Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mojej svokre sa raz stalo toto:
príde domov, za stolom v kuchyni rozložený cudzí chlap, tak si myslela že svokor priviedol nejakú návštevu a on sám je na WC, v kúpeľni, alebo v niektorej izbe. Milo sa s cudzím zvítala, podebatili o počasí - no ale vlastný manžel sa stále neukazoval, v byte bolo ticho, rozhovor začal viaznuť.
Nezostalo jej nič iné, len sa opatrne opýtať ako sa dostal do bytu: a ako pri vyšetrovaní vysvitlo bol to tajný milenec hornej susedy ktorá mu dala kľúče od bytu, aby mohol rýchlo prekĺznuť bez zvonenia k nej.
Lenže aká náhoda: s mojou svokrou si ako dobré susedy natoľko dôverovali že si predtým vymenili kľúče pre prípad že by decká zabuchli dvere. No a tá neverná suseda dala omylom frajerovi kľúče od bytu mojej svokry namiesto svojich a ten ťulpas keďže bol celý vynervačený z tajného rande si zasa nevšimol že nimi v pohode otvoril byt o poschodie nižšie s inou menovkou na dverách. A tak čakal na frajerku až ubzikne z roboty sediac za stolom mojej svokry........

Keď svokra odprevadila milenca k hornej susede, aby cestou zasa nezablúdil - tej od prekvapenia skoro spadol župan, lebo už vyondulovaná ako hlásateľka za socíka čakala na frajera kedy si bez zvonenia otvorí byt kľúčom.........

Keď tak nad tým rozmýšľam: aká škoda že svokor neprišiel domov skôr ako svokra.......hehe

Ponaučenie:
pre každý prípad treba o frajerovi povedať všetkým susedám v dvanásťposchodovom vežiaku.......


6 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

v plazi odznelo,vraj zmenila som nazor o 360 stupnov,neviem ci jej doslo ze v podstate ho nezmenila-traposit v reality bez reality ,,perlami ducha,, to je asi jednoduchsie ako sa naucit matiku-keby tak dali reality sou-Ozrejmi svoje vedomosti,neviem ci by bol taky naval do nej./za komunistov tusim islo nieco take ako 10 stupnou ku zlatej/
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

trisestri Pozri príspevok
v plazi odznelo,vraj zmenila som nazor o 360 stupnov,neviem ci jej doslo ze v podstate ho nezmenila-traposit v reality bez reality ,,perlami ducha,, to je asi jednoduchsie ako sa naucit matiku-keby tak dali reality sou-Ozrejmi svoje vedomosti,neviem ci by bol taky naval do nej./za komunistov tusim islo nieco take ako 10 stupnou ku zlatej/
-minule jedna nemenovaná playmate v jednej relácii komentovala produkt, a že vraj pochádza zo severojužnej ameriky?!
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

trisestri - tak potom toto skús http://primar.sme.sk/c/4117029/hemoroidy.html
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Server je spálený, pokoj harddisku jeho. Zálohy cca mesiac staré, korešpodencia, všetky prehľady & Co. Zo skladu našťastie chýba len týždeň . Staré roky z účta ....ak nebude dobrá záloha, tak sú v pekle .... Intrastat nefunkčný.... A ráno ma vo dverách privítala dohodárka s rukou v sadre (praváčka, pravou), že ona chce robiť.....
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
u nás riadna letná búrka...konečne...riadne zatiahnuto, vyzerá to na dlhšie...

manžel doniesol veci domov a vraj nech prídem s dáždnikom...tak on mal dáždnik, kým preniesol veci a ja v plavkách v daždi- veď mne už neublíži
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Hansa Pozri príspevok
-minule jedna nemenovaná playmate v jednej relácii komentovala produkt, a že vraj pochádza zo severojužnej ameriky?!
minule v telke dávali ,ako zistiť, či nemáte nezaplatenú pokutu, aby ste sa vyhli exekútorovi...až so mnou cuklo, keď oznámili, že každý občan môže zavolať na príslušné krajské oddelenie a spýtať sa ,či nemáte voči nim pohľadávku... záväzok ma vôbec netrápi
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
cely zivot tuzim zbohatnut a aka ironia teraz mam zlatu zilu ktora my je tak na .....
..

.....kurňa, nechci všetko naraz!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tu nikto kafu popoludňajšiu nevarí, any čaj sa nepodáva a moje gépées sa vyjadrilo písomne, že má tých horúčav plnú onú a tak spí dnes celý deň...takže až fčul navečer dám sem, aj melón, nanuk a zmrzku...a bazén s chladenou vodou...a krásne sny o snehu a mínus 25 studených...
...a pozdrav Vieroč, nech už príde,aj hubatej hubke,lebo som na nu zabulla -no a tak..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hore nejaký rámus - asik tam niekto kolky hádže. A tresk. Uff, šak to blesk - a blízko.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

poslušne hlásim návrat z Malorcy, tak som hýrila, že každý deň som vycucala 6 fliaš tekutého denne , len sa neviem rozpamätať či to bola hruška alebo slivka, som opálená ako čert.......aj udusená.....čo chcete......bol to last minute .....do 10 minut odlet zadara no nevyuži to.....ešte aj s doprovodom dvoch fešákov....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

poslušne hlásim návrat z Malorcy, tak som hýrila, že každý deň som vycucala 6 fliaš tekutého denne , len sa neviem rozpamätať či to bola hruška alebo slivka, som opálená ako čert.......aj udusená.....čo chcete......bol to last minute .....do 10 minut odlet zadara no nevyuži to.....ešte aj s doprovodom dvoch fešákov....
Vitaj doma
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

poslušne hlásim návrat z Malorcy, tak som hýrila, že každý deň som vycucala 6 fliaš tekutého denne , len sa neviem rozpamätať či to bola hruška alebo slivka, som opálená ako čert.......aj udusená.....čo chcete......bol to last minute .....do 10 minut odlet zadara no nevyuži to.....ešte aj s doprovodom dvoch fešákov....
..

..fuha!..no, takže oddýchnutá, napojená do sýta, aj farbu máš, tak fčul treba oddýchnuť po dovolenke a žiadne roboty ani iné aktivity si nenachystať!..
..teším, že si domka...(a tých fešulov ti dali nadomov?..či to bol len prezent k lastminutke?:-)
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Vierkááááá sláááva! Zvuk si síce ešte mala ráno na prd, ale vidím, že klábosnica už funguje úplne super! Teškám sa veľmi.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nové témička:http://www.porada.sk/t197425-tehotna...-zneuzity.html
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
To bol dneska deň...
Ráno o štvrť na šesť sme začali 200/100 tlakom, volali pohotovosť, došiel taký vešák, přiměřene "starý" šťurgol mame injekciu, rozkázal lieky...
Tak som sa o ôsmej presunula k našej obvoďáčke, tam som strávila celé dopoludnie, o pol dvanástej som sa dostala do ambulancie... Mala dva týždne dovolenku, tak sa jej došlo ukázať pol dediny...
Teta dochtorka čítala čítala prepúšťaciu správu, zistila, že podľa toho, čo je tam napísané, má mama malé mikromrtvičky, vraj jej sem tam praskne nejaká maličká cievka a od toho môže mať, resp.má závraty...
Super, hlavne, že ju prepúšťali s Lexaurinom domov, napriek tomu, čo dali do správy. Tak zasa nové lieky, niektoré vysadila, ešte jej to musím ísť nadávkovať do krabičky, lebo moja dôchodkyňa sa to bojí...

Poobede v tom pařáku švagrovmu otcovi na pohreb...

Hrúza, mám toho plné zuby dnes, idem dať sprchu, nachystám lieky a drichmem...

Len jedno ma pobavilo: v sobotu bude u nás Guláš-cup, môj drahý sa rozhoduje, že by šiel variť, už majú aj názov pre družstvo, že Drím tím, nie že Dream akože tím snov ale fest že Drím, akože budú pri tom guláši drímať (driemať).
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Hansa Pozri príspevok
-minule jedna nemenovaná playmate v jednej relácii komentovala produkt, a že vraj pochádza zo severojužnej ameriky?!
A čo už môžeš čakať od paymate, veď to má IQ nízke, zachráni ju iba aká-taká krása a dobrá p....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

BXLmiami Pozri príspevok
Keby kandidovali,voliť ich na milion% nebudem,ale prezradte mi,v čom je lepší Mečiarov advokát?Ved ked vznikli všetky tie poisťovne a pravidlá v zdravotníctve za ktoré teraz všetci platíme,bol jeho pravá ruka a právnická hlava.Tak neviem.
Ja som ho nevolila, keď ho vidím, tak sa mi žalúdok obracia.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..jáááj, takých tu je kopa, mojík, fšak vieš,ale keď tí chlapi furt volačomu chcú veriť a potom plačú, nie žeby rozmýšlali hlavou...toto mám aj doma...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám prajem...krásne, poumývané,lebo v noci jemne popršalo a tak sa dá aj dýchať celkom fajn a v mojej kuchni je len 28 teplých- to oslavujem jak víťazný február...
...a tak varím kaficu a čajík, priložím čierny rožtek, maslo, jamík,klobásku a syrík a plechofkové a štelujem gépéeš, nech si len pekne Vieroč, macka, očko, hubenka,aničky a čojáviemkto príde semok a tutok si to všetko nájde,to bude najistejšie a pod noštekom!...a takýto fešáčisko vám to pekne naservíruje...až do postele...
..a možno aj niečo pridá...čojáviem, zahrá na husle, alebo tak nejako...
..no a ja si idem dnes kúpiť tepišťok nový do chodby aby som mala krásne...majú dobrý výpredaj v trende,a treba mi občes si aj radosť urobiť...asi tak ja dnes...už len pohodu vám prajem...ham!...
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať