Zavrieť

Porady

Krásna Hôrka v plamenoch je mi do plaču !!!!

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Keď som to videla zmeravela som a nemohla uverit vlastným ociam !!! Slzy mi idu do oci !! Prisli sme o nieco tak krasne !!! Pan Krajcer som zvedava ako sa posnazite dat toto excelentne dielo nasich predkov do povodneho stavu pokial na svojom poste ostanete. Budeme vidiet ako sa k tomu postavi ministerstvo kultury !
Naposledy upravil csillag3112 : 10.03.12 at 16:16
Usporiadat
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Keby si vyhlasil zbierku na narodny kostol, uspel by si lepsie. :-)
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Podľa toho kto sa zhorený hrad podujme opraviť budeme vedieť aj kto ho založil. Na Slovensku je to tak: ak nejaký podnikateľ potrebuje krásny, atraktívny pozemok, nechá sa zdevastovať, vyhorieť alebo zničiť bezdomovcami a rómami budova. No a potom nastúpi veľký podnikateľ s veľkými dotáciami od štátu na opravu kultúrnej pamiatky a najlepšie bez zoznamu vnútorného zariadenia. Akože zariadenie sa pri požiari zničilo napr. aj hasičmi vodou.

Tak je to predsa so štadiónmi, nemocnicami, školami a aj kaštieľmi. Kupujú sa potom už len za symbolickú sumu a nikto sa už ani nenamáha skontrolovať či tá symbolická suma skutočne aj pribudla na účet štátu. Niekedy to býva len symbolické 1 €.

Uvidíme to tak o 5-10 rokov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rado3105 Pozri príspevok
Podpalili to cigani, asi sa opili co dostali za hlasy od cigana bicyklistu, vypili si, mozno gulas varili....zo psov...
...je jedno od koho dostali na ten chlast , lebo aj hrubokrkého volili celé osady.......či ....?????
http://trebisov.korzar.sme.sk/c/6293...nepoznali.html

Je mi zle ked idem pozerat krasy Slovenska - ako Slovensky raj a tam v takejto krasnej oblasti ciganske smradlave chalupy.... ale toto chce zapad a ich rasisticke sracky, pomiesat narody, mensiny, nech sa navzajom pozabijaju...skor ci neskor toto vyusti do velmi ostreho konfliktu....lebo je to velmi vazny problem, ktory nikto neriesi (len LSNS)
...netvrdím ani áno , ani nie ...všetci vieme , že aká je táto mentalita....

No na druhej strane ???
Vypaľovanie trávy predsa je takou prípravou na jarné práce na poli ... a cigáni nejak pracovné náradie v rukách nemusia ( okrem tej sekery , keď do hory idú kradnúť drevo ) ...
Ktož vie , či nejaký gazda sa nerealizoval s tým vypaľovaním a následne to už nezvládol ....
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

ti co sa tam chytali pozriet uz cely svoj zivot a do teraz si nenasli cas, teraz vyplakavaju ako im je luto,
mozu urobit aspon nieco:

http://www.hradkrasnahorka.sk/

na facebooku ma krasna horka "az" 626 likeou, takze sa uprimne nad sebou zamyslite, nieco okrem vyplakavania urobme

(kto nestihne aspon takto pomoct, moze poupratovat bordel vo svojom okoli)
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

buchač Pozri príspevok
...netvrdím ani áno , ani nie ...všetci vieme , že aká je táto mentalita....

No na druhej strane ???
Vypaľovanie trávy predsa je takou prípravou na jarné práce na poli ... a cigáni nejak pracovné náradie v rukách nemusia ( okrem tej sekery , keď do hory idú kradnúť drevo ) ...
Ktož vie , či nejaký gazda sa nerealizoval s tým vypaľovaním a následne to už nezvládol ....
Niektorí vypaľujú suchú trávu, bezúčelne, len preto aby videli oheń a počuli ako to pekne praská....

Volá sa to PYROMÁNIA.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Mám zlosť na toho čo zapálil trávu, ale mám zlosť aj na tých nevšímavých ľudí, ktorí to museli vidieť skôr než sa oheň dostal hore a najväčšiu zlosť mám na kastelána, či ako si hovorí a za tie niemalé prachy akože má na starosti túto pamiatku, ako sa o ňu stará už ako bolo vidieť prvý dym, tak mal volať hasičov, dala by som mu to k náhrade. To keď vám sused bude vypalovať okolo vášho obydlia trávu, tak vy budete v kľude dnu popíjať kávičku??? Je mi z toho do plaču, Stále vidím pred sebou ako sa zrazu pri cestovaní tým krajom tento hrad vynoril a dlho ste naň mohli pozerať,
0 0
kolett kolett

kolett je offline (nepripojený) kolett

žena
Páchatelia sú zasa cigáni !!!!!!!!!!!!
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

kolett Pozri príspevok
Páchatelia sú zasa cigáni !!!!!!!!!!!!
Ako sa to vezme. Ak je pravda to, co ako predbeznu pricinu uvadzaju, ze to zapricinili dve decka, ktore si tam v trave pripalovali cigartetu, tak to mozno brat tak, ze:

1. na vine su Cigani
2. na vine su fajciari.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3. na vine su trafiky (bo predavaju švabľiky)
4. na vine su švabľiky (bo horia)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misomiso Pozri príspevok
Ako sa to vezme. Ak je pravda to, co ako predbeznu pricinu uvadzaju, ze to zapricinili dve decka, ktore si tam v trave pripalovali cigartetu, tak to mozno brat tak, ze:

1. na vine su Cigani
2. na vine su fajciari.
misoft Pozri príspevok
3. na vine su trafiky (bo predavaju švabľiky)
4. na vine su švabľiky (bo horia)
...in vino veritas ...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Mám známych - hasičov. Nie raz sa stalo, že boli hasiť jeden deň na mieste X a o niekoľko dní tam boli hasiť opäť. Ľudia (niektorí) sú proste .....tí. Škoda, že sa väčšinou nepodarí vypátrať tých debilov, ktorí: a) si takto veselo porušujú zákon, b) zbytočne zaťažujú hasičov, ktorí by práve v čase hasenia vypaľovanej trávy mohli byť oveľa užitočnejší inde.

OT: Zobrazuje sa vám ľavá strana tých minikomentárov? Mne nie, nevidím začiatky viet.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ela77 Pozri príspevok
Mám zlosť na toho čo zapálil trávu, ale mám zlosť aj na tých nevšímavých ľudí, ktorí to museli vidieť skôr než sa oheň dostal hore a najväčšiu zlosť mám na kastelána, či ako si hovorí a za tie niemalé prachy akože má na starosti túto pamiatku, ako sa o ňu stará už ako bolo vidieť prvý dym, tak mal volať hasičov, dala by som mu to k náhrade. To keď vám sused bude vypalovať okolo vášho obydlia trávu, tak vy budete v kľude dnu popíjať kávičku??? Je mi z toho do plaču, Stále vidím pred sebou ako sa zrazu pri cestovaní tým krajom tento hrad vynoril a dlho ste naň mohli pozerať,
prosím ťa, okamžite bola na nohách celá dedina!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Na vine je jednoznačne štát, cigánčence prisprosté sú až sekundárnou príčinou.
1. Mal som na starosti sklady s nebezpečným materiálom, všetky náletové dreviny museli byť najmenej 2 krát ročne vyrúbané, tráva na 10 metrov od budovy pokosená vyhrabaná odvezená, na 1 meter od budovy bez trávy.
2.To sa o to má kto starať? Riaditeľka. kto má pýtať sily a prostriedky? riaditeľka. Starosta nemá dosť ľudí na aktivačné práce v takom regióne ?
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je teraz online Liptáčik

Včera večer boli v televíznych novinách dve správy - jedna za druhou. Prvá - Krásna Hôrka. Druhá - pozostatky z niečoho, čo bolo pred mesiacom les a z čoho ostali len meter vysoké pahýle. V oboch prípadoch to mali na svedomí cigáni. Viem, že je ľahko kritizovať a neriešiť, ale už by bolo načase začať riešiť otázku tejto menšiny. Podporiť tých, ktorí pracovať chcú a poskytnúť im možnosť a nepodporovať tých, ktorí o prácu záujem nemajú. Poznám tiež cigánov, ktorí sa kvôli práci (nie podpore) vysťahovali zo Slovenska a dnes úspešne existujú aj celými rodinami. Je rozdiel Cigán a Cigán (viď relácia Zámena manželiek)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka Pozri príspevok
prosím ťa, okamžite bola na nohách celá dedina!
kedy bol nahlásený požiar? nevieš?
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Inak myslim si tiez ze to okolie by malo byt upravovane a kosene, penazi neni viem ale toto by malo byt urcite starane v okoli takej pamiatky. Taktiez neviem preco tu zapalenu travu nikto nenahlasil aby sa to zahasilo.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

csillag3112 Pozri príspevok
Inak myslim si tiez ze to okolie by malo byt upravovane a kosene, penazi neni viem ale toto by malo byt urcite starane v okoli takej pamiatky. Taktiez neviem preco tu zapalenu travu nikto nenahlasil aby sa to zahasilo.
Tak určite, teraz! Myslieť je hovno vedieť.

Tiež kúsok histórie ...




0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

bohuzial zase hori
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať