Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nemyslím, že sú tu idioti
prepáčte
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
misoft
Len dúfam, že to nejakí zurvalci neposprejujú.... veď je to nádhera....
Je to na Okružnej, za tym múrom kedysi bolo hadzanárske ihrisko prešovských hadzanárok. A oproti tiekol mlynský náhon....
Pridala som uz aj druhu cast...na druhej fotke- ten umelec je z KE, je uzasny.
Tá "druhá" časť - to je mostík na Požiarnicku (po našom ku "hasični" ) - cez neho som mnohé roky "pochodoval" do školy.
Teraz je tam toto
https://www.google.sk/maps/@48.99657...7i13312!8i6656
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
misoft
Len dúfam, že to nejakí zurvalci neposprejujú.... veď je to nádhera....
Je to na Okružnej, za tym múrom kedysi bolo hadzanárske ihrisko prešovských hadzanárok. A oproti tiekol mlynský náhon....
Pridala som uz aj druhu cast...na druhej fotke- ten umelec je z KE, je uzasny.
Tá "druhá" časť - to je mostík na Požiarnicku (po našom ku "hasični" ) - cez neho som mnohé roky "pochodoval" do školy.

Je to mozne ...
Neviem, co vsetko bude vyobrazene, ale bude to myslim celoslovensky unikat. Uz to malo skor byt hotove, ale pamiatkari to stopli. Bohu vdaka, ze to potom preslo. Skoda by bolo takej krasy.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veru - škoda by bola.
Prešov sa veľmi zmenil - miesta, ktoré som mal v pamäti z minulosti - vyzerajú inak, ulice sa "popresúvali"... .... premenovali.....
Môj rodný dom už neexistuje - je tam tzv. nábrežná komunikácia - Pod Kalváriou-Pražská....
2 3
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo...občas dobré počuť..."prosim ťa len nepresaň vyrábať mydielka...som tvoj doživotný odberatel"
dnes ludia nemajú čas sa ani umyť.....lebo tuhým mydlom to dlho trvá.....ženy nemajú čas sa starať o vlastné nechty...ale čas sedieť na výrobe umelých už majú.....nie je čas sa starať o vlasy.....treba umelo predlžiť.....nie čas si dať maskaru...treba nalepiť umeleé řasy......ludia sa prestali lubiť...alebo ešte nezačali....
7 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
potešilo...občas dobré počuť..."prosim ťa len nepresaň vyrábať mydielka...som tvoj doživotný odberatel"
dnes ludia nemajú čas sa ani umyť.....lebo tuhým mydlom to dlho trvá.....ženy nemajú čas sa starať o vlastné nechty...ale čas sedieť na výrobe umelých už majú.....nie je čas sa starať o vlasy.....treba umelo predlžiť.....nie čas si dať maskaru...treba nalepiť umeleé řasy......ludia sa prestali lubiť...alebo ešte nezačali....
k onej prosbe sa pridavam
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

čas, to je výhovorka...horšie sú tie vždy prítomné jedy, jak v nechtoch a farbách na vlasy, tak v kozmetike, o peňežoch nehovoriac...a potom tu máme témy o alergiách a iných sprievodných javoch...nehovoriac o šokoch z oblúd
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
pavol54
misoft
A čo toto?
Maruška, jahôd sa nám zachcelo..... dones nejaké......

škoda toho plastu. Ja tvrdím že sa treba najesť všetkého vtedy keď je toho u nás do "gígľa" Ešte včera som si oberal na poli rajčiny také sladké, na raňajky ku slaninke tak pol kila. kupovať dovozové to čo sa dá bežne vypestovať u nás a potom pohrdnúť slovenskou produkciou, lebo nie je taká "očojedná" (oči by jedli ale po ochutnaní sa mi zdvihne žalúdok) je zvrátenosť.
U nás paradajkám pomohlo krásne posledné počasie, zo zelených dozreli na 80%. Tri kilá, pridala som k nim jablká, tak uvidím, ako dozrejú. Veľmi veľa ich ešte zostalo na kríkoch.
Minule som čítal, že vytrhnúť aj s koreňom a za koreň zavesiť v pivnici vraj postupne dozrú.
Vytrhnem, kde ich je najviac.:-) A nevyschnú?
Takto sme raz po Vianociach po mesiaci našli v igelitke z Billy krásne červené papriky, zaručene sme kupovali zelené. Viseli nad schodmi do pivnice, neprekúrené, tak akurát, lebo v pivnici pracovňa, teplo.
Zbytok "zaoriem", ako písala Valčake, možno vzídu na jar priesady aj samé.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
čas, to je výhovorka...horšie sú tie vždy prítomné jedy, jak v nechtoch a farbách na vlasy, tak v kozmetike, o peňežoch nehovoriac...a potom tu máme témy o alergiách a iných sprievodných javoch...nehovoriac o šokoch z oblúd
To je tak, keď muž je aj so sivými vlasmi furt sexi a mladík. O to väčší horor, ak si ich farbí.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

korela
pavol54
korela
pavol54
misoft
A čo toto?
Maruška, jahôd sa nám zachcelo..... dones nejaké......

škoda toho plastu. Ja tvrdím že sa treba najesť všetkého vtedy keď je toho u nás do "gígľa" Ešte včera som si oberal na poli rajčiny také sladké, na raňajky ku slaninke tak pol kila. kupovať dovozové to čo sa dá bežne vypestovať u nás a potom pohrdnúť slovenskou produkciou, lebo nie je taká "očojedná" (oči by jedli ale po ochutnaní sa mi zdvihne žalúdok) je zvrátenosť.
U nás paradajkám pomohlo krásne posledné počasie, zo zelených dozreli na 80%. Tri kilá, pridala som k nim jablká, tak uvidím, ako dozrejú. Veľmi veľa ich ešte zostalo na kríkoch.
Minule som čítal, že vytrhnúť aj s koreňom a za koreň zavesiť v pivnici vraj postupne dozrú.
Vytrhnem, kde ich je najviac.:-) A nevyschnú?
Takto sme raz po Vianociach po mesiaci našli v igelitke z Billy krásne červené papriky, zaručene sme kupovali zelené. Viseli nad schodmi do pivnice, neprekúrené, tak akurát, lebo v pivnici pracovňa, teplo.
Zbytok "zaoriem", ako písala Valčake, možno vzídu na jar priesady aj samé.
...
Môžeš to skúsiť, ale ja som písala o paradajkách. Paprika je chúlostivá a paradajka ako burina. Ak vzíde paprika/čo si nemyslím/ daj vedieť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Myslela som na paradajky, pritom som preskočila na očervenenie paprík samých od seba.
.
Ešte by ma zaujímalo, prečo som mala zakázané pri aj po liečbe u Číňanov jesť paradajky, myslela som, že iba kupované v reťazcoch, tak som pre istotu nejedla roky žiadne až tento rok naše, a rovnako dostal tento rok takto mladý muž zákaz paradajok u Číňanov v CZ. Pritom pravé domáce paradajky z dolniakov, domáci si ťukali na čelo.
Nevie niekto?
A naši odporúčajú srdciarom, vždy sme mali doma plno fliaš pretlaku, aj čerstvé, a vek dožitia bol pekný.
Naposledy upravil korela : 23.10.17 at 23:14 Dôvod: očervenenie
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Myslela som na paradajky, pritom som preskočila na očervenie paprík samých od seba.
.
Ešte by ma zaujímalo, prečo som mala zakázané pri aj po liečbe u Číňanov jesť paradajky, myslela som, že iba kupované v reťazcoch, tak som pre istotu nejedla roky žiadne až tento rok naše, a rovnako dostal tento rok takto mladý muž zákaz paradajok u Číňanov v CZ. Pritom pravé domáce paradajky z dolniakov, domáci si ťukali na čelo.
Nevie niekto?
A naši odporúčajú srdciarom, vždy sme mali doma plno fliaš pretlaku, aj čerstvé, a vek dožitia bol pekný.
Paradajky ti zakazali ale psa, macku by mozno odporucili. Pardon, nedalo sa, musela som napisat, ...dufam, ze sa pochopilo, ze to bol zart
Naposledy upravil alaya1 : 23.10.17 at 14:09
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mne nebol sympaticky nikdy.
Polícia zatkla exministra Pavla Ruska! Objednal si vraždu
http://www.topky.sk/cl/100370/166488...dnal-si-vrazdu
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

alaya1
Mne nebol sympaticky nikdy.
Polícia zatkla exministra Pavla Ruska! Objednal si vraždu
http://www.topky.sk/cl/100370/166488...dnal-si-vrazdu
teraz keď už nič nemá? ak je to pravda, tak ho budú živiť bežní daňoví poplatníci. Však sa bude mať lepšie ako bežný dôchodca. Ani Fruni nič nevrátil lebo nič nemal Ak firmy musia zverejniť konečného užívateľa príjmov zo štátnej zakázky, treba aby v trestnom prípade veľkých peňazí boli zverejnení koneční užívatelia. Niekto to musel spracovať a vymyslieť hoci ja vlastnou hlavou aby sa stratili donenávratna. Neobstojí že prehral v rulete
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

najlepšie nemocnice
https://www.aktuality.sk/clanok/5320...sich-nemocnic/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zatiaľ... na budúci rok sa to asi veľmi zmení: http://mi.svetzdravia.com/
BTW: od decembra tohto roku sa začínajú do tej novej nemocnice postupne sťahovať všetky oddelenia, lôžkové časti - plná prevádzka podľa ich plánu od 1.1.2018. Zo zostávajúcich budov (po rekonštrukcii) budú ambulancie pre súkromných a veľmi špecializovaných lekárov.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hollywood..............
Harvey Weinstein..........
James Toback......
Koľko sa ich ešte objaví?

Vraj to tam takto stále fungovalo........
Hříšné to místo.....
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

len rozmýšľam, ktoré voľby to boli...................
22549865_10209992325139788_3193752195809048774_n.jpg  
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ktoré?

No predsa všetky!
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať