Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nechcem byť zlý....ani neviem o čo presne ide....ale na základe mojích životných skúseností ak ti naozaj niekto robí zle...a si žena.....bude to žena a nie úchyl.....
1 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
bjuty smis
nechcem byť zlý....ani neviem o čo presne ide....ale na základe mojích životných skúseností ak ti naozaj niekto robí zle...a si žena.....bude to žena a nie úchyl.....
Možno si to odhadol, žena, ktorá ma nenávidí...ale je taká "macherka", aby ovládala zložitú technológiu? Neviem, neviem....tak potom má "spolupáchateľa", ktorý má moooc času.
2 6
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ok....koncom augusta som slúbil žene, že zaskladním bazén....teraz nastal ten správny čas, máme v senci 25 v tieni...

.....nekrm trolla a bude to ok...
1 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
bjuty smis
ok....koncom augusta som slúbil žene, že zaskladním bazén....teraz nastal ten správny čas, máme v senci 25 v tieni...

.....nekrm trolla a bude to ok...
Neskoro si ma upozornil
1 6
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
@8XX, idem si dať kávičku s kvietočkom
1 6
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

bjuty smis
nechcem byť zlý....ani neviem o čo presne ide....ale na základe mojích životných skúseností ak ti naozaj niekto robí zle...a si žena.....bude to žena a nie úchyl.....
Alebo odmietnutý ctiteľ. Kamarátke taký poslal inzerát s jej telefónnym číslom na všelijaké inzertné stránky. Tiež je to nejaký úchyl a tiež po ňom pátra.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

babka - ježibabka
bjuty smis
nechcem byť zlý....ani neviem o čo presne ide....ale na základe mojích životných skúseností ak ti naozaj niekto robí zle...a si žena.....bude to žena a nie úchyl.....
Alebo odmietnutý ctiteľ. Kamarátke taký poslal inzerát s jej telefónnym číslom na všelijaké inzertné stránky. Tiež je to nejaký úchyl a tiež po ňom pátra.
Ale skôr ide o ženy, s tým sa s bjuty stotožňujem. Aj keď aj muži vedia vyvádzať, však krimi ...
Ja som na Porade poskytla svoj mail na základe mojej odpovede v jednej novozaloženej téme, chcela som pomôcť, a ten nick sa ma spýtal, čo robím v reálnom živote. Hneď mi bolo jasné, že téma bola založená iba z tohto dôvodu, takže taká bola aj moja odpoveď. A tipujem tiež ženu, konkrétnu z tohto osadenstva. A keby aj šlo o muža, je mi to úplne jedno. A tým to skončilo.
Pretože keby chcel niekto skutočnú radu pre svoje dieťa, bolo mi mu úplne fuk kto napísal odpoveď, neskôr si mohol overiť svoje kroky sám.
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

babka - ježibabka
bjuty smis
nechcem byť zlý....ani neviem o čo presne ide....ale na základe mojích životných skúseností ak ti naozaj niekto robí zle...a si žena.....bude to žena a nie úchyl.....
Alebo odmietnutý ctiteľ. Kamarátke taký poslal inzerát s jej telefónnym číslom na všelijaké inzertné stránky. Tiež je to nejaký úchyl a tiež po ňom pátra.
Afrikánka má v 4 zbalených príspevkoch 3x po 6 mínusiek.

O čom to svedčí ?

Kebyže boli mínusky verejné, vedeli by sme viac.
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tady se deji věci ...

Aj bývali, organizovali sa stretnutia pordákov, že?
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito



1 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Sa vrátim z návštevy a čítam, čo sa tu preberá.
Aj Farizej sa ohlasuje. Nemám ako preukázať, že si v noci písal o tom, že ma skopeš do krvi. Ten príspevok tak náhle zmizol, že som nemala čas to skopírovať. A nick nebol 8XX, ale bolo to meno. Koľko máš založených nickov ty dušená kalika? Si diabolsky rafinovaný. Pred chvíľou som našla na FB pri vizitke Chuj v...Dobre vieš,kedy a komu si ho pripísal.
A kde ja nadávam, mám ti pripomenúť tvoju tendu? A že ty moju obranu chápeš, ako provokovanie, to je tvoj problém. A čo máš stále s tou psychiatriou? Mne museli zub trhať v narkóze, alebo ja som sa bála, že neprežijem kolonoskopiu? Ja som sa lúčila so životom a svetom? Ami, veď ty máš ťažké psychické problémy a určite dobre poznáš psychiatrické oddelenia. Ako je možné, že ty sa ta bojíš trhania zubov? Na to si musel mať predsa odporučenie od tvojho psychiatra. A určite nie si z Košíc, to som postrehla. Je to Prešov alebo Mukačevo. Ďalšie stanovištia máš Floridu USA. A zašitý si medzi 4 tisíckami Vietnamcov, tam si rómsky striptér, ale smola... zase falošné foto. V tebe sa bije Boh a diabol, tvoje vnútro je pod tlakom, ty veľmi trpíš a zmietaš sa duševných ťažkostiach. Si spútaný náboženskou výchovou, mal si panovačnú matku. Ty nenávidíš ženy.
1 7
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
Ako rýchlo si ma mínuskoval...už si sa ma nemohol dočkať?

0 8
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-8)
+ zobraziť viaczbaliť
832
zuby mam vsetky zdrave - nikdy mi ziadny netrhali. Mozno mi ich vybije tvoj vladik. Bal som sa vysledku kolono /rakoviny/. Aj moje zdravie si uboho zneuzila na intrigy s misoftom
Farizej, to myslíš vážne, čo si napísal?
O tých intrigách? S kým????????????????????????
1 8
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Niekto sa smrti bojí a niekto ju vyhľadáva. A ja som empatická, vždy sa snažím podať pomocnú ruku, ak niekto prechádza duševným utrpením. Ty si mi predsa ďakoval, čo sa to vlastne s tebou stalo?
Kto si a čo odo mňa chceš? Čo mi vyčítaš?
2 7
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
832
zuby mam vsetky zdrave - nikdy mi ziadny netrhali. Mozno mi ich vybije tvoj vladik. Bal som sa vysledku kolono /rakoviny/. Aj moje zdravie si uboho zneuzila na intrigy s misoftom
Zeby si prisiel aj na sever ty Pošuk? :-))
2 7
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

.
2 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Kim 1488 kde si? Si sa posral? Kua, Kysycke Nove Mesto je pre Teba Mars. Tam by si skoncil :-)))
2 7
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
Preco tu neman oblubenych 7 minusiek?
Zeby sa niekto zlakol? no daj, odkial si ????
1 6
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
dočkaj času, ako hus klasu
1 5
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

aj cez mŕtvoly.. http://m.topky.sk/cl/11/1662979/Amer...vapili-vojakov
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať