Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Volebné právo je vážna vec, neberme ho ako srandu ani ako recesiu.
BXLmiami
Tweety
Volebné právo je vážna vec, neberme ho ako srandu ani ako recesiu.
Neberiem to ako srandu a preto nebudem voliť nikoho z parlamentu a ani SNS.
Ja by som asi takto premýšľala tiež, keby sme neboli v situácii v akej sme.
Po druhé, keby ste vedeli, ako pracujú médiá a manipulujú každého, veľmi by ste si rozmysleli, či "spravodajstvu" podľahnete.
Trafiky sa rozdávajú azda v každom štáte. To by som nebrala do úvahy. Aj v bývalom režime sa odchádzalo na teplé miesta po zlyhaní vo funkcii, na rôzne zastupiteľstvá a pod.

Je zaujímavé, že tu na fóre mám ľudí od vojska, a ešte som nezaregistrovala od nich žiadny postoj ani náznak návodu čomu sa vyhnúť, kam zamieriť pozornosť.

Kto vyššie sedí, ďalej dovidí. Podľa čoho sa však môže bežný človek rozhodnúť, koho ísť ako-tak zodpovedne voliť, keď ani nepozná štruktúru štátu, pozície a ľudí v nich. Ľudí, čo sú na kandidátkach, hlavne, ak ide o nepopísané nové tváre. Je rozdiel riadiť biznis alebo štát.

Jediná krajina, ktorá nemá mešitu, je SK. Jediná.
Čítala som okolo Vianoc informáciu od nich, že jedna síce je, ale radšej do Rakúska. Dôvod? Vraj je čistejšia.


GENERÁL EMIL VESTENICKÝ: Z 200 MIGRANTOV MÔŽE BYŤ 100 ÚTOČNÍKOV


od 18 min, alebo od 23 min.
KAROL POLÁK: AMERIČANOM NEVYHOVUJE FICO ANI ZEMAN
Naposledy upravil korela : 21.02.16 at 18:20
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
..........................

Je zaujímavé, že tu na fóre mám ľudí od vojska, a ešte som nezaregistrovala od nich žiadny postoj ani náznak návodu čomu sa vyhnúť, kam zamieriť pozornosť.

...............................
Návody dávať? Veď každý má "svoju hlavu".....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sito
Ešte sa 14 krát vyspíme! Koľko sa potom nevyspíme, niektorí ...
Sitko...niektori uz nespia dlho...lebo este nepredychali.....a ti ktori nemali co predychavat....by uz chceli mat po...
....a potom este....kolky bude pod ciarou....ci sa mu ujde miesto ako nahradnik....su to nervy
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela


Zeman: Kdo podceňuje terorismus je blázen, nikoli politik

Nebolo by vhodnejšie radšej chlípať ešte pár rokov slepý guláš?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Návody dávať? Veď každý má "svoju hlavu".....
Ale nie skúsenosti, prax, rozhľad...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááá.... veď každý je strojcom "svojho šťastia"..... rozumy dávať? E-e.... potom by sa "sťažoval", že zle poradil.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela


Európa a Islamskí imigranti /prednáška/
Slovo: Ivo Samson /bezpečnostný analytik/
miesto: Kontaktcafe Levice
14.10.2015
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pohľad na Ivana Samsona z iného pohľadu...

http://www.mojevideo.sk/video/210d7/...o_expres).html

P.S.:
Daj pokoj s takými "bezpečnostnými analytikmi"...a teraz nemyslím na to video, ale na jeho "analýzy"..
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Bezpečnostní analytici?Dovolim si tvrdiť,že väčšina z nás spraví lepšiu bezpečnostnú analýzu ako oni.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Bezpečnostní analytici?Dovolim si tvrdiť,že väčšina z nás spraví lepšiu bezpečnostnú analýzu ako oni.
Jeden ide po ruke jednej strane a druhý zasa druhej...vsio rovno = na houbes.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prešiel do Klausovho modu. :-) Pri prednáškach máva sklopené oči, zrejme sa lepšie sústreďuje. Ale možné je všetko.
Sám sa hneď na začiatku ospravedlnil na prednáške, že bezp. analytik je skôr nadávka.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

medzi nami dievčatami, tieto voľby sú pre mňa osobne jednoduchšie, ako tie, kde boli len dvaja kandidáti a musela som sa rozhodnúť medzi Mečiarom a Gašparovičom. To bolo oveľa ťažšie.

Ale opäť pripomínam, je to iba môj názor. Každý sme iný, každý máme iné skúsenosti, iný pohľad na svet. Takže ja nikomu nechcem jeho názory ani brť, ani meniť. Ja len hovorím, prečo som sa rozhodla tak, ako som sa rozhodla.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
kritizuješ, ako niekto môže voliť stranu kvôli jednej osobe..dokonca analfabetizmus..

ja som poukázal, že smer volí štvrť slovenska kvôli jednému..a ešte k tomu zlodejovi a špine....
Kto viac kradol, Fico alebo Dzurinda?
samozrejme, že fico....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Otázne je, či by kradol menej ako Fico za predpokladu, že by mal rovnaké podmienky.
Teda:
1. dĺžka "pobytu vo vláde"
2. ústavná väčšina jeho strany
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
kritizuješ, ako niekto môže voliť stranu kvôli jednej osobe..dokonca analfabetizmus..

ja som poukázal, že smer volí štvrť slovenska kvôli jednému..a ešte k tomu zlodejovi a špine....
Kto viac kradol, Fico alebo Dzurinda?
samozrejme, že fico....
A kde berieš tú istotu? Lebo pravica vypisuje dokola cez svoje hlásne trúby?
Môj osobný pocit z teba je asi taký, že tebe vôbec nejde o Fica, ale hneď o celé trio Fico, Lajčák, Maďarič. Na ostatných zo Smeru ti až tak nemusí záležať.
Poznáš určite - tvoje meno je firma, značka. Ja si na tvoje príspevky spomínam ešte spred desiatich rokov. Nie tu, pravdaže.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Nandrolon
Otázne je, či by kradol menej ako Fico za predpokladu, že by mal rovnaké podmienky.
Teda:
1. dĺžka "pobytu vo vláde"
2. ústavná väčšina jeho strany
To nebola ústavná väčšina ale totalita = vláda jednej strany.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Otázne je, či by kradol menej ako Fico za predpokladu, že by mal rovnaké podmienky.
Teda:
1. dĺžka "pobytu vo vláde"
2. ústavná väčšina jeho strany
tak zrejme ti nerozumiem, lebo jak fico tak dzurina boli 2 obdobia vo vláde. Zatiaľ. A ústavnú väčšinu mal tuším dzurinda
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mária27
Nandrolon
Otázne je, či by kradol menej ako Fico za predpokladu, že by mal rovnaké podmienky.
Teda:
1. dĺžka "pobytu vo vláde"
2. ústavná väčšina jeho strany
To nebola ústavná väčšina ale totalita = vláda jednej strany.
Však vznikla na základe zlyhania. Dostali to ako na tácke.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dzurinda nemal nikdy takú podporu ako Fico.
Obidvaja zlodeji, súhlasím.
PS: to, že je Fico vo vláde je v prvom rade zásluha opozície, resp. jej zlyhanie.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

buchač
Pohľad na Ivana Samsona z iného pohľadu...

http://www.mojevideo.sk/video/210d7/...o_expres).html

P.S.:
Daj pokoj s takými "bezpečnostnými analytikmi"...a teraz nemyslím na to video, ale na jeho "analýzy"..
Ano, presne tak, dobre to minule povedal Kalinak, ze na Slovensku je uz bezpecnostny analytik kazdy, kto si dokaze zapnut bezpecnosty pas.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať