Zavrieť

Porady

máte záujem o školenie?

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Záujemci o školenie hlasujte prosím o Vám vyhovujúcom termíne školení.

Počet hlasujúcich
76. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Streda 24.11.2004

    17 22.37%
  • Streda 1.12.2004

    14 18.42%
  • Streda 8.12.2004

    5 6.58%
  • Streda 15.12.2004

    8 10.53%
  • Streda 12.1.2005

    34 44.74%
  • Streda 2.2.2005

    11 14.47%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Koncom novembra budem pravdepodobne robiť (upozorňujem, že platené) školenie k legislatívnym zmenám v oblasti mzdového účtovníctva pre rok 2005. Nový zákon o zdravotnom poistení, zákon o starobnom dôchodkovom sporení atď.
Členovia Porady, mali by ste záujem ?
Miesto školenia Bratislava.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 30.09.04 at 12:37
Usporiadat
MirkaV MirkaV

MirkaV je offline (nepripojený) MirkaV

p.Mihál včerajšie školenie bolo fakt super som rada, že som sa ho zúčastnila a mnoho vecí som sa zas dozvedela, bolo to veľmi príjemné, takže ĎAKUJEM
A chcem sa spýtať, robíte aj iné školenia okrem školení týkajúcich sa miezd?
0 0
Iveta Iveta

Iveta je offline (nepripojený) Iveta

Školenie bolo super a aj posedenie po bolo super. Neviem, kedy sa to celé rozpustilo, ja som odchádzala o 16,30 (zostalo len zopár ľudí: p. Mihál, Bepo + dvaja alebo traja).
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
BEPO! to prečo tak zaryte mlčíš, ha?
0 0
alena alena

alena je offline (nepripojený) alena

Školenie bolo naozaj super, a je mi ľúto, že som tiež musela odísť. Ďakujem.
0 0
Luba Luba

Luba je offline (nepripojený) Luba

Definitívne sa rozpustilo cca o 17.hod. My sme tam boli väčšinou baby, tak sme tých becheroviek zvládli iba po jednej. Okrem toho Jožko Mihál je už po viacerých školeniach po Slovensku istotne v becherovkách trénovanejší :-) Aj ja môžem pridať k hodnoteniu školenia len ďalšie superlatívy, také absolvujem rada aj inokedy, včítane príjemného poškolenia.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

vladan
halóóóó, ta kde ste absolventi včerajšieho školenia? či vás to tak zmorilo, že ešte spíte? No ako bolo? chváľte sa
Tu sooooooooooooom, ale k PC som bohužiaľ dorazila až 24 hod po skončení školenia a tak som sa nemohla zúčastniť ranných reakcíí, tak čítam aspoň teraz.

Bolo fajn, aj becher bol, ale tiež som musela do tej hmly smer Myjava ......... hmmmmmmmm možno som mohla ísť na ten neskorší bus, ale viete aké to je, keď ešte stihnete tie svietiace očká svojho drobčeka, troška ho na dobrú noc postískať a pocmúľkať .......... eeeeeeeeej, snáď to niekto nebude charakterizovať ako EEEK! Veď len materinskú lásku spomínam.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Luba
Definitívne sa rozpustilo cca o 17.hod. My sme tam boli väčšinou baby, tak sme tých becheroviek zvládli iba po jednej. Okrem toho Jožko Mihál je už po viacerých školeniach po Slovensku istotne v becherovkách trénovanejší :-) Aj ja môžem pridať k hodnoteniu školenia len ďalšie superlatívy, také absolvujem rada aj inokedy, včítane príjemného poškolenia.
Ahojky ............ takže som prišla asi o hodinku Vašej príjemnej spoločnosti. Mrz, mrz (to nemrznem, to ma akože mrzí ).
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja som z afterpárty odfrčala prvá, ale becherovku som stihla...zato dofrčím v piatok o piatej kdekoľvek...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
vladan
bol vôbec niekto na áfterpárty po školení? abo si Jožko hrkol 4 becherovky sám so sebou?
ver tomu, že sám ich so sebou nehrkal :-) bolo nás tam tak zo 10-12 :-)
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
karkulka
ja som z afterpárty odfrčala prvá, ale becherovku som stihla...zato dofrčím v piatok o piatej kdekoľvek...
nebola si prvá :-) asi tretia v poradí :-)
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Kto z poraďákov ide na školenie do Žiliny, 18.1.2005?
Mali by sme si dať cez prestávku spícha.....
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

vladan-ja som došiel len na afterparty a bol som sklamaný že prišla len 1 ďaľšia osoba z minulého školenia.Ale bolo to zaujímavé,zistil som že s Jožkom mám spoločné dačo ďaľšie.
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Ja, teda Ružena, som sa zúčastnila školenia p. Mihála prvýkrát, sledujem Poradu od novembra, kedy som sa o nej dozvedela. Škoda, že nikto zo skalných členov Porady nespomenul na školení, že kto má záujem o osobné spoznanie sa, môže zostať po školení. Ja by som určite ostala. Som z Ba a Bechera by som si možno tiež dala. Takže, keď sa bude niekedy niečo organizovať v BA a budete potrebovať pomoc, rada pomôžem stačí sa ozvať. Môj mail: rumi.ba@post.sk
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Ružena
Ja, teda Ružena, som sa zúčastnila školenia p. Mihála prvýkrát, sledujem Poradu od novembra, kedy som sa o nej dozvedela. Škoda, že nikto zo skalných členov Porady nespomenul na školení, že kto má záujem o osobné spoznanie sa, môže zostať po školení. Ja by som určite ostala. Som z Ba a Bechera by som si možno tiež dala. Takže, keď sa bude niekedy niečo organizovať v BA a budete potrebovať pomoc, rada pomôžem stačí sa ozvať. Môj mail: rumi.ba@post.sk
Jozef to spomínal po ukončení seminára. Povedal, že ešte oboznámi so zmenami tích, ktorí majú softvér od aurusu, nejakých cca 10 min. a potom bude posedenie poraďákov. :-)
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Ružena, pozri tému Poďte na pivo - keďže si z Ba, máš možnosť ísť na toho Bechera
0 0
Luba Luba

Luba je offline (nepripojený) Luba

Dokonca nielen na konci, ale aj na začiatku seminára povedal Jožko, že oficiálna časť bude asi do pol tretej a potom bude neoficiálna poraďácka... Takže žilinskí účastníci, Vás to ešte zrejme čaká. :-)
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Tak, tohtoročná sezóna školení pre mňa ako lektora skončila...

Ďakujem ešte raz všetkým, ktorí "u mňa" boli a o rok možno dovidenia.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jožko, bolo mi potešením a národným svátkem
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Trošku vyššie píšem, že sezóna skončila...

...ale nedá mi to pokoj a doma sa situácia stabilizuje , takže malý marketingový prieskum:

Mali by ste záujem o školenie...? Termín marec 2005, miesto výlučne Bratislava, téma zákon o zdravotnom poistení (pre pokročilých) a jeho chystaná ďalšia novela.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
jozifku, chýba ti už adrenalín? čo robí malé cikadlo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať