Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Pôjdem voliť , vhodím nezakrúžkovaný lístok. Tí zlodeji si to zaslúžia, a ešte omnoho viac.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vlado 33
Pôjdem voliť , vhodím nezakrúžkovaný lístok. Tí zlodeji si to zaslúžia, a ešte omnoho viac.
A čo tým zmeníš? Vybudovali ste si tu veľkú pijavicu, je vám milá a sympatická a teraz už aj mocná. Mocnejšia, ako tvoja túžba po inej pijavici.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vlado 33
Pôjdem voliť , vhodím nezakrúžkovaný lístok. Tí zlodeji si to zaslúžia, a ešte omnoho viac.
No! Podľa toho, ktorej strany, straničky..... pretože takto budú prví štyria automaticky vybraní. Keď už - krúžkuj tých malých a nepodstatných - aspoň tí hlavúni nebudú mať toľko preferencií.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

marjankaj, nepíš mi chujady do profilu, je to moje rozhodnutie. Teba p**a po tom.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

misoft
vlado 33
Pôjdem voliť , vhodím nezakrúžkovaný lístok. Tí zlodeji si to zaslúžia, a ešte omnoho viac.
No! Podľa toho, ktorej strany, straničky..... pretože takto budú prví štyria automaticky vybraní. Keď už - krúžkuj tých malých a nepodstatných - aspoň tí hlavúni nebudú mať toľko preferencií.
misoft, to čo píšeš platí pre tých čo voliť nepôjdu, alebo sa mýlim?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - zakrúžkovaním kandidáta ho "posúvaš" vyššie - ak nezakrúžkuješ - idú prví štyria v poradí.
Ale hlas sa počíta do percent. Takže aj tí na spodku môžu dostať nejaké tie stotinky, pričom tí hore ich nedostanú (veľa to síce nepomôže, ale ukáže sa, že nie sú takí "žiadaní"). Tí čo nebudú hlasovať - sú síce v počte oprávnených voličov, ale nikomu sa nič nepripíše. Nevolí = nie je žiadny hlas = nie sú percentá z celkového počtu. Percentá sa počítajú z počtu platných hlasov.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Čas sa kráti. Nooo, koho?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Niekoho predsa.....
Ale veľký drevený hranol to istotne nebude....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Veď preto je to, to tajne ..... hlasovanie, VOĽBY! Aby z nich vyšiel ten zázrak, či prízrak?
Naposledy upravil sito : 25.02.16 at 00:08
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

ludia možte si povedať že neni koho voliť ale čim menej ludi príde a odhad podla minulých rokov može byť okolo 55%, to znamená čím menej ludi tým viac percent si strany na čele rozdelia.. a to sú strany ako Smer, možno aj SNS či Sieť ..samozrejme ni elen tieto strany ale tieto strany z toho najviac vyťažia čiže im akurat pomožete skor zložiť nejaku lavicovu vladu, .. na konci parlamentu su strany ako SAS, Olano, KDH a snad i Kotleba.
Fico tu bol 8 rokov, mal vládu jednej strany a čím mi pomohol ? každý si odpovedajte sám za seba !!
To že nám rozdal pár sociálnych balíčkov pre chudobných je na smiech.. mne nepomohol nijak a ďalšich 8 rokov mu dávať nemienim ..
1 1
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Kto nepôjde voliť, vlastne akoby rozdelil svoj hlas víťazným stranám percentuálne podľa skutočne získaných hlasov. Uspokojí ho to viac, ako by dal hlas jednej strane a tak pomer pomenil?
2 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

mne je vždy len potom na grc po akýchkoľvek volbách ked vyhrá Smer alebo nejaký šmejd a ludia ktorý ani neboli voliť komentujú výsledky že aj tak maju zas 40% alebo proste pochuja hlasov.... no jasne keď si nebol voliť ty ani milión ďalšich blbečkov
Na Slovensku nikomu neveríme lebo tu sa len kradne ale čo by sme chceli ked polovica rodin funguje na princípe kto nekradne okráda svoju rodinu a podla toho hodnotím všetkých ..na začiatku toho velkeho grcu našej politiky sú občania
Mohli by sme byť v pohode štat podobný Švajčiarsku, Rakúska alebo pod. ale to by tu ludia museli najprv inak rozmýšľať ..Všetci chcejú byť Švajčiarsko ale každému stačí 10 hodín vo fabrike a večer na pivo ísť poohovárať čo je špatne !!
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Patrik Murárik
mne je vždy len potom na grc po akýchkoľvek volbách ked vyhrá Smer alebo nejaký šmejd a ludia ktorý ani neboli voliť komentujú výsledky že aj tak maju zas 40% alebo proste pochuja hlasov.... no jasne keď si nebol voliť ty ani milión ďalšich blbečkov
Na Slovensku nikomu neveríme lebo tu sa len kradne ale čo by sme chceli ked polovica rodin funguje na princípe kto nekradne okráda svoju rodinu a podla toho hodnotím všetkých ..na začiatku toho velkeho grcu našej politiky sú občania
Mohli by sme byť v pohode štat podobný Švajčiarsku, Rakúska alebo pod. ale to by tu ludia museli najprv inak rozmýšľať ..Všetci chcejú byť Švajčiarsko ale každému stačí 10 hodín vo fabrike a večer na pivo ísť poohovárať čo je špatne !!
Len ono bezny obcan nechce pocut, ze ten mrdnik zacina u neho doma v kuchyni
3 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

minule sme s chlapom..že ked tento podel...tata finalistky superstár.... poslanec za mč je dlho....a zrazu na šulci na predvolebné oné...pre barákom....121 miesto na kdh kandidátke...
aj takto sa dajú hlasy "zbierať"
http://www.topky.sk/cl/10/1528473/Na...dovatych-latok
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

strach smerákov je vačší, ako som si myslel...

a to je dobre..

http://www.aktuality.sk/clanok/31627...a-na-proteste/
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

taiko
Patrik Murárik
mne je vždy len potom na grc po akýchkoľvek volbách ked vyhrá Smer alebo nejaký šmejd a ludia ktorý ani neboli voliť komentujú výsledky že aj tak maju zas 40% alebo proste pochuja hlasov.... no jasne keď si nebol voliť ty ani milión ďalšich blbečkov
Na Slovensku nikomu neveríme lebo tu sa len kradne ale čo by sme chceli ked polovica rodin funguje na princípe kto nekradne okráda svoju rodinu a podla toho hodnotím všetkých ..na začiatku toho velkeho grcu našej politiky sú občania
Mohli by sme byť v pohode štat podobný Švajčiarsku, Rakúska alebo pod. ale to by tu ludia museli najprv inak rozmýšľať ..Všetci chcejú byť Švajčiarsko ale každému stačí 10 hodín vo fabrike a večer na pivo ísť poohovárať čo je špatne !!
Len ono bezny obcan nechce pocut, ze ten mrdnik zacina u neho doma v kuchyni

ak niekomu stačí ta robotnícka výplata čo sa dáva na Slovensku tak s amože odsťahovať aj do Korei a nemusí sa báť že bude niekoho trápiť čo s nim je, lebo to tam nikoho trápiť nebude ..
Realita na Slovensku je taká že vo väčšine závodov sa zarába 400-500€ priemer niekde lepšie niekde ešte horšie, dobre plateny ludia začinaju niekde na 600€ a to že na Slovensku je priemer 800€ ako uvadzaju prieskumy takmer nikomu žily netrhá, veď už sme si zvykli že nás len okradajú .. moja milá krajina ..
0 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

naša vláda len zoberie každy rok jedného dvoch zahraničných investorov čo majú priniesť pár tisíc miest, to že sa zarába minimálna a že sa nemožeš isť za jednu 12-stku ani poriadne vysrať neprekáža, veď oni doniesli prácu, ludom zalepili hubu, tabulková nezamestnanosť sa znížila a kradneme ďalej, veď chudoba sa aj tak nepostaví ..
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Doplním Ťa. A keď im skončia daňové prázdniny idú do Rumunska.
1 0
Patrik Murárik Patrik Murárik

Patrik Murárik je offline (nepripojený) Patrik Murárik

babka - ježibabka
Doplním Ťa. A keď im skončia daňové prázdniny idú do Rumunska.
buď odídu samy alebo ak tam bude rozumná vláda tak ich stopne, len aby sa zas ludia nebúrili ake svine im zobrali takého zamestnavatela

Nedávno jeden politik hovoril že ak by sa dostali do parlamentu chceli by urobiť tkzv. daňové raje pre niektoré hladové doliny kde je až 40% nezamestnanosť .. s velkým obdivom sa to nestretlo. Povedzte mi však aký je rozdiel medzi daňovými prazdninami Samsungu ? ..kolko štát prišiel o to že tu nezaplatia ani cent ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať