Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

jar88
buchač
jar88
ale aj návrhy na dobre platenú spoluprácu.
To je predsa jasné už dávno....ŠTBák jak vyšitý....šmejd jeden si.
Zas si tresol somarinu.
OMG, čo ten testosterón robí.......
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-6)
+ zobraziť viaczbaliť
jar88
Presne tak,
a ja som vedel prečurať aj ponad tie plechové prepážky.
Mila123
OMG, čo ten testosterón robí.......
Miluš...a poviem Ti ? Veľký čurák s veľkým pérom...
Veď ten by sa vedel aj z ruskej basy dostať.
Prečúral by plot...ten prúdik by zamrzol a mrokár by sa dostal po ňom na druhú stranu.
2 6
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Katy a R
Tak inak - chcela som tým povedať, že by som uvítala (a asi aj viacerí tu na porade), žeby ste si to mohli poriešiť medzi sebou podobne - lebo je toho tu už ozaj veľa. (pauzička by možno bola lepšia, ako žalovanie)
Stačilo by, aby už bolo vonku pekne a vypadli by von. Takto si nevedia čo iné začať, len sa prekárajú. Ďuri prídi, pôjdeme na snežienky. Vo všetkej počestnosti, buchačová sa nemusí báť, nebudem Ťa zvádzať
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Preceda je samozvany vrchny inspektor?
"Slovenský premiér Robert Fico oznámil novinárom ďalšiu verziu, ktorá spochybňuje, že ich kolegu zabila mafia."
https://slovensko.hnonline.sk/170313...znat-pisu-cesi
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
babka - ježibabka
Katy a R
Tak inak - chcela som tým povedať, že by som uvítala (a asi aj viacerí tu na porade), žeby ste si to mohli poriešiť medzi sebou podobne - lebo je toho tu už ozaj veľa. (pauzička by možno bola lepšia, ako žalovanie)
Stačilo by, aby už bolo vonku pekne a vypadli by von. Takto si nevedia čo iné začať, len sa prekárajú. Ďuri prídi, pôjdeme na snežienky. Vo všetkej počestnosti, buchačová sa nemusí báť, nebudem Ťa zvádzať
Najprv k babke.
Hej, už aby bolo von tak trochu lepšie. Netajím sa ja tým už roky, že chalupa je môj prvý domov...do paneláku chodím len na prezimovanie.
------------------------------------
Katy...a vieš čo ? Vieš čo ma tak trochu mrzí ?...a neber to nasledovné OSOBNE !
Že teraz ste sa poniektoré (ženské pokolenie a nie nicky) ozvali a vyzývate k umravneniu.
Nikoho neobviňujem, nikoho nemenujem...ALE pýtam sa...a verejne sa pýtam.
Prečo sa mravokárci Porady neozvali vtedy, ak sa jednalo o niečo iné...mám síce viac screenov, ale ako príklad postačí aj hento.

Na iných fórach by za hento dostal ban, len by tak hučalo.
lk.png  
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Na stavebnom úrade sú len profesionáli (absolventi stavebnej fakulty) prvá s ktorou som sa stretol sa tomu rozumela ako hus pivu a druhá mala vždy spústu otázok a kým nebolo všetko podľa zákona tak nedala pečiatku. Z ktorej by bola lepšia stavebná komisárka? Pre koho ako. Inak jeden človek ten kolektív asi piatich ťažko zvládne
Pali - a vari NAOZAJ???????
Choď do nejakej obce, na obecný úrad, ktorý je zároveň stavebným úradom - dám krk na to, že tam ODBORNÍKA NEUVIDÍŠ, lebo to bude robiť nejaká pracovníčka obecného úradu so základným vzdelaním a očami prilepenými na monitore na Stavebnom zákone (alebo v knihe Stavebný zákon).

Zase si capa strelil.....
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
misoft
pavol54
Na stavebnom úrade sú len profesionáli (absolventi stavebnej fakulty) prvá s ktorou som sa stretol sa tomu rozumela ako hus pivu a druhá mala vždy spústu otázok a kým nebolo všetko podľa zákona tak nedala pečiatku. Z ktorej by bola lepšia stavebná komisárka? Pre koho ako. Inak jeden človek ten kolektív asi piatich ťažko zvládne
Pali - a vari NAOZAJ???????
Choď do nejakej obce, na obecný úrad, ktorý je zároveň stavebným úradom - dám krk na to, že tam ODBORNÍKA NEUVIDÍŠ, lebo to bude robiť nejaká pracovníčka obecného úradu so základným vzdelaním a očami prilepenými na monitore na Stavebnom zákone (alebo v knihe Stavebný zákon).

Zase si capa strelil.....
Duško, tie "nejaké pracovníčky" bežne ovládajú zákony lepšie než advokáti.
Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 01.03.18 at 13:45 Dôvod: zmena formulácie
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Konečne sa ozývajú hlasy vyzývajúce nadýchnuť sa a rátať do 10.Čo sme nejakí Tunisania,červená šatka pred oči a bez rozmyslu ideš.Nerobím si iluziu o tom kto nám vládne,ale netreba reagovať citom ale rozumom.Potrebujeme Majdan?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ing. Ľubomír Janoška
Duško, teraz si strelil capa Ty. Tie "nejaké pracovníčky" bežne ovládajú zákony lepšie než advokáti.
Ako ktoré, ako ktoré..... stretol som sa už aj s tým, že napr. na ÚPSVaR si pracovníčky vykladali zákony po svojom a až sťažnosť na ministerstvo ich "usmernila", alebo príklad č. 2: Daroval som pozemok bratovi, v novembri 2017 podal návrh na vklad - a DOTERAZ sa ani neozvali, vklad nebol DOTERAZ vykonaný, NEOZNÁMILI, či je nejaká chyba, či niečo chýba.
Brat sa bol osobne informovať, ako to pokračuje - odpoveď bola, že MOŽNO v máji to vybavia. Takže? Kto ovláda zákony?
Dobre radíš, ale si MIMO REALITY.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Mila123
jar88
buchač
jar88
ale aj návrhy na dobre platenú spoluprácu.
To je predsa jasné už dávno....ŠTBák jak vyšitý....šmejd jeden si.
Zas si tresol somarinu.
OMG, čo ten testosterón robí.......
a pritom sú to dôchodcovia )

čo by iní v ich veku za takú hladinu dali )))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis

a pritom sú to dôchodcovia )

čo by iní v ich veku za takú hladinu dali )))
Tomu sa vraví - telo zhumpľované, ale v hlavičke to funguje ako za mlada.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

najstrašnejšie na tom je, že stále je to na ficových paprčiach...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ano je a máš niekoho kto ho vystrieda?Lebo ja teda nikoho nevidím.
Prečítala som všetko o Troškovej,ak toto všetko zvládla tak IQ najmenej 180 a na to veľmi nevyzerá.Treba to poriadne vyšetriť.Jediný dobrý nápad ktorý tu vidím je ten o nezávislých pozorovateľoch alebo vyšetrovatelia zvonka.Nech sa do toho pustia napr.českí novinári alebo madarskí,lebo tí naši....no ak to mám posudzovať podľa informácií o zdravotníctve tak radšej......no nič.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

aj plemenný cap z majcichova by bol lepší.....
alebo si snád aj ty uverila ficovej mantre, že táto vláda nemá alternatívu ??

tu vidíme dôsledky....

ale stačilo...to je už na starú blažkovú a nie sem...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Ing. Ľubomír Janoška
Duško, teraz si strelil capa Ty. Tie "nejaké pracovníčky" bežne ovládajú zákony lepšie než advokáti.
Ako ktoré, ako ktoré..... stretol som sa už aj s tým, že napr. na ÚPSVaR si pracovníčky vykladali zákony po svojom a až sťažnosť na ministerstvo ich "usmernila", alebo príklad č. 2: Daroval som pozemok bratovi, v novembri 2017 podal návrh na vklad - a DOTERAZ sa ani neozvali, vklad nebol DOTERAZ vykonaný, NEOZNÁMILI, či je nejaká chyba, či niečo chýba.
Brat sa bol osobne informovať, ako to pokračuje - odpoveď bola, že MOŽNO v máji to vybavia. Takže? Kto ovláda zákony?
Dobre radíš, ale si MIMO REALITY.


Ovladaju ich, len si ich vylozia podla seba.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1



Ovladaju ich, len si ich vylozia podla seba.
A tu je práve ta bieda nášho "systému" - občan niečo zabudne, omešká sa - a onedlho už má v schránke výzvy, príkazy, exekúcie. Úradník si vyloží po svojom, nedodrží lehoty, mešká - a nič sa nestane. Ak sa občan ozve, tak ten občan bude práve tým zlým, kto OSOČUJE "ctihodného" úradníka....aj s patričnými dôsledkami vo forme §.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
misoft
Ing. Ľubomír Janoška
Duško, teraz si strelil capa Ty. Tie "nejaké pracovníčky" bežne ovládajú zákony lepšie než advokáti.
Ako ktoré, ako ktoré..... stretol som sa už aj s tým, že napr. na ÚPSVaR si pracovníčky vykladali zákony po svojom a až sťažnosť na ministerstvo ich "usmernila", alebo príklad č. 2: Daroval som pozemok bratovi, v novembri 2017 podal návrh na vklad - a DOTERAZ sa ani neozvali, vklad nebol DOTERAZ vykonaný, NEOZNÁMILI, či je nejaká chyba, či niečo chýba.
Brat sa bol osobne informovať, ako to pokračuje - odpoveď bola, že MOŽNO v máji to vybavia. Takže? Kto ovláda zákony?
Dobre radíš, ale si MIMO REALITY.
Nie som mimo reality, rozlišujem medzi štátnymi úradníkmi a samosprávnymi. Mám desiatky zlých skúseností so štátnymi úradníkmi a poznám desiatky ľudí z "obyčajných" obecných úradov, ktorí sú na oveľa vyššej úrovni - odborne aj morálne. Nedá sa to porovnávať.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vysetruje sa vrazda ok,padne vlada ale druha strana mince sa neriesi-kto dal nezakonne dotacie mafianom,preco sa nik nezmienuje o rieseni vsetkych protipravnych konani tychto bosov a ich financnom aj trestnom postihovani ako aj vsetkych spoluvinikov atd,dalej nekompromisny boj proti dphckarom a inym danovym podvodnikom kseftarmi s agrodotaciami a eurofondami-ono to vyzera-na smolu obcanov to nezaujima ani media,ani opoziciu,lebo vymenia sa vladne figurky ,mozno par dole nastrcenych k tomu a spinave ksefty a drancovanie verejnych zdrojov bude pokracovat veselo dalej,ta mafia sa za ficoidov rozrastla do obludnych rozmerov,ale tie korene zapustila este pred ficoidmi,minimalne za ery dzurindovcov
4 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

cisty ako lalia a vraj nepoznal kuciaka-uz by sa hned aj priznal /inak zabudli sa ho opytat na vyplacanie prenajmov pozemkov/ https://www.cas.sk/clanok/663462/tal...a-s-politikmi/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať