Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

len aby sa nemuselo písať ako s tým hlasom - ruka podobná ficovej
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kolegovia a nepomylili ste si temu ?
Naposledy upravil taiko : 03.09.15 at 11:05
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ako hlboko sa dá klesnuť..

https://dennikn.sk/225908/pavla-rusk...niaze/?ref=tit
0 0
sosak sosak

sosak je offline (nepripojený) sosak

Toto ma naozaj nas.ralo : http://www.manmagazin.sk/video-imigr...vky-na-europu/
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A potom sa čudujú, prečo je toľko ľudí alergických na migrantov, keď zarobí v hrubom 500€ a musí makať na to. Utečenec si príde, dotane všetko a ešte je mu málo...
A na tom videu - žiadny utečenec, ktorý sa bojí o život doma, je to ekonomický migrant...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Rozmyslam este nad jednym zaujimavym aspektom celej situacie okolo migrantov.
Nedavno sme diskutovali o povinnom ockovani deti. Sam som proti plosnemu ockovaniu vsetkych deti a proti vsetkym chorobam, ale neviem, ci svoj nazor neprehodnotim, ked vidim nekontrolovany priliv kadekoho, skatetade s kadecim moznym v krvi bez screeningov, ci skumania zdravotneho stavu
Naposledy upravil taiko : 03.09.15 at 12:06
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
A potom sa čudujú, prečo je toľko ľudí alergických na migrantov, keď zarobí v hrubom 500€ a musí makať na to. Utečenec si príde, dotane všetko a ešte je mu málo...
A na tom videu - žiadny utečenec, ktorý sa bojí o život doma, je to ekonomický migrant...
napadla ma tejto suvislosti ta nedavna afera s detskymi domovmi, kde mali deti stravnu jednotku na den cca 3EUR/dieta
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

aj ja chcem byť imigrant s čistým príjmom 1000eúr mesačne! A keby len to! Ubytovanie má zadarmo,nažerie sa zadarmo a ešte sa mu nepáči?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka


polícia stanicu uzavrela a na nástupište už púšťala len „oprávnených cestujúcich“, teda nie migrantov. Okolo Keleti sa potom utáborili dva až tritisíc utečencov. Čakajú, že im bude opäť umožnené odísť do Viedne, Mníchova a Berlína. Mnohí z nich si už kúpili aj DRAHÉ lístky....... a za čo???? kde na to berú???

http://www.cas.sk/clanok/328793/stan...stujucich.html
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
Rozmyslam este nad jednym zaujimavym aspektom celej situacie okolo migrantov.
Nedavno sme diskutovali o povinnom ockovani deti. Sam som proti plosnemu ockovaniu vsetkych deti a proti vsetkym chorobam, ale neviem, ci svoj nazor neprehodnotim, ked vidim nekontrolovany priliv kadekoho, skatetade s kadecim moznym v krvi bez screeningov, ci skumania zdravotneho stavu
Pochváliť
kolegovia a nepomylili ste si temu ?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kopretinka
aj ja chcem byť imigrant s čistým príjmom 1000eúr mesačne! A keby len to! Ubytovanie má zadarmo,nažerie sa zadarmo a ešte sa mu nepáči?
Ten finančný príspevok, stravu a ubytovanie majú len počas úradného konania, do konečného rozhodnutia príslušných orgánov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo z daného vyplýva?
Ľudia, ak ste doteraz robili na našich neprisôsobivých, odteraz robíte i na migrantov....
Takže "makajte, makajte" - neprispôsobiví chcú lóve, migranti chcú internet, ubytovanie v hoteloch, dobrú stravu, oblečenie, zadarmo odvoz do Tramtárie....
A ty - domáci ťuťko - ty sa strhaj, aby si vyplatil účty, hypotéky, pôžičky a ešte i týchto kŕmil....
3 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Urobila som kuk, aby som zistila, či sa tu niečo zmenilo. Nepotešilo, nezmenilo!

A tak bez vybočenia z kurzu, pokračujem:
V agentúrnom spravodajstve sa objavila správa o vyslaní čerstvej posádky k vesmírnej stanici ISS. Škoda, že už podrobne nikto neinformuje o tom, čo tam títo "hviezdni" muži porábajú. Žiť tam žijú dlhé mesiace, dajme tomu, že robia pokusy a čo ešte? Milujú, plodia deti, píšu básne, diskutujú na facebooku? Sotva, lebo ženská noha nevkročila pekne dlho na túto stanicu a internet na ISS, to by bolo mrhanie časom. Nie žeby ma to bohvieako zaujímalo, ale niekto by sa určite našiel.

Pri tejto správe som si spomenula na iné. Na čierny humor pracovníkov z NASA po tragédii sedemčlennej posádky raketoplánu Columbia
- "Čo znamená podľa vedúcich predstaviteľov skratka NASA? Predsa: "Need Another Seven Astronauts - Potrebujeme ďalších sedem kozmonautov."

Keby som nemilovala psíkov, tak napíšem, že život vie byť pes! Preto napíšem len, že život je často menej ako nič.
3 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
A čo z daného vyplýva?
Ľudia, ak ste doteraz robili na našich neprisôsobivých, odteraz robíte i na migrantov....
Takže "makajte, makajte" - neprispôsobiví chcú lóve, migranti chcú internet, ubytovanie v hoteloch, dobrú stravu, oblečenie, zadarmo odvoz do Tramtárie....
A ty - domáci ťuťko - ty sa strhaj, aby si vyplatil účty, hypotéky, pôžičky a ešte i týchto kŕmil....

Němci vyčíslili přínos uprchlíků.
http://byznys.lidovky.cz/nemci-vycis....clanky.clicks
Naposledy upravil jar88 : 03.09.15 at 13:29
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Petra Nová
Urobila som kuk, aby som zistila, či sa tu niečo zmenilo. Nepotešilo, nezmenilo!

A tak bez vybočenia z kurzu, pokračujem:
V agentúrnom spravodajstve sa objavila správa o vyslaní čerstvej posádky k vesmírnej stanici ISS. Škoda, že už podrobne nikto neinformuje o tom, čo tam títo "hviezdni" muži porábajú. Žiť tam žijú dlhé mesiace, dajme tomu, že robia pokusy a čo ešte? Milujú, plodia deti, píšu básne, diskutujú na facebooku? Sotva, lebo ženská noha nevkročila pekne dlho na túto stanicu a internet na ISS, to by bolo mrhanie časom. Nie žeby ma to bohvieako zaujímalo, ale niekto by sa určite našiel.

Pri tejto správe som si spomenula na iné. Na čierny humor pracovníkov z NASA po tragédii sedemčlennej posádky raketoplánu Columbia
- "Čo znamená podľa vedúcich predstaviteľov skratka NASA? Predsa: "Need Another Seven Astronauts - Potrebujeme ďalších sedem kozmonautov."

Keby som nemilovala psíkov, tak napíšem, že život vie byť pes! Preto napíšem len, že život je často menej ako nič.
že si ty v noci zle spala
1 3
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

lacotinka
že si ty v noci zle spala
To akože kvolivá lackotinkovi, alebo mojej suke? Potvrdzujem, že Suka spala dobre, ja tiež.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

misoft
... žiadny utečenec, ktorý sa bojí o život doma, je to ekonomický migrant...
K zastaveniu ekonomických migrantov :
1, Uznávam, že môj návrh (vystrieľať v Stredozemnom mori komplet 4-5 lodí) bol surový.
2, Potešilo ma, že na jeho základe našla moja žena riešenie :

- dotiahnuť sem všetky možné vojnové a dopravné lode
- spraviť totál námornú blokádu Afriky
- preložiť ich
- odviezť naspäť.


A je to
0 3
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Petra Nová
lacotinka
že si ty v noci zle spala
To akože kvolivá lackotinkovi, alebo mojej suke? Potvrdzujem, že Suka spala dobre, ja tiež.

Kvôlivá mne môže šeci spávať dobre, kedže ja som od prírody dobrý.

Napallo ma to preto, lebo si to tak nostalgicky / žiadna provokácia / ani mudrovanie napísala.
1 3
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

lacko, keď si už tu zatiahol Evuš, skús jej nájsť niečo o projekte EUROMED
len tak, aby dosnívala
Tebe by tiež nezaškodilo, nie snívať, ale rozmýšľať v iných dimenziách.

Provokácie? Kde tie lanské snehy sú?! Mudrovanie, prispôsobujem sa, aby som nevyčnievala z radu a teba aj to vyvádza z miery.
Naposledy upravil Petra Nová : 03.09.15 at 14:03
2 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať