Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
thc samozrejme nie je žiadny druh konope....ked tu už s tým operuješ, aspon si zisti, čo to je a nezavádzaj tu....
tak pre teba: ODRODA konope ktoré obsahuje zložku THC. Stačí?
nie...opäť zle..

Tetrahydrocannabinol, známy tiež ako THC, Δ9-THC, Δ9-tetrahydrocannabinol (delta-9-tetrahydrocannabinol), Δ¹-tetrahydrocannabinol (pri použití staršieho číslovania), alebo dronabinol, je hlavná psychoaktívna zložka marihuany. Prvýkrát ju izolovali Raphael Mechoulam a Yechiel Gaoni z Weizmannovho inštitútu v Rehovote (Izrael) v roku 1964. Čistá forma je pri nižších teplotách sklovitá a pevná, pri zahriatí sa stáva viskóznou a lepkavou. THC ma slabú rozpustnosť vo vode a dobrú rozpustnosť vo väčšine organických rozpúšťadiel ako čistý etanol alebo hexán.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
thc samozrejme nie je žiadny druh konope....ked tu už s tým operuješ, aspon si zisti, čo to je a nezavádzaj tu....
tak pre teba: ODRODA konope ktoré obsahuje zložku THC. Stačí?
nie...opäť zle..

Tetrahydrocannabinol, známy tiež ako THC, Δ9-THC, Δ9-tetrahydrocannabinol (delta-9-tetrahydrocannabinol), Δ¹-tetrahydrocannabinol (pri použití staršieho číslovania), alebo dronabinol, je hlavná psychoaktívna zložka marihuany. Prvýkrát ju izolovali Raphael Mechoulam a Yechiel Gaoni z Weizmannovho inštitútu v Rehovote (Izrael) v roku 1964. Čistá forma je pri nižších teplotách sklovitá a pevná, pri zahriatí sa stáva viskóznou a lepkavou. THC ma slabú rozpustnosť vo vode a dobrú rozpustnosť vo väčšine organických rozpúšťadiel ako čistý etanol alebo hexán.
thc je hlavná psychoaktívna zložka marihuany, a marihuana je čo? DRUH KONOPE, ktorý obsahuje THC Tak si napíš NESÚHLASÍM S TÝMTO NICKOM Z PRÍNCÍPU.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

podla teba je odroda konope a psychoaktívna zložka marihuany to isté ?
podla mňa nie...

takže cukor je odroda repy ??
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

čo ma rozčúlilo??
žilinský kraj čakačka na MRI kolena 3-4 mesiace /v obidvoch strediskách/
severná morava, 40 tisícové mestečko, 2 prístroje MRI, čakačka 2-3 týždne....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pali, Pali - akosi sa sám zamotávaš....
keď hodím smajlíka tak mi to tu šifruje, to len pre odľahčenie, pretože záhradka sa nikdy nevypláca tá je len na relax, a ak niečo majiteľ vyprodukuje je len na osoh. THC je druh konope fajka z neho tiež robí radosť. Možno by po fajke ani ryľovačov nepotrebovala.
a
thc je hlavná psychoaktívna zložka marihuany, a marihuana je čo? DRUH KONOPE, ktorý obsahuje THC Tak si napíš NESÚHLASÍM S TÝMTO NICKOM Z PRÍNCÍPU.
A potom sa divíš... keď si si vo Wikipédii prečítal, čo je THC - odrazu si "múdry".
Takže - z princípu - nerob sa chytrý, keď ním nie si....
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
čo ma rozčúlilo??
žilinský kraj čakačka na MRI kolena 3-4 mesiace /v obidvoch strediskách/
severná morava, 40 tisícové mestečko, 2 prístroje MRI, čakačka 2-3 týždne....
Spýtaj sa v ZP kde majú voľné skôr.Je koniec roka,kopa lekárov po limitoch do konca roka.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Nandrolon
čo ma rozčúlilo??
žilinský kraj čakačka na MRI kolena 3-4 mesiace /v obidvoch strediskách/
severná morava, 40 tisícové mestečko, 2 prístroje MRI, čakačka 2-3 týždne....
Spýtaj sa v ZP kde majú voľné skôr.Je koniec roka,kopa lekárov po limitoch do konca roka.
tak tak, v BB PET obsadeny na 2 mesiace, v BA sme mali termin za 24 hodin.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja už som objednaný za 3500 Czk, čoby kameňom dohodil. Som zvedavý, koľko mi tí chudáci zo všeobecnej poisťovne preplatia.
V TV sa chvastali že preplatia do výšky preplácania daného úkonu zo ZP v SR.
Dnes som sa ale dozvedel, že bude to "veľmi málo".
Takže predstavitelia poisťovní, zrejme zase v TV klamali.
Nech mi dajú do ruky tú sumu, ktorú by platili za mňa z mojej poistky zdravotníckemu zariadeniu, ktoré by ma skenovalo tu v SR...
Fakt som zvedavý, ale tých 3500 Czk mi aj tak stojí zaplatiť za objednanie o 2 mesiace skôr.....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ak to nemáš dohodnuté a povolené dopredu tak nič nepreplatia.
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja som si rameno objednala tiež v neštátnej, bolo to za pár dní, skús tam zavolať. Nedoplácala som veľa. http://www.clinicaorthopedica.sk/vys...ezonancia.html
4 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Odchod do dôchodku vo veku 50 rokov s 9000 eur mesačne pre úradníkov EÚ bol schválený!

http://slovensko.co.uk/odchod-do-dochodku-vo-veku-50-rokov-s-9000-eur-mesacne-pre-uradnikov-eu-bol-schvaleny/
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nehoráznosť, neviem to inak definovať.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ten článok je viac ako 3,5 roka starý, to naozaj platí ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ale to sa dalo čakať. Stačí sa pozrieť na jednotlivcov, ktorí tam zastupujú celý kontinent. Podľa toho sa aj hlasuje. Nad tým sa netreba pozastavovať. Iba sa spolupodieľajú na naplnení idey. Nie ue.
Veď nedávno v rozhovore na živo v rozhlase Sulík priznal, že si nevšimol zvýšenie gáže. O 1200 eur.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Ak to nemáš dohodnuté a povolené dopredu tak nič nepreplatia.
Na toto sa nevztahuje ten povolovaci proces, nakolko sa to nenachadza v tych 150-tich ukonoch ktore tomu podliehaju...
A potvrdila mi to dnes osobne aj pracovnicka ZP...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Týždeň mobility.
http://www.teraz.sk/slovensko/vlada-...40-clanok.html
Nedávno z Centrálu na Zochovu autom 45 min, teraz 2 km z mesta bez križovatiek 16 min.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
korela
Ale to sa dalo čakať. Stačí sa pozrieť na jednotlivcov, ktorí tam zastupujú celý kontinent. Podľa toho sa aj hlasuje. Nad tým sa netreba pozastavovať. Iba sa spolupodieľajú na naplnení idey. Nie ue.
Veď nedávno v rozhovore na živo v rozhlase Sulík priznal, že si nevšimol zvýšenie gáže. O 1200 eur.
pi pi pi ty pi
Koktať môžeš začať pri vysvetlení prievanu na hraniciach.
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bjuty smis
thc samozrejme nie je žiadny druh konope....ked tu už s tým operuješ, aspon si zisti, čo to je a nezavádzaj tu....
THC chemická látka obsiahnutá v určitých druhoch cannabis teda konope, spôsobujúca zmenu vnímania skutočnosti, (veci sa zdajú veselé). u nás na zozname zakázaných látok - halucinogén, škodlivá pre človeka, z predaja sú slušné zisky. viď ref.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať