Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pečené kačacie stehná na kyslej kapuste a zemiakoch.
5 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

u nás je dnes rajčinová s klinčekmi a strúhaným syrom, pečená sekaná, zemiaková kaša, kompót, kyslé uhorky, a rozmrazuje sa lístkové cesto, urobím jablkovú štrúdlu......
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Grilované kura s plnkou, ryža s hráškom a majoránkou, ovocný šalát.
2 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Keďže zajtra sa lúčime s 2012-tkou,tak dnes som spolubývajúcim pripravil toto: a nenadávali.Ale ani ja som nepindal,čiže chutilo.Nepresviedčam,ale odporúčam.
5 0
veruska veruska

veruska je offline (nepripojený) veruska

Dnes domáci králik na smotane s haluškami - syn sa nevedel dojesť.
5 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Takže, po mesiaci som si zopakovala :
uvarenú zeleninku so syrom a šunkou v ryžovom papieri a k tomu ryžové rezance. Trocha šetrím žalúdky pred zajtrajškom.
Šunkovo- syrovo- brokolicový mix v ryžovom papieri.jpg  
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes silvestrovsky dabelak http://www.svetreceptov.estranky.sk/...y-dabelak.html
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Silvestrovská kpustnica, údené a šalát. Koláčikov je dost' a ešte k tomu niečo slané. Prajem všetkým veselého Silvestra.
3 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja pekne začínam Nový rok, raňajky: 2 šamróny, 3 jablkové pité, čaj. Obed: pečený diviak, knedľa, kapusta. Večera: budú asi chlebíky obložené zo včera aj očká. Prajem šťastný Nový rok .
2 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

U nás dnes novoročná juška (kapustová voda, klobása, sušené huby, lečky), šošovicový prívarok so zemiakmi, dusené bravčové pliecko.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som dnes toto....
+ dresing .....smotana , syr, cesnak
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Novoročný obedík: hovädzia polievka s pečeňovými haluškami. Holúbky, kyslá smotana, deluxové šampáňo, koláčiky od Vianoc.
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kapustnica od Silvestra a udeniny od sviatkov.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes bolonské špagety - kapustnicu sme dorazili včera
údeniny, chlebíčky a jednohubky nechcem vidieť aspoň 2 týždne
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..tiez dojedame silvestrovsku kapustnicu, zemiakovu knedlu, udenu krkovicku s chrenom a sb zase vari huspeninu..
vnuk nelubi tieto jedla, vcera som mu v noci musela piect papriku so syrom a dnes ma chut na spagety s morcadelou
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..tiez dojedame silvestrovsku kapustnicu, zemiakovu knedlu, udenu krkovicku s chrenom a sb zase vari huspeninu..
vnuk nelubi tieto jedla, vcera som mu v noci musela piect papriku so syrom a dnes ma chut na spagety s morcadelou
Na huspeninu máme chute už asi týždeň, ale stále, keď prídeme do obchodu a opýtam sa mäsiarky, či mi môže naložiť na tácku jednu porciu mäska na kočoninu, studzeninu(u nás to tak voláme), povie, že asi o hodinu dve bude zas narúbané, lebo práve došlo. Tak len slintám, ale neviem, či vydržím.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Kapusnica bude ešte na zajtra. Dnes hovädzia polievka s domácimi rezancami a údenina pripražená na masle s opekanými zemiakmi a kyslou uhorkou.
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Ešte dojedáme zo Silvestra a kapustnica bude aj na zajtra.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Už sme sa trochu otriasli zo sviatočných dobrôt , tak dnes máme pečené morčacie krídla s rozmarínom, cesnakom a slaninkou, opečené zemiaky.
Obrázok 6546.jpg  
Obrázok 6536.jpg  
1/1
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dnes hŕstková polievka a dojedáme holúbky.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať