Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Fakt neviem čo toto má znamenať,chlapec musel dostať balík.Alebo mu krivdim a len si takými bulvárnymi článkami zvyšuje čítanosť.
alebo mu nejaky homeopat a akupunkurista potesili v trojke frajerku
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nielen to, aj normálne kúpalisko, keď deti vyšli z vody, tak drkotali zubami.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
taiko
pavol54
presne, mám obídené Česko a Slovensko "odtál až potál" Miestni nevedia nič o Babej hore či Kremenci ale ani vnútrozemci nie sú znalí svojho okolia ale z nejakých prepchatých prdelákovíc v cudzine má foto plnú kartu. Ráno otvorím oko a čo nezbadám strádo srniek alebo tú "bandu" drozdov "hnusáci" o štvrtej ráno si nedajú pokoj,. ale poteší to
jaj Pali ale nejde predsa len o to. Jasne ze mame u nas paradne miesta a vyhlady a krasy a srnky. To je ale len jeden z aspektov. Dalsim je napr. konforntacia inymi kulturami, jazykmi, zvykmi, culinariou a z toho prameniace obohatenie jedinca. Jednym dychom treba ale dodat, ze aj babka z Kordikov Ta vie obohatit. Proste ta diverzita, to je to co je na tom celom super.
Taiko, ale ruku na srdce, takých je len zopár a na nich predsa turistický biznis nestojí. Všetko je to o veľkom podnikaní a dílerstve rôznych služieb.
Tak ako píšu aj ostatní, všetci sa chcú pochváliť susedom, priateľom, kolegom v práci a tak podobne, kde a ako boli. To je celé.
jezus no Ty si to zase posunul Ja teda neviem, ale nikto, koho poznam sa mi nejak zvlast nechvalil, kde bol, ani fotky sa nesnazil natlacit pred oci. Moji susedia ani kolegovia tiez netusia, kde som ja bol
Ono asi zavisi s kym sa clovek bavi Takze povedat, ze sa chcu vsetci chvalit, je trosku demagogicke. Teba som napr tiez nepocul, nevidel, chvalit sa
Okrem toho turistickemu businessu je jedno, s akou pohnutkou si na dovolenku isiel a ci sa Ty potom po dovolenke niekomu chvalis
Dobre taiko, tak teda skoro všetci. Ja som reagoval hlavne na to, ako si popisoval to poznávanie iných kultúr a tak podobne, až po to obohatenie nejakou babkou v Kordikoch.
Nemyslím si však, že zrovna ty patríš do skupiny ľudí, ktorých niekedy obohatila nejaká babka z Kordilierov, alebo starček z Atlasu, či kšeftár z Barcelony, alebo Miami.
Takého obohatenia, sa ti v žiadnom prípade, cez cestovku nedostane. Na to treba inak. To čo si tu popisoval, boli iba frázy z nejakej namotávky na iný "lepší" štandard dovolenkovania. Napríklad, ako ten tvoj laik na Vietnam.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Niekto má radosť aj z tridsať strieborných.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Dobre taiko, tak teda skoro všetci. Ja som reagoval hlavne na to, ako si popisoval to poznávanie iných kultúr a tak podobne, až po to obohatenie nejakou babkou v Kordikoch.
Nemyslím si však, že zrovna ty patríš do skupiny ľudí, ktorých niekedy obohatila nejaká babka z Kordilierov, alebo starček z Atlasu, či kšeftár z Barcelony, alebo Miami.
Takého obohatenia, sa ti v žiadnom prípade, cez cestovku nedostane. Na to treba inak. To čo si tu popisoval, boli iba frázy z nejakej namotávky na iný "lepší" štandard dovolenkovania. Napríklad, ako ten tvoj laik na Vietnam.
priznavam, pravdu mas, nachytal si ma. Pod silou takychto argumentov mi neostava nic ine, len sa sklonit a cusat
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Niekto má radosť aj z tridsať strieborných.
tych striebornych muselo byt podstatne viac, sudim podla intenzity
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zabka u mna zatal ta "sirava" nas pes v aute...nic moc aj ked je zapasany chce "soferovat" s "tatkom"ked som bola pred rokmi postrcena od pepsi aby som isla sama s deckom a psom dostala som sa k tomuto ubytku.....je super...ale vedela som ,ze plaz nie je moja sialka kavy....sadneme do auta a ideme do nasej starej.dediny.....tam som doma a sama na plazi.....obchod po rokoch taky kde turista nepachne...a aj restiku taku mame odporucenu....lebo si to domaci dajako strazia.....silno im pomasti dusu ked vies ich rec.....si ich vediet rec ...nei iba turisticke slovká......
Nechce sa mi hladat nove ubytko....kvoli plazi ....ked si to viem poriesit takto.....a zadar je ako ja hovorim mesto kde dosoferujem aj sama
Co ma laka je hr vidiet z.lode....aj ked na lodi to nie je jednoduche.....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja by som povedala, ze kto nechce nikde chodit, nech nechodi, kto sa chce tlacit na plazi, nech sa tlaci, kto chce letiet 10 hodin a kochat sa inymi kulturami, nech sa kocha , kto sa chce chvalit, nech sa chvali a kto chce zavidiet, tak nech mu to padne na zdravie .
10 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
niekomu ide len o to aby sa mohol ukazovať kde bol a že na to má.
a furt dokola s tou istou fotografiou
2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Kedy sa niečo také začne diať aj pri "slovenskom mori", v krajinách bývalej Jugošky ?


Choďte domov! Niektorí Mallorčania majú turistov plné zuby
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/cl...tov-plne-zuby/

Aj diskusia je vcelku pekná.
Jeden, jediný link o roztopašnosti turistov kade - tade po svete...a ajhľa, čo z toho vzniklo.

Debata (je to vlastne správny výraz ?) o tom, že kde kto chodí, kto na to má....a v neposlednej miere tí praví (taiko a alaya) vytiahli slovo "závisť".

Fujtajbl, chce sa mi zvracať z týchto chválenkárskych kydov...
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No vidis to...ako to tu dopadneako minule ked som....ze sa mi mina rum a olej,ze musim kupit v hr sol este mam
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
No vidis to...ako to tu dopadneako minule ked som....ze sa mi mina rum a olej,ze musim kupit v hr sol este mam
jaaaj to si nemala, zase sa rozvinie 100 stranova debata o paleni alkoholu
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
lujza.j
No vidis to...ako to tu dopadneako minule ked som....ze sa mi mina rum a olej,ze musim kupit v hr sol este mam
jaaaj to si nemala, zase sa rozvinie 100 stranova debata o paleni alkoholu
Darmo sa navážaš tajko. Ty veľmi rád píšeš o veciach, ktoré sa ti nejako páčia a vôbec nehľadíš na to, či sú v poriadku, alebo nie. Viď svoj príspevok o poznávaní iných kultúr a tak ďalej a to v súvislosti s kúpenou dovolenkou.
Pritom je viac než jasné, že nič také v súvislosti s relax-dovolenkou nejestvuje. Je to len jeden z mnohých odrbov cestoviek, na ktorý si aj ty naletel.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
buchač
Kedy sa niečo také začne diať aj pri "slovenskom mori", v krajinách bývalej Jugošky ?


Choďte domov! Niektorí Mallorčania majú turistov plné zuby
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/cl...tov-plne-zuby/

Aj diskusia je vcelku pekná.
Jeden, jediný link o roztopašnosti turistov kade - tade po svete...a ajhľa, čo z toho vzniklo.

Debata (je to vlastne správny výraz ?) o tom, že kde kto chodí, kto na to má....a v neposlednej miere tí praví (taiko a alaya) vytiahli slovo "závisť".

Fujtajbl, chce sa mi zvracať z týchto chválenkárskych kydov...
A čo sa ti na tej "v celku peknej diskusii" páčilo. Veď je dosť podobná tejto našej z ktorej sa ti chce blejt.
Vytiahli tu závisť a iný zas neskutočné pokrytectvo. Že by tu niekomu vadilo, že Malorka je v zárobkoch na turizme dosť veľkým hráčom? Alebo tá poznámka, že sa to už domácim až tak veľmi nepáči. To fakt hovorí za všetko. Je len málo domácich, čo sú proti turistom.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
lujza.j
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme
A ako, keď nie cez cestovku? To len tak sadneš na vlak a ideš? Veď sa niekde učupím a dajako už prespím? To akože "batôškar" s paštikou v ruksáčiku?
0 3
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Predsa si vie zabezpečiť letenky aj hotel.
6 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
lujza.j
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme
A ako, keď nie cez cestovku? To len tak sadneš na vlak a ideš? Veď sa niekde učupím a dajako už prespím? To akože "batôškar" s paštikou v ruksáčiku?
Ale nieeee. My Ti pouzivame take vynalezy ako telefon a internet. neviem ci si uz o nich pocul.
Zavolame do hotela, zajedname izbu, zavolame do leteckej spolocnosti, kupime letenky, zavolame do restauracie zajedname stol, zavolame do lokalnej agentury a zajedname sprievodcu aj s autom a so soferom a tak podobne. Nuz a platime cez internet a kreditkou. To uz vies co je. Tu si mal prvy v Ceskoslovensku.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
Uz byv.Kolega boll pred par rokmi na sri lanke....cez cestovku ...nie sk.....a uzil si vselico.......
my nechodime cez cestovky. Taki bohati nie sme
Tai...u nas gramotnost iba nemeckatakze do daleka cez cestovku......
Henta sri lanka ak si pamatam 800e...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať