Zavrieť

Porady

Pošuškajte koľko pýtať

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Hľadala som pod honorármi, sadzbami, fakturáciou... nikde nič na takúto tému. Fakt by som potrebovala poradiť. Mám malú firmu ktorej robím mzdy - výpočet pre pracovníkov v HPP - tu mám aj dohodnutý honorár. Lenže - zamestnávajú aj dohodárov - cca 10-15 mesačne - týmto počítajú mzdu a daň sami. Šefstvo chce šetriť. Lenže ja potom musím počítať úrazové poistenie, dopĺňať ručne výkaz do SP, takisto kvartálny výkaz na DÚ, inak mi všetko robí program, takže je s tým len oštara. Dodnes som im za to nič nefakturovala, stále sľubujú že budú mať na to vlastný program (som veľmi zvedavá, ako to chcú urobiť), ale už by som si rada za to vyhodila nejakú faktúrku. Poradí mi niekto, koľko by za to pýtal?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
romanpp romanpp

romanpp je offline (nepripojený) romanpp

Štyri strany = 4,- €
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
romanpp Pozri príspevok
Štyri strany = 4,- €
To nemyslíš vážne. To môžeš hneď aj zadarmo.

Podľa analógie potom DP za rok 2008 bude za 10 €? Veď má 10 strán.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 25.01.09 at 09:03
0 0
sea sea

sea je offline (nepripojený) sea

mama troch synov
Erika - trochu to odľahčím - čo najviac, aby už nabudúce neotravoval ...
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Daň z MV - v rozsahu 1-2 MV - 17 € + valtické rulandské modré . Cena je bez odnášky na DÚ. Víno je za vypísanú obálku a podací lístok .
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Johanka Pozri príspevok
Daň z MV - v rozsahu 1-2 MV - 17 € + valtické rulandské modré . Cena je bez odnášky na DÚ. Víno je za vypísanú obálku a podací lístok .

Johanka, ale za vypísanú obálku a podací lístok sa kolky neplatia.
Alebo mi už zasa dačo uniklo?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

erika_H Pozri príspevok
Dobrý večer porďáci,koľko by ste si prosí vypýtali EUR za vypísanie a odnesenie na DU Daň.priznanie k dani z motor.vozidiel?
Jedna sa o jednoduche vypisanie,1 os.vozidlo..
tuta Pozri príspevok
Johanka, ale za vypísanú obálku a podací lístok sa kolky neplatia.
Alebo mi už zasa dačo uniklo?
porďáci môžu pýtať čokoľvek ešteže majú to o, bez neho neviem, neviem
0 0
erika_H erika_H

erika_H je offline (nepripojený) erika_H

Ďakujem Vám za tipy
asi vypýtam tých 17€.. hádam aj bez vínka.. to možno po daňovom
Pekný víkend prajem všetkým poraďákom..
0 0
LUBY LUBY

LUBY je offline (nepripojený) LUBY

konateľka
Milí poraďáci, poraďte mi, ako by ste si účtovali nového klienta, mesačný platca DPH,ktorý prechádza na iný softvér , takže všetky údaje z číselníka partnerov a skladové položka treba doňho "naťukať" - prechádzajú z Pohody na Kros....???Samozrejme aj počiatočné stavy, neuhradené pohľadávky a záväzky, atď, aby účtovníctvo mohlo ďalej fungovať. Ide mi o ten začiatok naplnenia softvéru informáciami. Koľko pýtať? Doteraz som robila vznikajúce firmy, postupne sa v nich nabaľovali údaje, ale takýto prechod som ešte nemala....
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

LUBY Pozri príspevok
Milí poraďáci, poraďte mi, ako by ste si účtovali nového klienta, mesačný platca DPH,ktorý prechádza na iný softvér , takže všetky údaje z číselníka partnerov a skladové položka treba doňho "naťukať" - prechádzajú z Pohody na Kros....???Samozrejme aj počiatočné stavy, neuhradené pohľadávky a záväzky, atď, aby účtovníctvo mohlo ďalej fungovať. Ide mi o ten začiatok naplnenia softvéru informáciami. Koľko pýtať? Doteraz som robila vznikajúce firmy, postupne sa v nich nabaľovali údaje, ale takýto prechod som ešte nemala....
Informuj sa v Krose, či je možné urobiť import údajov z Pohody - ak áno, budeš to mať jednoduchšie.
0 0
LUBY LUBY

LUBY je offline (nepripojený) LUBY

konateľka
Na to som už tiež myslela, len musím počkať do zajtra
0 0
LUBY LUBY

LUBY je offline (nepripojený) LUBY

konateľka
Neda sa ku nim dovolať, ale pri založení novej firmy som zistila, že majú prechod z MRP, Pohoda a MoneyS3....Takže ak bude predchádzajúce účtovanie korektne uzavreté, snáď to pre mňa nebude až tak časovo náročné ako nahadzovať všetko po jednom, ale aj tak neviem čo pýtať...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

LUBY Pozri príspevok
Neda sa ku nim dovolať, ale pri založení novej firmy som zistila, že majú prechod z MRP, Pohoda a MoneyS3....Takže ak bude predchádzajúce účtovanie korektne uzavreté, snáď to pre mňa nebude až tak časovo náročné ako nahadzovať všetko po jednom, ale aj tak neviem čo pýtať...
Ja s Krosom komunikujem e-mailom a ak bude treba oni ti potom zavolajú.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

LUBY Pozri príspevok
Neda sa ku nim dovolať, ale pri založení novej firmy som zistila, že majú prechod z MRP, Pohoda a MoneyS3....Takže ak bude predchádzajúce účtovanie korektne uzavreté, snáď to pre mňa nebude až tak časovo náročné ako nahadzovať všetko po jednom, ale aj tak neviem čo pýtať...
Tak skús odhadnúť koľko času na to budeš potrebovať ; cenu svojej hodiny hádam poznáš ; plus nezabudni na to, že aj ten prevod z Pohody bude niečo stáť, ak to zaplatíš ty, tak prikalkuluj... nikto z nás nepozná rozsah toho účtovníctva lepšie ako ty, tak hľadaj možnosti ako tú prácu oceniť .
0 0
Timičke Timičke

Timičke je offline (nepripojený) Timičke

ja mám viacej firiem čo majú pracovníkov a ja som sa dohodla snimi takto: pracovná zmluva 500,- Sk a dohoda 350,- Sk mesačne. ja si myslím nie je to veľa veď tí zamestnanci maju všelijaké zrážky,je to kopa roboty.
0 0
KacenkaXX KacenkaXX

KacenkaXX je offline (nepripojený) KacenkaXX

Obyčajný človek, ktorý sa snaží niečo naučiť.... ...viac
Ahojte,

prosím pošušká mi niekto, koľko pýtať za vymaľovanie bytu - za m2? Farbu dodá zákazník....
0 0
Erika-ežka Erika-ežka

Erika-ežka je offline (nepripojený) Erika-ežka

A ako to robíte v takomto prípade?
Príde nový klient, čo nemá páru ani čo a ako... vy mu radíte, radíte,... ukážete mu čo ako kde, aby neurobil chybu... dohodnete sa na cene ... ale on má problém s peniazmi a tak sa ani neozve a radšej ide za "lacnou" účtovníčkou samozrejme už nabitý radami.
Koľko si pýtate za také "vstupné poradenstvo", ktoré si myslím, že je nevyhnutné pre neho.
0 0
johny18 johny18

johny18 je offline (nepripojený) johny18

Kolko by ste zobrali za zostavenie danoveho priznania SZCO, 50 vydanych faktur, pausalne naklady 40%, dodatocne DP za rok 2007 (kedze prechadza z uctovnictva na pausal 40%), jedno zostavene zdravotne zuctovanie.
No a dalej som dotycnej SZCO pomohol v tom, ze za rok 2007 jej viedol uctovnictvo iny uctovnik, ktory ju chcel oblafnut, pofakturoval jej vsetko mozne a nemozne, 2x tie iste veci, len to nazval inac. Vyfakturoval jej 23 tisic Sk, ja som to ucto jej preveril, sedel som nad tym 4 hodiny, spisal som jej vsetky veci, s ktorymi ju chcel oblafnut a na zaklade toho jej znizil na 13.tisic Sk.
Je 70 € vela, alebo malo?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
johny18 Pozri príspevok
Kolko by ste zobrali za zostavenie danoveho priznania SZCO, 50 vydanych faktur, pausalne naklady 40%, dodatocne DP za rok 2007 (kedze prechadza z uctovnictva na pausal 40%), jedno zostavene zdravotne zuctovanie.
No a dalej som dotycnej SZCO pomohol v tom, ze za rok 2007 jej viedol uctovnictvo iny uctovnik, ktory ju chcel oblafnut, pofakturoval jej vsetko mozne a nemozne, 2x tie iste veci, len to nazval inac. Vyfakturoval jej 23 tisic Sk, ja som to ucto jej preveril, sedel som nad tym 4 hodiny, spisal som jej vsetky veci, s ktorymi ju chcel oblafnut a na zaklade toho jej znizil na 13.tisic Sk.
Je 70 € vela, alebo malo?
Málo. Zrátaj si, že urobíš 2 DP, a ešte si mu ušetril ďalších 10 tisíc.
0 0
latka latka

latka je offline (nepripojený) latka

Ahojte , môžte poradiť aj mne, som teraz na MD a mam ponuku na dohodu do účtovníckej firmy za mzdu fix na den t.j. 8 hod., ale neviem koľko mam pýtať - nerozlišuje sa či ide o JU,PD, kompletka vrátane miezd. dakujem
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
cca 6 € / hod
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať