Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dievcence, nerozculujte sa, nestoji to za to, uzite si peknu nedelu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.stream.cz/video/484534-tancici-mimino-samba
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja by som sa bala, ze dieta z toho stola spadne. Asi by som nieco taketo nedovolila.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Synovec také zatiaľ nevie. On iba brejkuje - ľahne na chrbát (či skôr položíme ho na chrbát) a začne sa točiť dokola - ale len v smere hodinových ručičiek
A tiež to robí na stole a nikdy nespadol.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Jozef Mihál Pozri príspevok
Pardon, netuším kde ste prišli na to, že chcem zrušiť gastráče. Poprosím link.
Jozef Mihál Pozri príspevok
Nový Čas je seriózne médium??
A ktoré je seriózne? Ktorému môžeme veriť, že nám povie pravdu o tom, čo pre nás vláda chystá?

PS: Bez vetra sa ani lístok na strome nepohne.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://peniaze.pravda.sk/odvody-z-ve...0_sk-pstat_p59
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Je PRAVDA seriozne medium?
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

tccc......tcccc..... rozmýšľam....

že aj tam pracujú len ľudia, ktorí majú svojho šéfa a ten šéf ma zasa známeho, ktorý má známeho väčšmi postaveného... ups! chcela som napísať vyššie postaveného.

No radšej o tom už nebudem ani rozmýšľať, ani písať !!!!
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ako je to s tym odstupnym pre ministrov a poslancov. Uvazovali ze sa to zrusi ale viac som o tom nic nepocula. Inak to bola dost velka hlupost, nechapem ako je mozne ze vobec bolo niekedy zavedene, ze budu dostavat odstupne. Ked som niekde zamestnana na dobu urcitu tiez nedostanem odstupne ked ta doba uplynie a to je vlastne v pripade ukoncenia obdobia na ktore boli zvoleni a v pripade ministrov ak urobim nejaky preslap a musim odist, tak ake odstupne? Ked odidem dobrovolne (co asi nebyva) tiez je to na hlavu postavene aby dostali odstupne.
Toto som nasla na nete, ale je to zo zaciatku jula:

http://spravy.pravda.sk/ministri-a-p..._sk_domace_p12
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Našla som dnes medzi našimi oslávencami 105 ročného poraďáka( alebo poraďáčku) ? Neviem, ale celkom ma to pobavilo. Takže môžete iba hádať koľko má vlastne rokov.


Téry (105),
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
wagner Pozri príspevok
Našla som dnes medzi našimi oslávencami 105 ročného poraďáka( alebo poraďáčku) ? Neviem, ale celkom ma to pobavilo. Takže môžete iba hádať koľko má vlastne rokov.


Téry (105),
Ak ma pamat neklame, tento clpvek pred casom zostavoval ciernu listinu neposlusnych clenov.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Toto asi nepotrebuje komentár:

[hore]Viaceré obce a mestá na hornej Nitre sú po búrkach pod vodou



Cesta medzi Prievidzou a Handlovou je neprejazdná, ľudia majú zaplavené dvory a pivnice. Hasiči sú v plnom nasadení.
PRIEVIDZA. Niekoľkohodinová búrka spôsobila na hornej Nitre miestne záplavy. Kritická situácia je v Handlovej, kde strhlo most. Na rieke Nitra a riečke Handlovka vyhlásili tretí stupeň povodňovej aktivity. Voda z tejto riečky, vtekajúcej do rieky Nitra, sa vybrežila na komunikáciu vedúcu popod dva železničné mosty. Na vozovke museli dočasne vylúčiť premávku a presmerovať ju do iných ulíc. TASR o tom informoval riaditeľ Povodia hornej Nitry Topoľčany Marián Jursa.
Podľa neho zvýšený stav vody prudko stúpol na viacerých prítokoch a menších potokoch. V Nedožeroch-Brezanoch zaplavil miestny potok niekoľko domov. Hasiči museli vytrhnúť stavidlo, aby voda mohla lepšie odtekať. Na cestu vedúcu do Malinovej sa voda na viacerých miestach dostala z polí




Čítajte viac: http://prievidza.sme.sk/c/5507196/vi...#ixzz0wgDdM9mU
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Staré sídlisko v PD je celé pod vodou - cca 70 cm vody na uliciach. Schyľuje sa k ďalšej búrke. Dnes už boli dve ...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

wagner Pozri príspevok
Našla som dnes medzi našimi oslávencami 105 ročného poraďáka( alebo poraďáčku) ? Neviem, ale celkom ma to pobavilo. Takže môžete iba hádať koľko má vlastne rokov.


Téry (105),
no... my skalní poraďáci vieme, o koho ide

a nick je asi podľa toho, že práve sa nachádzal na Téryho chate...
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Zatiaľ ma rozčuľuje iba to, že táto nová vlády pripravuje iba kroky , ktoré sú v neprospech malých živnostníkov a to boli sľuby že malým živnostníkom sa bude pomáhať. Všetko sa ide robiť proti nim. To sa už ani nechce pozerať správy čo všetko sa ide vymýšľať aj z ministerstva financii aj z ministerstva práce socialných vecí a rodiny proti občanom a drobným podnikateľom. Zajtra vyjdú von s pravdou vraj na tlačovej konferencii p.Mikloš a p.Mihál. Tak už ma ničím asi neprekvapia.Proste naplniť štátnu kasu od obyčajných ľudí.To je "nový " vietor.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

a co si ine cakal ?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

a k tomuto co povedat..[SEARCH]http://www.ta3.com/sk/reportaze/159665_zelezniciarske-platy[/SEARCH]
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jano24 Pozri príspevok
Zatiaľ ma rozčuľuje iba to, že táto nová vlády pripravuje iba kroky , ktoré sú v neprospech malých živnostníkov a to boli sľuby že malým živnostníkom sa bude pomáhať. Všetko sa ide robiť proti nim. To sa už ani nechce pozerať správy čo všetko sa ide vymýšľať aj z ministerstva financii aj z ministerstva práce socialných vecí a rodiny proti občanom a drobným podnikateľom. Zajtra vyjdú von s pravdou vraj na tlačovej konferencii p.Mikloš a p.Mihál. Tak už ma ničím asi neprekvapia.Proste naplniť štátnu kasu od obyčajných ľudí.To je "nový " vietor.
Otázku by som položil aj trochu inak .

Kto sú obyčajní ľudia ???
Títo ???
http://obycajniludia.sk/

alebo snáď títo ?????
http://www.nrsr.sk/

Neverím ...

P.S.:
Len tak , mimochodom ...aj keď medzi neobyčajných /viď vyššie / nepatrím , tak sa zároveň ani za "obyčajného" nepovažujem ...
Som len , hm , ale aspoň normálny ......síce niekedy aj to nie ...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

[SEARCH]zelezniciarske platy[/SEARCH]
[SEARCH]Výsledky zo správ pre dotaz zelezniciarske platy Železničiarske platy‎ - pred 4 hod[/SEARCH]
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

nika.sum Pozri príspevok
Ako je to s tym odstupnym pre ministrov a poslancov. Uvazovali ze sa to zrusi ale viac som o tom nic nepocula. Inak to bola dost velka hlupost, nechapem ako je mozne ze vobec bolo niekedy zavedene, ze budu dostavat odstupne. Ked som niekde zamestnana na dobu urcitu tiez nedostanem odstupne ked ta doba uplynie a to je vlastne v pripade ukoncenia obdobia na ktore boli zvoleni a v pripade ministrov ak urobim nejaky preslap a musim odist, tak ake odstupne? Ked odidem dobrovolne (co asi nebyva) tiez je to na hlavu postavene aby dostali odstupne.
Toto som nasla na nete, ale je to zo zaciatku jula:

http://spravy.pravda.sk/ministri-a-p..._sk_domace_p12
Prosím ťa čo sa čuduješ veď oni sa obetovali v prospech nás, si predstav že odmietol napríklad nejakú dobre platenú funkciu na príklad riaditeľa Carga a podobne. Tak si to predsa musia nejak nahradiť. A to má potom rodina hladovať alebo čo alebo nebodaj má ísť na úrad práce si predstav tú výšku podpory a on už adekvátne zamestnanie ťažko zoženie. Videla si už na úp vycapené napríklad voľné miesto minister?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať