Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
korela
taiko
Nepotesilo. Preboha co je toto za ubohu snahu o manipulaciu

http://komentare.sme.sk/c/7983205/um....html?ref=njct

...ze logo na dodavke nie je jediym, co Slovensko spaja s migrantami.

Nech mi preboha niekto vysvetli, co to robime ( my europania ) a hlavne preco to robime. Nejak mi ten sucit a snaha pomoct pripada pritiahnuta za vlasy. Ved predsa, ked niekto uteka pred vojnou, alebo aby mohol slobodnejsie dychat, mala by mu nato stacit najblizsia demokraticka krajina, v ktorej nie je vojna. Ta snaha utekat pred vojnou a za slobodou cez 4-5 slobodnych europsky krajin nebude teda asi jedinym motorom sucasnej situacie okolo migrantov. To je hadam jasne. Co ale (aspon mne) jasne nie je, je bezzubost, diletantstvo, neschopnost nasich prepytujem vodcov v Bruseli. Ci to (ne)robia z nejakym zamerom?
Niesom ani politolog, ani sociolog, ani psycholog tak si s tym neviem poradit. Nepoznate niekto nejakeho takeho, alebo niekoho z nejakej nadacie, ci neziskovky, co sa tak vehementne angazuju, aby nam to tu vysvetlil ?
Že sa to pýtaš práve ty.
pytam, pytam, lebo sa bojim toho, ci je naozaj pravda to, co si o tom mysim a mozno dufam, ze na to vsetko je nejaky iny dovod.
Ale zase na druhej strane, mozno je vsetko tak ako ma byt a len to treba prijat.
KTO SA BOJÍ, NECH NECHODÍ DO LESA
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
taiko
korela
taiko
Nepotesilo. Preboha co je toto za ubohu snahu o manipulaciu

http://komentare.sme.sk/c/7983205/um....html?ref=njct

...ze logo na dodavke nie je jediym, co Slovensko spaja s migrantami.

Nech mi preboha niekto vysvetli, co to robime ( my europania ) a hlavne preco to robime. Nejak mi ten sucit a snaha pomoct pripada pritiahnuta za vlasy. Ved predsa, ked niekto uteka pred vojnou, alebo aby mohol slobodnejsie dychat, mala by mu nato stacit najblizsia demokraticka krajina, v ktorej nie je vojna. Ta snaha utekat pred vojnou a za slobodou cez 4-5 slobodnych europsky krajin nebude teda asi jedinym motorom sucasnej situacie okolo migrantov. To je hadam jasne. Co ale (aspon mne) jasne nie je, je bezzubost, diletantstvo, neschopnost nasich prepytujem vodcov v Bruseli. Ci to (ne)robia z nejakym zamerom?
Niesom ani politolog, ani sociolog, ani psycholog tak si s tym neviem poradit. Nepoznate niekto nejakeho takeho, alebo niekoho z nejakej nadacie, ci neziskovky, co sa tak vehementne angazuju, aby nam to tu vysvetlil ?
Že sa to pýtaš práve ty.
pytam, pytam, lebo sa bojim toho, ci je naozaj pravda to, co si o tom mysim a mozno dufam, ze na to vsetko je nejaky iny dovod.
Ale zase na druhej strane, mozno je vsetko tak ako ma byt a len to treba prijat.
vieš akí budú z tých mladých chlapcov odhodlaní vojaci za penízky a alaha (raj v každom prípade buď v nebi alebo v európe)
Kým po pysku nedostanú
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Prečo Briti zaujímajú súčasný postoj? Prečo sa neotvoria?
plačeš na nesprávnom hrobe (fóre), britov sa máš pýtať
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
korela
Prečo Briti zaujímajú súčasný postoj? Prečo sa neotvoria?
mne je jasne, preco briti robia to robia, len mi nie je jasne preco to nerobia aj ostatni
A ty to prečo nerobíš??? potrebuješ britský pas??
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pozerám FR, lebo zahučalo... dáky boeing letí z aberdeenu a cieľová stanica otáznik. zarazilo
Naposledy upravil bettylou : 28.08.15 at 02:46
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
pavol54
taiko
korela
taiko
Nepotesilo. Preboha co je toto za ubohu snahu o manipulaciu

http://komentare.sme.sk/c/7983205/um....html?ref=njct

...ze logo na dodavke nie je jediym, co Slovensko spaja s migrantami.

Nech mi preboha niekto vysvetli, co to robime ( my europania ) a hlavne preco to robime. Nejak mi ten sucit a snaha pomoct pripada pritiahnuta za vlasy. Ved predsa, ked niekto uteka pred vojnou, alebo aby mohol slobodnejsie dychat, mala by mu nato stacit najblizsia demokraticka krajina, v ktorej nie je vojna. Ta snaha utekat pred vojnou a za slobodou cez 4-5 slobodnych europsky krajin nebude teda asi jedinym motorom sucasnej situacie okolo migrantov. To je hadam jasne. Co ale (aspon mne) jasne nie je, je bezzubost, diletantstvo, neschopnost nasich prepytujem vodcov v Bruseli. Ci to (ne)robia z nejakym zamerom?
Niesom ani politolog, ani sociolog, ani psycholog tak si s tym neviem poradit. Nepoznate niekto nejakeho takeho, alebo niekoho z nejakej nadacie, ci neziskovky, co sa tak vehementne angazuju, aby nam to tu vysvetlil ?
Že sa to pýtaš práve ty.
pytam, pytam, lebo sa bojim toho, ci je naozaj pravda to, co si o tom mysim a mozno dufam, ze na to vsetko je nejaky iny dovod.
Ale zase na druhej strane, mozno je vsetko tak ako ma byt a len to treba prijat.
vieš akí budú z tých mladých chlapcov odhodlaní vojaci za penízky a alaha (raj v každom prípade buď v nebi alebo v európe)
Kým po pysku nedostanú
a od koho že ?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Môžeme valašky roztočiť, že sme sa nedali na mačety, meče, luky, kde podeli rozum naši predkovia?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
taiko
Nepotesilo. Preboha co je toto za ubohu snahu o manipulaciu

http://komentare.sme.sk/c/7983205/um....html?ref=njct

...ze logo na dodavke nie je jediym, co Slovensko spaja s migrantami.

Nech mi preboha niekto vysvetli, co to robime ( my europania ) a hlavne preco to robime. Nejak mi ten sucit a snaha pomoct pripada pritiahnuta za vlasy. Ved predsa, ked niekto uteka pred vojnou, alebo aby mohol slobodnejsie dychat, mala by mu nato stacit najblizsia demokraticka krajina, v ktorej nie je vojna. Ta snaha utekat pred vojnou a za slobodou cez 4-5 slobodnych europsky krajin nebude teda asi jedinym motorom sucasnej situacie okolo migrantov. To je hadam jasne. Co ale (aspon mne) jasne nie je, je bezzubost, diletantstvo, neschopnost nasich prepytujem vodcov v Bruseli. Ci to (ne)robia z nejakym zamerom?
Niesom ani politolog, ani sociolog, ani psycholog tak si s tym neviem poradit. Nepoznate niekto nejakeho takeho, alebo niekoho z nejakej nadacie, ci neziskovky, co sa tak vehementne angazuju, aby nam to tu vysvetlil ?
Taiko, si veľmi naivný,
Nepopieram, mozes teda svoj nazor vyjavit? Ak sa da, tak viac ako jednou vetou.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Trochu od veci (nie že by som bagatelizoval to, čo sa stalo):

a z toho:


Opäť zavádzali: nebol to slovenský výrobok.....
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

teraz dojde jeden nechápavý a opáta sa ťa, či nevieš čítať...

ale tá bábišová reklama dostala teda zmysel...


Naposledy upravil bjuty smis : 28.08.15 at 09:48
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Môžeme valašky roztočiť, že sme sa nedali na mačety, meče, luky, kde podeli rozum naši predkovia?
Kto ako rozum potratil, kto ako...
Ja som v tomto ohľade celkom plodný...
Mačeta 1-2 ks, Valašky 5 ks, Sekery 6-8 ks, Luk na papieri, nože ani nerátam...aj nejaké iné-onakvejšie sa nájde...
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja



.. príbeh .. zo života ...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bože,to sú kydy
rovnaký shit ako toto,lenže na tomto sa dá aspoň zasmiať
Naposledy upravil kopretinka : 28.08.15 at 09:47
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

príbeh zo života? tak aspoň kvalitu a klasiku a niekoho,kto to ozaj vie
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ráno čítam,že doplatenie do SP treba zaplatiť zvlášť do 2.9..Volám do SP,ako som na tom a pani,že výstup z DÚ mám "0" Zaplatila som 904,00€ na daniach a nemám povinnosť platiť odvody.Tak toto je neskutočný bordel! Dohodli sme sa,že jej v pondelok donesiem daňové a nahodí si to natvrdo.Aj mi jej bolo ľúto...že je v robote od 06:00 do 19:00.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
príbeh zo života? tak aspoň kvalitu a klasiku a niekoho,kto to ozaj vie
pribeh zo zivota nemusi byt podla mna ani kvalitny, ani klasicky, staci ked bude autenticky. A kto vie, mozno ten raperov pribeh autenticky je.
Aha co o sebe sam pise:
"Měl jsem rozvedené rodiče a psychicky mě deptalo přejíždění, jelikož máma s tátou byli úplně odlišní lidé. Všude byl jiný pohled na svět a názory. Bylo to jak přejíždět mezi jinými světy. Takže jsem nejvíc času trávil u babičky s dědou, kde mi bylo dokonale. Každopádně mamka mi byla hrozně blízká a je doteď. Strašně si pomáháme, můžu jí vždy cokoliv říct. Tátu tolik nevídám, ale problém spolu nemáme. Myslím, že tím, jak se moc nevídáme, jsme rádi, když se párkrát za rok sejdeme a popovídáme si."
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Iba náhoda?.
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...ampaign=vb2014
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Karma ich dobehla...alebo ako hovoril môj otec:"Kto čím hreší,tým trestaný býva".
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Niededy uz nevedia pri marketingu co so sebú.... Akoze frk....dajako im to nevyslo...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

táto je už načisto na hlavu..
http://www.topky.sk/cl/100313/149465...-trapne--nie--
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať