Zavrieť

Porady

máte záujem o školenie?

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Záujemci o školenie hlasujte prosím o Vám vyhovujúcom termíne školení.

Počet hlasujúcich
76. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Streda 24.11.2004

    17 22.37%
  • Streda 1.12.2004

    14 18.42%
  • Streda 8.12.2004

    5 6.58%
  • Streda 15.12.2004

    8 10.53%
  • Streda 12.1.2005

    34 44.74%
  • Streda 2.2.2005

    11 14.47%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Koncom novembra budem pravdepodobne robiť (upozorňujem, že platené) školenie k legislatívnym zmenám v oblasti mzdového účtovníctva pre rok 2005. Nový zákon o zdravotnom poistení, zákon o starobnom dôchodkovom sporení atď.
Členovia Porady, mali by ste záujem ?
Miesto školenia Bratislava.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 30.09.04 at 12:37
Usporiadat
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

A čo dostanú tí, ktorí už boli na školení????????
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

Ahojte všetci,

hlásim stav z KE.

1. školenie ukončené - známka 1*******
2. posedenie po školení práve ukončené - 1*******

proste bolo výborne, aj na školení, aj po školení, fajne sme si posedeli, pokecali o kadečom (no musím povedať, že všetci ktorí neboli, či už nemohli, alebo neprišli, majú za čím ľutovať)
je to úplne perfektné, keď sa tu takto "stretávame", "rozprávame" a potom sa stretneme naživo
bolo prosto SUPER SUPER SUPEEEEEER ...
0 0
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Ticho závidím, nielen že ste už múdrejší, ale aj v lepšej nálade, aj sa poznáte,no čo už, možno nabudúce.
0 0
resola resola

resola je offline (nepripojený) resola

p.Mihal ,
veľmi rada by som išla na školenie ale som z Košíc .
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

to resola: no veď to školenie bolo v Košiciach, práve dnes
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Magma - prosím v SS mail. adresu.
Bubika a pozit - ukázalo sa, že je lepšie, ak účastníci školenia prídu vopred pripravení štúdiom príslušných materiálov a majú tak už určitý rozhľad o tom, čo nás všetkých čaká v zdravotnm poistení. Takže OK - ste už prihlásené do BA na 12.1.? Ak áno, prosím v SS mail.adresy. Pošlem, čo žiadate.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... ďalšie hlásenie zo školenia v KE:
Ľudkovia, viete jak super bolo? Hm, asi neviete! Ale ja vám poviem, že bolo tak supersky, že ani lepšie byť nemohlo :-) ... no len jedna vec ma mrzí, že Paula sa nemohla zúčastniť "seansy" pre chorobu :-(
Zajtra tu budete určite vidieť aj reakcie iných, takže potom si urobíte celkový obraz.
Školenie malo veľmi dobrú úroveň, aj čo sa organizácie týka a školiteľ ... to ani nespomínam, taký super bol (a je). Aj napapkať sme dostali - normálne vianočné menu: ryzek a šalat :-)))
Všetci sme boli užasnutí, že sa vidíme naživo a priznám sa, že vlastnoručne som si šáhla na Jožka Mihála :-)
Takže keď to zhrniem: ak máte možnosť, vrele odporúčam školenie aj v iných kútoch Slovenska, choďte a neoľutujete!
Prajem vám krásnu noc
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

pripájam sa k vladan.....školenie pomohlo, urcite este treba čas na "zžitie" sa s problemami, o ktorych sme sa dozvedeli...
A bolo fajn,ze sme sa konecne stretli, akosi lepsie sa bude komunikovat, ked za nickom uz vidim aj tváričku :-)
.. a bolo o čom hovoriť aj na neformálnom posedení :-)))
Vdaka Jozef za to, ze si nás vlastne spojil :-)
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ja som tiež ešte plný dojmov hlavne z áfterpárty a môžem sa pred ostatnými Poradcami pochváliť, že som si nielen šáhol, ale i vybozkával sa s Vlaďou, Luckou, Evou, Slávkou, Maťou, Zuzanou(A), Fajdy, Majou...(Ričim...)
Naposledy upravil Jozef Mihál : 16.12.04 at 06:43
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Vyhodňáre mojo..normálne Vám zavidím...tak riadne ale v dobrom....
keby košice neboli na druhej strane slovenska..tak som tam tiež..z iných oblastí slovenska až toľko a takých "známych" nemám...
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Jozef Mihál
Ja som tiež ešte plný dojmov hlavne z áfterpárty a môžem sa pred ostatnými Poradcami pochváliť, že som si nielen šáhol, ale i vybozkával sa s Vlaďou, Luckou, Evou, Slávkou, Maťou, Zuzanou(A), Fajdy, Majou...(Ričim...)
Tak na mňa si iba šahol, aby bolo všetkým poraďákom jasné. A aj ja som si šahol. Ehm, len tak rukou...., teda ehm, podali sme si ruky. Viackrát.
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

Bohužial ja viem hodnotiť len školenie, čo sa mi velmi pačilo, bolo absolutne super. Som rada že sa mi podarilo zučastniť, napriek všeliakým ťažkostiam.

Ako čítam vaše príspevky, ľutujem že som nezostala na afterpárty, ale musela som stihnuť posledný vlak. Napriek tomu som rada, že som mala možnosť vás osobne spoznať.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak,tak bolo to všetko super!!!! Hlavne školenie, to bolo fakt na 1******. Len škoda, že som na tej párty nemohla zostať úplne dokonca. Nabudúce si to už zariadim ináč. Tak ahoj a "hurá do práce".
0 0
pozit pozit

pozit je offline (nepripojený) pozit

Jozef Mihál
Magma - prosím v SS mail. adresu.
Bubika a pozit - ukázalo sa, že je lepšie, ak účastníci školenia prídu vopred pripravení štúdiom príslušných materiálov a majú tak už určitý rozhľad o tom, čo nás všetkých čaká v zdravotnm poistení. Takže OK - ste už prihlásené do BA na 12.1.? Ak áno, prosím v SS mail.adresy. Pošlem, čo žiadate.
P. Mihál,
áno, som už prihlásená, poslala som vám adresu, len dúfam, že som to zvládla a SS ste naozaj obdržali!
Ďakujem!
Pozit
0 0
Mila Mila

Mila je offline (nepripojený) Mila

Pán Mihál, prihlásila som sa na školenie 12.1.05 do Bratislavy. Prihlášku som poslala minulý týždeň a zaplatila som 14.12.04.Zistila som , že som zabudla dať do príkazu VS.Je to: vs 35694866.Prosím dajte mi vedieť, či sa vám to podarilo identifikovať.Ak nie pošlem vám na SS kompletnú identifikáciu. Veľmi sa ospravedlňujem " chybička se vloudí " ani neviem ako.Ďakujem.
0 0
susu susu

susu je offline (nepripojený) susu

Termin 2.2.2005 bude kde???

Pokial je to Blava, mal by som zaujem.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Mila - pripomeňte mi to prosím po Novom roku, ak sa Vám dovtedy neozvem, nemám tu účtovníčku, takže momentálne neviem.

susu: 2.2.2005 nie je žiadny termín.

Pripomeniem, čo je plánované:
12.1.2005 Bratislava (prihlášky na www.aurus.sk)
18.1.2005 Žilina (prihlášky na www.epi.sk)

A na 3.2.2005 si k nám naplánoval prílet bocian.
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Tak to gratulujem...
0 0
Mila Mila

Mila je offline (nepripojený) Mila

Ďakujem, určite sa ozvem začiatkom januára.
0 0
fasia fasia

fasia je offline (nepripojený) fasia

18.1.2005 Žilina... ak neumriem od dph-čky, a skúšok v škole tak sa dostavím. Alebo dostavím svoju TPP. Vďaka pán Mihál...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať