Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

na obed cestoviny s omáčkou z mletej hovädziny a pretlaku z mrazáku a na večeru "úhrabky" - tlačené zemiaky zmiešané s kyslou kapustou a vyškvarenou slaninou.
8 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja som spravila rýchlovečeru , zapekaný karfiol so šunkou , zemiaky ,ľadový šalát s citrónovou šťavou a olivovým olejom.
7 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Velmi kvalitna neskora vecera. Na masle udusime malu hrst hrasku, potom pridame vajce a spravime prazenicu. K tomu bagetka s maslom, ladovym salatom, platkami uhorky, jarnou cibulkou, zelenou paprikou a trochou dobreho ukrajinskeho kecupu (domaci uz dosiel, ale aj tento sunda vsetko, co dostat u nas). Jaaaj ale mi je dobre!!
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

1Dara Pozri príspevok
Orzo so špenátom a parmezánom

recept: http://www.porada.sk/t112296-p25-rec...ml#post2267680
..včera som robila na večeru, no namiesto Orza s kuskusom - mňáááám
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Špenátové cestoviny s omáčkou z údeného lososa podľa "Šárky". /tento týždeň údený losos akcii v .... však už viete, že /
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

obed - jarné závitky, kopec dusenej zeleniny
večera - čosi výborné = dcéra sa vracia z lyžiarskeho a zle im varili , tak niečo, čoho sa "naláduje" - poraďte !
5 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Dnes nevarím, je MDŽ, takže bude fungovať donášková služba.
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

fazuľova kyslá, rezance s makom


PS: po našom - podbita pasuľa a rezanky s makom - keby še mi chcelo marchev čiscic, bula by pasuľa s ľečkami
Naposledy upravil avalik : 08.03.13 at 12:51
10 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Biela rybacia polievka s knedličkami a mama napiekla buchty aj pre nás
Na večeru bude domáca treska (vývar som použila do polievky, časť z tresky je v knedličkách, zvyšok v "treske"
rybacia.jpg  
11 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Halušky s kyslou kapustou a škvarkami.
11 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

mäso na čínu, obložené zo spodu aj z vrchu zemiakovými plackami medzi tým ešte čalamáda a navrch postrúhaný syr, niva. Prišla aj návšteva nestíhala som piecť, hlavne,že sa toho dosť pripravilo aj keď sme čakali len dvoch ľudí prišli 4 a chceli sme, aby to jedli ešte teplé.
8 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Od utorka mám dovolenku, takže varenie na želanie: najprv dcérin milovaný kurací paprikáš s tarhoňou, potom synove obľúbené zemiakové placky s kuracím mäsom a slížiková polievka. Aká úľava variť normálne predpoludním a nie po večeroch alebo ráno o piatej
Dnes som spravila hríbovú polievku a dohodli sme sa, že dávno neboli langoše, tak sme sa s nimi gnávili a vymýšľali kombinácie s cesnakom, kečupom, tatárkou, kyslou smotanou a strúhaným syrom, cesto ešte zostalo, takže zajtra pokračujeme.
5 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Dlho som premyslal, hlad je zly, pohana svet k roznej cinnosti. Dnes Gulas. :-)
vlcsnap-2013-02-24-18h33m09s135c.jpg  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alabut Pozri príspevok
Dlho som premyslal, hlad je zly, pohana svet k roznej cinnosti. Dnes Gulas. :-)
z neho?
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes bude bryndzová polievka a v mrazničke som objavila ešte zamrazený špenát z vlastnej úrody, tak bude ako prívarok . K tomu zemiakové knedle a volské oko.
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

u nás ževraj trúbová živánska - voľne ložená
3 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Mangelovi a dcére lososa, synovi kotbulár s hranolkami, a ja som si dala elozrnný chlieb s oškvarkovou nátierkou a šeri paradajkami.
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Aký je rozdiel medzi kotlubárom a mäsovými guličkami?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
pavol54 Pozri príspevok
z neho?
Chudák a ešte čierny.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

erzet Pozri príspevok
Aký je rozdiel medzi kotlubárom a mäsovými guličkami?
kotlubár nepoznám, ale gule to áno......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať