Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

bettylou
lacotinka
bettylou
bjuty smis
Nandrolon
bettylou, ten náš ganjaman :-))
ganjaman je pavol....ten má nové odrody...
materská škola šuvix proti nám, čo tu píšeme
hovor za seba !!!!!
jaký panovačný

A poveril ťa niekto aby si za neho hovorila ?????????????
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88


Vieš ty vôbec, aký je tvoj skutočný a najdôležitejší záujem?


úsmev

dať a dostať
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Len pre poraďácku úderku!!! (ja nemám rád odkazy cez SS - pripadá mi to, ako poza chrbát - úderka ich zbožňuje a aj rada využíva)
Už pár rokov vám tu kladiem jednu jedinú otázku a nikto z vás ju ešte nikdy nedokázal zodpovedať. Vždy ste skončili v slepej uličke, alebo v sprostých nadávkach a urážkach.
Tak že ako?
Ja som hlupák a vy len hlúpaci. Nieje so síce spisovne, ale hlúpak mi na vás viac pasuje.

Tak daj ešte raz =

skúsim za nich odpovedať
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.forbes.cz/aplikace-se-kte...oci-sami-domu/
Virtuální společnice. S touhle aplikací se nemusíte bát chodit v noci sami domů
(Myslím si, že nielen iba v noci.)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
http://www.forbes.cz/aplikace-se-kte...oci-sami-domu/
Virtuální společnice. S touhle aplikací se nemusíte bát chodit v noci sami domů
(Myslím si, že nielen iba v noci.)
Prepáč, ale zároveň dovoľ, aby som sa len mierne pousmial.
Smiech na plné ústa mi slzy v očiach nedovolia.

Takže sa radšej len opýtam...." Zamyslela si sa nad danou aplikáciou a jej uvedením do praxe v určitých podmienkach a aj podmienkach určitého štátu/štátov ?"
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

A Porada je zaostalá
o 2 hodiny
mešká čas posledného príspevku v téme (miesto 17,xz píše 15,xz )
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
korela
http://www.forbes.cz/aplikace-se-kte...oci-sami-domu/
Virtuální společnice. S touhle aplikací se nemusíte bát chodit v noci sami domů
(Myslím si, že nielen iba v noci.)
Prepáč, ale zároveň dovoľ, aby som sa len mierne pousmial.
Smiech na plné ústa mi slzy v očiach nedovolia.

Takže sa radšej len opýtam...." Zamyslela si sa nad danou aplikáciou a jej uvedením do praxe v určitých podmienkach a aj podmienkach určitého štátu/štátov ?"
co je nedobre na tej aplikacii ? Vsak je to cool, zadarmo, nenarocne a moze pomoct. Ci som daco prehliadol?
0 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://aktualne.atlas.sk/prezidentom...nicie/amerika/
Prezidentom USA by nemal byť moslim, tvrdí republikánsky kandidát Carson
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
korela
http://www.forbes.cz/aplikace-se-kte...oci-sami-domu/
Virtuální společnice. S touhle aplikací se nemusíte bát chodit v noci sami domů
(Myslím si, že nielen iba v noci.)
Prepáč, ale zároveň dovoľ, aby som sa len mierne pousmial.
Smiech na plné ústa mi slzy v očiach nedovolia.

Takže sa radšej len opýtam...." Zamyslela si sa nad danou aplikáciou a jej uvedením do praxe v určitých podmienkach a aj podmienkach určitého štátu/štátov ?"
co je nedobre na tej aplikacii ? Vsak je to cool, zadarmo, nenarocne a moze pomoct. Ci som daco prehliadol?
...a Ty si od akej doby korelin hovorca ?

Ale pýtaš sa, nuž odpoviem.
...a zamyslel si nad aj Ty (so všetkými dôsledkami) nad tou aplikáciou ?

Cool ?
Pche - moderná, súčasná, moderná, ide s dobou...

Zadarmo ?
Kuwa, šak to nevezmi...hoc aj tri...

Nenáročné ?
Pre koho ako....

Môže pomôcť ?
To je to práve....MOŽE !
--------------------------------------------------

Ale v krátkosti a veľmi jednoducho povedané.
Hentá aplikácia je (na Slovensku) na dve veci, nakoľko číslo 911 a 158 sú rozdielne - ten zvyšok je už snáď jasný, alebo nie?
Nemienim sa tu ale rozpisovať a traktáty smoliť.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
buchač
korela
http://www.forbes.cz/aplikace-se-kte...oci-sami-domu/
Virtuální společnice. S touhle aplikací se nemusíte bát chodit v noci sami domů
(Myslím si, že nielen iba v noci.)
Prepáč, ale zároveň dovoľ, aby som sa len mierne pousmial.
Smiech na plné ústa mi slzy v očiach nedovolia.

Takže sa radšej len opýtam...." Zamyslela si sa nad danou aplikáciou a jej uvedením do praxe v určitých podmienkach a aj podmienkach určitého štátu/štátov ?"
co je nedobre na tej aplikacii ? Vsak je to cool, zadarmo, nenarocne a moze pomoct. Ci som daco prehliadol?
...a Ty si od akej doby korelin hovorca ?

Ale pýtaš sa, nuž odpoviem.
...a zamyslel si nad aj Ty (so všetkými dôsledkami) nad tou aplikáciou ?

Cool ?
Pche - moderná, súčasná, moderná, ide s dobou...

Zadarmo ?
Kuwa, šak to nevezmi...hoc aj tri...

Nenáročné ?
Pre koho ako....

Môže pomôcť ?
To je to práve....MOŽE !
--------------------------------------------------

Ale v krátkosti a veľmi jednoducho povedané.
Hentá aplikácia je (na Slovensku) na dve veci, nakoľko číslo 911 a 158 sú rozdielne - ten zvyšok je už snáď jasný, alebo nie?
Nemienim sa tu ale rozpisovať a traktáty smoliť.
nie som nici hovorca. Hovorim stale len za seba. Pytal som sa preto, lebo mne sa ta aplikacia paci a zaujimalo ma, ze preco Tebe nie. Ide totiz o to, ze tu niekto da prispevok s niecim podla neho zaujimavym a niekto to iba ohundre, bez nejakych konstruktivnych pripomienok. A zda sa, ze len preto, lebo korela
Ale ako obvykle si nieco popisal a zase som od Teba nic nedozvedel.
1. Ake su podla Teba dosledky takej aplikacie?
2. je jasne, ze ak by sa taka aplikacia mala pouzivat na SK, tak ju niekto lokalizuje, ergo zabezpeci, aby pouzivala cislo "112".
3. Ked tu aplikaciu nezvladnes pouzivat, tak ju proste pouzivat nebudes. Mnoho inych ju zvladne a mozno bude pre nich prinosom. Ved nie vsetko je pre vsetkych.
4. Nuz a "ten zvysok", co je Tebe stale jasny, nik nevie, lebo to nikdy nenapises, len zamutis vodu a na otazky odpovedat tajomnymi otazkami, popripade "neriesis", "dlabes nato" a "nema to vyznam".
Uvazoval si niekedy nad tym, ze vykazujes znamky internetoveho trolla ?
Naposledy upravil taiko : 22.09.15 at 07:59
4 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
nie som nici hovorca. Hovorim stale len za seba. Pytal som sa preto, lebo mne sa ta aplikacia paci a zaujimalo ma, ze preco Tebe nie. Ide totiz o to, ze tu niekto da prispevok s niecim podla neho zaujimavym a niekto to iba ohundre, bez nejakych konstruktivnych pripomienok. A zda sa, ze len preto, lebo korela
Ale ako obvykle si nieco popisal a zase som od Teba nic nedozvedel.
Je totiz jasne, ze ak by sa taka aplikacia mala pouzivat na SK, tak ju niekto lokalizuje, ergo zabezpeci, aby pouzivala cislo "112".
Ked tu aplikaciu nezvladnes pouzivat, tak ju proste pouzivat nebudes. Mnoho inych ju zvladne a mozno bude pre nich prinosom. Ved nie vsetko je pre vsetkych.
Nuz a to co je Tebe stale jasne, nik nevie, lebo to nikdy nenapises, len zamutis vodu a na otazky odpovedat tajomnymi otazkami, popripade "neriesis", "dlabes nato" a "nema to vyznam".
Nejde o korelu...ona sa takto realizuje vo viacerých témach.
Zadrie link a fertig...a jeden nech sa z toho vyonačí.

Odo mňa sa dozvieš nie raz,čo len chceš. Osobne sa snažím najprv dať otázky a až potom sa vyjadriť...nech autor myšlienky (linku) sa prejaví ako prvý.

Nejde o mňa,či ju zvládnem...ja takú onačinu proste nepotrebujem...ja mám iné "aplikácie" na dané situácie...nazval by som ich kontaktné.

Tou 112 ale nemyslíš vzhľadom k situáciám a aplikácii (alebo naopak) snáď vážne...či ?
Nedá sa, nemôžeš proste porovnávať číslo 911 a 112.
Nedá sa, nemôžeš proste porovnávať políciu a políciu na Slovensku a USA.
V USA je hliadka pomaly na každom rohu, prepojenie hliadok a ostatných technických záležitostí je na rozdiel úplne iné ako je to na Slovensku.

Ergo...to, čo sa dá aplikovať na bežnú a každodennú prax v USA, tak to sa nedá proste v žiadnom prípade uskutočniť na Slovensku.


....mimochodom...volal si už niekedy na 112 alebo na 158 ?
Predpokladám (som si skôr istý), že veru aj nie.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
nie som nici hovorca. Hovorim stale len za seba. Pytal som sa preto, lebo mne sa ta aplikacia paci a zaujimalo ma, ze preco Tebe nie. Ide totiz o to, ze tu niekto da prispevok s niecim podla neho zaujimavym a niekto to iba ohundre, bez nejakych konstruktivnych pripomienok. A zda sa, ze len preto, lebo korela
Ale ako obvykle si nieco popisal a zase som od Teba nic nedozvedel.
Je totiz jasne, ze ak by sa taka aplikacia mala pouzivat na SK, tak ju niekto lokalizuje, ergo zabezpeci, aby pouzivala cislo "112".
Ked tu aplikaciu nezvladnes pouzivat, tak ju proste pouzivat nebudes. Mnoho inych ju zvladne a mozno bude pre nich prinosom. Ved nie vsetko je pre vsetkych.
Nuz a to co je Tebe stale jasne, nik nevie, lebo to nikdy nenapises, len zamutis vodu a na otazky odpovedat tajomnymi otazkami, popripade "neriesis", "dlabes nato" a "nema to vyznam".
Nejde o korelu...ona sa takto realizuje vo viacerých témach.
Zadrie link a fertig...a jeden nech sa z toho vyonačí.

Odo mňa sa dozvieš nie raz,čo len chceš. Osobne sa snažím najprv dať otázky a až potom sa vyjadriť...nech autor myšlienky (linku) sa prejaví ako prvý.

Nejde o mňa,či ju zvládnem...ja takú onačinu proste nepotrebujem...ja mám iné "aplikácie" na dané situácie...nazval by som ich kontaktné.

Tou 112 ale nemyslíš vzhľadom k situáciám a aplikácii (alebo naopak) snáď vážne...či ?
Nedá sa, nemôžeš proste porovnávať číslo 911 a 112.
Nedá sa, nemôžeš proste porovnávať políciu a políciu na Slovensku a USA.
V USA je hliadka pomaly na každom rohu, prepojenie hliadok a ostatných technických záležitostí je na rozdiel úplne iné ako je to na Slovensku.

Ergo...to, čo sa dá aplikovať na bežnú a každodennú prax v USA, tak to sa nedá proste v žiadnom prípade uskutočniť na Slovensku.


....mimochodom...volal si už niekedy na 112 alebo na 158 ?
Predpokladám (som si skôr istý), že veru aj nie.
.. ked nejde o korelu, naco bola dobra ta poznamka o hovorcovi ?
.. ak by some mali ist do dosledkov, debata je vlastne bezpredmetna, kedze korela nikde nenaznacila, ze by dana aplikacia mala byt niekedy pouzivana na SK a ja som zmienku o 112 spomenul len ako reakciu na Tvoje zatrollovanie
..mimochodom.. isty si nemozes byt nikdy nicim. 112 som volal naposledy v decembri 2014, ked som potreboval sanitku pre carnicu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Ja ti dám za pravdu v tom, že morálka sa musí vybudovať zdola, od detí. Ak ňou nebudú presiaknuté oni, budeme si voliť stále tých istých "poškodených" ľudí.
A tomuto trochu nerozumiem: Alebo s tym, ze lenivieme, ze sme pohodlni, ze si vsetko ulahcujeme, kde sa len da. Aelbo, ze uz prestalo zalezat na tom ako je nieco urobene?"
To si myslíš?
Ale morálka u detí sa nedá budovať demokratickou cestou...a nech si vraví, každý čo len chce.
Nejdem tvrdiť (aby bolo jasne-aby niekto nezneužil moje slová), že je na decko potrebná trestajúca výchova za každú cenu. No tvrdšia výchova v určitých momentoch je predsa potrebná.

Budem ale tvrdiť, že východnejšie kultúry (vrátane cigánov) vidia vo svojich deťoch to zlato. Lenže vieme, že čo tie "zlatká" vedia urobiť a aj robia...no trest neprichádza, aj keby mal.
Mala som na mysli výchovu vzormi.
Keď som chodievala s trojročným synom jednou trasou, držiac ho za ruku, rád šiel po chodníku od strany cesty. V úseku zákruty sa nachádzali pri chodníku kvôli odstredivej sile rôzne skrutky aj drobné náradie. Ako to zdvihol, tak som mu vysvetlila, že to niekto stratil, vypadlo z auta, a bude to hľadať a bude mu ľúto, že to nenašiel. Niekomu to patrilo a nie je to jeho, ani naše. A ako to vzal do ruky, tak to pekne vrátil na to isté miesto. Bolo mu to ľúto, veď chlapec, ale neprotestoval. Doma bola plná garáž, lebo tatko maniak.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
buchač
taiko
nie som nici hovorca. Hovorim stale len za seba. Pytal som sa preto, lebo mne sa ta aplikacia paci a zaujimalo ma, ze preco Tebe nie. Ide totiz o to, ze tu niekto da prispevok s niecim podla neho zaujimavym a niekto to iba ohundre, bez nejakych konstruktivnych pripomienok. A zda sa, ze len preto, lebo korela
Ale ako obvykle si nieco popisal a zase som od Teba nic nedozvedel.
Je totiz jasne, ze ak by sa taka aplikacia mala pouzivat na SK, tak ju niekto lokalizuje, ergo zabezpeci, aby pouzivala cislo "112".
Ked tu aplikaciu nezvladnes pouzivat, tak ju proste pouzivat nebudes. Mnoho inych ju zvladne a mozno bude pre nich prinosom. Ved nie vsetko je pre vsetkych.
Nuz a to co je Tebe stale jasne, nik nevie, lebo to nikdy nenapises, len zamutis vodu a na otazky odpovedat tajomnymi otazkami, popripade "neriesis", "dlabes nato" a "nema to vyznam".
Nejde o korelu...ona sa takto realizuje vo viacerých témach.
Zadrie link a fertig...a jeden nech sa z toho vyonačí.

Odo mňa sa dozvieš nie raz,čo len chceš. Osobne sa snažím najprv dať otázky a až potom sa vyjadriť...nech autor myšlienky (linku) sa prejaví ako prvý.

Nejde o mňa,či ju zvládnem...ja takú onačinu proste nepotrebujem...ja mám iné "aplikácie" na dané situácie...nazval by som ich kontaktné.

Tou 112 ale nemyslíš vzhľadom k situáciám a aplikácii (alebo naopak) snáď vážne...či ?
Nedá sa, nemôžeš proste porovnávať číslo 911 a 112.
Nedá sa, nemôžeš proste porovnávať políciu a políciu na Slovensku a USA.
V USA je hliadka pomaly na každom rohu, prepojenie hliadok a ostatných technických záležitostí je na rozdiel úplne iné ako je to na Slovensku.

Ergo...to, čo sa dá aplikovať na bežnú a každodennú prax v USA, tak to sa nedá proste v žiadnom prípade uskutočniť na Slovensku.


....mimochodom...volal si už niekedy na 112 alebo na 158 ?
Predpokladám (som si skôr istý), že veru aj nie.
.. ked nejde o korelu, naco bola dobra ta poznamka o hovorcovi ?
.. ak by some mali ist do dosledkov, debata je vlastne bezpredmetna, kedze korela nikde nenaznacila, ze by dana aplikacia mala byt niekedy pouzivana na SK a ja som zmienku o 112 spomenul len ako reakciu na Tvoje zatrollovanie
..mimochodom.. isty si nemozes byt nikdy nicim. 112 som volal naposledy v decembri 2014, ked som potreboval sanitku pre carnicu.
Keď je o mne reč..., keď priložím niekedy iba link, tak ten je tak výpovedný, že ho nemusím zbytočne komentovať, resp. uvádzať. Viď naposledy o Mercel. Boli by to zbytočné slová.
Čo sa týka tej aplikácie, úprava na naše pomery. Boli časy, keď som odchádzala od mamy o druhej nadránom peši domov a sama. Nebrala som si vždy taxík. Dnes by som už tú guráž nemala, lebo jedna časť cesty viedla cez parčík a druhá mimo obydlí. Hluchý kút. Na 112 som volávala kvôli zdrav. stavu, vždy sa dostavili do 10 min. Aj na 158 a hliadka vyslaná okamžite. To vtedy, keď som nemala po výmene telefónu ešte uložených našich okrskárov. Tí prídu u nás do troch minút. Dokonca aj na prípad, keď som vyšla so psom von iba po ulici, a stretli sme svorku štyroch psov, medzi nimi aj nejaké bojové plemeno, to zaujalo útočný postoj, nebolo mi všetko jedno. Zostala som stáť a čakala. Keď sa privolajú ku psom, vždy vychádzajú z auta so zbraňou. Dobrý pocit.
Raz šikanovali chalani v buse ďalšieho, prisadla som si k nemu, aby som ho od nich oddelila, zavolala našim, na križovatke sme dosť dlho stáli, chalani vystúpili na prvej ďalšej zastávke, volám im aby nechodili, že je to bezpredmetné, že už sú vonku, chceli popis. Udala som vek, počet a kapucne...
Niekto mi raz na podobný príspevok odpísal, že kde bývam. Úplne normálne.
3 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Na 112 som volávala kvôli zdrav. stavu, vždy sa dostavili do 10 min. Aj na 158 a hliadka vyslaná okamžite.
...
Niekto mi raz na podobný príspevok odpísal, že kde bývam. Úplne normálne.
taiko

.. ak by some mali ist do dosledkov, debata je vlastne bezpredmetna, kedze korela nikde nenaznacila, ze by dana aplikacia mala byt niekedy pouzivana na SK a ja som zmienku o 112 spomenul len ako reakciu na Tvoje zatrollovanie
..mimochodom.. isty si nemozes byt nikdy nicim. 112 som volal naposledy v decembri 2014, ked som potreboval sanitku pre carnicu.
Pre obidvoch !
Nemyslíte si, že prvotný link smeroval k aplikácii na tú "spoločnú cestu" a jej prípadné použitie ? Čiže k pomoci v prípade násilného činu.....či ?
...a teraz sa tu naraz objaví 112 - záchranka...
Kua, takže ak ja trollujem, tak potom vy dvaja spamujete.
-----------------------------
Ale po poriadku...aby som učinil zadosť taikovi.
Záchranná služba (vraj) má v dnešnej dobe sídla, z ktorých by sa sanitka mala dostať k pacientovi. Na "mojom" sídlisku je jedna, no sanitka príde z druhého sídla...cesta trvá o 10 minút viac.
-----------------------------
Hliadky ?
Mám zistiť, koľko je u nás hliadok na nočnej službe ? Nerobí problém, vytočím len jedno číslo a info mám na počkanie...
-----------------------------
Hliadky ?
Pokiaľ sa hliadka dostane na miesto činu, tak obeť sa ani nestihne poďakovať tomu násilníkovi ...
-----------------------------
Aplikácia ?
Nehrozí v mojom prípade. Furt platí ten jeden príspevok v mojom blogu.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
taiko
nie som nici hovorca. Hovorim stale len za seba. Pytal som sa preto, lebo mne sa ta aplikacia paci a zaujimalo ma, ze preco Tebe nie. Ide totiz o to, ze tu niekto da prispevok s niecim podla neho zaujimavym a niekto to iba ohundre, bez nejakych konstruktivnych pripomienok. A zda sa, ze len preto, lebo korela
Ale ako obvykle si nieco popisal a zase som od Teba nic nedozvedel.
Je totiz jasne, ze ak by sa taka aplikacia mala pouzivat na SK, tak ju niekto lokalizuje, ergo zabezpeci, aby pouzivala cislo "112".
Ked tu aplikaciu nezvladnes pouzivat, tak ju proste pouzivat nebudes. Mnoho inych ju zvladne a mozno bude pre nich prinosom. Ved nie vsetko je pre vsetkych.
Nuz a to co je Tebe stale jasne, nik nevie, lebo to nikdy nenapises, len zamutis vodu a na otazky odpovedat tajomnymi otazkami, popripade "neriesis", "dlabes nato" a "nema to vyznam".
Nejde o korelu...ona sa takto realizuje vo viacerých témach.
Zadrie link a fertig...a jeden nech sa z toho vyonačí.

Odo mňa sa dozvieš nie raz,čo len chceš. Osobne sa snažím najprv dať otázky a až potom sa vyjadriť...nech autor myšlienky (linku) sa prejaví ako prvý.

Nejde o mňa,či ju zvládnem...ja takú onačinu proste nepotrebujem...ja mám iné "aplikácie" na dané situácie...nazval by som ich kontaktné.

Tou 112 ale nemyslíš vzhľadom k situáciám a aplikácii (alebo naopak) snáď vážne...či ?
Nedá sa, nemôžeš proste porovnávať číslo 911 a 112.
Nedá sa, nemôžeš proste porovnávať políciu a políciu na Slovensku a USA.
V USA je hliadka pomaly na každom rohu, prepojenie hliadok a ostatných technických záležitostí je na rozdiel úplne iné ako je to na Slovensku.

Ergo...to, čo sa dá aplikovať na bežnú a každodennú prax v USA, tak to sa nedá proste v žiadnom prípade uskutočniť na Slovensku.


....mimochodom...volal si už niekedy na 112 alebo na 158 ?
Predpokladám (som si skôr istý), že veru aj nie.
Mal by si a radšej chlapsky priznal, že ti išlo o korelu a netárať. Takto len potvrdzuješ, že veľmi rád sa snažíš zhovadiť čokoľvek čo napíše niekto, kto v minulosti poukázal na nejaký tvoj prihlúply príspevok.
Si neskutočne mstivý trol.
------------------------------------------
Tá spomínaná aplikácia nemá chybu. Aj keby nebola stopercentne účinná, aj tak má veľký význam. Veď nič dôležitejšie, ako informácia o polohe osoby v nebezpečenstve a prípadné privolanie pomoci nenapadnutou osobou nieje. Mal by si si uvedomiť, že napadnutý má len malú možnosť telefonovať, lebo mu to prípadný útočník znemožní.
--------------------------------------------
To že tu nieje polícia, ako v USA, je naozaj hlúpy argument. Veď práve preto, že tu nieje polícia na každom rohu, ako v USA, by to o to viac bolo nápomocné.
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Čo z toho máš, buchač, že z každej debaty musíš za každú cenu urobiť sprostú hádku.
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Teraz by mal prísť a opraviť ti pravopis, na konci opytovacej vety patrí otáznik.
3 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kukučka
Teraz by mal prísť a opraviť ti pravopis, na konci opytovacej vety patrí otáznik.
Mám to opraviť otáznikom, alebo inak?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ako som predpokladal.....
čakám aj názor mudrlantov-oponentov


SYDNEY, BRATISLAVA. Veľké austrálske banky zatvárajú účty burzám, ktoré sa zaoberajú výmenou bitcoinov za skutočné peniaze. Celkovo sa nová vlna aktivít týka najmenej 13 inštitúcií, ktoré sa týmto druhom obchodu zaoberajú.

Deje sa tak v čase, keď sa banky hromadne zbavujú tohto druhu aktív a začínajú sa strániť obchodov, ktoré s bitcoinom súvisia. Čelia čoraz prísnejšej legislatíve a dohľadu, ktoré sa snažia zabrániť praniu špinavých peňazí. Bitcoinom chýba regulácia a anonymný princíp fungovania virtuálnej meny bráni tomu, aby mohli úrady neštandardné finančné operácie odhaliť.

Podobný trend podľa agentúry Reuters nastáva aj v iných kútoch sveta. Hoci mnohí očakávali, že bitcoin časom do finančného ekosystému zapadne a nájde si popri bankovom štandarde cestičku, posledné mesiace naznačujú, že sa tak pravdepodobne nestane. Bitcoin sa drží svojho štandardu a živelného vývoja rovnakým tempom, akým sa zjavil na scéne.

Chýbajúca legislatíva v krajinách so sebou nesie ďalšie ťarchy a ťažoby. Keďže bitcoinu chýba presné vymedzenie, finančné inštitúcie hľadajú cestičky, ako sa vyhnúť plateniu daní z obchodu, ktorý sa okolo nich točí.

http://tech.sme.sk/c/20060629/austra...u-problem.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať