Zavrieť

Porady

máte záujem o školenie?

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Záujemci o školenie hlasujte prosím o Vám vyhovujúcom termíne školení.

Počet hlasujúcich
76. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Streda 24.11.2004

    17 22.37%
  • Streda 1.12.2004

    14 18.42%
  • Streda 8.12.2004

    5 6.58%
  • Streda 15.12.2004

    8 10.53%
  • Streda 12.1.2005

    34 44.74%
  • Streda 2.2.2005

    11 14.47%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Koncom novembra budem pravdepodobne robiť (upozorňujem, že platené) školenie k legislatívnym zmenám v oblasti mzdového účtovníctva pre rok 2005. Nový zákon o zdravotnom poistení, zákon o starobnom dôchodkovom sporení atď.
Členovia Porady, mali by ste záujem ?
Miesto školenia Bratislava.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 30.09.04 at 12:37
Usporiadat
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Jozef Mihál
Ľuba, ja chápem, že po jednom dni je ťažko robiť závery o nezáujme ale keďže ste sa mi tu ozvali len starí známi, trošku ma to sklamalo. Všade samý p.Mihál sem a tam, prosím poraďte mi atď. (hlavne rýchlo!) ale na serióznu ponuku na školenie mi nezareaguje okrem dvoch-troch "nových" ľudí a partie Karkulka, Ingi Luba2, Bubika a spol. nikto.

...a vyhlasujem výstražný 24 hodinový generálny štrajk.
Jožko, aby som neupadla do nemilosti, so mnou počítajete vo všetkom. PORADu , z nedostatku času, prebehnem denne iba veľmi narýchlo, tak ak by mi niečo ušlo, dajte vedieť na telefon.
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Keď vyhlásite termín, určite bude záujem. Ja tiež teraz menej chodím na Poradu - nie je čas, aj keď sa snažím každý deň aspoň chvíľu - takmer som aj to školenie prehliadla. Ale ak bude, nenechám si to ujsť. Bola som na decembrovom a veľmi sa mi páčilo. Bolo super ( ja totiž neznášam školenia, kde sa cítim ako na prednáške a ideme nudne paragraf za paragrafom bez akýchkoľvek pikošiek, bez zrozumiteľných vysvetlení. Čítať viem aj sama, to nemusím ísť na školenie, aby mi tam niekto predčítaval.) To vaše bolo úplne iné.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Súhlas so Sany p. Mihál to vie podať tak "polopate" ...
Pekný večer...
0 0
alena alena

alena je offline (nepripojený) alena

kvoli danovym priznaniam by mi tiez vyhovoval radsej aprilovy termin, rada by som sa tiez znovu zucastnila. Tiez som zvedava ako to bude vyzerat v socialnej poistovni po zakone o nelegalnej praci, ktory bol schvaleny, ked bude treba kazdeho dohodara prihlasovat a odhlasovat ...
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

Jozef Mihál
Trošku vyššie píšem, že sezóna skončila...

...ale nedá mi to pokoj a doma sa situácia stabilizuje , takže malý marketingový prieskum:

Mali by ste záujem o školenie...? Termín marec 2005, miesto výlučne Bratislava, téma zákon o zdravotnom poistení (pre pokročilých) a jeho chystaná ďalšia novela.
Pán Mihal, ja by som aj mala alew kedže je to pre pokročilých tak neviem či by bolo to padlo na užitočnú pôdu. Záleží čo si myslíte pod pokročilým
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
OK.

Výsledok prieskumu: je tu cca 13-14 školeniachtivých ľudí. Ďakujem Vám za prejavený záujem.

Dobre, zákon o zdravotnom poistení ste milí ostatní Poradcovia (hlavne z BA a okolia) zrejme úspešne zvládli, takže žiadne školenie sa konať nebude.
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Nezvládli, Jožko, veru nezvládli...

Dnes som zistila, že som pri pracovných pomeroch na kratší pracovný čas odviedla preddavok z nižších súm ako je minimálna mzda!

SW nemôžem obviňovať, ja som nepozorne počúvala a nepozorne čítala!
0 0
majam majam

majam je offline (nepripojený) majam

p.Mihal a čo tak školenie na východe napr. Košice
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
majam - neverím tomu, žeby sa v Košiciach "nazbieralo" aspoň tých 50 školeniachtivých, v decembri bolo na mojom školení v Košiciach okolo 15-20 Poradcov, ak ma presvedčíte, že by bol ozaj záujem, rád prídem.
0 0
majam majam

majam je offline (nepripojený) majam

Môžem zato, že som poradu objavila až v januári a s Vašími školeniami som sa zatiaľ nestretla , ale myslím že veľa Košičanom by ste mali čo povedať.V poslednom čase je to v Košiciach so školeniami biedne ,nie žeby neboli ,ale ......
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
majam,
jasné, že za to nemôžete, a s Vašim prispením by teda v tom decembri bolo na školení nie 15-20 ale 16-21 Poradcov.
Viete, ja som človek pomerne lenivý a keď už ísť na Východ, tak to musí stáť za to. Ale Váš záujem ma úprimne teší, to musím priznať.
0 0
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

A preco nebude to skolenie v BA? Vidim, ze na tej party pri krste knihy hodim s Vami rec.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ešte by som rád pridal, že aj v BA je málo školení, pokiaľ ide o zdravotné poistenie a vidíte, keď sa tu snažím zistiť záujem medzi BA Poradcami - tak tiež prakticky žiadny. Je to asi existenciou Porady, tu sa človek dozvie všetko, načo ešte nejaké školenie.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
saman, viď príspevok č.407.
0 0
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

Veduci, mame teraz vsetci plne ruky prace a sme radi (teda ja urcite) ze aspon na pol hodinu denne sem doletim a rychlo popozeram co je nove. Neda sa vsetko. Istotne je viac ludi, co chcu skolenie... len to trebars teraz nepostrehli (ja som to posledne tiez prepasla len o par dni...).
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Pravdu povediac ozaj nas je viacej, ktori v tomto obdobi poradu preletia len tak zbezne pre nedostatok casu. O skoleni p. Mihala som sa dozvedela len dnes, aj ked Bratislava je pre mna moc daleko, o skolenie by som mala zaujem.
0 0
Naďa Naďa

Naďa je offline (nepripojený) Naďa

Ja by som sa pridala k tým, ktorí by uvítali školenie v Košiciach. Nielen kvôli dostupnosti kvalitných informácií, ale aj kvôli tomu, že rada by som spoznala človeka, ktorý mi svojimi radami už pomohol na stránkach Porady.

Neprečítala som si teraz všetky príspevky, ale myslím, že v Košiciach záujem o Vaše školenie len z poraďákov by bol.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Novinka - 6.4.2005 budem robiť školenie v Trenčíne.

Miesto - Krajský úrad.

Čas - 9:00.

Organizátor - SH system spol. s r.o., www.shsystem.sk

Program
- Zákon o zdravotnom poistení, aktuálny stav a pripravovaná novela k 1.7.2005
- Sociálne poistenie - aktuálne problémy

Cena - 750 Sk vrátane DPH.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 14.03.05 at 10:47
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pripomínam najmä tým, čo by radi získali najaktuálnejšie informácie o zdravotnom poistení a súčasne i ďalšie informácie potrebné v brandži mzdového účtovníka, že jediný seminár, na ktorom účinkujem ako lektor na jar 2005, organizuje SH system s.r.o. dňa 6.4.2005 v Trenčíne.

Prihlášku a ďalšie informácie nájdete na www.shsystem.sk.

Poprosím členov Porady, ktorí sa prihlásia, aby do prihlášky napísali i svoj nick.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zdá sa, že novela zákona o ZP bude prijatá s účinnosťou od 1.9.2005. Vzhľadom na to, že som dostal väčší priestor na organizáciu školení, plánujem na september niekoľko školení k novele zákona o ZP i novele zákona o SP v rámci celého Slovenska.

Školenia budú určite v mestách: BA, TT, NR, TN, ZA, VK, KE.

V prípade dostatočného záujmu (ozvite sa mi prosím v tejto téme, prípadne cez SS), som ochotný prísť i do ďalších regiónov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať