Zavrieť

Porady

máte záujem o školenie?

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Záujemci o školenie hlasujte prosím o Vám vyhovujúcom termíne školení.

Počet hlasujúcich
76. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Streda 24.11.2004

    17 22.37%
  • Streda 1.12.2004

    14 18.42%
  • Streda 8.12.2004

    5 6.58%
  • Streda 15.12.2004

    8 10.53%
  • Streda 12.1.2005

    34 44.74%
  • Streda 2.2.2005

    11 14.47%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Koncom novembra budem pravdepodobne robiť (upozorňujem, že platené) školenie k legislatívnym zmenám v oblasti mzdového účtovníctva pre rok 2005. Nový zákon o zdravotnom poistení, zákon o starobnom dôchodkovom sporení atď.
Členovia Porady, mali by ste záujem ?
Miesto školenia Bratislava.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 30.09.04 at 12:37
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

P.Mihál, netúžila som rebelovať, to len vladan vyprovokovala moju otázku protivnú. Teším sa na Vás aj na ňu.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Paula
P.Mihál, netúžila som rebelovať, to len vladan vyprovokovala moju otázku protivnú. Teším sa na Vás aj na ňu.
... ehm ... čo to tu o mne? áno Paula mám faktúru, ale fakt som o ňu neprosila . Poslali mi ju sami od seba, prihlášku som posielala hneď ako tu bola vycapená a asi po mesiaci mi prišla faktúra. Tak skús (ako radí Jožko) zavolať do Compservisu.

To Jožko: to fakt budeme sedieť Poraďáci pokope? Jééééééj to bude super ... a Jožko, nemyslím, že sa budeme na školení čo i minútku nudiť a určite sa nebudeme zabávať, ale pozerať a obzerať si Vás, lebo netuším kedy Vás opäť uvidíme :-) ... poprípade budeme hryzkať Ričiho lentilky:p
... apropo, deň 15.12. som si vyčlenila celý a úplne celý (resp. maximálne do 01.00 nasledujúceho dňa, lebo 16.12. je normálny pracovný deň) pre školenie a Poraďákov, takže žiadne domov!
Už sa teším
čaute

PS: a aj ja sa teším na Paulu :-))) ... a nielen na ňu :-)
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Vieme si tu nejako zrekapitulovať, kto všetko "od nás" bude v KE?
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ZuzanaA
Vieme si tu nejako zrekapitulovať, kto všetko "od nás" bude v KE?
čo ja viem, tak: Riči, SlavkaS, Ekin, Luckasari + 1, Paula, ZuzanaA, Vladan ... viac neviem :-)

ešte som našla: matafe, viktoria
Naposledy upravil vladan : 08.12.04 at 06:36
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak dnes som sa v Košiciach prihlásila aj ja. Teším sa na stretnutie. Aké budeme mať spoznávacie znamenie ?
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Takže to máme zatiaľ 11 kusov, samé baby, jeden Riči a Matafe neviem identifikovať

Vyzerá to, že vy ste všetci domáci, tak škoda, že len ja budem viazaná na spoje..
Naposledy upravil ZuzanaA : 08.12.04 at 09:44
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
ZuzanaA
Takže to máme zatiaľ 11 kusov, samé baby, jeden Riči a Matafe neviem identifikovať
No hlavne, Zuzanka, že mňa vieš identifikovať na 100%.
To maja: špeciálny stôl plný lentiliek.
Naposledy upravil ricij : 08.12.04 at 11:09
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

ricij
No hlavne, Zuzanka, že mňa viš identifikovať na 100%.
To maja: špeciálny stôl plný lentiliek.
Áno, Riči, viem, veď si tu toho už dosť popísal v mužskom rode... Fšak??
0 0
matafe matafe

matafe je offline (nepripojený) matafe

Ja patrím do tej väčšej skupiny, čiže k babám. matafe znamená Maťa Fe..., ale tá druha časť už istú chvíľu neplatí. Ako Vás všetkých spoznám budúci týždeň?
S pozdravom Martina Tischlerová
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
pred vstupom do miestnosti bude Riči držať nad hlavou krabičku lentiliek a bude nám ich postupne lepiť medzi oči, aby sme sa všetci spoznali ... a p. Mihál nám dal rezervačku na stoly blízo neho, čiže budeme sedieť pokope a dýchať Jožkovi na krk :-) Takže ten človek vedľa teba napravo a vedľa teba naľavo bude určite z Porady :-)))
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Košičania - aktuálny počet prihlásených je cca 80, z toho LEN 12 Poradcov ?!
Sľúbil som Vám rezerváciu 20 miest - ak to nenaplníte, tak budem smutný a sklamaný !
Naposledy upravil Jozef Mihál : 08.12.04 at 13:55
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jožko, bude prúser, keď to nenaplníme? Myslím na Vás, či Vám to nejak poškodí? Lebo ja som už obvolala svojich až dvoch známych mzdárov, ale nemajú čas :-(
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... či móžem priniesť aj svojho kolegu ... zvárača? ....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Čo keby som Vám, Poradcom, účastníkom školenia v KE, sľúbil ako bonus disketku s mojimi najnovšími článkami k novému zákonu o zdravotnom poistení ? Komplexné rozbory zákona, kto ako bude platiť, asi sto príkladov "z praxe", triky ako ušetriť atď. Ne-účastníci sa k nim dostanú až niekedy koncom januára v príslušných časopisoch...
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Jozef Mihál
Čo keby som Vám, Poradcom, účastníkom školenia v KE, sľúbil ako bonus disketku s mojimi najnovšími článkami k novému zákonu o zdravotnom poistení ? Komplexné rozbory zákona, kto ako bude platiť, asi sto príkladov "z praxe", triky ako ušetriť atď. Ne-účastníci sa k nim dostanú až niekedy koncom januára v príslušných časopisoch...
Jožko, sľubujte, sľubujte! To by bolo fajn
0 0
Anička Anička

Anička je offline (nepripojený) Anička

Pán Mihál,
určite je nás viac , ktorí sledujeme Poradu každý deň, len z rôznych príčin sa neprihlasujeme a nediskutujeme. Ja mám síce od šéfa povolené navštevovať túto
stránku, ale liezlo mi na nervy, že aj keď som sa odhlásila, tak vždy som bola prihlásená a kolegyne si mysleli, že nič nerobím. Na školenie do Košíc som sa
prihlásila, takže tých " poraďákov" tam bude určite viac.
Naposledy upravil Anička : 09.12.04 at 08:31
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Super, 31 stránkový materiál + "taká namakaná" disketa, to už je čo povedať, noo - školenie na úrovni. Takže vyzerá to tak, že sa tam my-poraďáci spoznáme, nie ako som čítala, napr. na školení v BA..a ešte máme rezervované aj čestné miesto. Už sa teším.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Hm, lepšíte sa...Aktuálne 94 prihlásených, z toho 14 identifikovaných ako Poradcov. Pri tomto tempe bude v pondelok vypredané. Tak ešte aby som dovtedy stihol dopísať tie sľúbené článočky.

...v BA to nebolo zlé, len ten priestor bol príliš kompaktný na to, aby sa tam dalo robiť nejaké rozdelenie účastníkov na modrých a ostatných, naviac ma zdržali technické problémy pri inštalácií projektora a nemohol som sa venovať prichádzajúcim... Po školení som zasa musel utekať domov (účastníci vedia prečo), ako dopadlo stretnutie "tvrdého jadra" (vrátane Richarda) to už neviem.
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
Ako tak čítam, v Košiciach bude fajn. Mrzí ma, že v BA som nebola do konca a teraz ma mrzí, že nie som z Košíc. Táááááák strašne by som išla
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

ZuzanaA

Vyzerá to, že vy ste všetci domáci, tak škoda, že len ja budem viazaná na spoje..
Zuzana, aj ja som viazaná na spoje, precestujem takmer 100 km, aby som sa zučastnila na školení
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať