Zavrieť

Porady

Krásna Hôrka v plamenoch je mi do plaču !!!!

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Keď som to videla zmeravela som a nemohla uverit vlastným ociam !!! Slzy mi idu do oci !! Prisli sme o nieco tak krasne !!! Pan Krajcer som zvedava ako sa posnazite dat toto excelentne dielo nasich predkov do povodneho stavu pokial na svojom poste ostanete. Budeme vidiet ako sa k tomu postavi ministerstvo kultury !
Naposledy upravil csillag3112 : 10.03.12 at 16:16
Usporiadat
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tam co je zakliate, posledne dni furt tam daco hori
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

volby 2012.jpg  
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

ajka-26 Pozri príspevok
Koľko problémov by sme si ušetrili, keby sme tu nemalitoľko tých "opálených" spoluobčanov. Veď sú každý deň v správach.Vždy keď sa stane nie4o zlé, tak sú za tým cigáni. Nemáš pravdu. To len reportéri z Jojky a Markízy masírujú mozgy hlupákom ako si ty s tým, že za všetko zlé môžu len Rómovia a len Rómovia tu robia zle, proste Róm si prdne a Jojka alebo Markíza z toho vyrobí megakauzu. Bieleho ukážu, len keď vykradne banku, niekoho zabije, spôsobí vážnu autonehodu alebo si uleje milióny zo štátnych zákazok - a nikdy nepovedia, nikdy nezdôraznia, že toto spravil BIELY!!! - inak ich to nezaujíma, lebo také správy nie sú príťažlivé pre ľudí. A podľa posledného sčítaniaich počet rapídne stúpol. Ani sa nečudujem. Čo im tu chýba. Štát ich bohatodotuje. Ich deti dostávajú príspevky na učebne pomôcky, a nemá to žiadny efekt,lebo debila nič nenaučíš. A naše deti, čo sú šikovné, nemajú šancu sa prejaviťkeď rodičia nedokážu zarobiť dosť peňazí. Veď je to proti prírode. To čo jechoré sa umelo živí Živíme aj tisíce kadejako postihnutých "bielych" - prečo nezdôrazníš aj to?! a to zdravé necháme napospas. Kam sa taktodopracujeme??????
V texte.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aby opat maloleti dobyli nedobytnu narodnu pamiatku jednou cigoskou. :-)
vlcsnap-2012-03-14-18h46m01s103.jpg  
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

ocenujem a súhlasím s oboma predchádzajúcimi názormi do bodky, priamo z úst ste mi to zobrali, pravdupovediac, aj som sa obavala to takto povedat z toho dovodu, ze by som bola ihned za rasistu, co nie je pravda, ale bohuzial, takto to u nás chodí... a pravdupovediac, taktiez odmietam skladat sa na zbierku, konieckoncov poistka má kryt celú škodu, tak vlastne na co je zalozených tolko zbierok, na co sa pouziju tieto peniaze???
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Danielka, múka, cestoviny neboli pre "Cigošov". To len samozrejme Markíza alebo Jojka naklusala a natáčala reportáž o rozdávaní potravinovej pomoci z EÚ na LUniku IX, aby ti opäť masírovala mozoček tým, že čo všetko dosávajú "Cigoši". Kde v r.ti boli, keď tá istá pomoc išla bielym????????????????? Sociálne odkázaným bielym, teda ľuďom, ktorí nerobia, zato berú aj moje peniaze a mne štát dáva veľké...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Gabhus Pozri príspevok
Llívia, musíš uznať, že títo občania sú problémom. Ak by si bývala s touto komunitou v jednej obci - meste - asi by si posudzovala inak. Bez akéhokoľvek rasizmu. Aby si ma neobvinila, poznám asi 4 normálne rodiny, s jednou sme boli nedávno na svadbe a nikto zo 120 hostí s nimi problém nemal, akoby ani tmaví neboli. Lenže to sú 4 rodiny a poznám minimálne 200 rodín na úrovni osadníkov. problém je v tom, že slušných je ozaj mizivé percento. Aj s tým hradom - jesť nemajú čo, ale fajčiť áno. Kde sú rodičia, že nevedia čo robia ich deti. Žeby v práci? Kto zaplatí škody, mzdy hasičom, použitie techniky a ešte stráženie hradu políciou aby to nevykradli? To sme kde? Musíš uznať, že je to problém.
Musím?! Vážne? To opäť nemôžem mať vlastný názor, ktorý je odlišný od tvojho a od väčšinového?! Vieš, moja, ja s tými ľuďmi žijem, pretože žijú tam, kde bývam. Tí ľudia chodili so mnou do školy. Tí ľudia sú moji priatelia a známi. Tí ľudia chodia poctivo do práce a nežijú na úkor ostatných, ako napr. bieli nezamestnaní alebo či sa vám to páči alebo nie, aj všetci bieli, ktorí sú na invalidných dôchodkoch. Z koho peňazí žijú?!!! Tí ľudia pracujú aj v zodpovedných a náročných povolaniach ako napr. tebou spomínaní hasiči, poznám aj lekárov.... Ich decká chodia do škôlky - za ich peniaze, príspevky majú len v takej výške, ako biele decká. Ich decká chodia do školy a majú len také príspevky, na ktoré majú nárok aj biele decká. Ich decká študujú na stredných školách - obory s maturitou a tiež majú len také príspevky, na ktoré majú nárok aj biele decká. Lenže vy tu kydáte na všetkých rovnako!!! A ja sa skutočne nechcem dožiť toho, že nejaký magor, ktorému VY a Jojka s Markízou dokonale premasírujete mozoček, si nasadí modré slúchadlá a zahrá sa na druhú Devínsku a jeho obeťami budú práve tí "Cigoši", ktorých poznám - slušní ľudia, slušnejší ako väčšina bielych.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Llívia Pozri príspevok
Danielka, múka, cestoviny neboli pre "Cigošov". To len samozrejme Markíza alebo Jojka naklusala a natáčala reportáž o rozdávaní potravinovej pomoci z EÚ na LUniku IX, aby ti opäť masírovala mozoček tým, že čo všetko dosávajú "Cigoši". Kde v r.ti boli, keď tá istá pomoc išla bielym????????????????? Sociálne odkázaným bielym, teda ľuďom, ktorí nerobia, zato berú aj moje peniaze a mne štát dáva veľké...
iné je ak si pre pomoc ide dôchodkyňa čo celý život makala a má dôchodok do 300 a cigáni ktorým sa nechce robiť, ona si nemohla zobrať kúsok elektrárne alebo plynární do ktorých bol vložený zisk vytvorený za socíku
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Llívia Pozri príspevok
Musím?!
Vážne? To opäť nemôžem mať vlastný názor, ktorý je odlišný od tvojho a od väčšinového?! Vieš, moja, ja s tými ľuďmi žijem, pretože žijú tam, kde bývam. Tí ľudia chodili so mnou do školy. Tí ľudia sú moji priatelia a známi. Tí ľudia chodia poctivo do práce a nežijú na úkor ostatných, ako napr. bieli nezamestnaní alebo či sa vám to páči alebo nie, aj všetci bieli, ktorí sú na invalidných dôchodkoch. Z koho peňazí žijú?!!! Tí ľudia pracujú aj v zodpovedných a náročných povolaniach ako napr. tebou spomínaní hasiči, poznám aj lekárov.... Ich decká chodia do škôlky - za ich peniaze, príspevky majú len v takej výške, ako biele decká. Ich decká chodia do školy a majú len také príspevky, na ktoré majú nárok aj biele decká. Ich decká študujú na stredných školách - obory s maturitou a tiež majú len také príspevky, na ktoré majú nárok aj biele decká. Lenže vy tu kydáte na všetkých rovnako!!! A ja sa skutočne nechcem dožiť toho, že nejaký magor, ktorému VY a Jojka s Markízou dokonale premasírujete mozoček, si nasadí modré slúchadlá a zahrá sa na druhú Devínsku a jeho obeťami budú práve tí "Cigoši", ktorých poznám - slušní ľudia, slušnejší ako väčšina bielych.
aj trepat kraviny je nazor,ludia ktory sa stali invalidni pracovali a platili odvody,to ze medzi ciganmi je 10% slusnych,neznamena ze zvysnych 90% nie su neprisobivy alebo nepracuju a to ze medzi neciganmi je 5-6 % prizvnikov neznamena ze mas dovod ludom ktory maju trebars onkologicke ochorenie,oslepli,su na vozicku a podobne-preco ich urazaz hrubym sposobom ze su prizivnici?-bacha na to lebo nikdy nevies kedy teba moze postihnut choroba,arogancia a urazanie postihnutych a obhajoba neprisobivych ciganov je hruba urazka a vies tvoje dane a odvody nejdu na bielych a kazdy kto netrpoi dusevnou slepotou vie dobre kde je najviac tzv invalidov-nedavno bola sudna sien a ciganka povedala ze preco muz isiel do roboty,ved mohol sebe ist na invalidny, vieme kto zastrasuje,kto je agresivny a kto plodi deti v blizkom pribuzenstve-mas nazor prosim,ale nedovidis si na spicku nosa a svojim nazorom urazas,tak co zavidis chorobu,vies mat mat aspon kusok empatie,vies kolko pracovnych prilezitosti maju invalidi,vies nieco o chranenych dielnach a zneuzivani dotacii,o tom ake podmienky maju zdravotne postihnuty-ako zavidiet chorobu a znevazovat chorych to je mozne fakt iba na Slovensku,len aby sa ti raz tvoja arogancia a zneevazovanie chorych nevratilo ako bumerang-apropo preco cigani odmietli ist pracovat za 600 eur a neromovia tam nemaju problem pracovat /myslim automobilku/,preco cca 400000 neciganov islo vonku za robotou a romov iba zopar stoviek?-preco oni chodia vonku hlavne za davkami,kradnut,podvadzat a zobrat /vid pripady z Rakuska,Anglicka,Belgicka atd/?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Cigan vie pracovat iba s krompacom a lopatou a dovolim si tvrdit, ze lepsie ako gadzo. Riesenie, stavat na urcitych usekoch napriklad cesty rucne (ako trat mladeze v minulosti). Pri pracovisku zriadit unimobunky, nastahovat cele rodiny, budu kocovat a budu na jednom mieste pod kontrolou, kde sa ich moze ujat krotitel divochov ... nasa milovana a draha cirkev. :-)
Naposledy upravil alabut : 15.03.12 at 19:04
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

trisestri Pozri príspevok
aj trepat kraviny je nazor Jasné, akonáhle mám iný názor ako väčšina, tak trepem kraviny. Vieš, môžeš ma urážať koľko chceš, môj názor nezmeníš. ,ludia ktory sa stali invalidni pracovali a platili odvody,to ze medzi ciganmi je 10% slusnych,neznamena ze zvysnych 90% nie su neprisobivy alebo nepracuju A to som niekde tvrdila? a to ze medzi neciganmi je 5-6 % prizvnikov neznamena ze mas dovod ludom ktory maju trebars onkologicke ochorenie,oslepli,su na vozicku a podobne-preco ich urazaz hrubym sposobom ze su prizivnici?-bacha BACHA! NEVKLADAJ MI DO ÚST TVOJE SLOVÁ!!! KDE SOM V MOJOM PRÍSPEVKU, KTORÝ SI CITOVAL, POUŽILA SLOVO "PRÍŽIVNÍK"?! na to lebo nikdy nevies kedy teba moze postihnut choroba,arogancia a urazanie postihnutych a obhajoba neprisobivych ciganov je hruba urazka a vies tvoje dane a odvody nejdu na bielych Nedaj sa vysmiať, kto platí bielym sociálne dávky a iné príspevky? Ty? a kazdy kto netrpoi dusevnou slepotou vie dobre kde je najviac tzv invalidov-nedavno bola sudna sien a ciganka povedala ze preco muz isiel do roboty,ved mohol sebe ist na invalidny, To snáď nemyslíš vážne! A vieš čo? Na Silvestra boli v TV Berkyovci - to už prečo nekričíš, akí sú Rómovia skvelí muzikanti?! Veď to ukazovla TELKA!!!, tak to musí byť pravda vieme kto zastrasuje,kto je agresivny a kto plodi deti v blizkom pribuzenstve-mas nazor prosim,ale nedovidis si na spicku nosa a svojim nazorom urazas Zato ty si svätec, ktorý nikdy nikho neurazil, ani tá tvoja prvá veta nie je urážkou Zaujímavé, že píšeš o 10 % slušných Rómov, ale urážaš ich všetkých rovnako ,tak co zavidis chorobu,vies mat mat aspon kusok empatie,vies kolko pracovnych prilezitosti maju invalidi,vies nieco o chranenych dielnach a zneuzivani dotacii,o tom ake podmienky maju zdravotne postihnuty-ako zavidiet chorobu a znevazovat chorych to je mozne fakt iba na Slovensku Tak im to nezáviď, ja to tiež nerobím, toto sú len tvoje fantazmagórie, kalerábiky, ktoré tlačíš iným do hlavy a tí hlupáci ti na to skočia, pritom ma nepoznáš ani ty, ani oni. A nejako si odporuješ, aj Rómovia bývajú chorí a na invalidnom dôchodku, jáj, prepáč, zabudla som, na to má právo len biely... ,len aby sa ti raz tvoja arogancia A tebe tá tvoja a zneevazovanie chorych Upozornenie pre čítajúcich: tento blud vyplodil Trisestri, nie ja, ja som nikho neznevažovala. nevratilo ako bumerang Tak toto niečo o tebe svedčí, keď mi praješ niečo zlé... -apropo preco cigani odmietli ist pracovat za 600 eur Nebola som pri tom, nemôžem posúdiť, či to je pravda, alebo či si zade nejaký anti-Rómovia alebo naše drahé TV stanice neprikrášlili skutočnosť kvôli vyššej sledovanosti A ty si pri tom tiež nebol a neromovia tam nemaju problem pracovat /myslim automobilku/,preco cca 400000 neciganov islo vonku za robotou a romov iba zopar stoviek?-preco oni chodia vonku hlavne za davkami,kradnut,podvadzat a zobrat /vid pripady z Rakuska,Anglicka,Belgicka atd/?
V texte.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Daniela Pozri príspevok
Teba asi tiež platia nejakí aktivisti EU za práva cigánov.
Mne pri mojích 60- tich rokoch nemusí nikto masírovať mozoček, mám skúsenosťami preverený mozog a nemusí mi ho masírovať Jojka ani Markíza, ktorú mimochodom nemusím. Väčšiu časť dostali cigoši na ktorých tí bieli robili celý život. Ja viem, jesť chce každý, ale to otrepane, že bez práce nie sú koláče, tu platí dvojnásobok. A berú aj moje peniaze, ja som na nich robila 43 rokov a dostanem dnes ani nie 10 € dôchodku na 1 rok. A cigoška sa vaľala celý život v posteli, rodila deti, o ktoré sa nestará amá sa lepšie. Takže aj mne štát dáva veľké H, malé o, rímsku V n a o.
Hej a nepreberáme tu ich sociálne postavenie, preberáme tu ich zodpovednosť.
Danielka a všetci ostatní, uštrite si čas písaním debilín typu: Teba asi tiež platia nejakí aktivisti EU za práva cigánov - nie je to pravda. A tiež nie som Rómka.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

alabut Pozri príspevok
Cigan vie pracovat iba s krompacom a lopatou a dovolim si tvrdit, ze lepsie ako gadzo. Riesenie, stavat na urcitych usekoch napriklad cesty rucne (ako trat mladeze v minulosti). Pri pracovisku zriadit unimobunky, nastahovat cele rodiny, budu kocovat a budu na jednom mieste pod kontrolou, kde sa ich moze ujat krotitel divochov ... nasa milovana a draha cirkev. :-)
Strašný prúser! Niektorí sú dokonca starostami obcí - a majú VŠ vzdelanie. Niektorí sú lekármi. Niektorí sú vynikajúcimi muzikantmi. Niektorí sú hasičmi, úradníkmi, obyčajnými zamestnancami v nie manuálnych povolaniach - ale ty by si im len lopatu do ruky strkal
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Daniela Pozri príspevok
no, ani ty nepíšeš samé skvosty a nevnútíš mne a predpokladám väčšine, zmeniť názor... nedá sa im pomôcť a ani nechcú. Škoda všetkých prostriedkov. Ale keď už si taká spravodlivá, všetci aj biely potrebujú pomôcť a nie všetci sú tam dobrovoľne ako oni.
A mimochodom, aj ja mám priateľov a sú cigáni. Pýtaj sa ich samých, akí majú na to názor. Tých slušných.
Je to téma na dlhé hovory, a ty más vyhranený názor, viac sa k tejto téme nebudem vyjadorvať. Len prosím ťa nečastuj tu nikoho tvojími skvostami, t.j. čo má iný názor, lebo si začínam myslieť, že si osôbka, ktorá si v určitej chvíli myslí, že je génius a všetko všetkým vyvráti a vysvetli. A potom ťa je škoda na tejto porade....bež riešiť tieto problémy- tam, kde je to potrebné. Zjavne vieš ako.
Nezabúdaj, neriešíme tu cigánsku otázku, sociálnu, ale ich zodpovednosť za deti, za život, za škody. Všetci sme si rovní a tam im nepmôže nikto, v prvej rade nechcú, ani ty nepomôžeš ani výchova francúzkym kľúčom... je to márne....
1. Skús sa svojich priateľov - cigánov, spýtať, či sa považujú za Rómov alebo Cigánov.
2. Bavme sa o tvojich skvostoch na moju adresu:
- "Teba asi tiež platia nejakí aktivisti EU za práva cigánov."
- "si osôbka"
- ťa je škoda na tejto porade - moja odpoveď: našťastie o tomto ty nerozhoduješ
- "bež riešiť tieto problémy" - moja odpoveď: bež si ich riešiť sama, keď ťa to trápi, určite si natoľko geniálna, že to vyriešiš

Ty máš tiež vyhranený názor, len pri tebe je to OK, ale ja ho zase nemôžem mať, ak je iný ako tvoj
Mimochodom, aký to mám podľa teba vyhranený názor?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Llívia Pozri príspevok
V texte.
alebo či sa vám to páči alebo nie, aj všetci bieli, ktorí sú na invalidných dôchodkoch. Z koho peňazí žijú?! -tu je jeden z mnohych dokazov ze ti nic nepodsuvam,toto nie je vobec pausalne obvinenie vsetkych neciganskych invalidov?- dalej obvinujes ma s toho ze ti nieco podsuvam a sama to robis mierou vrchovatou-nerobim sa sväty a ani netvrdim ze nikoho neurazam,ak nikto svinsky kyda na invalidov,pausalizuje,prekruca a klame tak co mam schvalovat take nazory a inak media tiez bojuju akoze proti rasizmu,pisu v scenaroch serialov ideologicke bludy,takze nerob z medii rasistov a nepodsuvaj im rasisticke predsudky,akor robia opak /posledna zamena manzeliek napr./,televizne noviny davaju reportaze,takze neviem co mozu skreslovat/ a ja na rozdiel od teba chodim po Slovensku,stretavam sa z ludmi,mam objektivne informacie a nie take ze ja poznam kamaratku a ta je ciganka a oni su fajn,tak vsetko je fajn a k ostatnemu je skoda sa vyjadrovat,kazdy sudny a normalny clovek ktory nema klapky na ociach,pravdu pozna-a ty narobis na bielych neviem ci by tvoje dane a odvody stacili na dvoch tvojich kamosov z osady

videl som ludi ako ich menili ongologicke choroby,spoznal som deti z leukemiou,spoznal som vozickarov,podaval som trestne oznamenia na darebakov ktory zneuzili dotacie a este k tomu hanebne sikanovali zdravotne postihnute osoby,poznal som starostov,riaditelov uradov prace ktory si nevedia dat rady z ciganskym problemom a s tym ze odmietali vhodnu pracu,casto som bol svedkom ako sa cigani vyhrazali pracovnikom soc. poistovne kvoli tomu ze chceli invalidny dochodok,takisto ako viem od lekarov ze cigani ich navstevuju a simuluju aby ziskali invalidny,velka cas sa nezaujima ani o liecbu,ale o to ci mozu poziadat o invalidny-mne netreba media aby som poznal pravdu-tie ked ti vymyvaju mozog tak ti nevadia,ale ked raz za cas ukazu objektivny stav,tak uz podla teba klamu-inak sudna sien je rekonstrukcia sudnych pripadov a nie zabavny program.aby si bola v obraze aj zo svojou nepodarenou ironiou-ja nepoznam teba to je pravda,ani nevidim dovod aby som po tebe patral ale ty zjavne nepoznas realitu a mozno iba chces byt cool a za kazdu cenu ist proti prudu,tak si nemyl pojmy z dojmami
nezatvaram si oci pred tym ze exituju aj taky cigani co maju narok na invalidny-to si my ty podsunula,takisto ze sa najdu aj medzi neciganmi vynimky ktory maju neopravnene invalidny-ale dokopy je to maximalne tretina invalidov,podla odhadov kompetentnych a v tom su zahrnuty aj cigani-ale ved v kazdom okruhu je podiel ludi co nieco zneuzivaju-cierna praca, davky, neplatenie dani a mnohe ine oblasti - to ked cast podnikatelov neplati mzdy a odvody,podvadza na dph tak podla tvojej logiky mam pausalne pisat ze vsetci podnikatelia su zmrdi a podvodnici, alebo ze vsetci soferi soferuju pod vplyvom alkoholu? to snad nie chrobacik a ak sa chces obhajovat najprv citaj dosledne to co pises a zamysli sa nad tym cmuk
a tu nejde o to ze ti nieco zelam,ide o to ze som poznal jednu zenu z takymi nazormi na zdravotne postihnutych ako mas ty ze su prizivnici a spolocnosti su na obtiaz a potom sa jej narodila postihnuta vnucka,dalsi byvaly moj riaditel hovoril stale ze preco on ma platit na invalidnych zobrakov odvody a nakonic mal tazku havariu,to iba dva priklady z viacerych ktore poznam-preto nositelov nenavisti ku chorym varujem nech si davaju na take nazory pozor,lebo nikdy nevedia co sa moze stat im alebo ich rodine,clovek nikdy nevie ci sa mu ta nicim nepodlozena nenavist a zavist nemoze vratit ako bumerang.
Naposledy upravil trisestri : 16.03.12 at 13:48
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Kde je vôľa, tam je cesta. Len bohužiaľ, je to skutočne v tomto etniku dosť výnimočné.http://www.cas.sk/clanok/219400/usil...-jednotky.html
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Od začiatku roka bolo na Slovensku do 9.3. 438 požiarov z vypaľovania trávy.
Hrad Krásna Hôrka predbežne strata 8 mil. eur.

Bilancia za min. týždeň:

Pred 2 dňami horelo min. 10 ha tokajských viníc. Ľudia utekali do viníc s náradím...
V min. týždni požiare pri Trnave, vo Sv. Jure.Dva rozsiahle požiare pri Lučenci, jeden z nich zasiahol viac ako 15 ha.


Pred dvomi rokmi požiar na Dreveníku - . 5. st. ochrany, spišský unikátny travertín, jediná kopa svojho druhu na svete, spolu s travertínovou kopou Spišský hradný vrch, na ktorej stojí Spišský hrad, sú súčasťou svetového dedičstva UNESCO.

Začnú sa vydávať zo štátnej kasy peniaze na hliadkovanie?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

este sa cigani z osady aj vyzbrojuju sekerami,pritom neviem o tom zeby sa im niekto vyhrazal
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft Pozri príspevok
Nie je Róm, ako Róm! Sú takí, ktorí vzali osud do vlastných rúk a žijú normálne - chceli to! No sú takí, ktorí len ruky natŕčajú a pindajú, že sa o nich nestaráme.
Poznám niekoľko "prvých" - aj ruku si s nimi podám, pokecám, lebo je to človek ako ja (len trošku opálenejší ). A žijú na úrovni a nechcú spadnúť dole!
No tí "druhí" - skupina obsmŕdačov, predpredajňových čučovysedávačov, členov kontajnerovej úderky a tiež výsledky ich rozmnožovacej politiky, ktoré len poza školu chodia, toulen fetujú, kradnú a otravujú - tak tých by som fakt "prevychovával" jedine "dobrovoľne nútenými" prácami - teda univerzálnymi strojmi LK30C.
No takto sme si ich za dlhú éru "krásneho a bohatého" socializmu naučili, ale odnaučiť sa to už asi nepodarí - majú to zakorenené v hlavách.
Perlička:
http://michalovce.korzar.sme.sk/c/62...e-ihrisko.html
ta fasa,teraz budú fetovať na ihrisku.....kým ho nerozoberú a neodvezú do šrotu
Teda z našich peňazí sa im postaví ihrisko (ktoré bude mať asi veľmi krátku životnosť), pričom na sídliskách nie je skoro žiadne zariadenie pre deti, lebo ho práve ONI rozkradli a zničili (teraz už nemajú čo ničiť).

Dopĺňam: ešte je čo ničiť - zariadenia jaslí a škôlok - preliezky a ploty, jedálne, triedy a ich vybavenie (vstup nie dverami, ale oknom!)

BTW: v telke síce ukázali, ako dávajú, no padla tam poznámka,že radšej by chceli mäso!
.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať