Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A pritom hodinu poriadne prší a záplavy nenormálne, neviem, čo keby takto pršalo týždeň, tak to dovi, dopo a poniektorých z nás nezachráni ani to že bývame na 5 poschodí-zatopí to všetko a konec...
Stanko, u nás dnes boli dve búrky, počas tej druhej lialo skoro 4 hodiny. Pretrhla sa sa hrádza pri Handlovej a všetka voda sa valila na okolité dediny a Prievidzu. Keď mi o tretej kamarátka volala, že na ulici pred bytovkou majú 70 cm vody, neverila som ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad Pozri príspevok
Stanko, u nás dnes boli dve búrky, počas tej druhej lialo skoro 4 hodiny. Pretrhla sa sa hrádza pri Handlovej a všetka voda sa valila na okolité dediny a Prievidzu. Keď mi o tretej kamarátka volala, že na ulici pred bytovkou majú 70 cm vody, neverila som ...
Veronika, ale 4 hodiny lialo a toto?-si neviem predstavit keby tak lialo teda nie týžden ale len jeden celý deň...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
My sme boli dnes na výlete, odišli sme za krásneho počasia, ale búrka vždy bola pred nami, takže keď sme išli územím už moc nepršalo. Ledva sme sa vyhýbali konárom, stromom, neraz bol prejazdný iba jeden pruh, voda na ceste, našťastie hasiči konáre likvidovali, tak sme sa aj dostali k rodičom, ináč by sme sa k nim ani nedostali. Išli sme NZ- Nitra-Levice-smer Krupina-Dudince-Nové Zámky.
To sme chceli ísť ešte cez B.Štiavnicu, cca 25km od rodičov, ale už sme neriskovali.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

lenkak Pozri príspevok
My sme boli dnes na výlete, odišli sme za krásneho počasia, ale búrka vždy bola pred nami, takže keď sme išli územím už moc nepršalo. Ledva sme sa vyhýbali konárom, stromom, neraz bol prejazdný iba jeden pruh, voda na ceste, našťastie hasiči konáre likvidovali, tak sme sa aj dostali k rodičom, ináč by sme sa k nim ani nedostali. Išli sme NZ- Nitra-Levice-smer Krupina-Dudince-Nové Zámky.
To sme chceli ísť ešte cez B.Štiavnicu, cca 25km od rodičov, ale už sme neriskovali.
Lenkaaa, a čo si nezakričala, že si v LV? Takto nenápadne prejsť okolo
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To som ešte ráno nevedela, že tadiaľ pôjdem.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No to je velmi velmi smutné...,jeden by neveril,čo tá voda dokáže- inak, nemam z toho dobrý pocit- ja viem aj volakedy sa stávali nešťastia a katastrofy ale zdá sa mi( neviem či len mne),že posledných 10rokov je toho stále viac a viac,hmhm-stále čosi- záplavy, lietadla padajú,bane vybuchujú-no neviem, či to tu ešte vydrží dlho-dávam tomu nášmu svetu tak 500 rokov max, ked to pojde týmto tempom dopredu...
Čo sa týka tých katastrof, dnes je to preto horšie, lebo všetky moderné výdobytky starnú, nie sú peniaze na ich opravu, úpravu alebo modernizáciu, sú len na výstavbu luxusných obrovských obchodných a bankových kolosov. Korytá riek a potokov starnú tiež. Namiesto toho, aby sa čistili, zanášajú sa odpadom. Takže silnejšia búrka a voda je v uliciach. A že padá viac lietadiel? Možno je to štatistikou. Kedysi sa toľko nelietalo, dnes je vzdušný priestor preplnený. A možno aj preto, že aj lietadlá starnú.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Škoda, bola by som Ťa rada stretla a Martinka vyobjímala
Aaaaaa..neskoro, tento odkaz patrí Lenke
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To by sme sa mohli dohodnúť, pôjdeme do Dudiniec pozrieť DanieluSL. Ty Dudince nemáš moc ďaleko.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Lenka, to by bolo super, Dudince nie sú naozaj ďaleko od nás. Dohodneme sa ešte.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
A ja zase nemám od Dudiniec ďaleko rodičov, smer Krupina.
Dohodneme sa, aj keď u nás je to vždy dosť na rýchlo.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A pritom hodinu poriadne prší a záplavy nenormálne, neviem, čo keby takto pršalo týždeň, tak to dovi, dopo a poniektorých z nás nezachráni ani to že bývame na 5 poschodí-zatopí to všetko a konec...,zasa naložíme do člna( nejakej novodobej archy) po 2 kusy zo všetkého živého ako volakedy a konečná...
Na TA3 som v popoludňajších správach zaregistrovala, ako čítali maily od ľudí z Handlovej a Prievidze a nejaký chlapík písal, že "idem vyhodiť kotvu z auta, aby mi ho neodnieslo" ... tomu hovorím čierny humor, resp. absolútny zmysel pre humor...
Je to fakt dramatické, zaparkuješ auto, a o chvíľu ho nemáš - ale leasing Ti zostane /ak ho máš/...
Ale kým nejde o život...
Naposledy upravil Oliwa : 16.08.10 at 08:57
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Jano24 Pozri príspevok
No práve.Nová vláda by mala v prvom rade šetriť na nezmyselných výdavkoch štátného byrokratického aparátu, nehoráznych manažerských platoch, a nie že ide viac zvyšovať v konečnom dôsledku daňové a odvodové zaťaženie tých ktorí nemajú manažerské platy ako prezident republiky.Pri zavedení ďalších odvodových povinnosti /a a vraj sa mali odvody znižovať, ale to e už úplne ticho v tomto smere/ sa tak akurát zvýši v spoločnosti čierna práca.
Je kopa príspevkov v tomto duchu,ale mám pocit,že ste sa zbláznili.Ved nová vláda ešte nič neprijala,de facto ju aj s programovým vyhlásením prijali tuším v stredu 11 alebo 12 .8,takže teraz vchádzaju do platnosti opatrenia Tomanovej a Smeru.Netvrdím,že títo nič neprijmu,ale zase toto čo práve vchádza do platnosti patrí Smeru.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Llívia Pozri príspevok
Neviem, či je PRAVDA seriózne médium, ale ako sa hovorí, bez vetra sa ani lístok nepohne.
Ak chce vláda získať peniaze takýmto spôsobom, veľmi ľahko si môže akurát tak "nabiť hubu", lebo zavedením odvodov na dohody a na prenájmy bude ešte väčšia snaha vyplácať ľudí priamo "na ruku", čím štát príde o dane z príjmov a príp. ešte bude musieť vyplácať niečo na sociálnych dávkach a v prípade prenájmov bude tiež snaha tieto príjmy "stopiť". Po zavedení odvodov z týchto príjmov budú platbám "na ruku (na čierno)" viac naklonení aj tí, čo predtým s tým nesúhlasili, veď ide o ich peniaze.
Niekde som čítala ,že majiteľmi Pravdy su J and T.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

To je kto?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

BXLmiami Pozri príspevok
Je kopa príspevkov v tomto duchu,ale mám pocit,že ste sa zbláznili.Ved nová vláda ešte nič neprijala,de facto ju aj s programovým vyhlásením prijali tuším v stredu 11 alebo 12 .8,takže teraz vchádzaju do platnosti opatrenia Tomanovej a Smeru.Netvrdím,že títo nič neprijmu,ale zase toto čo práve vchádza do platnosti patrí Smeru.
Nikto sa nezbláznil. Povinnosť platenia odvodov z dohôd a prenájmu je nápad tejto vlády (aspoň podľa toho článku). Čierna práca a vyplácanie na ruku je tu aj teraz a nie v malom rozsahu a veľa ZAMESTNANCOV sa s tým stretáva. Po prijatí takýchto opatrení (platenie odvodov z dohôd) to bude rozšírené ešte viac a štát príde o peniaze na daniach zo závislej činnosti, takže sa to môže štátu veľmi rýchlo vypomstiť.

Ale tiež je možné, že je to len ďalšia bublina, kde sa niečo pustí do éteru, aby Radičová mohla prísť a víťazoslávne prehlásiť, že nič sa meniť nebude, všetko zostane po starom, aby ukázala, aká je vláda dobrá.
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

Pozri si večer reprízu avízovanej tlačovky dnes o 11.00 hod na TA3 .Ma tam byť Mikloš a Mihál, a názor zmeníš či sa niekto zbláznil.
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

To bol odkaz pre BXL maiami,aby nedošlo k nedorozumeniu
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Llívia, to sú (boli) sponzori bývalej vlády...
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Poradili by ste mi, ako postupovať, keď potrebujem ďalší kľúč k autu?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ja si nemyslím,že táto vláda je zlatý kvet,alebo že tlačovky.Ja len dôsledne rozlišujem ktoré opatrenie ku komu patrí a kto je za čo zodpovedný,aby som sa vedela zariadiť v dalších voľbách.Takže aby bolo jasné,momentálne dvihnutie odvodov pre živnostníkov schválil Smer a Tomanová.Ked niečo schvália Mihál a Mikloš-schvália a nielen hovoria-tak to posudim.Z toho posudzovania mi vyjde najmenšie zlo,ktoré budem voliť v nasledujucich voľbách.Je to moja taktika od začiatku,posudzovať skutky a nie reči.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať