Zavrieť

Porady

Chorvátsko - Vodice

Ahojte,
chystáme sa po prvýkrát na dovolenku do Chorvátska autom do Vodíc.
Môžte pridať nejaké vlastné skúsenosti ako tam je? A ešte som počula niečo také že na chorvátskej hranici robia probém keď sa vyvážajú potraviny. Ako je to s diaľničnými poplatkami a tak. Privítam všetky rady od skúsených dovolenkárov . dík
Usporiadat
Téma je uzavretá.
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

britta Pozri príspevok
Zdravim ľudkovia,

idem do Chorv. 3.krat a nikdy nesklamalo. Teraz ideme do Brely - tam sme este neboli, nevie niekto nieco o tomto mieste? Ake su tam plaze, da sa najst aj nejaka pieskova? Ideme so znamymi, ti maju 5-rocne dieta a ktosi mi hovoril, ze tam je vsade hned skraja hlboka voda. Byvat budeme vo Vila Rosa.

Vdaka za pripadne info.
Ja som bola v Brele 2x, síce v hoteli hneď pri pláži, takže cestu k pláži neviem opísať v Tvojom prípade. Podľa môjho názoru /a Chorvátsko poznám dobre/ sú Brela a Tučepi dve najkrajšie miesta Makarskej riviéry Piesková pláž tam nie je, je štrková a nie je hneď hlboká voda, my sme ta, boli s 2,5 ročným dieťatkom a bolo super
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Taká laická ale zato podľa mňa dôležitá otázka: je postačujúci občiansky preukaz na cestu autom do Chorvátska?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Gabi03 Pozri príspevok
Taká laická ale zato podľa mňa dôležitá otázka: je postačujúci občiansky preukaz na cestu autom do Chorvátska?
áno .
0 0
99dusan 99dusan

99dusan je offline (nepripojený) 99dusan

Gabi03 Pozri príspevok
Taká laická ale zato podľa mňa dôležitá otázka: je postačujúci občiansky preukaz na cestu autom do Chorvátska?
Áno. Len pozor na Dubrovnik. Prechádza sa cez Bosnia And Hezegovina. Aj keď len kusok a myslím, že tam treba pas.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Pocul som nieco o tom, ze snad Choravti pustaju tiez iba s OP, ze netreba pas? Vie o tom niekto nieco?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

misomiso Pozri príspevok
Pocul som nieco o tom, ze snad Choravti pustaju tiez iba s OP, ze netreba pas? Vie o tom niekto nieco?
Minimálne dva roky, ak nie aj tri...
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Chystáme sa do Dubrovníka. Nemáte prosím Vás niekto akýkoľvek kontakt na ubytovanie v Dubrovníku, alebo v blízkom okolí Dubrovníka ?
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Chystáme sa do Dubrovníka. Nemáte prosím Vás niekto akýkoľvek kontakt na ubytovanie v Dubrovníku, alebo v blízkom okolí Dubrovníka ?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
A čo Baška na ostrove Krk? Bol tam niekedy nejaký Poraďák, ktorý by bol ohotný podeliť sa o svoje skúsenosti?
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja nedám dopustiť na Zadar, konkrétne BORIK....nemá chybu...len som tam zo päť rokov nebola tak neviem čo ma čaká o mesiac...prezradí mi niekto, koľko chechtákov treba zobrať so sebou na 10 dní pre dve osoby? ideme autom , budeme v hoteli s polpenziou...kedysi sme vláčili nemecké marky, teraz frčia eurá...len koľko so sebou? a čo ceny? zmenili sa radíkálne za tých 5 rokov?
0 0
Agnes 33 Agnes 33

Agnes 33 je offline (nepripojený) Agnes 33

Pozrite si moju stránkku www.mestrov.sk , ja tam mam letné sídlo možno Vám poradim Agnes
0 0
BOND BOND

BOND je offline (nepripojený) BOND

Tak to tam ale mas pekne kozmicke ceny...
Ja nemam problem pozhanat ubytovanie v Makarskej ,alebo Tucepoch za 10/EUR na osobu/noc
0 0
Helaaa Helaaa

Helaaa je offline (nepripojený) Helaaa

Súhlasím, Vodice je dosť rušné mesto. Je hlavne pre mladých. Diskotéky bývali do štvrtej, do rána a hudba sa ozývala skoro po celom meste. Tí, ktorí máte kľud a ticho, tak pre toho Vodice asi nie sú.
Taktiež súhlasím, Murter je veľmi pekný.
0 0
Agnes 33 Agnes 33

Agnes 33 je offline (nepripojený) Agnes 33

BOND Pozri príspevok
Tak to tam ale mas pekne kozmicke ceny...
Ja nemam problem pozhanat ubytovanie v Makarskej ,alebo Tucepoch za 10/EUR na osobu/noc
Drahý Bond, skús si prečítať cenník a potom zistiš, že tie ceny nie sú kozmické ale ľudové, lebo ceny sú uvedené za polopenziu, vrátane pobytovej taxy, ak nájdeš lacnejšie v hlavnej sezóne tak sa ozvi a ja ti rozdiel doplatím.
0 0
jozef.ripper jozef.ripper

jozef.ripper je offline (nepripojený) jozef.ripper

Dobrý deň.
V chorvátskych Vodiciach dovolenkujeme s rodinou už piaty rok. Objavil som tam veľmi pekný apartmánový dom Vila Izabela , ktorý sa nachádza 50 m od mora a pláž,ktorá je malokamenistá je vhodná aj pre malé deti.Vila je veľmi vkusne zariadená a popri tom majiteľka tohto domu je Slovenka,takže ak sme mali niejaký problém t.j. zdravotný a pod.tak k nám bola veľmi nápomocná. Vo vile je možnosť ubytovať sa so svojím domácim štvornohým miláčikom.
Tohto roku som si už pobyt rezervoval,nakoľko mám na ňu tel.kontakt. Fotografie apartmánou ako aj jej telefónne číslo je na webe , avšak propagovať reklamu na tejto stránke sa nesmie. Pokiaľ by ste sa chceli s ňou skontaktovať dám Vám t.č. na seba a ja Vám prepošlem kontakt.
Moje tel.č.0905553989,0903153660 .
S pozdravom Joe.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Pekné ,pekné ,ale ďaleko od centra.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Kľudne tu napíšte webovú stránku ,tej vilkyizabelky.To sa môže to je rada nie reklama.
0 0
sillysanny sillysanny

sillysanny je offline (nepripojený) sillysanny

Zužu Pozri príspevok
Do Chorvátska chodíme každý rok. Boli sme aj vo Vodiciach. Ubytovanie máme vždy v súkromí , zaistím telefonicky. Vo Vodiciach sme boli na doporučenie známych, ale nemali sme dobré ubytovanie. Majiteľ býval v dome a bol dosť čudný, vadilo mu naše vysedávanie na terase do polnoci. My sme boli na dovolenke,tak sa nám nechcelo ísť spať zavčasu ani deťom. je to dosť rušné mestečko. Ale odporúčam ísť na MURTER, je tam krásne, je tam piesková pláž, celý deň sme nevyšli z vody. Boli sme v Šibeniku - nie na plážach, ale pozerali sme pamiatky. A hlavne treba navštíviť aj Krku - národný park, vodopády. Strávili sme tam celý deň a bolo super, kúpali sme sa pod vodopádmi, okolo Vás plávajú ryby... No proste super!!! Jaj , hneď by som išla.
my sa tento rok chystáme na Murter, ešte sme v tejto čati neboli, páči sa mi prostredie a more, nevie niekto - býva tam v sezóne veľmi veľa ľudí? myslím preplnené pláže a pod.?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sillysanny Pozri príspevok
my sa tento rok chystáme na Murter, ešte sme v tejto čati neboli, páči sa mi prostredie a more, nevie niekto - býva tam v sezóne veľmi veľa ľudí? myslím preplnené pláže a pod.?
my sme tam boli iba na výlete, je to ostrov pred Šibenikom, spojený s pevninou fakt malým mostom, ktorý sa v určitých hodinách dna zdvihne, aby mohli do malej "maríny" vojsť lode z mora a späť na more, tak sa čaká kedy sa toto vykonákeďže sme tam boli neskôr poobede neviem dobre zhodnotiť či boli pláže preplnené.
0 0
jozef.ripper jozef.ripper

jozef.ripper je offline (nepripojený) jozef.ripper

Dobrý deň.
Včera som písal o dovolenke vo Vodiciach. Veľmi dobre poznám aj ostrov Murter je tam nádherne.Pieskové pláže 50 m pri vstupe do mora ,avšak v sezone je tam dosť veľa ľudí. Ja tam chodím z Vodíc na jednodňový výlet autom ,inak vo večerných hodinách je tam nuda. Ak chcem mať nádherné kúpanie tak si požičiam 5 miestný motorový čln-nie je drahý a idem do zátoky oproti ostrova Prvič-perfektné. Veľmi pekný zážitok je aj cesta loďou -Jadrolínia, ktorá denne premáva z Vodíc do Šibenika a späť .Plavba trvá asi 2 hod.a ide okolo cca štyroch ostrovov. v Šibeníku stojí cca 3 hod. a ide späť do Vodíc,to stačí na prehliadku mesta. Inak v Šibeniku nie sú pláže ako vo Vodiciach. Chcel som tu napísať stránku tej pani ,ale upozornilo ma , že sa to nedá odoslať. Skuste cez google , xenola alebo adria-utazas.hu
S pozdravom Joe.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať