Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Žabinka
Tak v slnečných okuliaroch som ešte nevarila
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
" Pred pár dňami sa brunetka fanúšikom pochválila na sociálnej sieti, aká je z nej šikovná žienka domáca...."

HLAVNE sa zviditeľňovať...a za každú cenu.

Normálne verím, že hentá "celávriti" doma čo i len prstom pohne.
Akurát sa čudujem jej manželovi...ale čo už, šak aj meno má primerané...ale mohol by sa premenovať, lepšie by vyznelo...že "Krávopich"...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Žabinka
prišla z nákupov,alebo z kávičky,apostavila sa k nachystaným hrncom pred fotoaparát.Len si zabudla zložiť brýle
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Žabinka
" Pred pár dňami sa brunetka fanúšikom pochválila na sociálnej sieti, aká je z nej šikovná žienka domáca...."

HLAVNE sa zviditeľňovať...a za každú cenu.

Normálne verím, že hentá "celávriti" doma čo i len prstom pohne.
Akurát sa čudujem jej manželovi...ale čo už, šak aj meno má primerané...ale mohol by sa premenovať, lepšie by vyznelo...že "Krávopich"...
ja mať toľko prachov čo jej manžel, tak by mi to bolo jedno že jej nohy narástli len na to aby ich dala do "V", a pri ukážkach varenia by mohla používať slepeckú paličku, ostatné by mi spravila skúsená domáca
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Trochu od veci (nie že by som bagatelizoval to, čo sa stalo):

a z toho:


Opäť zavádzali: nebol to slovenský výrobok.....
A sme doma nakoniec sa vykľul ako majitel firmy v Maďarsku Ukrajinec
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
pavol54
A sme doma nakoniec sa vykľul ako majitel firmy v Maďarsku Ukrajinec
Tých ešte bude...však najprv to bol Rumun
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Žabinka
Preco? Ved je pekna, stihla, opalena a vie, zda sa, aj varit
2 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nech to nevyznie ako niekoho kritika, ale to všetko spadá pod jej prácu. Takáto žena, ktorá nemá finančné problémy, živí sa telom, by mala mať doma komplet služobníctvo, aby mala čas na deti, manžela, priateľov a svoj rozvoj.
http://www.topky.sk/cl/100313/147769...aign=Interlink, že dá foto, no dá, lebo ešte dostane zaňho aj peniaze, ona potrebuje publicitu, noviny ju a čitateľov, a ako sa zdá, vy ten bulvár každodenný. Ona sa musí opaľovať celá, aj keby nechcela.
A ešte sa rieši, či bude po treťom dieťati pokračovať. Ešte ho nemá, a ak by mala aj iks detí ako Beckham alebo Klum, tak tie baby sa i tak na výslní udržia, pretože chcú. Ako vidno, darí sa im stále a väčšine z nich.
Toto sú také srandovné veci okolo týchto ľudí.
Krásny, je zle, škaredý, je zasa zle. Stred by bol tiež určite zle...
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - rakúska aféra: je tu už bulharská trasa....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mimochodom: majú o čom písať - prevážali v neľudských podmienkách....
Ale už sa bulvárni novinári ani nepozastavia nad tým, že v jednej lodi našli 50 mŕtvych v podpalubí (skoro ako balast) a že sa potopila pri afrických brehoch loď, plná ľudí a okolo 200 sa ich utopilo.... Hlavne, že na kamióne bola firma Hyza a už o tom píše kdeaký plátok...
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Je to hrozné, typický "Jar" ktorý inkasoval a potom ich nechal skapať. presne ako písal v inej téme, kde buchačovi dovolil ich strieľať, teda ak nebude podmienka prežiť určitú dobu.... dá sa to dohľadať...
Sa nečudujem, prečo sa nemohli dostať von, oni sa totiž nevedeli ani hýbať, rozbehnúť, rozkopnúť a podobne.....
Za toto bude dotyčný umierať veľmi pomaly a v krutých bolestiach, a predpokladám že možno aj prežije svoje deti /z vlastných odsledovaných skúseností/ .... smrť je jediná spravodlivosť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Nech to nevyznie ako niekoho kritika, ale to všetko spadá pod jej prácu.
Porovnávaš neporovnateľné (teda aspoň podľa mňa) v určitých aspektoch....a hlavne zahraničné a naše "celévriti"...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Mimochodom: majú o čom písať - prevážali v neľudských podmienkách....
Ale už sa bulvárni novinári ani nepozastavia nad tým, že v jednej lodi našli 50 mŕtvych v podpalubí (skoro ako balast) a že sa potopila pri afrických brehoch loď, plná ľudí a okolo 200 sa ich utopilo.... Hlavne, že na kamióne bola firma Hyza a už o tom píše kdeaký plátok...
je to neľudské v tom Rakúsku, ale niekoľko desiatok tisíc čo zahynuli v zbombardovaných mestách tisícky kilometrov ďaleko od pokojnej Európy nikoho neboli. Sovieti boli v Afganistane síce neúspešne ale žiadny exodus obyvateľstva nebol, podobne aj v Lýbii mali prsty v kaddáfiho prevrate a žiadny exodus nebol, Sýriu sme my pomohli zorganizovať a tiež nič a teraz zrazu všetko odtiaľ uteká a kde na to berú peniaze no ja by som nemohol utiecť lebo na to nemám, a prečo sa nebránia. Niekto zloží lietadlo a je toho plno a ten istý spraví z mesta rozvaliny kde zahynú tisícky ľudí a ticho lebo nezomreli tí správni na správnom mieste
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Nech to nevyznie ako niekoho kritika, ale to všetko spadá pod jej prácu.
Porovnávaš neporovnateľné (teda aspoň podľa mňa) v určitých aspektoch....a hlavne zahraničné a naše "celévriti"...
No veď to, aký je rozdiel medzi zahraničnými modelkami a SK alebo CZ, čo lietajú po svete?
Každý si zarába na seba ako vie, alebo čím bol obdarený.
My sme stále mimo hlavného válova, Slovania...alebo ako si to myslel?
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Žabinka
" Pred pár dňami sa brunetka fanúšikom pochválila na sociálnej sieti, aká je z nej šikovná žienka domáca...."

HLAVNE sa zviditeľňovať...a za každú cenu.

Normálne verím, že hentá "celávriti" doma čo i len prstom pohne.
Akurát sa čudujem jej manželovi...ale čo už, šak aj meno má primerané...ale mohol by sa premenovať, lepšie by vyznelo...že "Krávopich"...
Teraz som si všimla tento príspevok. A prečo by mala doma pohnúť prstom? Čo ich nenecháš žiť po svojom? A ešte sa starať o manažment ich domácnosti.
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
No veď to, aký je rozdiel medzi zahraničnými modelkami a SK alebo CZ, čo lietajú po svete?
Každý si zarába na seba ako vie, alebo čím bol obdarený.
My sme stále mimo hlavného válova, Slovania...alebo ako si to myslel?
Ty nevieš ??? Neverím !
Nasledujúce je poddžub..
Šak sa spýtaj jedného ekonóma...ten Ti to vysvetlí, dá argumenty, prognózy vývoja na trhu,....ba šturi aj najnovšie trendy v módnej brandži na sezózu jeseň-zima 2015 a jar-leto 2016.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
Žabinka
" Pred pár dňami sa brunetka fanúšikom pochválila na sociálnej sieti, aká je z nej šikovná žienka domáca...."

HLAVNE sa zviditeľňovať...a za každú cenu.

Normálne verím, že hentá "celávriti" doma čo i len prstom pohne.
Akurát sa čudujem jej manželovi...ale čo už, šak aj meno má primerané...ale mohol by sa premenovať, lepšie by vyznelo...že "Krávopich"...
Teraz som si všimla tento príspevok. A prečo by mala doma pohnúť prstom? Čo ich nenecháš žiť po svojom? A ešte sa starať o manažment ich domácnosti.
....ááááá klasika....

...a zasa nechápe, nerozumie, nevie...a tlačí sa medzi dospelákov...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Jeseň so zimou máme vybavenú doma. Kompleto. Aj Vianoce. Ešte doťuknúť.
Jar-leto robím návrhy sama. :-)))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Je rád, že má na koho reagovať. Vraj som na ignore.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať