osobne pamätám kedysi jednu na Steinerke - neďaleko dvoch levov... ktovie, čo je tam dnes - ozaj, a čo je u dvoch levov?
Neviem, čo tu stále riešite - gumu do gatí, šnúrku do gatí...
Treba nové gate - a hotovo!
Kde inde na Slovensku si to môže podľa štatistík našich primerných zárobkov bežný občan /alebo obyčajný človek?/ dovoliť, ak nie v Prešporku - kúštik od Vídňa...
Ozaj, ktovie či vo Viedni dostať gumy do gatí...

A nika.sum, prestaň radšej obiehať všetky potencionálne obchody so šijacími /alebo šicími?/ potrebami, lebo sa Ti môže stať, že zoderieš topánky, a potom začneš zháňať opravu obuvi...
Dvaja levy su (aspon dufam, ze ich nedali prec) na Spitalskej ulici, je tam tusim nejake policajne riaditelstvo alebo co. A vsetko okolo mam pocit ze je U dvoch levov. Ta galanteria tam je a asi je "jedina" co zostala. A mimochodom nebolo to do gati, ale to je jedno. A co sa tyka zarobkov, viem, ze je to bieda v niektorych castiach Slovenska, ale ani v BA si vacsina netapetuje s bankovkami steny a zije tu pomalicky od vyplaty k vyplate... a nebude to lahsie asi ani v buducnosti. A este opravovna obuvi je v kazdom nakupnom centre
Naposledy upravil nika.sum : 06.09.10 at 13:53
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

nika.sum Pozri príspevok
Dvaja levy su (aspon dufam, ze ich nedali prec) na Spitalskej ulici, je tam tusim nejake policajne riaditelstvo alebo co. A vsetko okolo mam pocit ze je U dvoch levov. Ta galanteria tam je a asi je "jedina" co zostala. A mimochodom nebolo to do gati, ale to je jedno. A co sa tyka zarobkov, viem, ze je to bieda v niektorych castiach Slovenska, ale ani v BA si vacsina netapetuje s bankovkami steny a zije tu pomalicky od vyplaty k vyplate... a nebude to lahsie asi ani v buducnosti. A este obuv je v kazdom nakupnom centre
Tak som si zrejme pomýlila Steinerku so Špitálskou - ono je to už dosť dávno -za mého mládí /v minulom tisícročí - ale Tisícročná včela ešte nie som... /. Ale čo si pamätám určite, chodili po tej ulici električky...

Však to, obuv kúpiš, ale s tou opravovňou obuvi by bol asi problém...
Žije sa /a vyrába/ na spotrebu - nie preto, aby Ti to, čo kúpiš, vydržalo čo najdlhšie /ako kedysi práčka či chladnička/ - máme "Americko na Slovensku" -ako výstižne napísala Pepsi v príspevku o ufónovi...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Oliwa Pozri príspevok
Tak som si zrejme pomýlila Steinerku so Špitálskou - ono je to už dosť dávno -za mého mládí /v minulom tisícročí - ale Tisícročná včela ešte nie som... /. Ale čo si pamätám určite, chodili po tej ulici električky...

Však to, obuv kúpiš, ale s tou opravovňou obuvi by bol asi problém...
Žije sa /a vyrába/ na spotrebu - nie preto, aby Ti to, čo kúpiš, vydržalo čo najdlhšie /ako kedysi práčka či chladnička/ - máme "Americko na Slovensku" -ako výstižne napísala Pepsi v príspevku o ufónovi...
pomylila som sa opravovna obuvi je v kazdom nak.centre
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tak potom ste fakt väčšia dedina ako my .. U nás som ju zaregistrovala asi len v 2-3 centrách...
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
jedna galantérka je oproti sociálke na záhradnickej pri justičáku...čučím do nej keď čakám na dostavník...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Oliwa Pozri príspevok
No ak bude malý po tatovi, máš sa na čo tešiť... - napr. na takú pubertu...
no to sa teda tešíme obaja, malý je celý tato, aj výzorovo aj povahovo.
Minule manžel poznamenal, že malý je celý on, že z toho chytá hrôzu , manžel ako dieťa bol furt tam, kde sa zle robilo, neskôr z toho vyrástol.
Ale pokiaľ bude aj taký šikovný ako tatino, nebojí sa manuálnej práce, ale ani odbornej, nepije alko, žiadne cigarety, žiadne diskotéky, vie sa zabaviť aj inak , je to ale čistý realista, tak malý sa dokáže v tomto rýchle svete uchytiť a mať sa celkom ok. Hlúposti a slovné vyjadrenia tie ma netrápia, na tých sa dá zabaviť. Samozrejme, že sú veci, ktoré ja nemusím a predsa sa s nimi stretávam, bolo by o čom písať. Zase ale nepíšem, o tom, čo by som vedela, že môjmu manželovi by to prekážalo, naše súkromie rešpektujem, patrí iba nám. Vyjadriť sa síce vyjadrím, ale do určitej miery, ktorá neprekáža ani jednému z nás. Kľudne by si mohol prečítať všetky moje príspevky, maximálne by prekrútil očami, poprípade by sa pousmial, nad určitým vyjadreniami ako ho poznám by len poznamenal: A zase si ma zahanbila, takže radšej ani čítať nejdem .

Neriešim pokom je synček, hlavne, že ho máme. Odkedy som balansovala ( s vážnymi pôrodnými komplikáciami) na hranici života a smrti, vážim si život oveľa viac ako predtým, vážim si, že mám manžela, aj keď jednoduché to s ním vôbec nie je, ale bez neho by bolo ešte horšie, máme synčeka, naše spoločné šťastie - oni ma posúvajú ďalej, mám kde bývať, mám aj prácu. To úplne postačuje. Že sú akí sú, hlavne že chcú byť so mnou, sú moje lásky, sú v mojom srdiečku a teším sa na ďalšie chvíle, aj tie krásne, aj tie menej pekné, na ktoré po čase budeme spomínať s úsmevom.
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
A načo by bola prosím Vás v Bratislave galantérka...
Ja si osobne pamätám kedysi jednu na Steinerke - neďaleko dvoch levov... ktovie, čo je tam dnes - ozaj, a čo je u dvoch levov?
Neviem, čo tu stále riešite - gumu do gatí, šnúrku do gatí...
Treba nové gate - a hotovo!
Kde inde na Slovensku si to môže podľa štatistík našich primerných zárobkov bežný občan /alebo obyčajný človek?/ dovoliť, ak nie v Prešporku - kúštik od Vídňa...
Ozaj, ktovie či vo Viedni dostať gumy do gatí...

A nika.sum, prestaň radšej obiehať všetky potencionálne obchody so šijacími /alebo šicími?/ potrebami, lebo sa Ti môže stať, že zoderieš topánky, a potom začneš zháňať opravu obuvi...
tu si ešte niekto pamätá Steinerku? dobrá galantérka je pri justičáku, majú tam aj krásne vlny na pletenie a galantérka je aj na Miletičke pri "šerloku" zástavka MHD
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
A urob ako chceš....
> Milý spoluobčan,
>
> nezdá alebo zdá sa Ti divné,
> že sa o blížiacom referende nič nehovorí a nič nepíše v masovokomunikačných
> prostriedkoch? Prečo sa verejnosť nevyzýva, aby prišla k urnám, ako keď sa delí
> moc?
>
> .....
> pretože mocní sú v ohrození? Vieš o čom sa bude rozhodovať?
>
> Nedaj sa
> pomýliť argumentom, že sú to zbytočne vyhodené peniaze.
>
> Peniaze
> neušetríš, lebo referendum 2010 je právoplatne vyhlásené a bude
, ale môžeš
> zahlasovať za zmenu, ktorá ušetrí nám všetkým - Tvoja účasť je
> potrebná.
>
> Pošli tento
> mail svojim známym a pomôž ho šíriť po Slovensku.
>
>
>
> Referendum
> sa vykoná v sobotu 18. septembra 2010 od 7:00 do 22:00 s otázkami:
>
> 1. Súhlasíte s tým, aby Národná rada
> Slovenskej republiky zákonom zrušila povinnosť fyzických osôb a právnických
> osôb platiť úhradu za služby verejnosti poskytované Slovenskou televíziou
> a Slovenským rozhlasom?
>
> 2. Súhlasíte
> s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom rozšírila možnosť
> prejednať konanie poslanca Národnej rady Slovenskej republiky ako priestupok na
> všetky priestupky podľa zákona o priestupkoch?
>
> 3. Súhlasíte
> s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky ústavným zákonom znížila počet
> poslancov Národnej rady Slovenskej republiky na 100 s účinnosťou od
> nasledujúceho volebného obdobia?
>
> 4. Súhlasíte
> s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom ustanovila, že orgány
> verejnej moci môžu obstarávať osobné motorové vozidlá s obstarávacou cenou
> maximálne 40 tisíc eur?
>
> 5. Súhlasíte
> s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky ustanovila možnosť voliť poslancov
> Národnej rady Slovenskej republiky a poslancov Európskeho parlamentu
> prostredníctvom internetu?
>
> 6. Súhlasíte
> s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom vyňala osoby poverené
> výkonom verejnej moci z možnosti uplatniť právo na odpoveď podľa tlačového
> zákona?".
>
> Zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 564/1992
> Zb. o spôsobe vykonania referenda v znení zákona č. 192/2007


KONEČNE MOŽETE AJ VY ZASIAHNUŤ DO MOCI MOCIPÁNOV, KTORÍ NÁS POTREBUJÚ, LEN JEDEN DEŇ V ROKU. KEĎ NÁM TO UŽ PREDOSTRELI NA STOL A CHCÚ TO MAŤ, NECH TO MAJÚ !!!!!!
A PREČO KRIČIA, ŽE BUDE NEPLATNÉ, NO LEBO SA BOJA, ŽE BUDE PLATNÉ !!!
NEBUĎ ĽAHOSTAJNÝ A POĎ ZAKRÍŽKOVAŤ KAŽDÚ OTÁZKU "v štvorčeku "ÁNO"
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..som dnes dostala emailom..tak posúvam...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Práve sme sa vrátili z urgentu... Teraz večer malý spadol pri akvarijovej skrinke a rozrazil si spodnú peru - z vonku aj z vnútra... Bolo to pár stehov a vééééľmi veľa kriku (hlavne zo strachu)
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
calawen Pozri príspevok
Práve sme sa vrátili z urgentu... Teraz večer malý spadol pri akvarijovej skrinke a rozrazil si spodnú peru - z vonku aj z vnútra... Bolo to pár stehov a vééééľmi veľa kriku (hlavne zo strachu)
to je mi ľúto, maminka rýchlo pofúka, aby sa rana zahojila.....

bohužiaľ, to sa pri deťoch stáva....
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

chudiatko Adrianko, opatrujte sa skore zahojenie prajem
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lujza.j Pozri príspevok
tu si ešte niekto pamätá Steinerku? dobrá galantérka je pri justičáku, majú tam aj krásne vlny na pletenie a galantérka je aj na Miletičke pri "šerloku" zástavka MHD
Ja to volam stale Steinerka a nie Krizna. Pri tom justicaku viem ze bola, nieco tam vsak rusili, teraz neviem ci len tie latky alebo galanterku (ak sa mi zda). Pri Mileticke tiez poznam. A uz dokonca som dnes vystihla galanterku na Fedinovej v Petrzalke takze baby mam uz zasoby gumy do gati.
Len je smiesne, ze ich je tak malo, ale na druhej strane, to chapem, lebo asi velky rabat na tom tovare nemaju.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ako vidno, aj akváriové rybky môžu byť nebezpečné... neboj, mamina, sa mu to zahojí, kým sa ožení...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no Steinerka to bola dosť dávno, to mi tam ešte bývala babka, kedy som niekomu povedala, že Steinerka tak by nik nevedel o čom točím
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Však hovorím, že to bolo ešte v minulom tisícročí...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať