Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Za zdravím, so zdravím ..... zdravím....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tak so zdravím?

Zdravím Ťa, zdravím, nech sa Ti zdravo žije ... tam kde príjemne a zdravo sa žije, pije, je ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Mozes sa Buchac jedovat, kolko len chces. Aj tak to s tym zelanim rakoviny si dohnal az do krajnosti. A najhorsie na tom je, ze sa za to ani nehanbis.
Pripla som krasny clanok o anonymnej pomoci vyznamneho cloveka a co z toho ostalo? Riesil sa clovek, ktory v tomto clanku ma poziciu len autora clanku, nie obsahu.To prospesne sa samozrejme prehliadlo, ved to nie je zaujimave. Opat len ironizacia a sarkazmus. Tak snad na dnes aj stacilo.
Ale šak ja sa nejedujem...nebola príčina...
Nik nejak nerieši človeka - autora článku, tomu som predsa ja dal (aj iní) úctu.
Článok som si prečítal celý...a čo prospešné bolo v tom článku ? To konštatovanie na záver v poslednom odstavci, že biskup upratoval po utečencoch ? No, pekne od neho...a teraz čo s tým ?
Mňa ale skôr zaujalo všetko to ostatné, tie všetky informácie ohľadom zdravotných problémov utečencov,tie sú oveľa prospešnejšie.
Biskup - kňazi predsa majú v tom svojom poslaní povolania, niečo ako policajti.."pomáhať a chrániť"...no niekedy je to veru naopak, a to u oboch, či policajti a či kňažský stav.

Že oponujem ?...a čo sme na Booku F....oných ? Lebo len tam sa dá kliknúť na to "páči sa mi"...tu je to o inom. Tu ide o jednotlivca. Akonáhle nastaví zrkadlo, tak má nasúkaných nesúhlasných jak z partesu (očakávam za tento príspevok aspoň 3-5).

Tú krajnosť mi môžeš o hlavu trieskať koľko len chceš. Ale jaro vedel a aj vie, že prečo som tak konal...

---------------------------------------------------------------
buchač
alaya1
Tak nechaj potom pomahat aj inych, tam kde oni chcu!!.
...a TY si na tom ako ??????

Ako pomáhaš ? Ako sa realizuješ ? Ako súkromná osoba a nie ako profesionál ?
Odpovedz, nie iba mentoruj...
Takže ako pomáhaš ?
Aj dnes si dala na oferu do zvončeka...???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac, ofera a zvoncek su 2 nezavisle prispevky. Ofera je vacsinou pri pohreboch, svadbach a roznych sviatostiach a davaju sa papierove. Do zvonceka sa vybera na omsi, vacsinou sa davaju mince, resp. podla moznosti...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Pekny clanok. Ja by som kludne bol za, aby v tom veku zanikol automaticky zo zakona akykolvek pracovny pomer, na ktory ma stat dosah, teda cela statna sprava, vsetky organizacie, kde je stat vacsinovy vlastnik, takisto to naviazat na statne tendre a vyberove konania. Vodicak, skusky preskusanie a zhodnorenie psych. stavu min. kazdy rok, nakolko alzheimer je schopny z nelieceneho vitalneho cloveka za 12 mesiacov urobit strasne veci /pisem o mentalnom zdravi/
http://www.topky.sk/cl/100535/150738...okoch-skoncit/...
Asi si neuvedomuješ, čo všetko spadá pod štátnu správu.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Samozrejme ze uvedomujem.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Samozrejme ze uvedomujem.
Tak potom nechápem o čo ti ide v tvojom návrhu - 62r. a stop.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Pekny clanok. Ja by som kludne bol za, aby v tom veku zanikol automaticky zo zakona akykolvek pracovny pomer, na ktory ma stat dosah, teda cela statna sprava, vsetky organizacie, kde je stat vacsinovy vlastnik, takisto to naviazat na statne tendre a vyberove konania. Vodicak, skusky preskusanie a zhodnorenie psych. stavu min. kazdy rok, nakolko alzheimer je schopny z nelieceneho vitalneho cloveka za 12 mesiacov urobit strasne veci /pisem o mentalnom zdravi/
http://www.topky.sk/cl/100535/150738...okoch-skoncit/...

Nandrík, ak zvýraznené myslíš vážne, tak to potom sorry...s nadsádzkou by som Ti odporučil psychovyšetrenie...
Tieto vyšetrenia nejak veľmi neboli zavedené, to viem určite.
Vieš, kto za to zaloboval ? Nuž predsa psychológovia zatlačili na tú pílu a teraz (doslova) hrabú.
Vieš, koľko je cena za papier od psychológa ? Nuž kde ako...rozpätie je od 50-80 €.
Daj do kalkulačky počet šoférov (plus iné,kde je potrebný papier), deleno počtom psychológov...následne vynásob poplatkom a zblázniš sa z tej cifry, čo by jeden psychoš zarobil za rok...už teraz sú v plnke.
---------------------------
Ak sa Ti jedná (len) o Alzíka, aj toto je trochu pritiahnuté za hlavu.
---------------------------
Tie štátne podniky a dôchodok ?
Po dovŕšení dôchodkového veku odchod bez diskusií...hlavne úradníckeho šimľa...trochu by som akceptoval určité funkcie a odbornosti - vieme,o ktoré sa jedná.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Ak by ste si ti, ktori ste sa vyjadrovali k mojmu prispevku aj precitali, to co som citovala aj to, co pise Prof. Krcmery v prispevku, tak by ste pochopili, ze absolutne neslo o neho...on je len autorom clanku o niekom uplne inom!!. Ale samozrejme Porada..Inak ak niekto dokaze aspon z polovice to, co dokazal Prof. Krcmery vo svojich projektoch- tak klobuk dole pred nim. Inak je to len mladenie prazdnej slamy. A hladenie si svojho ega.

P.S. Kukucka- generalny biskup Evanjelickej cirkvi v Madarsku chodil a asi este aj chodi upratovat tie zachody anonymne, nikto o nom nevedel, ze o tom napisal Prof. Krcmenry? Pan Boh zaplat za to. myslim, ze treba citat cely clanok v linku.

Buchac- ty sa vzdy a zo zasady postavis do opozicie k comukolvek, odbornik na kazdu sferu a opozicnik uz z principu.
Rada by som vedela, ako ty pomahas, ci si aspon raz pomohol inemu v nudzi - okrem toho, ze mu pri plnom vedomi zelas smrtelnu chorobu!.
Krčméry sa vyjadroval k svojej práci v rozhovore, nie iba k biskupovi.
Iba malá poznámka, že Krčméry nie je autorom článku. Ide o rozhovor.
Autor: Branislav Janík
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Nandrolon
Pekny clanok. Ja by som kludne bol za, aby v tom veku zanikol automaticky zo zakona akykolvek pracovny pomer, na ktory ma stat dosah, teda cela statna sprava, vsetky organizacie, kde je stat vacsinovy vlastnik, takisto to naviazat na statne tendre a vyberove konania. Vodicak, skusky preskusanie a zhodnorenie psych. stavu min. kazdy rok, nakolko alzheimer je schopny z nelieceneho vitalneho cloveka za 12 mesiacov urobit strasne veci /pisem o mentalnom zdravi/
http://www.topky.sk/cl/100535/150738...okoch-skoncit/...

Nandrík, ak zvýraznené myslíš vážne, tak to potom sorry...s nadsádzkou by som Ti odporučil psychovyšetrenie...
Tieto vyšetrenia nejak veľmi neboli zavedené, to viem určite.
Vieš, kto za to zaloboval ? Nuž predsa psychológovia zatlačili na tú pílu a teraz (doslova) hrabú.
Vieš, koľko je cena za papier od psychológa ? Nuž kde ako...rozpätie je od 50-80 €.
Daj do kalkulačky počet šoférov (plus iné,kde je potrebný papier), deleno počtom psychológov...následne vynásob poplatkom a zblázniš sa z tej cifry, čo by jeden psychoš zarobil za rok...už teraz sú v plnke.
---------------------------
Ak sa Ti jedná (len) o Alzíka, aj toto je trochu pritiahnuté za hlavu.
---------------------------
Tie štátne podniky a dôchodok ?
Po dovŕšení dôchodkového veku odchod bez diskusií...hlavne úradníckeho šimľa...trochu by som akceptoval určité funkcie a odbornosti - vieme,o ktoré sa jedná.
Že trochu? To by sa museli všetky VŠ zavrieť, lekári, umelci ...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Buchac, ofera a zvoncek su 2 nezavisle prispevky. Ofera je vacsinou pri pohreboch, svadbach a roznych sviatostiach a davaju sa papierove. Do zvonceka sa vybera na omsi, vacsinou sa davaju mince, resp. podla moznosti...
Oferovat na slavu Boziu mozes aj kazdy den.
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Mozes sa Buchac jedovat, kolko len chces. Aj tak to s tym zelanim rakoviny si dohnal az do krajnosti. A najhorsie na tom je, ze sa za to ani nehanbis.
Pripla som krasny clanok o anonymnej pomoci vyznamneho cloveka a co z toho ostalo? Riesil sa clovek, ktory v tomto clanku ma poziciu len autora clanku, nie obsahu.To prospesne sa samozrejme prehliadlo, ved to nie je zaujimave. Opat len ironizacia a sarkazmus. Tak snad na dnes aj stacilo.
Ale šak ja sa nejedujem...nebola príčina...
Nik nejak nerieši človeka - autora článku, tomu som predsa ja dal (aj iní) úctu.
Článok som si prečítal celý...a čo prospešné bolo v tom článku ? To konštatovanie na záver v poslednom odstavci, že biskup upratoval po utečencoch ? No, pekne od neho...a teraz čo s tým ?
Mňa ale skôr zaujalo všetko to ostatné, tie všetky informácie ohľadom zdravotných problémov utečencov,tie sú oveľa prospešnejšie.
Biskup - kňazi predsa majú v tom svojom poslaní povolania, niečo ako policajti.."pomáhať a chrániť"...no niekedy je to veru naopak, a to u oboch, či policajti a či kňažský stav.

Že oponujem ?...a čo sme na Booku F....oných ? Lebo len tam sa dá kliknúť na to "páči sa mi"...tu je to o inom. Tu ide o jednotlivca. Akonáhle nastaví zrkadlo, tak má nasúkaných nesúhlasných jak z partesu (očakávam za tento príspevok aspoň 3-5).

Tú krajnosť mi môžeš o hlavu trieskať koľko len chceš. Ale jaro vedel a aj vie, že prečo som tak konal...

---------------------------------------------------------------
buchač
alaya1
Tak nechaj potom pomahat aj inych, tam kde oni chcu!!.
...a TY si na tom ako ??????

Ako pomáhaš ? Ako sa realizuješ ? Ako súkromná osoba a nie ako profesionál ?
Odpovedz, nie iba mentoruj...
Takže ako pomáhaš ?
Aj dnes si dala na oferu do zvončeka...???
Myslela som, ze budem reagovat aspon na to zvyraznene, ale nebudem. odpovedz si sam. ty to tak velmi rad.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Reagovat na nick, ktory ma má akože v ignore, sa ani neoplati .
P.S. dnes opat bol ten vstupny koberec posliapany. Staci zajst sa tam pozriet .
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon
Samozrejme ze uvedomujem.
Tak potom nechápem o čo ti ide v tvojom návrhu - 62r. a stop.
V clanku o sudcoch bolo 67. 62 som nikde nespominal...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac ano, viem kolko stoja psychotesty a tak.
Lenze ja som spominal 67 rokov, co bolo v clanku o sudcoch. 62 je este "normalna jesen zivota. Nemyslim iba alzhaimera, snad nemam menovat vsetko zo "zoznamu chorob a chyb"...
To, ako vysoko postaveny clovek dokaze za 12 mesiacov ochoriet /ze nepozna pribuznych/ som viackrat svojimi ocami videl. Preto som sa aj na toho listozberaca pytal, ci je kompletny. A odpoved ze ked je fyzicky tak aj duchom neprijimam, lebo je to vymysel.
Telo moze mat OK, ale rozum uz nie...
Ono ak nastupia nejake demyelinizacne zmeny na mozgu, tak dovi, dopo. Napr. SM ma nastup hned po 30-ke, takze starsich nezatracujem, ale treba to drzat v rozumnych medziach a nie ze mladi na podpore a 70-tnici sa drzia zubami/nechtami v zamestnaneckom pomere.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
korela
Nandrolon
Samozrejme ze uvedomujem.
Tak potom nechápem, o čo ti ide v tvojom návrhu - 62r. a stop.
V clanku o sudcoch bolo 67. 62 som nikde nespominal...
Neviem, kde som to vzala, na niečo som predsa reagovala, ale z princípu v niektorých odboroch pracujú ľudia, na ktorých tie inštitúcie jednoducho stoja. Alebo ich teba donútiť na živnosť? Takže vekové limity sa všade nemôžu uplatniť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Reagovat na nick, ktory ma má akože v ignore, sa ani neoplati .
P.S. dnes opat bol ten vstupny koberec posliapany. Staci zajst sa tam pozriet .
Myslela som si, že po viac ako roku ťa to už prešlo. Ale skôr mi z tvojej reakcie vyplýva, že nemáš argument. Tak to chceš vziať radšej zboku. Nebol to jeho článok, išlo o rozhovor, kde zachytil jeho odpovede redaktor.
A prečo si vlastne odporuješ? Ak sa neoplatí, tak nereaguj. Reagovala si.
Pre mňa je dôležité, ako to vyzerá pred mojím prahom.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela. Vsetci su nahraditelni a vsetko je iba o peniazoch.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nemáš prehľad o VŠ školstve a herci nad 67 neprestanú predsa hrať. Čo je tu o peniazoch?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať