Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Slayer666 Pozri príspevok
Tieto? http://www.google.sk/imgres?imgurl=h...QEwBg&dur=3531

Cena je to fajn. Teda ano, su tam tie skrupinky (alebo ako sa to vola), ktore su nejedle, ale v zasade z toho ziskas vela chuti a mozes spravit cestoviny alebo len tak na masle, vine, cesnaku s petrzlenom a k tomu kvalitny chlieb. Urcite vyzivnejsie nez tie kurcata. Mavaju to vzdy/casto alebo je to len nejaka akcia teraz?
Veru tak.
Mávajú, netvrdím však, že vždy, zase až tak často tam nechodím. Pozri TU a TU .
Sú to presne TIETO.
Naposledy upravil Marína : 18.11.12 at 12:22
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnes gulas s chlebom a pecene lekvarove buchty.
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Skrutky s kuraco-zeleninovo-smotanovou omáčkou .
Obrázok 6420.jpg  
11 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes varím polievku - my ju voláme sedliacka kapustová - kapusta, suchá fazuľa, trošku krúpky, klobásky pre chuť,zemiaky, zahustím ju postrúhanými zemiakmi, a k tomu kurací perkelt zo stehien a nokerle
9 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Varza a la Cluj
AKA Kolozvarska kapusta
1, Jedna velka sladka kapusta, nakrajana, blansirovana, osmazena na masti so solou, trochou cukru a korenia. Treba poriadne osmazit a dobre dochutit. V Cluji zvyknu primiesat aj mletu papriku.
2, Masove ragu: Bravcova (alebo ina) mast, cibula nadrobno - osmazit, mlete alebo na male kocky nakrajane maso (hovadzie, bravcove, telacie, baranie, jahnacie - ako chcete, ja som dal mix hovadzie + bravcove), paradajky (konzerva, pretlak alebo tak - je dobre ich dat dost vela). Pripadne sa zvykne dat aj paprika (mleta aj cerstva).
3, Uvarena ryza. Niekedy ju ani nedaju, ale ja som dal.
Toto sa navrstvi, vsetci to pozname, a vrch sa potrie kyslou smotanou, este som na to poukladal platky slaniny a zapiekol.

Dnes este k tomu upeciem chlieb - razny kvasok 600g, tmava razna muka 400g, psenicna muka chlebova 300g, zincica 250g, olej 50ml, cierne korenie, sol, rasca, koriander. Tak uvidime, ako to vypali.
11 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes je kapustový deň? - kapustnica - z kvasenej kapusty s údeným kolenom

syn je neľúbi - tak 1 kg múky langoše, myslela som, že tóľko veľa toho bude , koľko zasa zostane,
no skoro nič - nestačila som vysmážať
11 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Asi je aj langošový deň v nedeľu večer sme akurát spomínali, že už dlho sme nemali langoše, tak som urobila cesto, šup do chladničky a včera aj dnes obedovečera: víkendová slížiková polievka + langoše.
11 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

U nas vysmazene rybie file a zemiakovy salat.
11 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Pečená kačica na rozmaríne s dusenou kapustou a domácou parenou knedl'ou. Lokše sa mi už nechceli robit', aj pracovat' treba.
9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Na dnes som si urobila zelerovo-jablkový šalátik. Ešte musí trochu postáť, aby sa chute spojili, ale mám obavy, že dlho čakať nevydržím..
Obrázok 6423.jpg  
9 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dneska jednoduché - dopapá sa kapustnica, narýchlo kuracie na hrášku a ryža
a ja sa balím som zvedavá čo bude rodinka papať nasledujúcich 10 dní - čo im babky navaria?
8 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
U nás dnes pečený losos v marináde, zapekané zemiaky a môj klasický zeleninový šalát miesto polievky..... Tak všetkým dobrú chuť k obedu
11 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes tekvicová polievka a chcela som robiť ryžový nákyp ale nejako sa mi nechce, takže nakoniec je z toho len ryža uvarená v mlieku s maslom a kompótom alebo ešte kakaom.
6 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

dnes mame kuraci vyvar s cestovinou, zemiakove pyre, dusenu bielu kapustu a pecene bravcove.
7 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Mária Mojžišová Pozri príspevok
U nás dnes pečený losos v marináde, zapekané zemiaky a môj klasický zeleninový šalát miesto polievky..... Tak všetkým dobrú chuť k obedu
daj prosím zloženie svojej marinády, nech mám zmenu. Chystám to na sobotu. Vďaka.
0 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Dnes bude fazuľová polievka s údeným kolenom , zemiaková kaša , koleno s polievky a brusnicová omáčka.
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Žabinka Pozri príspevok
Na dnes som si urobila zelerovo-jablkový šalátik. Ešte musí trochu postáť, aby sa chute spojili, ale mám obavy, že dlho čakať nevydržím..
Je to veľmi jednoduché.. Nahrubo nastrúhať zeler a jablko, pomer podľa chuti, ja dávam na pol väčšieho zeleru dve stredné jablká -bez šupky, trochu soľ a čierne korenie, majonéza (menej) a kyslá smotana (viac)-množstvo odhadom, aby to nebolo ani husté ani riedke. A kto môže (ja áno ), aj najemno nakrájanú trošku cibule.
8 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

brokolicova cesnacka,
pecene spodne stehna z moriaka,ryza,parena brokolica s baby karotkou
6 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
španielsky vtáčik, ryža (zo španielska )
9 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Bryndzové pirohy.
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať