Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
U susedov, ako je to u nás?i...
Veľmi dobrý link...chlapec vie, o čom vraví.

U nás ??? Povedal by som, že u nás je to ešte horšie...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
kukučka
U susedov, ako je to u nás?
Psychologický rozbor psychiky psychického pacienta psychológom.....
Ale ako tak poslednú dobu sledujem dotyčného psychológa, tak on svojim zverencom skôr poškodí ako pomôže.
Mám za to, že by mal nejakého kolegu v odbore navšíviť.......alebo držať hubu.

http://www.ta3.com/embed/20150224-37...7DA74CCE7.html

================================================

Názor iného odborníka s reálnym pohľadom na situáciu.

http://zpravy.idnes.cz/psycholog-bra...4300_domaci_hv
Taká úvaha: Koľko asi bolo ročne masakrov, vrážd a samovrážd so strelnou zbraňou za vlády zlých komunistov? zase mi tu drbne niekto "neužitočné", ale neobhajujem politický systém ktorý bol pri moci, ale prijaté zákony ktoré vylučovali ich získanie a mechanizmus ktorý od zárodku vylučoval použitie strelných zbraní. Pamätám tie prebdené dni a noci po krádeži zbrane, ale aj dúhové(pridové) tváre zlodejov ktorých potom zmastili ich vlastní kamaráti (strach z fyzickej pomsty bol účinnejší ako 21 dní basy)
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Taká úvaha: Koľko asi bolo ročne masakrov, vrážd a samovrážd so strelnou zbraňou za vlády zlých komunistov? zase mi tu drbne niekto "neužitočné", ale neobhajujem politický systém ktorý bol pri moci, ale prijaté zákony ktoré vylučovali ich získanie a mechanizmus ktorý od zárodku vylučoval použitie strelných zbraní. Pamätám tie prebdené dni a noci po krádeži zbrane, ale aj dúhové(pridové) tváre zlodejov ktorých potom zmastili ich vlastní kamaráti (strach z fyzickej pomsty bol účinnejší ako 21 dní basy)[/QUOTE]

Ja si myslím,že v takýchto prípadoch vôbec nejde o zbrane...každý bojuje s takou,akú má...myslíš,že keby nemal zbraň,tak by to neurobil? Posledná popravená v Československu použila autobus...a zabila osem ľudí.Nechcem tu rozvíjať teóriu,čo všetko sa dá použiť,ale nemyslím,že systém má s tým niečo spoločné.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Peggynka
Taká úvaha: Koľko asi bolo ročne masakrov, vrážd a samovrážd so strelnou zbraňou za vlády zlých komunistov? zase mi tu drbne niekto "neužitočné", ale neobhajujem politický systém ktorý bol pri moci, ale prijaté zákony ktoré vylučovali ich získanie a mechanizmus ktorý od zárodku vylučoval použitie strelných zbraní. Pamätám tie prebdené dni a noci po krádeži zbrane, ale aj dúhové(pridové) tváre zlodejov ktorých potom zmastili ich vlastní kamaráti (strach z fyzickej pomsty bol účinnejší ako 21 dní basy)
Ja si myslím,že v takýchto prípadoch vôbec nejde o zbrane...každý bojuje s takou,akú má...myslíš,že keby nemal zbraň,tak by to neurobil? Posledná popravená v Československu použila autobus...a zabila osem ľudí.Nechcem tu rozvíjať teóriu,čo všetko sa dá použiť,ale nemyslím,že systém má s tým niečo spoločné.[/QUOTE]
veď som hneď v úvode napísal "mimo systém", ale zákony a mechanizmy eliminácie mali viac premakané (pred guľkou sa ťažšie uteká ako pred autom)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm....
Dlho to nevydržalo.
http://www.sme.sk/c/7671288/smer-uz-...di-lobing.html
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Taká úvaha: Koľko asi bolo ročne masakrov, vrážd a samovrážd so strelnou zbraňou za vlády zlých komunistov? zase mi tu drbne niekto "neužitočné", ale neobhajujem politický systém ktorý bol pri moci, ale prijaté zákony ktoré vylučovali ich získanie a mechanizmus ktorý od zárodku vylučoval použitie strelných zbraní. Pamätám tie prebdené dni a noci po krádeži zbrane, ale aj dúhové(pridové) tváre zlodejov ktorých potom zmastili ich vlastní kamaráti (strach z fyzickej pomsty bol účinnejší ako 21 dní basy)
Ja si myslím,že v takýchto prípadoch vôbec nejde o zbrane...každý bojuje s takou,akú má...myslíš,že keby nemal zbraň,tak by to neurobil? Posledná popravená v Československu použila autobus...a zabila osem ľudí.Nechcem tu rozvíjať teóriu,čo všetko sa dá použiť,ale nemyslím,že systém má s tým niečo spoločné.[/QUOTE]


Na úvahu z inej doby (neriešme socík, ale dobu) odpovedám mojou úvahou na dnešnú dobu :

Radšej stretnem človeka ozbrojeného prenosným delom, ako debila, ktorý sa oháňa „len“ vidličkou s troma hrotmi.

==========================================

Doplnenie k Tvojej úvahe, ktorá sa týka pravdepodobne vojenských čias.
Nemuseli byť ani krádeže zbraní, tých samopalov jednotlivých vojačikov. Nie jeden si priložil ústie samopalu k telu a potiahol spúšť. Len počas mojej ZVS (2 roky) v našej posádke ich bolo zo 5 kusov, ktorých v cínovej rakve na náklady štátu pochovali...
Naposledy upravil buchač : 28.02.15 at 16:21
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Už pri návrhu hentej pitchoviny z dieľne Najsociálnejšej strany na svete sa toto dalo očakávať :

http://aktualne.atlas.sk/my-platime-...tm_campaign=hp


...a autobusy idú veselo rušiť poniektoré spoje :
https://www.google.sk/search?q=autob....0.he7Y5anWirQ

Je to choré...ak národ dopláca na mocecnské nálady jedného politika !!!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...a keď sa bude o niečo "uchádzať" - zase sa nájdu "ovce", ktoré mu budú tlieskať (kua - tuším čosi podobné bolo - jáááj - náš Vladenko a babky demokratky).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Peggynka
Taká úvaha: Koľko asi bolo ročne masakrov, vrážd a samovrážd so strelnou zbraňou za vlády zlých komunistov? zase mi tu drbne niekto "neužitočné", ale neobhajujem politický systém ktorý bol pri moci, ale prijaté zákony ktoré vylučovali ich získanie a mechanizmus ktorý od zárodku vylučoval použitie strelných zbraní. Pamätám tie prebdené dni a noci po krádeži zbrane, ale aj dúhové(pridové) tváre zlodejov ktorých potom zmastili ich vlastní kamaráti (strach z fyzickej pomsty bol účinnejší ako 21 dní basy)
Ja si myslím,že v takýchto prípadoch vôbec nejde o zbrane...každý bojuje s takou,akú má...myslíš,že keby nemal zbraň,tak by to neurobil? Posledná popravená v Československu použila autobus...a zabila osem ľudí.Nechcem tu rozvíjať teóriu,čo všetko sa dá použiť,ale nemyslím,že systém má s tým niečo spoločné.

Na úvahu z inej doby (neriešme socík, ale dobu) odpovedám mojou úvahou na dnešnú dobu :

Radšej stretnem človeka ozbrojeného prenosným delom, ako debila, ktorý sa oháňa „len“ vidličkou s troma hrotmi.

==========================================

Doplnenie k Tvojej úvahe, ktorá sa týka pravdepodobne vojenských čias.
Nemuseli byť ani krádeže zbraní, tých samopalov jednotlivých vojačikov. Nie jeden si priložil ústie samopalu k telu a potiahol spúšť. Len počas mojej ZVS (2 roky) v našej posádke ich bolo zo 5 kusov, ktorých v cínovej rakve na náklady štátu pochovali...[/QUOTE]
ak sa niekto odpraví či skočením pod vlak alebo si odpáli hlavu je to jeho problém(tomu sa nedá zabrániť ani v izolácii na psychiatrii) ale ani ten vojak nemal veľmi šancu ohroziť neozbrojených o to sa mi jednalo
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nová asistentka pána priemera, kto by to bol povedal, že..... http://www.topky.sk/cl/100535/145991...-Evinom-ruchu-
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

"Silikónmi čelom k masám....." - a ako bonus bude mať dobrý plat.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Nová asistentka pána priemera, kto by to bol povedal, že..... http://www.topky.sk/cl/100535/145991...-Evinom-ruchu-
Vždy je dôležité začínať od piky, aha dievča ako sa vyprakovalo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Tweety
Nová asistentka pána priemera, kto by to bol povedal, že..... http://www.topky.sk/cl/100535/145991...-Evinom-ruchu-
Vždy je dôležité začínať od piky, aha dievča ako sa vyprakovalo
Zámer alebo chybikka ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Tweety
Nová asistentka pána priemera, kto by to bol povedal, že..... http://www.topky.sk/cl/100535/145991...-Evinom-ruchu-
Vždy je dôležité začínať od piky, aha dievča ako sa vyprakovalo
Zámer alebo chybikka ?
pika a vyprakovať majú ten istý základ, urkite som sa nepomýlil
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Bože,chlapi...taký dobrý job a hneď úsudky.Mňa by skôr zaujímala náplň práce a potom by som vedela,kde začne
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Bože,chlapi...taký dobrý job a hneď úsudky.Mňa by skôr zaujímala náplň práce a potom by som vedela,kde začne
Starého uja do nej...džob ako džob. Záleží od spôsobu podávania (upss...predávania sa).
Kollár je iný čávo...oplieska "hovorkyne" a následne pošle s patričným do hája.
Máš jedno...všetky takéto sú na jedno kopyto.
Niekto má zlato v riti a niekto v tej spomenutej pike.

Teba zaujíma, že kde skončí...mňa by skôr zaujímalo, že kde skončí/ia.
Keď jeden omylom prepne na Judinku, tam je tých "hovorkýň", že kua neúúúrekom (dalo by sa menovať nie jednu známu "osobnosť").
...a šéfka dokonca reláciu aj moderuje...že "hovorkyňa"...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

budme radi, že sa jej preceda ujal a vrátil ju na správnu cestu....

nie je to lepšia práca, ako celému svetu opisovať, ako sa 16. ročná pelešila ?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
Bože,chlapi...taký dobrý job a hneď úsudky.Mňa by skôr zaujímala náplň práce a potom by som vedela,kde začne
http://x.topky.sk/cl/10/1460027/Fico...ryzka-do-uska-


...dava sa hryzkat......do uska
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
čo jej všetci závidíte, že má "vysokú školu z manažmentu"?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ing. Ľubomír Janoška
čo jej všetci závidíte, že má "vysokú školu z manažmentu"?
Pre boháá....ja zavist....ja zavidim iba dom-chalupu s minimalne jednym krbom..
..ja jej praveze doprajem....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať