Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
aj u nás jablkový koláč - pité, rajčinová polievka so syrom, pečené kura s ryžou a uhorkový šalát s paprikou, cibuľou a vegetou
2 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Konečne sa pečie kačica, chute boli už dooosť dlho na ňu.. ale len s ryžou bude, lebo s kapustou a knedlou by to nedopadlo dobre
A ako dezert niečo lajtovné, večer som robila pečený čaj, tak budeme degustovať..
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kedže sme boli včera na hubách, tak takto: hubová polievka, hubová žemľovka.
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

u nás, keďže sme cez víkend iba 2+2 (ja a mladšia dcéra a dve mačky) tak bude zemiaková polievka s domácim pórom a opraženou žemľou a tarhoňa s hovädziou roštenkou, zeleninový šalát......
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia polievka, pečené kuracie stehná a prsia s plnkou, ryža s hráškom a majoránkou, mrkvovo-jablkový šalát. Po obede maxi veterník,trošku som si to zjednodušila, je robený na vel'kom plechu.
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

polievka mäsová, fašírka a zemiakový šalát

zemiakový šalát mi skoro všetok zostal, trochu si 1/2 zobrala do roboty, časť som odniesla susede, tá mi na oplátku dala lokše
rodina sa zhodla, že by si k fašírke radšej dali nejaký prívarok na kyslo , tak som narýchlo spravila zemiakový
čo zajtra k tomu zvyšnému šalátu?
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

morčacie hnáty na prírodno - prešpikované cesnakom a domácou údenou slaninkou + odležané 24 hodín + thajská ryža
2 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Omeleta na veceru. Hubacka sice priserna, ale nasiel som jeden krasny kozak osikovy. Takze maslo, trochu cesnaku, kozak, vajce, sol. Najprv kozak orestujeme na miernom plameni, potom zvysime plamen na uplne maximum, pridame cesnak a ked bude panvica dostatocne horuca, pridame rozmiesane vajce a o 30 sekund je omeleta hotova. Myslim, ze kozaky osikove su neprekonatelne v hubovej omelete.
2 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Polievka z morčacích drobkov, bylinkový losos pečený spolu s cibuľami a zemiakmi, zeleninový šalát, marhuľový koláč.
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

[QUOTE=Ivana Š;2166834]polievka mäsová, fašírka a zemiakový šalát

zemiakový šalát mi skoro všetok zostal, trochu si 1/2 zobrala do roboty, časť som odniesla susede, tá mi na oplátku dala lokše
rodina sa zhodla, že by si k fašírke radšej dali nejaký prívarok na kyslo , tak som narýchlo spravila zemiakový
čo zajtra k tomu zvyšnému šalátu?[/QUOTE]

alebo ho zanesiem k druhej susede? uvidíme čo donesie
3 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

v sobotu sme boli na hubách, tak praženičká hubová, upiekla som moravské koláče s tvarohom a slivkovým lekvárom s posýpkou, a včera som ryžu s kuracími prskami na prírodno, akože diétka, polievka ostala od soboty kuracia rezancová.
4 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

[QUOTE=Ivana Š;2166979]
Ivana Š Pozri príspevok
polievka mäsová, fašírka a zemiakový šalát

zemiakový šalát mi skoro všetok zostal, trochu si 1/2 zobrala do roboty, časť som odniesla susede, tá mi na oplátku dala lokše
rodina sa zhodla, že by si k fašírke radšej dali nejaký prívarok na kyslo , tak som narýchlo spravila zemiakový
čo zajtra k tomu zvyšnému šalátu?[/QUOTE]

alebo ho zanesiem k druhej susede? uvidíme čo donesie
urob na večeru ruské vajíčka
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
ewita888 Pozri príspevok
Konečne sa pečie kačica, chute boli už dooosť dlho na ňu.. ale len s ryžou bude, lebo s kapustou a knedlou by to nedopadlo dobre
A ako dezert niečo lajtovné, večer som robila pečený čaj, tak budeme degustovať..
Vážne. Čo je "lajtovné"?
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Bravčové rezne a zemiaková kaša
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

erzet Pozri príspevok
Vážne. Čo je "lajtovné"?
asi od angl. slova light ... takze nieco lahke
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Polievka od včera-hubová. Dnes čerstvo ukuchtená hovädzia roštenka na hubách, ryža, kompót, alebo šalát.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

uvarila som lahucku kelovu polievku,na tanieri si do nej kazdy kvapol trosku tekvicoveho oleja-to my tak robime.

kukuricne spagety so sampionovou omackou-na prirodno,ziadna slahacka a podobne.
1 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
takže zajtra budem kuchtiť zabijačkovy obed takže zemiačky, kysla kapusta, rybka plnena klobasovou zmesou/sviečkovica/,klobasova zmes ako fašírka a pečeny bôčik polievka žiadna pretože na nu už nezostane miesto
0 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

čaute, ja som dnes bola v robote taká hladná, že som na konci pracovnej doby, snívala o niečom dobrom a naďabila som na pirôžky. A tak ja nenažraná, došla som domov a zamiesila. Urobila som plnku makovo-jablkovú a tvarohovú. 3/4 som vysmažila a 1/4 som upiekla v trúbe. zožrala som dva , a je mi zle doteraz. ostalo pár pečených na raňajky. zožali úspech. druhýkrát, si dám len jeden, sľubujem.
3 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Rajčinová polievka, rizoto s mäsom
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať