Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis

chcem...možno mi doplníš vedomosti, tomu sa nebráním

chýba nám tých 90 000 samopalov ?
nie su tie breny lepšie ako vz.58 ? a to ich kúpil tuším ten zlodej glváč, isto sa ho nezastávam
ako boli skladované , ? 90 000 je poriadna cifra, kolko to bolo cca skladov ?
aké boli cca ročné náklady na stráženie skladov ?
podla teba neboli nadbytočné ?
Hehehe...dobre na to ideš...fakt dobre.

Či je lepší Bren alebo 58ka ? Neviem ja posúdiť, strieľal som len z 58ky.
Recenzie vravia, že Bren má určité nedostatky...58ka veru nie.
Ďalší aspekt je strelivo...toho by bolo potrebné neúrekom, aj keď do Brenu ide 7,62x39.

Koľko by stálo prezbrojenie ? Pfúúúú...policajti ešte dnes behajú s Pi vz. 82...a to je už len kus železa. Nie zlého, ALE ťažkého, nevyhovujúceho...strelivo nesplňa štandarty.
Zbavili sme sa "šrotov" za veľmi "výhodnú" cenu...a vzápätí budeme kupovať nové za ešte " výhodnejšiu " cifru ?

Skladované boli predsa v debnách, na to určených...a pekne naolejované.
Koľko skladov ? By si bol prekvapený, že aké priestory sú k dispo...zvyšok nemienim dávať, dôvod je jasný.

Nadbytočné, či chýbajú ???
Ale šak aj hej...to na jednej strane.
No na strane druhej si je potrebné uvedomiť, koľko tých kvérov ešte v skladoch zostalo. Ja to neviem...Ty hej ?
Poďme do extrému...ak by prišlo k mobilizácii, čo by dostali chlapi do rúk ? Motyky, rýle...?
Veď si vezmi taký Švajc...chlap odkrútil vojnu a zbraň si vzal so sebou domov.
https://svet.sme.sk/c/5764926/svajci...-v-skrini.html
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis

chcem...možno mi doplníš vedomosti, tomu sa nebráním

chýba nám tých 90 000 samopalov ?
nie su tie breny lepšie ako vz.58 ? a to ich kúpil tuším ten zlodej glváč, isto sa ho nezastávam
ako boli skladované , ? 90 000 je poriadna cifra, kolko to bolo cca skladov ?
aké boli cca ročné náklady na stráženie skladov ?
podla teba neboli nadbytočné ?
Hehehe...dobre na to ideš...fakt dobre.

Či je lepší Bren alebo 58ka ? Neviem ja posúdiť, strieľal som len z 58ky.
Recenzie vravia, že Bren má určité nedostatky...58ka veru nie.
Ďalší aspekt je strelivo...toho by bolo potrebné neúrekom, aj keď do Brenu ide 7,62x39.

Koľko by stálo prezbrojenie ? Pfúúúú...policajti ešte dnes behajú s Pi vz. 82...a to je už len kus železa. Nie zlého, ALE ťažkého, nevyhovujúceho...strelivo nesplňa štandarty.
Zbavili sme sa "šrotov" za veľmi "výhodnú" cenu...a vzápätí budeme kupovať nové za ešte " výhodnejšiu " cifru ?

Skladované boli predsa v debnách, na to určených...a pekne naolejované.
Koľko skladov ? By si bol prekvapený, že aké priestory sú k dispo...zvyšok nemienim dávať, dôvod je jasný.

Nadbytočné, či chýbajú ???
Ale šak aj hej...to na jednej strane.
No na strane druhej si je potrebné uvedomiť, koľko tých kvérov ešte v skladoch zostalo. Ja to neviem...Ty hej ?
Poďme do extrému...ak by prišlo k mobilizácii, čo by dostali chlapi do rúk ? Motyky, rýle...?
Veď si vezmi taký Švajc...chlap odkrútil vojnu a zbraň si vzal so sebou domov.
https://svet.sme.sk/c/5764926/svajci...-v-skrini.html
budovy stoja či prázdne alebo plné sa musia strážiť, pre boj je zbraň relatívne lacná záležitosť, munícia a jej logistika je podstatne nákladnejšie v rámci štruktúry armády tak 3 palebné priemery
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nie, neviem kolko ich zostalo.
ale nemyslím, že sa galko jedného dňa zobudil a len tak mirnix-dirnix sa rozhodol predať 90 000samopalov
predpokladám, že o tom rozhodli vojaci .......
keby dnes naozaj vypukol vojenský konflikt, obávam sa, že pušky by nám moc nepomohli....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nie, neviem kolko ich zostalo.
ale nemyslím, že sa galko jedného dňa zobudil a len tak mirnix-dirnix sa rozhodol predať 90 000samopalov
predpokladám, že o tom rozhodli vojaci .......
keby dnes naozaj vypukol vojenský konflikt, obávam sa, že pušky by nám moc nepomohli....
Netvrdím, že Galko sa managersky rozhodol.
Tá cena je ale neskutočne zarážajúca.

Ten konflikt radšej neriešme, ja som išiel do fikcie...ale ktorá nie je až tak neskutočná.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Mila123
pavol54
korela :
Dnes má kamery okolo domu kde kto, keby som vykonával zamestnanie kde mi ide o krk, tak by som ich rozhodne mal a tak nainštalované aby to nikto nevedel je to za pár šupov. Na kávu do domu sa volá zdroj alebo priateľ (osoba ktorá sa dlhšie tvári ako priateľ). takže taliani sú mimo
presne, tak......
a čo odtlačky na šálkach od kávy? koho boli?
sama sa pila
.
misoft
I sama sa varila, sama sa naliala.... Alebo to bol nejaký Samo Sato....
"Podľa pani Zlatice sa tri šálky, ktoré polícia spomína, našli na stole mladého páru z ľahko vysvetliteľného dôvodu."
https://www1.pluska.sk/Krimi/Utrapen...che-osudny-den
1 1
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Vlada padne,ale mimo toho sa nezmeni nic,len pribudne konfliktov a rozporov-problem Slovenska je v tom ze ficoidi maju este horsiu alternativu,vsetko riadi banda oligarchov a justicna mafia a k tomu sorosoidne neziskovky a nik nema zaujem robit poriadky,kazdy chce iba drancovat,to je tragedia nie iba nasho naroda
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mne sa páči, ako chce Most zavčasu vycúvať. Ministerka sa bude držať zubami-nechtami vo funkcii, zdá sa. Ach, ten Žitný ostrov.
Bola by som zvedavá, ako si ľudia vysvetľujú vznik názvu Mostu.
1 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Neviem kam to dat. Hladal som "ako funguje porada", ale nenasiel.
Tak potesilo: prisla pozvanka na priatelstvo, pozriem profil a hla 21 rocna sa chce som mnou kamosit.
Ale len vcera zaregistrovana a nula prispevkov - co to?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To nie je 21 rocna zaba. To je stary nudiaci sa ujo. :-)) Mam tiez :-)) ale ta moja 21 rocna PRAVNICKA dostala este v ten vecer BAN.
0 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Nebola to táto? Ja som mala ponuku včera. Kopírujem zo šutáku: Včera 09:22 babka - ježibabka: Aj mne ide Porada pomalšie. A kto je barb21? Mám tam žiadosť o priateľstvo. No túdle, keď neviem, kto to je Duško ma poučil: Včera 10:40 misoft: Dnes 09:22 babka - ježibabka:Jedna nadržaná... čo si Poradu pomýlila s erotickou poradňou.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

babka - ježibabka
Nebola to táto? Ja som mala ponuku včera. Kopírujem zo šutáku: Včera 09:22 babka - ježibabka: Aj mne ide Porada pomalšie. A kto je barb21? Mám tam žiadosť o priateľstvo. No túdle, keď neviem, kto to je Duško ma poučil: Včera 10:40 misoft: Dnes 09:22 babka - ježibabka:Jedna nadržaná... čo si Poradu pomýlila s erotickou poradňou.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bola to barb21.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
buchač
bjuty smis
všetko máš na nete..je to volne dostupné
ak ťa to zaujíma,najdeš
ak už dopredu vieš, že galkovi neveríš..nemusíš hladať

galko má mat-fyz, čo je najtažšia škola...akú máš ty, ked si z neho robíš trvalo posmešky ?
já úprimne napíšem, že by som ju nezvládol.....

samopaly boli samozrejme zastaralé, ale hlavne nadbytočné....už nemáme základnú vojenskú službu

podla teba samopal vz.58 splňal požiadavky súčasnej doby ?
Ak si dobre čítal, mne sa nechce hľadať tú zmluvu.
Galkovi fakt neverím...je to spodina politického spektra SR.

Tvrdím niečo v tom význame, že hento štúdium je ľahké.
Posmešky si robím z toho FAKTu, že bol manager Kaufáču....chápeš ?
Mám Ti snáď vysvetliť rozdiely ? Lebo kľudne môžem...manželke šéfoval podobný kus "odborníka" .

Zastaralé ? Súčasná doba ? Nadbytočné ?
Snáď sa nejdeme (nechceš ) púšťať do odbornejšej problematiky....či ?
chcem...možno mi doplníš vedomosti, tomu sa nebráním

chýba nám tých 90 000 samopalov ?
nie su tie breny lepšie ako vz.58 ? a to ich kúpil tuším ten zlodej glváč, isto sa ho nezastávam
ako boli skladované , ? 90 000 je poriadna cifra, kolko to bolo cca skladov ?
aké boli cca ročné náklady na stráženie skladov ?
podla teba neboli nadbytočné ?
Dávaš mu priveľa otázok na ktoré, zjavne nemá odpoveď (odborník na ČSLA).
On si v žiadnom prípade neuvedomuje o čom píše.
Vraj sa mu nezdá cena, za ktorú sa ich zbavili. Pritom je schopný poukazovať na ich predaj v e-shope. By som bol zvedavý, či si vôbec uvedomuje to predané množstvo.
Či si uvedomuje, že sa jedná o špičkové zbrane a o fakt, že ich nemôže predať len tak hoci kam a hocikomu. Z určitých, aspoň celkom jasných dôvodov, určite by ich nekúpila žiadna z povolených krajín a do nepovolených sa predávať proste nesmie.
Ďalším a naozaj veľmi veľkým problémom je ich skladovanie a ochrana pred zneužitím, odcudzením a tak podobne. Naši "odborníci" z ČSLA sú ešte stále presvedčení, že sa nedali a nedajú ukradnúť. Nuž, ak sme to dokázali ako 14 roční fagani, tak to určite dokážu aj dnešní dospelí mafiáni. Tiež si naozaj neviem predstaviť, ako a kto by vykonával fyzické previerky a či by ich vôbec niekto vykonával. Veď sa z ktoréhokoľvek skladu mohol stať ilegálny e-shop a možno aj nelegálna exkluzívna požičovňa.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Moja chladnička dosiahla plnoletosť a rozhodla sa opustiť spoločnú domácnosť.Musím si nájsť nejakú inú na adopciu.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

caterpillar
Nandrolon
bola to barb21.

mne písal (2x) Andyn manžel a škrtol som ho
aká Andy,aký manžel?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
bjuty smis
buchač
bjuty smis
všetko máš na nete..je to volne dostupné
ak ťa to zaujíma,najdeš
ak už dopredu vieš, že galkovi neveríš..nemusíš hladať

galko má mat-fyz, čo je najtažšia škola...akú máš ty, ked si z neho robíš trvalo posmešky ?
já úprimne napíšem, že by som ju nezvládol.....

samopaly boli samozrejme zastaralé, ale hlavne nadbytočné....už nemáme základnú vojenskú službu

podla teba samopal vz.58 splňal požiadavky súčasnej doby ?
Ak si dobre čítal, mne sa nechce hľadať tú zmluvu.
Galkovi fakt neverím...je to spodina politického spektra SR.

Tvrdím niečo v tom význame, že hento štúdium je ľahké.
Posmešky si robím z toho FAKTu, že bol manager Kaufáču....chápeš ?
Mám Ti snáď vysvetliť rozdiely ? Lebo kľudne môžem...manželke šéfoval podobný kus "odborníka" .

Zastaralé ? Súčasná doba ? Nadbytočné ?
Snáď sa nejdeme (nechceš ) púšťať do odbornejšej problematiky....či ?
chcem...možno mi doplníš vedomosti, tomu sa nebráním

chýba nám tých 90 000 samopalov ?
nie su tie breny lepšie ako vz.58 ? a to ich kúpil tuším ten zlodej glváč, isto sa ho nezastávam
ako boli skladované , ? 90 000 je poriadna cifra, kolko to bolo cca skladov ?
aké boli cca ročné náklady na stráženie skladov ?
podla teba neboli nadbytočné ?
Dávaš mu priveľa otázok na ktoré, zjavne nemá odpoveď (odborník na ČSLA).
On si v žiadnom prípade neuvedomuje o čom píše.
Vraj sa mu nezdá cena, za ktorú sa ich zbavili. Pritom je schopný poukazovať na ich predaj v e-shope. By som bol zvedavý, či si vôbec uvedomuje to predané množstvo.
Či si uvedomuje, že sa jedná o špičkové zbrane a o fakt, že ich nemôže predať len tak hoci kam a hocikomu. Z určitých, aspoň celkom jasných dôvodov, určite by ich nekúpila žiadna z povolených krajín a do nepovolených sa predávať proste nesmie.
Ďalším a naozaj veľmi veľkým problémom je ich skladovanie a ochrana pred zneužitím, odcudzením a tak podobne. Naši "odborníci" z ČSLA sú ešte stále presvedčení, že sa nedali a nedajú ukradnúť. Nuž, ak sme to dokázali ako 14 roční fagani, tak to určite dokážu aj dnešní dospelí mafiáni. Tiež si naozaj neviem predstaviť, ako a kto by vykonával fyzické previerky a či by ich vôbec niekto vykonával. Veď sa z ktoréhokoľvek skladu mohol stať ilegálny e-shop a možno aj nelegálna exkluzívna požičovňa.
zbrane fyzická kontrola podľa výrobných čísiel, čísla plomb na uzávere museli sedieť s číslom vytlačeným na bedni, (pri preberaní do skladov, pri vydávaní zo skladov sa písali zoznamy výrobných čísiel, pri inventarizácii podľa vloženého zoznamu, sa 58 10 ks v bedni paleta 12 bední, každá zaplombovaná a paleta dvakrát cyklopáska ) prd o tom vieš
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 napísal také skutočnosti, z čoho jednoznačne vyplýva, že premeškal termín u psychiatra.
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
Dávaš mu priveľa otázok na ktoré, zjavne nemá odpoveď (odborník na ČSLA).
On si v žiadnom prípade neuvedomuje o čom píše.
Vraj sa mu nezdá cena, za ktorú sa ich zbavili. Pritom je schopný poukazovať na ich predaj v e-shope. By som bol zvedavý, či si vôbec uvedomuje to predané množstvo.
Či si uvedomuje, že sa jedná o špičkové zbrane a o fakt, že ich nemôže predať len tak hoci kam a hocikomu. Z určitých, aspoň celkom jasných dôvodov, určite by ich nekúpila žiadna z povolených krajín a do nepovolených sa predávať proste nesmie.
Ďalším a naozaj veľmi veľkým problémom je ich skladovanie a ochrana pred zneužitím, odcudzením a tak podobne. Naši "odborníci" z ČSLA sú ešte stále presvedčení, že sa nedali a nedajú ukradnúť. Nuž, ak sme to dokázali ako 14 roční fagani, tak to určite dokážu aj dnešní dospelí mafiáni. Tiež si naozaj neviem predstaviť, ako a kto by vykonával fyzické previerky a či by ich vôbec niekto vykonával. Veď sa z ktoréhokoľvek skladu mohol stať ilegálny e-shop a možno aj nelegálna exkluzívna požičovňa.
Takže zase sa priznáva, že je grázel, zlodej, podvodník.... Ako 14-ročný fagan kradol... ale čo... aký otec - taký syn. A práve si zdokladoval, že nie len ty, ale aj tvoji rodičia, potom tvoji potomkovia i vnuci pôjdu v tomto trende. Veď VY STE celá BANDA grázlov!!!!

Ty tu v tomto prípade NEMÁŠ ŽIADNE právo niečo písať, niekoho poučovať...
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tak mi napadlo, či by nemohla EU v rámci zodpovednosti čerpania a využívania eurofondov a prevencie zločinnosti urobiť revíziu hneď v celej EU pre istotu. A nie usmerniť pozornosť iba na Slovensko. Prečo sa vždy čaká iba na nejaký spúšťač?
Okrem toho, že to údajne iniciovalo KDH. To už vôbec neviem, čo si o tom myslieť.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Tak mi napadlo, či by nemohla EU v rámci zodpovednosti čerpania a využívania eurofondov a prevencie zločinnosti urobiť revíziu hneď v celej EU pre istotu. A nie usmerniť pozornosť iba na Slovensko. Prečo sa vždy čaká iba na nejaký spúšťač?
Okrem toho, že to údajne iniciovalo KDH. To už vôbec neviem, čo si o tom myslieť.
eurofondy musí dostať každý kto obrába pôdu jednotliví prijímatelia nemôžu byť diskriminovaní tak ako nemožno nikomu zakázať si prenajímať pôdu je jedno či je Slovák Maďar Dán Holanďan Nemec či TALIAN.Horšie je to s katastrami ak je na jednu pôdu viac žiadostí kto rozhodne o pravde čia je? žiadosti na priamu platbu sa dávajú okrese sídla firmy ktorá môže mať pôdu prenajatú v Mi či KN alebo LM ako napríklad známe platenie nájmu za pôdu v PP ktorý platil niekto čo ju ani neobhospodaruje, a na LV ju už mal niekto iný, možno tam bola aj dvojitá platba priamych platieb. Bola u nás DPZ (dialkové pozorovanie zeme) a to tam lietali hektáre u niektorých (otázka kontrolórov bola? prečo pýtate priame platby vy a aj podnikateľ z iného okresu?)
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať