Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nové vo vývoji
13:16
Na budapeštianskej Východnej vlakovej stanici bolo imigrantom povolené nastupovať do vlakov smerujúcich do Viedne a do Nemecka. Informovala o tom agentúra Reuters s odvolaním na policajtov aj imigrantov. Nemecká vláda medzitým poprela, že by vypravila “zvláštne vlaky”, ktoré by prepravovali azylantov z Maďarska do Nemecka.


V Projekte N beží rýchly aktualizovaný prehľad, dá sa kliknúť na článok, všetky info pokope, nikto to takto podrobne nemá, už to sledujem pár dní, niektoré info inde ani nenachádzam: aktuality, sme ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://aktualne.atlas.sk/obama-zabla...nsko/politika/
Slovensko dostalo blahoželanie...
...Naša vzájomná oddanosť transatlantickej rodine posilňuje naše partnerstvo pri budovaní jednotnej, slobodnej a mierovej Európy. Prechod Slovenskej republiky k demokratickej spoločnosti zostáva neoceniteľným príkladom pre krajiny, ktoré sú ešte len na ceste k demokracii. Tešíme sa na ďalšie prehlbovanie našej spolupráce, tak so Slovenskom, ako aj s celým regiónom, pri presadzovaní ľudských práv a zásad právneho štátu, čo sú dva rozhodujúce piliere každého skutočne otvoreného a slobodného národa.
...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mačka sedela na rohožke, nie je príbeh. Mačka sedela na rohožke pre psa, je príbeh.
John le Carré

Príklad pre začínajúcich autorov. :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
V Projekte N beží rýchly aktualizovaný prehľad, dá sa kliknúť na článok, všetky info pokope, nikto to takto podrobne nemá, už to sledujem pár dní, niektoré info inde ani nenachádzam: aktuality, sme ...
Tí, ktorí držali žumpovú úroveň SME, dnes pokračujú v plátku Denník N - pričom rovnakú úroveň stabilne držia i naďalej...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Tí, ktorí držali žumpovú úroveň SME, dnes pokračujú v plátku Denník N - pričom rovnakú úroveň stabilne držia i naďalej...
Hmmmmm..... máš pravdu - ba dokonca sú ešte horší ako tí zlí zo SME. 2x som si ich prečítal (bez platenia ani celé články nie sú) a skončil som s nimi. Max. tak Cynická obluda (i to majú pod palcom....)
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ja mám lepší príbeh Kamarátka mi dala takéto pekné broskyne a slivky (na tanieriku pre porovnanie s vajcom), tak som mala včera na dvore zábavku. A pritom som pozorovala aj takýchto letcov
Broskyne od Marienky 2.jpg  
Slivky od Marienky 1.jpg  
Slivky od Marienky 3.jpg  
večer 003.jpg  
večer 038.jpg  

1/1
6 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Krásne.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. PhDr. Ľubomír ANDRASSY
generálny riaditeľ kancelárie predsedu NKÚ SR
http://www.nku.gov.sk/kontakt

Že ako sa chlapec "vypracoval"...
http://www.andrassy.sk/index2_2.html
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...uz je vrazeny zas inde šikovnícek
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
...uz je vrazeny zas inde šikovnícek
Šak dnes bol v správach...a všimol som si, že stál pred úradom NKU.
Tak preto som si to overil...ale blonďatú hlavu mal zle umytú...bolo vidno ešte zvyšky hnedej farby...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A určite to bola farba?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ahá...tak dobre som pocula,ze to je on....len sa mi nestelo ist kuk....
Jaj....ten si ju uz vela krat umyval
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
A určite to bola farba?
Ale no tááák....

Šak ja som predsa slušný.
Nemôžem predsa napísať...." že hlavu šturil niekomu do riti a ešte ju má stále od hovna"...či ?

Celá jeho kariéra...od skončenia školy až do dnešnej doby je poznamenaná touto vlastnosťou - ergo šturanie sa niekomu do riti.
To nedokáže len tak hocikto...na to treba silný žalúdok.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Keď som častejšie chodila na Poradu, spomínal sa tu syr Cheddar v nelichotivých významoch. Neviem, či ten milovník pani Milky sa tu ešte vyskytuje a speva ódy na jej odevy, nech už si tu vypisuje čo len chce, tento syr je chuťovo vynikajúci . Možno má trochu priveľa tuku, ale inak nedám naň dopustiť. Píšem o tom, aby sa tu spomenul aj v lichotivejšej súvislosti.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

A od jedla, k niečomu celkom inému.

Prázdniny skončili. Zabudnite? Neviem sa rozhodnúť. Posledný mesiac veľa dobrých správ nepriniesol. Ak by človek nekompenzoval, tak z nich musí zošalieť. Našťastie vo svete je veľa príjemného, krásneho a čistého. Posledne ma potešilo, že som objavila ruského skladateľa, volá sa Igor Krutoj. V minulom roku oslávil 60-tku a na jeho počesť mu zorganizovali veľký koncert. Píše hudbu koncertnú, filmovú, ale aj piesne, kde sa uplatňuje veľká kantiléna a sú pre veľké hlasy. Je tak trochu ruským Morricone, aj Isaakom Dunajevskim, tiež skladateľom rozverných talianských canzonett z minulého storočia. Dostala som sa k nemu cez Dmitria Hvorostovského, ktorý je dvorným spevákom jeho piesní, o čom som netušila. Na tom slávnom koncerte sa dve a štvrť hodiny hrala len jeho hudba a spievali speváci, o ktorých sa vyjadril, že ich má veľmi rád. K okrem Hvorostovského to boli Sumi Jo, Lara Fabian a mladučká Tatárka Aida Garifullina, ktorej predpovedajú veľkú opernú kariéru. A Andrea Bocelli. Bol to dlhý koncert, s dobrou dramaturgiou, nenudila som sa. Potešil ma. Ukážka :
Sýty barytón Dmitrija, nežný lyrický soprán Sumi Jo a civilný soprán Lary pekne spolu ladili
Už roky sledujem Prinsengrachtconcert z Amsterdamu, ktorý sa už desaťročia koná koncom augusta. Sú to viaceré koncerty známych umelcov z celej Európy, ktoré sa konajú v okolí amsterdamských kanálov. Ten centrálny koncert má úžasnú atmosféru. Diváci v loďkách na kanáli popíjajú šampanské a skvele sa bavia pri vážnej hudbe. Koncert končí vždy piesňou Aan de Amsterdamse Grachten. Na you tube je už aj záznam z tohoročného koncertu, ale ukážku dám z minulého roku. To preto, že tohoroční hlavní sólisti boli hudobníci a francúzskej šansonierke tá záverečná pieseň jednoducho nesedela, slušne napísané.
Tento mesiac ma týrali horúčavy, týrali ma dovolenkári a Jóbove zvesti z domova a zo sveta, týrali ma facebookove diskusie, tak aspoň niečo, čo pohladilo moju dušu.
3 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pcclinka
Petra Nová
2,
Tento mesiac ma týrali horúčavy, týrali ma dovolenkári a Jóbove zvesti z domova a zo sveta, týrali ma facebookove diskusie,
1,
Prečo si myslíš, že to niekoho zaujíma
2,
ak ta niečo naozaj týra, tak si to vyrieš, lebo sa zbesnisš
1. tebe sa to už stalo, ja si dám pozor
2. nezaujíma ťa, nečítaj!
3. pribehol si prvý ako psík, nechcem napísať, ako moja roztomilá suka, to by som ti lichotila. Na ňu však musím zavolať " Beločka, poď sem!", aby docupitala. Na teba netreba ani volať, ty sa nevieš dočkať, aby si mohol vyraziť ako besný pes!
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A prečo si ty myslíš, že nezaujíma? Číta sa to dobre a počúva ešte lepšie.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon
Toto vypadá, že je odniekiaľ /zámorie/ veľmi dobre organizované.

Blahoslavení chudobní duchom, lebo ich bude kráľovstvo božie
1 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

bettylou
lacotinka
bettylou
prepojenie firiem a osôb podľa tých databáz, nezodpovedá vždy skutočnosti. nevravím, že týchto konkrétnych, aby sme sa neťahali za slovíčka

keď nie v týchto

(ale nejakých iných, mne neznámych, ktoré neviem posúdiť )

tak

si sereš do huby !!!!

(lebo tie "hovadiny" si hodnotil / hodnotila / hodnotili - - netuším koľko vás je v jednej telesnej schránke - - v týchto !!! )
ODNA ,

a srať si budem kam ja chcem


vari ti bránim ???



PS
Daj si veľa cukru do kávy, aby ti to aj chutilo
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať