Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
Nandrolon
- ak by tam nebolo to "AJ", tak nenapíšem ani mäkké ň. Lenže on tam jednoznačne napíše KDE KADE - to znamená kamenné predajne AJ na webe, teda aj na webe....
Tak dajak.
Jedno jediné slovíčko zmení význam celej vety až do het.

Lenže Slamenný panáčik píše z kresla, do ktorého prdí, popíja kakavfko a dáva si ranného jointa.
Lenže sušina je asi nekvalitná, taký prach už len ostal na dne tabatierky, takže mu to nejak nepáli a uchyľuje sa k argumentum ad hominem.
+
Vieš prečo som sa ja chytil toho slovíčka? Preto, lebo presne to robí od svojej registrácie na porade on, a to v každom druhom príspevku. Ja väčšinou neslovičkárim, lenže s maďarom musíš po maďarsky, aby ti rozumel. Takže to začínam pomaly aplikovať...
+
Chlapca mám prečítaného už dávno.
Na mňa proste nemá....s inakšími číslam som vydrbával a to v reálnom živote a nie s takýmto anonymom.

Všimol si si akože záver, ktorý robí pravidelne ?
Ak nevie, kam z konopí (lebo už ho nemá), tak končí .... a používa pravidelne tie isté slová na ten záver.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rozčúlilo http://slovensko.hnonline.sk/1041663...-ernesta-valka
Mohli rovno napísať, že to bola samovražda. Šanca, že to bola lúpež je asi ako v športke 1.cena
Naposledy upravil Nandrolon : 11.10.17 at 08:50 Dôvod: oprava odkazu
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes ste ma veru nepotešili. Ja sa tu zverím s tým, čo ma potešilo a vy sa tu na základe toho od rána kočkujete ako malé deti. Dospelí chlapi
6 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

taiko
babka - ježibabka
taiko
babka - ježibabka
Tuším ste tu mali všetci zlý deň a nič nikoho nepotešilo. Mňa potešilo a veľmi. Dnešná pošta s bylinkami od poradáčky Aničky. Aničke ďakujem za bylinky aj za pekný deň
a akeze bylinky mas ake ? Ja som si onehdaj cajiky z Herbexu objednaval aj pre Holandana kolegu. Ten bol z toho cely uveliceny, ze my na Sk este bylinky pouzivame a cajiky pijeme. Tak som nam zase reklamu urobil ako minule s Frndzalicou
Od Aničky mám slez maurský + semienka. Ale mám z každého rožka troška. Nejaké mám aj doma na humne, z Moravy som si priniesla šalviu, túžobník, dobromyseľ, veľký koreň echinaceu, lebo moju zožrali asi myši
hmmm, same velke veci, len o tom sleze maurskom som zatial nepocul
Neviem či je to na smiech, alebo už na diagnózu,

z tejto jedinej taikovej vety tu robiť trojhodinový cirkus.
5 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ale, to je jeho taktika. Chce, aby bola porada zaujímavejšia, upútala ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Rozčúlilo http://slovensko.hnonline.sk/1041663...-ernesta-valka
Mohli rovno napísať, že to bola samovražda. Šanca, že to bola lúpež je asi ako v športke 1.cena
Ak má raz doživotie tak môže dostať aj dvakrát a možno dokonca života luxus a na požiadanie aj sex bez kamery. Určite sa nebude musieť báť ak mu spadne mydlo na zem
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

sito
Ale, to je jeho taktika. Chce, aby bola porada zaujímavejšia, upútala ...
Akurát ona narážala na nás.
Chcel som napísať, že PSY vyšetrenie by potreboval ten, kto nevidí, že tu ide o princíp. A nejde iba o 1 príspevok, dotyčný ich mal k tej téme podstatne viac, konkrétne 6 ks.
Ale ak to myslela "dokopy", o čom silne pochybujem, tak potom O.K.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Potešilo, že babka má slez, poteší, ak jej pomôže, ale nepotešilo, že križiacka výprava na taika stále pokračuje. Kukučka má pravdu, asi je to už diagnóza. On neskončil tu vyššie preto, že nevie kam z konopí. Jednoducho to vysvetlil, čo napísal. Ale čokoľvek napíše, vždy sa ocitne v nejakej paľbe. Však už konečne prestaňte.
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No .... Taiko v posledných dňoch už koná ako správny moderátor. Čo sa príspevkov týka - okrem jednej témy ( tam som sa rozpísal) - sú to jeho názory,....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Kvaka
Potešilo, že babka má slez, poteší, ak jej pomôže, ale nepotešilo, že križiacka výprava na taika stále pokračuje. Kukučka má pravdu, asi je to už diagnóza. On neskončil tu vyššie preto, že nevie kam z konopí. Jednoducho to vysvetlil, čo napísal. Ale čokoľvek napíše, vždy sa ocitne v nejakej paľbe. Však už konečne prestaňte.
" že nevie kam z konopí. " Keď sa vráti na Slovensko bude bez konopí. Leda, že by zabudol na marišku a dal sa na to priemyselné. Ako sa chce dať na to maslo, domáce.
0 3
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Takto vyzerá teraz slez maurský. V lete mal menšie kvietky, asi 4cm priemer, ale bolo v nich veľa slnka. Teraz majú kvietky priemer 6cm, ja zbieram a suším iba kvietky, niekto aj listy. K tomu je ešte dobré dať divozel, spolu so slezom m. sú obidva dobré na priedušky a sliznice žalúdka, čriev. Mojim vnúčatám pomáha na kašeľ vždy.
Naposledy upravil Kvaka : 11.10.17 at 11:13 Dôvod: doplnenie textu
slez maurský.JPG  
11 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Kvaka
Takto vyzerá teraz slez maurský.
Krásny, ako Helena, aj pre tú sa rozpútal boj, vojna. Paris.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
sito
Ale, to je jeho taktika. Chce, aby bola porada zaujímavejšia, upútala ...
Akurát ona narážala na nás.
Chcel som napísať, že PSY vyšetrenie by potreboval ten, kto nevidí, že tu ide o princíp. A nejde iba o 1 príspevok, dotyčný ich mal k tej téme podstatne viac, konkrétne 6 ks.
Ale ak to myslela "dokopy", o čom silne pochybujem, tak potom O.K.
Ako, na nás? Aj mňa? Ale ja nie som Kim, sólo som. V žiadnom spolku tu nie som.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Chlapci, ste ešte na cvičisku alebo už na bojisku? :-)
2 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
Chlapci, ste ešte na cvičisku alebo už na bojisku? :-)
Papagaj, na porade, zábavnej. V cirkuse
1 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Sito, zmohol si sa iba na prejav agresie, už druhýkrát. Ja som korela.
Ja ťa neoslovujem rešetom, riečicou ani cedidlom, ani či ako sito vodu nosíš.
Máš výkyv, či čo sa s tebou deje?
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
Sito, zmohol si sa iba na prejav agresie, už druhýkrát. Ja som korela.
Ja ťa neoslovujem rešetom, riečicou ani cedidlom, ani či ako sito vodu nosíš.
Máš výkyv, či čo sa s tebou deje?
"Korela (staršie: papagáj, alexander; lat. Nymphicus) je rod z podčeľade kakaduorodé. Jediným druhom tohto rodu je korela chochlatá/papagáj kakaduový/alexander fúzatý/ papagáj nymfa/korela chocholíkatá (Nymphicus hollandicus). V starších systémoch tvoril rod korela samostatnú podčeľaď korelorodé/korely (Nymphicinae) v rámci čeľade kakaduovité."




Nerýp! A bude klid .
1 4
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Sito, zmohol si sa iba na prejav agresie, už druhýkrát. Ja som korela.
Ja ťa neoslovujem rešetom, riečicou ani cedidlom, ani či ako sito vodu nosíš.
Máš výkyv, či čo sa s tebou deje?
po vychodňarsky: drišľak
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
po vychodňarsky: drišľak
Východ je široký pojem.
Keď už, tak po šarišsky.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
korela
Sito, zmohol si sa iba na prejav agresie, už druhýkrát. Ja som korela.
Ja ťa neoslovujem rešetom, riečicou ani cedidlom, ani či ako sito vodu nosíš.
Máš výkyv, či čo sa s tebou deje?
po vychodňarsky: drišľak
Tak - tak, tak nejak.

Ale aj toto spomenula ...

"Čuchová kosť alebo riečica (lat. os ethmoidale) je kosť oddeľujúca nosovú dutinu od lebečnej dutiny."
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať