Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kritizuješ, ako niekto môže voliť stranu kvôli jednej osobe..dokonca analfabetizmus..

ja som poukázal, že smer volí štvrť slovenska kvôli jednému..a ešte k tomu zlodejovi a špine....
Naposledy upravil bjuty smis : 20.02.16 at 10:32
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
Tak ako teraz, poslednú dobu špekulujete nad voľbami, tak ste mali špekulovať celé Ficovo volebné obdobie. Teraz už je neskoro nariekať nad rozliatym mliekom.
Nemáte stranu a ľudí, ktorým by ste s čistým svedomím dali svoj hlas? Na to ste prišli až teraz?
Za štyri roky ste si mohli usporiadať myšlienky, hodnoty na ktorých vám záleží a dokonca si ich aj predebatovať. Mohli ste si založiť spoločnú stranu a stať sa jej členmi. Mohli ste si založiť aj viac strán a prestupovať z jednej do druhej. Prestupovať podľa toho, ako a k čomu ktorá smeruje. Ak sa strana mení z dobrej na zlú, nezmeníte ju. Treba ju vymeniť.
--------------------
Ale to sa nedá. Našinec uvažuje akosi ináč. Našinec hodnotí dokonca aj človeka (politika) podľa toho, cez koľko strán prešiel. Ako keby to bol nejaký zamestnanec - fluktuant.

prečo by bolo neskoro ?

rozhodujúci je 5.3.

nikdy nie je neskoro...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Trt veliký do článku...diskusia k nemu je vcelku zaujímavá.

A tam je tých podobných názorov, ako mám ja (viď môj príspevok) ako maku.
A nik ma nemôže obviniť, že by som si vytvoril toľko nickov, ako je diskutujúcich.

NIE SOM VERU MIMO...ej veru nie.
Bez urážky, to len účtovníci vidia LEN ČÍSLA a ostatok im občas aj uniká. Niečo podobné, ako v jednom filme "Škola základ života" - kde mal profesor matematiky celý budúci život riadený podľa čísel. Ale to sa holt proste nedá.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

9 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Toto je teda paráda...

http://domov.sme.sk/c/20100662/prima...-vytrznik.html

Jeden z diskutérov :

" To sa fico boji
Uz nielen matovica ale j nejakeho simla s rs? To znie slubne."
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Budem voliť vrece zemiakov.Pravica ktorá je teraz v parlamente do posledného zlyhala.Zdravotníctvo krachuje,sociálna sféra smerom k starým,chorým,postihnutým uplne skolabovala,na adresnú pomoc nikto nemyslí a opoziční poslanci dodnes nepochopili ani len štrukturu fungovania zdravotnoctva nie to nejakú riešenie.Najprv som za vrece zemiakov pasovala Bugára,madarský premier by pobavil,ale názor na utečencov je pre mna dôležitý a preto pasujem za moje vrece zemiakov otecka.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

BXLmiami
Budem voliť vrece zemiakov.Pravica ktorá je teraz v parlamente do posledného zlyhala.Zdravotníctvo krachuje,sociálna sféra smerom k starým,chorým,postihnutým uplne skolabovala,na adresnú pomoc nikto nemyslí a opoziční poslanci dodnes nepochopili ani len štrukturu fungovania zdravotnoctva nie to nejakú riešenie.Najprv som za vrece zemiakov pasovala Bugára,madarský premier by pobavil,ale názor na utečencov je pre mna dôležitý a preto pasujem za moje vrece zemiakov otecka.
sranda, keď som si prečítala tvoju prvú vetu, napadlo mi, to môže byť iba otecko
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Trt veliký do článku...diskusia k nemu je vcelku zaujímavá.

A tam je tých podobných názorov, ako mám ja (viď môj príspevok) ako maku.
A nik ma nemôže obviniť, že by som si vytvoril toľko nickov, ako je diskutujúcich.

NIE SOM VERU MIMO...ej veru nie.
Bez urážky, to len účtovníci vidia LEN ČÍSLA a ostatok im občas aj uniká. Niečo podobné, ako v jednom filme "Škola základ života" - kde mal profesor matematiky celý budúci život riadený podľa čísel. Ale to sa holt proste nedá.
NIE SI VERU MIMO.....ej veru nie. V tomto ti zas musím dať za pravdu.
Veru je tam tých bezhlavých príspevkov, naozaj ako maku. A ty, že podobných názorov tvojmu.
Ale nemaj strach, že ťa tu niekto bude obviňovať z vytvárania nickov. Tento štát ja malý, otvorený a sprostý, ako jeho ekonomika a rovnako jeho obyvatelia.
Presne to potvrdzujú tie "názory", alebo aspoň ich forma v tých príspevkoch.
-----------------------------
Tiež si zvyknem prečítať diskusiu pod článkom a musím ti dať za pravdu, že je vás tu (na Slovensku) naozaj, "ako maku", "ako maku". Máš byť na čo hrdý. Veru že máš.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Tento štát ja malý, otvorený a sprostý, ako jeho ekonomika a rovnako jeho obyvatelia.
Presne to potvrdzujú tie "názory", alebo aspoň ich forma v tých príspevkoch.
-----------------------------
Tiež si zvyknem prečítať diskusiu pod článkom a musím ti dať za pravdu, že je vás tu (na Slovensku) naozaj, "ako maku", "ako maku". Máš byť na čo hrdý. Veru že máš.
Veru,veru...tak je. Slovensko je malý štát a je tu veľa sprostých ako maku...a z makovíc sa vyrába čo ? Predsa drogy...a teda tým pádom je veľmi veľa jednotlivcov zdrogovaných a sprostých, keď volia jednu stranu, ktorú budeš voliť aj Ty.
Ergo mi vychádza len jediné...menej šnupať a či iným spôsobom aplikovať návykové látky.
To už nie je hrdosť, to je potrebné liečiť...tak sa snaž.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ako čítam..... "počasie" si opäť "šľahlo" niečo silné.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som nemala v plane ist...nemam koho a ako hovorim som volebne vyliecena....moje decko ide otecka....pohravam sa aj ja s touto volbou.....otecko alebo nik....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mala by si si to dobre rozmyslieť, vieš kde bude otecko smerovať po voľbách?
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Volebné právo je vážna vec, neberme ho ako srandu ani ako recesiu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kazdy smeruje iba s k svojemu blahu...a statnej keške......nikomu nejde o nas.....
Mozno by sa spamatali...keby sa volby odignorovali....a ucaat by bola nula....ale to nehrozi.....vzdy sa podlahne masaži...ja som ziadnej nepodlahla od otecka....ja len aby sa moj hlas "nestrati"....
Ja bud nic alebo on....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
kritizuješ, ako niekto môže voliť stranu kvôli jednej osobe..dokonca analfabetizmus..

ja som poukázal, že smer volí štvrť slovenska kvôli jednému..a ešte k tomu zlodejovi a špine....
Kto viac kradol, Fico alebo Dzurinda?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jednoznačne terajší preceda so svojou suitou. A prečo? Vládli 2 obdobia.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
buchač
Trt veliký do článku...diskusia k nemu je vcelku zaujímavá.

A tam je tých podobných názorov, ako mám ja (viď môj príspevok) ako maku.
A nik ma nemôže obviniť, že by som si vytvoril toľko nickov, ako je diskutujúcich.

NIE SOM VERU MIMO...ej veru nie.
Bez urážky, to len účtovníci vidia LEN ČÍSLA a ostatok im občas aj uniká. Niečo podobné, ako v jednom filme "Škola základ života" - kde mal profesor matematiky celý budúci život riadený podľa čísel. Ale to sa holt proste nedá.
NIE SI VERU MIMO.....ej veru nie. V tomto ti zas musím dať za pravdu.
Veru je tam tých bezhlavých príspevkov, naozaj ako maku. A ty, že podobných názorov tvojmu.
Ale nemaj strach, že ťa tu niekto bude obviňovať z vytvárania nickov. Tento štát ja malý, otvorený a sprostý, ako jeho ekonomika a rovnako jeho obyvatelia.
Presne to potvrdzujú tie "názory", alebo aspoň ich forma v tých príspevkoch.
-----------------------------
Tiež si zvyknem prečítať diskusiu pod článkom a musím ti dať za pravdu, že je vás tu (na Slovensku) naozaj, "ako maku", "ako maku". Máš byť na čo hrdý. Veru že máš.
čím sprostejší obyvateľ tým viac sa prekrikuje a uráža ako na vojne čím väčší zupák tým väčší krik a tým si myslí že má najväčšiu pravdu a ty jarko ku ktorým sa radíš k tým sprostým obyvateľom alebo k tým ukričaným zupákom ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Jednoznačne terajší preceda so svojou suitou. A prečo? Vládli 2 obdobia.
všetci kradnú pre svojich sponzorov, len ak dostane ten balík správny sponzor najlepšie zo zahraničia, tak je to výsledok čistej súťaže, ak to ten správny sponzor nedostane potom kričí že je spoločnosť totálne skorumpovaná a politici kradnú.
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
lujza.j
Kazdy smeruje iba s k svojemu blahu...a statnej keške......nikomu nejde o nas.....
Mozno by sa spamatali...keby sa volby odignorovali....a ucaat by bola nula....ale to nehrozi.....vzdy sa podlahne masaži...ja som ziadnej nepodlahla od otecka....ja len aby sa moj hlas "nestrati"....
Ja bud nic alebo on....
Som toho istého názoru. Neide o ľahostajnosť,práve naopak, ak by sme voľby všetci odignorovali a dali najavo, že sme všetci pevne zomknutí, bol by to signál nespokojnosti. Nedá sa donekonečna voliť menšie zlo. Preto neviem, či ísť alebo neísť voliť. Neviem, komu dať hlas. A dať ho niekomu, aby neprepadol v prospech niekoho sa mi tiež nevidí správne. Len to má i druhú stranu, ktovie čo príde po nich. Už sme to tu mali a kto tu za posledných 25 rokov vládol. Prevracači kabátov, nenažranci a zlodeji.Poctiví ľudia - politici (aby sme ich zas do jedného vreca všetkých nehádzali) to nevydržali.
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
korela
bjuty smis
kritizuješ, ako niekto môže voliť stranu kvôli jednej osobe..dokonca analfabetizmus..

ja som poukázal, že smer volí štvrť slovenska kvôli jednému..a ešte k tomu zlodejovi a špine....
Kto viac kradol, Fico alebo Dzurinda?
Všetci kradnú.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať