Zavrieť

Porady

Chlieb upeceny bez namahy a pekarne

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Mile pekarky, chcem vas upozornit na jeden uzasny recept na chlieb, je jednoduchy, absolutne bezpracny a pritom naozaj velmi dobry. Odkedy som sa ho odhodlala upiect, chlieb nekupujem a do posledkej omrvinky doma chlieb zjeme.http://varecha.pravda.sk/recepty/dom...95-recept.html
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Rozalka Pozri príspevok
Pekárničku používam už len na miesenie, akéhokoľvek, nielen kysnutého cesta. Pracuje lepšie ako kuchrobot.
Janka, vďaka za nápad, rímsky hrniec mi zatiaľ nenapadlo použiť.
Roznych hrncov mam doma plno,ale liatinovy s pokryvkou nie, takze skusam . Zistujem, ze tento chlebik sa da upiect v hocicom,vzdy je dobry.
Moj prvy pokus bol v obycajnom nerezovom-tescomackom hrnci,z ktoreho som pred vlozenim do rury odskrutkovala usi - tiez sa vydaril.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1



Maly chlebik 600g na to potrebujete - 500g hladkej muky, 300ml vlaznej vody, 1kocka drozdia,
1 kavova lyzicka soli, 1kavova lyzicka rasce, 1 vacsi uvareny zemiak, 1 polievkova lyzicka octu, 1kavova lyzicka praskoveho cukru
Do pohara si odlejete polovicu vlaznej vody pridate praskovy cukor a drozdie a nechate, aby drozdie nabopnalo. Do misky si date muku, sol, rascu. do zvysnej vody si pridate ocot, zamiesate a pridate do misky s mukou. Uvareny zemiak si nastruhate na jemno a pridate k tomu, pridate aj hotovy kvasok. Poriadne vymiesit, nechat cca 15minut na teplom mieste kysnut, po 15 minutach znovu premiasat a opakovat 2-3 krat. Ja chlebik peciem na mriezke z truby, na tu si dame alobal, trosku pomucime. vykysnute cesto si dame na dosku, rozvalkame na hruho, zvynieme ako zavin a dame na ten alobal. Potriet to slanou vodou a piest. Pečieme to na 160stupnov cca 40 minut, treba to sledovat, aby to nezhorelo. Vyberieme upeceny chlebik a este na horuci polozit mokru utierku, aby zmakla korka.
Naposledy upravil alaya1 : 28.01.13 at 08:03
1 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
zaujímavé, asi vyhodím pekárničku.................
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Vyzerá dobre, ale kde vziať liatinový kastról?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

tetrisss Pozri príspevok
Mohol by to byt aj kameninovy, ide asi o to, aby sa samotna ta nadoba rozohriala a dala zatvorit, keby som nemala nadobu, kludne by som ho upiekla aj na plechu, akurat by ho asi bolo treba pokryt na zaciatku alobalom.
tetriss, v tom odkaze je nezodpovedaný dotaz, kde treba to cesto počas noci skladovať - v chladničke, alebo volne na kuchynskej doske ...
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Určite to vyskúšam, aké hrnčeky 2 dcl ? Na tom videu tá odmerka bola dosť malá.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ja som merala odmerkou 200mll, 2dcl
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Gapo Pozri príspevok
Vyzerá dobre, ale kde vziať liatinový kastról?
Objem je dôležitý.Možno tento by bol vhodný. http://kotliky.sk/index.php?main_pag...roducts_id=314

tetrisss Pozri príspevok
Mile pekarky, chcem vas upozornit na jeden uzasny recept na chlieb, je jednoduchy, absolutne bezpracny a pritom naozaj velmi dobry. Odkedy som sa ho odhodlala upiect, chlieb nekupujem a do posledkej omrvinky doma chlieb zjeme.http://varecha.pravda.sk/recepty/dom...95-recept.html
Tetrisss, koľko litrov má liatinová nádoba? Ide o pekáč alebo hrniec?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Katarina Pozri príspevok
Určite to vyskúšam, aké hrnčeky 2 dcl ? Na tom videu tá odmerka bola dosť malá.
píše sa o 3 dcl
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
skus odmerat kolko vody tam vojde....inak dik za odpoved
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Mohol by sa chlebík piecť v rímskom hrnci? Keď ho nechám v rúre zohriať prázdny a potom dám do neho chlieb, nepraskne mi?
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

jozka56 už je chelbík upečený ?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Len o 12h som prišla domov z TT, pečenie začne o 14h
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Už sa chlebík pečie.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dal by sa chlebík upiecť v pekáči z tuperwaree = t.zn. znesie tento pekáč polhodinové zahrievanie bez obsahu ?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

hmotnosť po upečení 600g
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..az sa mi nan slinky zbiehaju..tak dobre vyzera..musim to skusit
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Chlebík vyzerá skvele, no môj liatinový pekáč je veľký, cca na veľkú kačicu, bude tam len tak rozťapnutý, nie?
alebo spraviť väčšiu dávku?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mna by zaujimalo,ako chuti?
je dost deravy,aj na povodnom obrazku a aj na tom od jozky.
tak neviem ako si ho niecim natrieme?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať