Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Antea
lujza.j
inak k tým tuhým šamponom-šampúchom.....som spokojná...už som si zvykla na to mydlenie gebule.......moj chlap si tiež nebojácne umýva ten mini porasť.....dosť ma prekvapil...milo
prosím ťa recept na mydlo na pranie náhodou nemáš ? Nemám čas gúgliť, však daňové....., musím si dať pauzu
fúha ...nemám toto som ani nikdy nehľadala....ale furt niekde blúdim ak...tak prilepím
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

lujza.j
Antea
lujza.j
inak k tým tuhým šamponom-šampúchom.....som spokojná...už som si zvykla na to mydlenie gebule.......moj chlap si tiež nebojácne umýva ten mini porasť.....dosť ma prekvapil...milo
prosím ťa recept na mydlo na pranie náhodou nemáš ? Nemám čas gúgliť, však daňové....., musím si dať pauzu
fúha ...nemám toto som ani nikdy nehľadala....ale furt niekde blúdim ak...tak prilepím
Ď
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.vorrei.org/persone/8817-i...o-in-casa.html
manufaktúra...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1,5 kg oleja
570 g vody (600 ml vody)
193 g hydroxidu sodného


1 kg oleja na varenie (rôzne oleje)
300 g vody
200 g hydroxidu sodného
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

lujza.j
1,5 kg oleja
570 g vody (600 ml vody)
193 g hydroxidu sodného


1 kg oleja na varenie (rôzne oleje)
300 g vody
200 g hydroxidu sodného
Ďakujem,budem kuchtiť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
1,5 kg oleja
570 g vody (600 ml vody)
193 g hydroxidu sodného


1 kg oleja na varenie (rôzne oleje)
300 g vody
200 g hydroxidu sodného
Lúh sodný (hydroxid sodný), g 140
- 300 g demineralizovanej vody.
- olivový olej g 700
- olej použitý na vyprážanie g 300
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.greenstyle.it/shampoo-ecc...lute-6543.html
treba dať preložiť.... o šampónoch...pekný hnus
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Gél osviežovač vzduchu
Želé tortu vo fólii alebo v prášku
2 šálky vody
1 polievková lyžica soli
Esenciálny olej
Potravinárske farbivo

Nalejte obálky želatíny (alebo želatíny) a prvú šálku vody v hrnci, za stáleho miešania, privedieme k varu.

V druhom šálky vody, osolíme a 20 kvapiek esenciálneho oleja (opäť, pozor na potreby tých, ktorí dostanú dar!) Miešanie dobre.
Skombinujte želatínu a voňavé vody v sklenenej nádobe a nechajte zaschnúť 24 hodín .


Druhý deň všetky uzavreté a zabalené darček vaše do-it-kutilovia.

preložené prekladačom
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

mne ten môj šampúch nevyšiel,mám po ňom mastné vlasy.........ale psovi to nevadí .
Dá sa to použiť aj ako normálne mydlo.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Gél osviežovač vzduchu
Želé tortu vo fólii alebo v prášku
2 šálky vody
1 polievková lyžica soli
Esenciálny olej
Potravinárske farbivo

Nalejte obálky želatíny (alebo želatíny) a prvú šálku vody v hrnci, za stáleho miešania, privedieme k varu.

V druhom šálky vody, osolíme a 20 kvapiek esenciálneho oleja (opäť, pozor na potreby tých, ktorí dostanú dar!) Miešanie dobre.
Skombinujte želatínu a voňavé vody v sklenenej nádobe a nechajte zaschnúť 24 hodín .


Druhý deň všetky uzavreté a zabalené darček vaše do-it-kutilovia.

preložené prekladačom
pekne, obdivujem, ale dozy su uchvatne.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte nie su moje...ale dozy mám vyšpehované v obchode...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
mne ten môj šampúch nevyšiel,mám po ňom mastné vlasy.........ale psovi to nevadí .
Dá sa to použiť aj ako normálne mydlo.
ja už 5 som robila.... nie že by som pochybovala, že by si si nevedela umyť vlasy....alebo tak nejak.....skúšala si aj druhý krát a viac namydliť?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ale ono mydlí........lenže ja som nemala jojobový olej,dala som iný (bolo to minimálne množstvo) a tým sa to asi stalo......na pokožku bude dobrý,ale na vlasy nie........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám aj obyč. recept...kokos, ricín, oliv., je v pohode.....ale dávam výluh....zelený čaj, kopriva, mäta....na čo mám náladu
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

hento bol recept z netu..........na mydlo si urobím recept aj sama,ale na vlasy nie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
hento bol recept z netu..........na mydlo si urobím recept aj sama,ale na vlasy nie
ved ja tiež...ja mám všetky recepty hotové z netu....výnimočne ked prerátam na kalkulačke...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

na šuminky
http://www.titanovyriad.com/nerezove...tomgast-detail
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

idem robiť šampúch s pivom...som zvedavá ako to dopadne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

na pranie...preložené prekladačom...
Mydlo na pranie kvapalné alebo pevné OLEJA vyčerpaná z kuchyne
Recyklácia oleja na varenie s nulovým dopadom! Tu je návod, ako na to! Získate dobrú Mydlo na pranie, si môžete vybrať, či sa to pevné alebo kvapalné. 'll musieť najprv Neprestávajme všetky oleje a tuky, starý Varenie:
- olej na varenie
- olej z konzervy v oleji
- olej šalát Rybí olej tuniak, makrela atď ...
- tuk, ktorý tvorí v ​​panvici pri varení mäsa a údenín (bravčová masť je roztavený)
mydla máme na bielizeň, pretože by to mohlo byť trochu "žieravý a prečo profumeremo veľa.

keď páska


Ingrediencie 500 g tuhého mydla alebo 2 litre tekutého mydla: 500 g ťažký vykurovací olej a mastnota z varenia olej 3 vrchovaté polievkové lyžice jedlej sódy a liter vody (dezodoračné) 160 g vody (zmydelnenia) 70 g hydroxidu sodného (ak je prevažujúci olej konzervy a nenasýtené oleje na vyprážanie: arašidy, kukurica, slnečnica), alebo 75 g hydroxidu sodného (ak zvíťazí fritovacie oleje a živočíšne tuky, ako Friol) 20 ml Eukalyptový esenciálny olej rozpustíme tuk vo vodnom kúpeli takže pevné látky stanú kvapaliny, potom to všetko nalejte do hrnca s použitím filter udržať nečistoty objemnejšie. Nalejte do panvice litra vody a jedlej sódy a dobre premiešajte dohromady, priveďte do varu a potom vypnite zdroj tepla a nechajte stáť. vody zostáva na dne hrnca, tuk nad a zostávajúce nečistoty budú v stredu medzi vody a tuku. S panvy snaží, aby iba tuku na povrchu a odovzdávať ich do priehľadnej nádoby (napr. sklo mixéra), za použitia veľmi tylu končí ako filter. Nechajte stáť. Opäť budete mať krátku špinavú vodu na dne a tuku na povrchu. potom ďalší hrniec dať na stupnici s odmerkou a nalejte iba tuk, ktorý v tomto bode je potrebné vyčistiť a dostatočne dezodorizovaný. Odváži sa 500 gr. V tomto bode môžete pokračovať do horúcej zmydelnenia: Vytvorte riešenie s sódy a vody (160 g), dobre premiešajte, kým sóda úplne nerozpustí, potom sa nechá vychladnúť na bezpečnom mieste, zatiaľ čo Roztok sa ochladí, dať na oheň, aby teplo veľký hrniec s vodou, ktorý môže obsahovať jeden, kde som použil oleja. Ak je teplota roztoku je v blízkosti 45 ° na miernom ohni zahriať aj hrniec oleja až do vyčerpania zásob tiež sa asi na 45 stupňov, naliať roztok sódy v tuku (odstránený z tepla) a rýchlo sa premieša s lyžicou a potom s ručným mixéra, kým zmes predpokladá konzistenciu podobnú majonéze a jeho povrch môže "písať", až potom je čas na pásku. Umiestnite malý hrniec, kde sa pásky vo vnútri veľkého hrnca plnej horúcej vody, a to ako s krycím viečkom je a variť na miernom ohni v mydlo vodný kúpeľ, za občasného miešania.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

lui, polámem si oki
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať