Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

som niečo som zjedla a vyhádzali sa mi na tvári a krku vyrážky a červené fľaky.........
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

kopretinka
som niečo som zjedla a vyhádzali sa mi na tvári a krku vyrážky a červené fľaky.........
nejakú českú kvetinu/burinu ??
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
BXLmiami
Prekopirujte sem prosím z youtube video,ako sa dostal ten chlap so ženou a dieťaťom na koľjanice v Madarsku,obrázok je vo všetkých médiách,ale v diskusii k článku na Pravde je video celej udalosti :-)
http://zpravy.idnes.cz/madarsko-rako...zahranicni_aha
Neviem na čo majú tie gumenné palice stačilo by ukázať ani tresnúť by nemuseli Pekný majdan je tam dojala má tá aktivistka ako tárala že nie sú zabezpečení však nech idú do tábora, a tí čo tam bývajú sa možno boja aj na chleba ísť do obchodu
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
som niečo som zjedla a vyhádzali sa mi na tvári a krku vyrážky a červené fľaky.........
a co si zjedla?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Neviem na čo majú tie gumenné palice stačilo by ukázať ani tresnúť by nemuseli Pekný majdan je tam dojala má tá aktivistka ako tárala že nie sú zabezpečení však nech idú do tábora, a tí čo tam bývajú sa možno boja aj na chleba ísť do obchodu
Myslíš ? Never !

Aktivisti (hlavne tí naši) sú aktívni hlavne v médiach...poväčšinou ale skutek utek.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nedá sa kúpiť premiér ?

tak, ako futbalisti ?

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...lnej-migracii/
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Celé pluskovanie / mínuskovanie je o TOMTO :

Dnes dobre radia

buchač



Ja som Buchyho asi za hodinu dostal na PRVÉ miesto
1 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
nedá sa kúpiť premiér ?

tak, ako futbalisti ?

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...lnej-migracii/
Si si istý, že otázku si dobre položil?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

jurko, gratulujem..
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Žabinka
jurko, gratulujem..
ešte raz ma Palo rozčúli svojimi somarinami, tak aj toho vytlačím na medailové miesto
1 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
nedá sa kúpiť premiér ?

tak, ako futbalisti ?

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...lnej-migracii/
Si si istý, že otázku si dobre položil?
áno
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Alergia, ten čo zomrel po poštípaní sršňami bol od nás, keby zjedol ditiaden mohol žiť. Veľmi ma zarmútila, priam šokovala neľútostná diskusia na sme, len preto, že bol poľovník. Nechápem, kde sa v ľudoch berie toľko zloby.
Nepoznala som ho bližšie, ale poznám jeho neter Tamarku a tá napísala na fb o ňom toto, citujem:
Nas Janko...najsrandovnejsi, najkrajsi, najzaujimavejsi clen nasej rodiny s najmakksim srdcom...moj krstny, najlepsia sucast nasho detstva....milovali sme ho...to furt bolo len : Janko, Janko, ujo Janko...- naucil ma dohovarat sa s kukuckou, hladat huby a pritom revat od stastia :- Ňa !!!- Hravali sme spolu kockovy poker dookola pol dna, fukali sme vedno na fukacich harmonikach a tento hanblivucky krasny clovek vedel kazdeho vzdy totalne rozosmiat. Taky sa uz nenarodi. R.I.P Janicko...spinkaj...fest fest chybas...fest. Kamaratik moj.
7 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
nedá sa kúpiť premiér ?

tak, ako futbalisti ?

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...lnej-migracii/
Si si istý, že otázku si dobre položil?
áno
Žeby si rád zmenu, to sa dá pochopiť, ale čo má Fico tlačiť bradou lode naspäť sám až po Afriku? Inde treba výmenu, keď reaguješ na AU.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taiko
kopretinka
som niečo som zjedla a vyhádzali sa mi na tvári a krku vyrážky a červené fľaky.........
a co si zjedla?
tak ako každý deň,normálne veci.....jediná novinka bol nejaký tvrdý syr s horčičným semenom.
Dala som si večer dithiaden,aj ráno.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
taiko
kopretinka
som niečo som zjedla a vyhádzali sa mi na tvári a krku vyrážky a červené fľaky.........
a co si zjedla?
tak ako každý deň,normálne veci.....jediná novinka bol nejaký tvrdý syr s horčičným semenom.
Dala som si večer dithiaden,aj ráno.....
asi alergia na "horčicu"-semeno....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tak je dobre. Ten je asi na recept. Skúsim zohnať. Stalo sa to doma iba raz, dlho sa to zväčšovalo, až nakoniec zlialo do jedného plošného opuchu, na pohotovosť sa nechcelo ísť, bola použitá metóda starých mám a plus psychika. Ale strach som mala ako asi nikdy.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nebudem mrviť tému o VB. 68 - Kanada - rodičia plus 3 r. dieťa. Chirurgička školu nanovo, reč nová, ak si neboli rodičia istí, tak sa pýtali dieťaťa na správnu gramatiku po pár mesiacoch. V predškolskom veku sa učia rýchlo ako materinskú reč.
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
Petra Nová
Urobila som kuk, aby som zistila, či sa tu niečo zmenilo. Nepotešilo, nezmenilo!

A tak bez vybočenia z kurzu, pokračujem:
V agentúrnom spravodajstve sa objavila správa o vyslaní čerstvej posádky k vesmírnej stanici ISS. Škoda, že už podrobne nikto neinformuje o tom, čo tam títo "hviezdni" muži porábajú. Žiť tam žijú dlhé mesiace, dajme tomu, že robia pokusy a čo ešte? Milujú, plodia deti, píšu básne, diskutujú na facebooku? Sotva, lebo ženská noha nevkročila pekne dlho na túto stanicu a internet na ISS, to by bolo mrhanie časom. Nie žeby ma to bohvieako zaujímalo, ale niekto by sa určite našiel.

Pri tejto správe som si spomenula na iné. Na čierny humor pracovníkov z NASA po tragédii sedemčlennej posádky raketoplánu Columbia
- "Čo znamená podľa vedúcich predstaviteľov skratka NASA? Predsa: "Need Another Seven Astronauts - Potrebujeme ďalších sedem kozmonautov."

Keby som nemilovala psíkov, tak napíšem, že život vie byť pes! Preto napíšem len, že život je často menej ako nič.
Tvoj možno áno.
2 6
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
jar88
Petra Nová
lacko, keď si už tu zatiahol Evuš, skús jej nájsť niečo o projekte EUROMED
len tak, aby dosnívala
Tebe by tiež nezaškodilo, nie snívať, ale rozmýšľať v iných dimenziách.

Provokácie? Kde tie lanské snehy sú?! Mudrovanie, prispôsobujem sa, aby som nevyčnievala z radu a teba aj to vyvádza z miery.
Ide ti o toto?
--------------------
23.4.2012 20:19
Před lety byl v tichosti zahájen proces známý pod zkratkou EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership) či spíše barcelonský proces, který v sobě kromě posilování kulturního, ekonomického a politického partnerství mezi členskými státy EU a středomořskými sousedy, ukrývá doplnění počtu obyvatel starého kontinentu metodou přesidlování.
----------------------
Ak to celé naozaj prebehne podľa plánu, tak si to spodina riadne odpyká. Kde sa na to hrabe SMER a Fico. Ten je len slabý odvar zla.
-----------------------------------------------------------------
Soumrak tradičních náboženství a kultur v Evropě padá na řadu evropských zemí. Jednou z nich je Francie, u které se odhaduje přechod na islám za necelých čtyřicet roků, stejný osud čeká i Velkou Británii, kde už je přes tisíc mešit, některé přestavěné z kostelů. V Nizozemsku bude mít islám většinu už za patnáct let a ještě dřív bude ruskou armádu tvořit z téměř poloviny muslimové. Jen Německo prý vydrží s přechodem na islám až do roku 2050. Otázkou zůstává, jak dlouho může trvat, než se v České republice naprosto pokojnou cestou dostanou do parlamentu zástupci muslimů, než začnou mít většinu, a kdy naše ženy začnou nosit šátek…?
Radči povedz, kedy tú šatku nosiť prestali, lebo aj keď iného tvaru babky niektoré ešte stále nosia. A nekydaj, že je to kôli vareniu, aby nepadali vlasy.
1 5
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať