Zavrieť

Porady

Krásna Hôrka v plamenoch je mi do plaču !!!!

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Keď som to videla zmeravela som a nemohla uverit vlastným ociam !!! Slzy mi idu do oci !! Prisli sme o nieco tak krasne !!! Pan Krajcer som zvedava ako sa posnazite dat toto excelentne dielo nasich predkov do povodneho stavu pokial na svojom poste ostanete. Budeme vidiet ako sa k tomu postavi ministerstvo kultury !
Naposledy upravil csillag3112 : 10.03.12 at 16:16
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

je to katastrofa, vinníkov treba popraviť- opraviť sa to bude dať, ale dať do povodneho stavu sa obávam, že už nikdy sa nepodarí...- je to hrozné...
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

samozrejme je to hrozna skoda
(pre zadavatela temy, dnes su volby, sanca, ze bude Krajcer minister je nulova)
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
day Pozri príspevok
samozrejme je to hrozna skoda
(pre zadavatela temy, dnes su volby, sanca, ze bude Krajcer minister je nulova)
day dufam ze tam nebude kreten jeden neznasam ho !!!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Hrôza, škoda, že nemáme tresty, ako v stredoveku, pre niektorých, ktorí si nevážia nič a nikoho, by sa náramne zišli.( ukradol si, fík prst, alebo ruka, podpálil si, zhor aj ty). Toto, čo sa tu už deje, to je horšie, ako katastrofa. Aj my, keď sme ráno išli okolo neslávne slávneho luníka 9, sme videli horieť trávu, ľahko je uhádnuť, kto si na tom zapracoval( na takúto prácu ich netreba nahovárať) banda jedna, chudáčikovia diskriminovaní.
netreba ísť do stredoveku- v Iráne alebo Saudskej arábii by im aj dneska dali po vajčiskách...
k tomu Luníku IX, vždy keď som na východe tak svokrovi zo žartu vravím- len 2 veci by som chcel- vidieť luník 9 a dať si u Noriky M. kávičku a potom možem aj umrieť...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

odchádzajúci kulturák čosi mrmlal, že do pol roka bude nová strecha
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Stanko, keby si ty vedel, aké krásne nadštandardné byty pod lesom tam kedysi boli, v jednom z nich sme asi pred 2O rokmi bývali, malo to byť sídlisko na ukážku, hocikto tam byt nedostal, ale potom mal akýsi straník veľmi dobrý nápad, sťahovali tých, akože lepších menšinových z mesta, tak nám ich tam začali postupne do štátnych bytov dávať. My sme ich síce na ulici nemali, my sme mali družstevný byt, ale predsa sme ich tam cítili. Bývali sme tam asi 5 rokov, ale museli sme odísť, a terazky si tam bašujú sami so starostom, ktorý lieta v drogách, a lietajú tam aj naše jurášiky, a nie málo. Des a hrôza a nikto s tým už konečne neurobí poriadok.
treba urobiť po voľbách dobrý nákup u caterpillar inc.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

csillag3112 Pozri príspevok
day dufam ze tam nebude kreten jeden neznasam ho !!!
este treba napisat, ze za to moze Krajcer
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Smutne,hrozne...tazko sa hladaju slova...

Kto potresta vinnikov? NIKTO !!!!
Osadnici nicia Tatry,okolo osad je sama spust,vie sa o tom cele roky a nikto nic neurobi. Toto bude ten isty pripad. Ak sa aj nahodou najdu vinnici, tak to budu decka pod zakonom.
Obvinit romov sa neodvazi nikto,ti by sa hned ohradili, ze ich u vsetci diskriminuju....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Krajcer nie (jeho šťastie), za to len nejaký debčuľ pridrbaný škrtol švabľikom. No nosatého vyjadrenia - škoda vravieť - predsa končí, už sa ho to netýka. Nech si s tým "hlavu láme" niekto iný (prehadzovanie horúceho zemiaka).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
day Pozri príspevok
este treba napisat, ze za to moze Krajcer
..

..nie , za toto nemôže...ale trepal horedole, že má peniaze na opravu hradov, ale nikto tie peniaze nikde neuvidí, kecal, len aby ulovil nejaké hlasy...nikde nedal žiadny dôkaz, že tie prachy naozaj má..a čo nevidím, tomu neverím-sa hovorí a nie darmo...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
..

..nie , za toto nemôže...ale trepal horedole, že má peniaze na opravu hradov, ale nikto tie peniaze nikde neuvidí, kecal, len aby ulovil nejaké hlasy...nikde nedal žiadny dôkaz, že tie prachy naozaj má..a čo nevidím, tomu neverím-sa hovorí a nie darmo...
Pepsi, na Krásnej Hôrke bola nedávno ukončená rekonštrukcia a celkove ide o jeden z najkrajších a trvale ( a dobre) udržiavaných hradov na Slovensku.

Dúfam, že požiar už uhasili a aspoň časť exponátov sa podarilo uchrániť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

day Pozri príspevok
este treba napisat, ze za to moze Krajcer
A kto iný, má sa strategicky predvídať. Hrad mal byť dávno obohnaný ostnatým drôtom a napustený elektrinou. V takom prostredí.
Čo sa dá ešte v tejto republike zachrániť? Už nám zostáva iba naša kreativita, vynaliezavosť. Duševné vlastníctvo.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dav Pozri príspevok
Pepsi, na Krásnej Hôrke bola nedávno ukončená rekonštrukcia a celkove ide o jeden z najkrajších a trvale ( a dobre) udržiavaných hradov na Slovensku.

Dúfam, že požiar už uhasili a aspoň časť exponátov sa podarilo uchrániť.
ešte stále nemajú požiar pod kontrolou.....niečo zo zbrojnice evakuovali,ale strecha zhorela....horiace trámy sa prepadli do expozícií...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

day Pozri príspevok
samozrejme je to hrozna skoda
(pre zadavatela temy, dnes su volby, sanca, ze bude Krajcer minister je nulova)
Inak Krajcer nebol zly minister a kulturne pamiatky mali uneho extra prioritu, no ak by mal mat sancu na zotrvanie vo funkcii, tak to by nesmel Sulik chodit ranajkovat ku Kocnerovi.

Vraj to podpalili nasi spoluobcania, takze diky. Uz roky sa tam s rodinou "chystame" lebo manzelka tam kedysi bola a stale rozpravala, ako je tam krasne. Takze teraz tak akurat na fotkach...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

bol som tam,bolo tam nadherne,historicky nabytok,interier,obrazy -toto je kulturna tragedia a zapise sa do dejin ciernymi pismenami.
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Ukazat teraz kto je vinnik ...... nech to bol kto kolvek, zlikvidoval jednu z najkrajsich pamiatok nasho maleho Slovenska. Verim ze na obnoveni sa bude pracovat cim skor, hoci ktovie co vsetko bolo poskodene vo vnutri a co znicene uplne, co sa bude dat uz len mozno "nakopirovat" podla fotiek. Bola som tam raz a bolo tam nadherne. Bytostne sa ma to dotyka a pocitujem nesmierny smutok ze sa nieco taketo stalo. Urcite budem jedna z tych ktori prispeju na obnovu tohoto skvostu Slovenska.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

csillag3112 Pozri príspevok
Ukazat teraz kto je vinnik ......
môžeš 3x hádať....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dav Pozri príspevok
Už sa objavila iniciatíva na obnovu hradu, zatiaľ som ju našla len na FB, nadácia Linaje
https://www.facebook.com/permalink.p...82384901837891
fajn a strany a straničky by mohli dať toľko čo na volebnú kampaň veď história je potrebná pre 99% ľudí, uvidíme koľko dajú ja počítam že nulu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misomiso Pozri príspevok
Inak Krajcer nebol zly minister a kulturne pamiatky mali uneho extra prioritu, no ak by mal mat sancu na zotrvanie vo funkcii, tak to by nesmel Sulik chodit ranajkovat ku Kocnerovi.

Vraj to podpalili nasi spoluobcania, takze diky. Uz roky sa tam s rodinou "chystame" lebo manzelka tam kedysi bola a stale rozpravala, ako je tam krasne. Takze teraz tak akurat na fotkach...
Michal ........

...neber ako nejaký bohapustý poddžub....len čisté konštatovanie ...viď...

http://www.porada.sk/t178658-na-co-s...iac-pysni.html

...dlho sa ešte nevychystáte .........žiaľ pre Teba ....poprípade aj pre tých nejakých šikmookých ...lebo aj takí tam občas " zablúdili " ...
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Podpalili to cigani, asi sa opili co dostali za hlasy od cigana bicyklistu, vypili si, mozno gulas varili....zo psov...

Je mi zle ked idem pozerat krasy Slovenska - ako Slovensky raj a tam v takejto krasnej oblasti ciganske smradlave chalupy.... ale toto chce zapad a ich rasisticke sracky, pomiesat narody, mensiny, nech sa navzajom pozabijaju...skor ci neskor toto vyusti do velmi ostreho konfliktu....lebo je to velmi vazny problem, ktory nikto neriesi (len LSNS)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať