Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
lui, polámem si oki
ak ti je velké do ruky ..prekroj sijasné
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nie mydlom! - z čítania toho receptu!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
nie mydlom! - z čítania toho receptu!
jájnečítala som ho...to som pre Antea...prilepila...ale ja vela fungujem na takýchto prekladoch...z It a Fr stránok....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šampúch s pivom nakrájaný....vyzerá hezky
1 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

Lujza, ďakujem, že na mňa myslíš. Niekedy sa aj ja šúľam čo prekladač stvorí, ale však máme mozog, musíme ho trénovať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Heřmánek navrátí lesk
Heřmánkový odvar zklidňuje pokožku hlavy a navrací kadeřím lesk.

Příliš mastné vlasy
Je dobré oplachovat výluhem z fenyklu a voňavé mateřídoušky.

Pro růst kadeří
Zkušené bylinářky považovaly bobkový list jako výborný prostředek pro růst vlasů, který má navíc antiseptický účinek a zklidňuje pokožku hlavy. Za starý domácí prostředek na pěstění vlasů platil lopuchový olej.


urobím s bobkovým listom...teda dám tam výluh
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

práve robím ........aleppské.......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

urobím v nedelu...bobkový nechám lúhovať...vôňa nič moc....v lete nakmášem v HR
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
práve robím ........aleppské.......
ako dopadlo...či šampúch to bol?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
kopretinka
práve robím ........aleppské.......
ako dopadlo...či šampúch to bol?
mydlo..........pení perfektne.........zatiaľ je také bledo zeleno-žlté,neviem,či sa bude farba meniť.Nepridávala som žiadnu farbu ani vôňu,cítiť je po vývare z bobkového listu a ešte trochu smrdí chémiou,ale to by malo zrením vypáchnuť....vraj je to dobré aj na vlasy,ale pretučnenie do 10% na vlasy....no neviem...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám navážené....aj výluh...ešte lúh navážiť..
...a zgebrím balzám na pery....

ozaj máš nejaké jedno miesto kde to ti zreje.... ja mám dve...a mám pocit, že v obyvke je im lepšie...alebo sa mi to len zdá?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

v izbe na skrini........ja inde miesto nemám....
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

Dievčence ste šikovné s tým bobkobým, ja keď idem popri tých mojich malých kríčkoch stále rozmýšľam, ošklbem, neošklbem? Vy ste robili výluh, som rozmýšľala, že rozmixujem v oleji, nechám macerovať a potom prefiltrujem, úfam, že bude silnejšie voňať. Ja osobne mám veľmi rada bobkáč
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no ja som už aj ja robila....aj výluh z harmančeka aj som macerovala v oleji....aj zelený čaj tak....do šampúchu vždy nejaký výluh....dobrý macerát...ked môže byť na slniečku....
...no ja si našklbem čerstvý v HR tesne pred odchodom a rozmixujem.....lebo suchý je len suchý....
aj tieto lístočky sú pekné
1 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

musí nám stačiť technické, aby sme zle nepochodili
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
no ja som už aj ja robila....aj výluh z harmančeka aj som macerovala v oleji....aj zelený čaj tak....do šampúchu vždy nejaký výluh....dobrý macerát...ked môže byť na slniečku....
...no ja si našklbem čerstvý v HR tesne pred odchodom a rozmixujem.....lebo suchý je len suchý....
aj tieto lístočky sú pekné
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Antea
Dievčence ste šikovné s tým bobkobým, ja keď idem popri tých mojich malých kríčkoch stále rozmýšľam, ošklbem, neošklbem? Vy ste robili výluh, som rozmýšľala, že rozmixujem v oleji, nechám macerovať a potom prefiltrujem, úfam, že bude silnejšie voňať. Ja osobne mám veľmi rada bobkáč
ja som namočila do oleja,po dvoch dňoch rozmixovala a znovu ešte nechala lúhovať,a ešte som aj vývar vo vode urobila,takže bobky double
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

kopretinka
Antea
Dievčence ste šikovné s tým bobkobým, ja keď idem popri tých mojich malých kríčkoch stále rozmýšľam, ošklbem, neošklbem? Vy ste robili výluh, som rozmýšľala, že rozmixujem v oleji, nechám macerovať a potom prefiltrujem, úfam, že bude silnejšie voňať. Ja osobne mám veľmi rada bobkáč
ja som namočila do oleja,po dvoch dňoch rozmixovala a znovu ešte nechala lúhovať,a ešte som aj vývar vo vode urobila,takže bobky double
no fajn, aj ja tak skúsim, musím ešte dorobiť 1 účto, až potom
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja to sním nijak zle nemyslím vo všeckej počestnosti....sa zabijem, že je to bárskge vysemenené...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
ja to sním nijak zle nemyslím vo všeckej počestnosti....sa zabijem, že je to bárskge vysemenené...
Luji
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať