Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
osky Pozri príspevok
Vsak vravim ze je dobra,len ked neviem,kolko dni mi bude chutit len takato strava.
ale ja to vydrziiiiiim,a potom budem ako vyzla a pojdem robit modelku :-)
Podstupuješ zo zdravotných dôvodov alebo len tak, lebo chceš schudnúť?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
zemiakové placky s acidofilným upečené- zjedené , guľáš z diviny , jahňaciny, bravčoviny a klobásy práve dovarený, pekárnička za chvíľu dopečie chlebík ciabatta, mám rozrobený zemiakový šalát na zajtra / k tomu rezne samozrejme/ a ešte chcem rýchlu banánovú roládu....
http://varecha.pravda.sk/recepty/ryc...15-recept.html
už to vidím ...deň pri sporáku ale zajtra bude veget
9 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Fazulova polievka - mast, mrkva-zeler-cibula, tri druhy fazule, koza zo slaniny, kvalitna klobasa, spikova kost, muka+vajcia=rezance, muka+mast=hneda zaprazka

Kacka + cervena kapusta + lokse
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Včera perník z acidka, dnes juhoslovanské pagáče a losos na chystaný pre moju polovičku.
1 0
player85 player85

player85 je offline (nepripojený) player85

ja dnes robim toto :

http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=2&id=37328

+ domaca knedla, mnamky
7 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

zeleninova polievka, pecene bravcove, cervena kapusta, knedla.
Popoludni puding s ovocim.
6 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Brokolicová polievka s mrveničkou. Kuracie rezne na zelenine s jogurtom (chutí ako sviečková) s cestovinou.
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes prekladane rezne http://www.svetreceptov.estranky.sk/...ane-rezne.html
7 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
rekapitulácia včerajšej stužkovej:
1. večera - slepačia polievka, morčací rezeň v trojobale plnený šunkou, syrom, šampiňónmi a kápiou + ryža + hranolčeky + čerstvá zelenina
2. večera - kurací steak so syrovou omáčkou + opekané zemiaky
pomedzi to alko, nealko, kafe, zákusky, slané mňamky (každá rodina dodala jednu dávku slaného pečiva, my sme v piatok piekli syrové praclíky) - najviac mi chutili kolieska s klobásou
No ale veget skončil, včera bolo hojno aj za 3 nedele, takže dnes niečo skromnejšie - máme cesnačku a sedliacku omeletu.
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia polievka. morčacie prsia na mexický sposob, grilovaný losos, opekaná bageta s olivovým olejom, potretá cesnakom a zeleninový šalát.
10 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

pre muza bravcove rizoto,
pre mna salat/kuceravy salat,cerstvy spenat,cerstva cvikla,mrkva,pretrzlenova vnat,jablcny ocot,olivovy olej/
10 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Székelykáposzta
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Kurací vývar so zeleninou s rezancami, pečené kuracie stehná na zemiakoch a kyslej kapuste...
11 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

U nas, hov. polievka s mrveničkou, z polievky fajne uvarene posolene masko + zajedane s brusnicami, mnam, brav. panenka s bylinkami, suš. slivkami, s brusnicovou omackou, ryza.
10 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

U nas kuracia polievka, pecene kuracie stvrtky, ryza, pecene zemiaky, hlavkovy salat a dezert bol z cukrarne-kremes, veternik, mnam boli famozne cerstve a za tu cenu sa neoplati piect.
11 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

aj u nás kuracia polievka , kuracie rezne a zemiakový šalát
poobede http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...Y5YlB7gn2oziGA
10 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Včera a dnes -
- bravčové na hrášku(br.plece, cibuľa, cesnak, hrášok, sušené huby, parad. pretlak, červ. mletá paprika, rasca, pikantná papriková pasta); príloha - ryža Basmati
- údené pečené koleno v marináde(med, pivo, cesnak, čier.korenie, gril. korenie, červ. paprika, olej) Ja viem, nezdravé ale strašne dobré, raz za rok sa hádam môže. Podávané studené, teplé s hrachovou kašou.
- hrachová kaša
- marlenka(piekla som prvýkrát; tá teda dá zabrať, fakt to pečenie nie je na každý týždeň)
- chlieb a domáce maslo(prvýkrát som chlieb piekla v liatinovom hrnci)
Naposledy upravil Marína : 27.11.12 at 08:59
1_br.plece,hrasok,ryza.jpg  
2_udene.koleno.jpg  
3_hrach.kasa,koleno.jpg  
4_marlenka.jpg  
5_marlenka doostr.jpg  

6_chlieb.jpg  
7_chlieb,maslo.jpg  
1/1
19 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Hoväzí vývar s pečeňovými haluškami, koložvárska kapusta so zemiakmi , zákusok trio rezy.
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Včera aj dnes: hovädzia polievka s rezancami, hovädzia roštenka so slov. ryžou, domáci marhuľový kompót.
9 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

marina,dala by som si zo vsetkeho.mnam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať