Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Mila123
pavol54
korela :
Dnes má kamery okolo domu kde kto, keby som vykonával zamestnanie kde mi ide o krk, tak by som ich rozhodne mal a tak nainštalované aby to nikto nevedel je to za pár šupov. Na kávu do domu sa volá zdroj alebo priateľ (osoba ktorá sa dlhšie tvári ako priateľ). takže taliani sú mimo
presne, tak......
a čo odtlačky na šálkach od kávy? koho boli?
sama sa pila
Ja sa nebudem hrať na autorku detektívok, ale šálky sa mohli nainštalovať i po, a v rukavičkách, ten mladý muž sa pri jeho práci u seba doma nemal ani vyskytovať, mal byť niekde zašitý, možno aj v zahraničí. Takto sa odovzdať prakticky dobrovoľne do rúk vrahom, je to až nepochopiteľné.
, dávno sa otvoril verejnosti.
.
Nejde o kamery, ale o bezpečnú stavbu, ... vstupné dvere vetché, dvor neprehľadný, bez psov v dome aj vonku, očividné nedostatky.
Priestor okolo domu má byť otvorený, viditeľný, to už musí niekto urobiť potom fatálnu chybu ako údajne Valko.
3 3
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Hneď ráno ma nepotešilo. Idem pozerať pristátie lietadla v Istanbule a čaká ma takáto obrazovka. Tým, že sa počítač reštartoval zmeškala som pár minút. Ako keby som tam mala nejakého záškodníka, že práve vtedy sa reštartuje.
Počítač ráno (1).JPG  
Počítač ráno (3).JPG  
Počítač ráno (5).JPG  
1/1
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
trisestri
vlada padne,uz len otazka casu,maximalne do leta
A co z toho, ked sa tam naseru znova stari harcovnici?
Ked vidim, ze potkan Janckulik uz odchadza ako prvy z potapajucej sa lode /aby bol prvy na novej lodi/ , je mi na vracanie. Na orave ma tak predrazeny obchod, ze z ludi a starych babiek robi uplne debilov. Ved uz ten jeho potkani pohlad hovori za vsetko.
Nech je nova vlada, ale bez starych, zdochynajucich potkanov!
možeš byť konkrétnejší ?

ktorí starí harcovníci sa tam podla teba nase,,ú ??

a asi ti uniklo, že ten potkan janckulík je z ficovho zlepenca zlodejov a tunelárov eurofondov...
nie z opozície.....
Je to EX-BUZERANT z tvojej vyje***ej siete, moralnej autority Prochazku, najlepsieho pravnika v galaxii, akurat momentalne je v bratislavskych kanaloch.
z mojej siete. ...aha...sieť som nevolil..
tak dík za vysvetlenie....
a čo to znamená - ex -buzerant ? to pán farár u vás v osade na omši vyhlásil ?
a bratislavské kanály napoznám, som Senčan...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len som chcel podotknúť, že ak padne vláda, v poriadku, ale určite nebudem také tupelo, aby som volil tých, čo tam už raz sedeli a kradli. A to nebudem sám.
Ak sa dobre pamätám, aj ty si ospevoval Procházku ako najlepšieho právnika v galaxii /možno som si ťa ale pomýlil, nevylučujem/.
Ten človek, o ktorom píšeme prejde aj k Satanovi, ak bude mať z toho profit, podobne ako Hrnčiar. Prečo odstupuje manifestatívne až teraz? Doteraz mal klapky na očiach? Veď on je predsa pri zdroji, tak musí vedieť čo kto robí a čo kto kradne.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, už mám objednaných cez 20 ks LED žiaroviek. Som zvedavý na tie 15W, či budú silnejšie ako moje 12W Nedesky. Moc tomu neverím.
https://skyelektro.sk/product-detail...0k-tepla-biela
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mila123
pavol54
korela :
Dnes má kamery okolo domu kde kto, keby som vykonával zamestnanie kde mi ide o krk, tak by som ich rozhodne mal a tak nainštalované aby to nikto nevedel je to za pár šupov. Na kávu do domu sa volá zdroj alebo priateľ (osoba ktorá sa dlhšie tvári ako priateľ). takže taliani sú mimo
presne, tak......
a čo odtlačky na šálkach od kávy? koho boli?
Rozhovor s mamou... aj o 3 šálkach...
https://www.noviny.sk/krimi/312676-m...a-nasa-policia
Naposledy upravil Oliwa : 04.03.18 at 09:25
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Len som chcel podotknúť, že ak padne vláda, v poriadku, ale určite nebudem také tupelo, aby som volil tých, čo tam už raz sedeli a kradli. A to nebudem sám.
Ak sa dobre pamätám, aj ty si ospevoval Procházku ako najlepšieho právnika v galaxii /možno som si ťa ale pomýlil, nevylučujem/.
Ten človek, o ktorom píšeme prejde aj k Satanovi, ak bude mať z toho profit, podobne ako Hrnčiar. Prečo odstupuje manifestatívne až teraz? Doteraz mal klapky na očiach? Veď on je predsa pri zdroji, tak musí vedieť čo kto robí a čo kto kradne.
rotační politici inak presnejšie by sa to malo volať podľa jedného kovoobrábacieho automatu - revolveru (obrábaný predmet sa posúva na novú pozíciu) takže revolveroví politici. Odstúpiť treba včas aby sa mohol dostať "očistený" znova ku zdroju.(Śtepkova hra Vygumuj a napíš cit "to ja nie, to oni kuvy")
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
Potešilo, už mám objednaných cez 20 ks LED žiaroviek. Som zvedavý na tie 15W, či budú silnejšie ako moje 12W Nedesky. Moc tomu neverím.
https://skyelektro.sk/product-detail...0k-tepla-biela
Ono sa oplatilo počkať, teraz už sa dajú kúpiť LED svietidlá, ktoré majú naozaj porovnateľnú účinnosť so žiarivkami a za rozumnú cenu. Nedávno som kúpil 32-wattové "delá" s účinnosťou 75 lm/W a cena bola úplne v pohode.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Len som chcel podotknúť, že ak padne vláda, v poriadku, ale určite nebudem také tupelo, aby som volil tých, čo tam už raz sedeli a kradli. A to nebudem sám.
Ak sa dobre pamätám, aj ty si ospevoval Procházku ako najlepšieho právnika v galaxii /možno som si ťa ale pomýlil, nevylučujem/.
Ten človek, o ktorom píšeme prejde aj k Satanovi, ak bude mať z toho profit, podobne ako Hrnčiar. Prečo odstupuje manifestatívne až teraz? Doteraz mal klapky na očiach? Veď on je predsa pri zdroji, tak musí vedieť čo kto robí a čo kto kradne.
len si chcel podotknúť, ale neodpovedal si...
ktorí starí harcovníci ??
a úplne mi vyráža dych, že pri vláde fica a danka sem šplechneš, že nebudeš voliť tých, čo už kradli

môžeš konkrétne ??
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Co tak stary estebak budaj, galko so svojimi sa58 v cene gumopusky z dealextreme? Dzurinda s miklosom pekne v ustrani riadia a ovplyvnuju dalej. Lipsic, Brblavy, Radicova, cele KDH, madari. Hadam nechces vsetkych menovite??? Prichazka, ak by vykukol z hocijakej strany, tak ta strana je v prdeli.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Co tak stary estebak budaj, galko so svojimi sa58 v cene gumopusky z dealextreme? Dzurinda s miklosom pekne v ustrani riadia a ovplyvnuju dalej. Lipsic, Brblavy, Radicova, cele KDH, madari. Hadam nechces vsetkych menovite??? Prichazka, ak by vykukol z hocijakej strany, tak ta strana je v prdeli.
Myslel som že chce aby si menoval tých čo nekradli
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vymenoval si bývalých politikov, ktorí ani nekandidujú...
o čo ti ide ?
galka máš tu..
https://lubomirgalko.sk/vysvetlenie-...roku-2011.html
.ver, alebo never...ked neveríš,tak nám vysvetli, načo sú armáde desattisíce 50 a viac ročných zastaralých samopalov ?? palcáty netreba ??
madari ti vládnu...asi ti to uniklo...harakter roschoduje
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Nandrolon
Co tak stary estebak budaj, galko so svojimi sa58 v cene gumopusky z dealextreme? Dzurinda s miklosom pekne v ustrani riadia a ovplyvnuju dalej. Lipsic, Brblavy, Radicova, cele KDH, madari. Hadam nechces vsetkych menovite??? Prichazka, ak by vykukol z hocijakej strany, tak ta strana je v prdeli.
Myslel som že chce aby si menoval tých čo nekradli
klameš...hned prvým slovom...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
Nandrolon
Co tak stary estebak budaj, galko so svojimi sa58 v cene gumopusky z dealextreme? Dzurinda s miklosom pekne v ustrani riadia a ovplyvnuju dalej. Lipsic, Brblavy, Radicova, cele KDH, madari. Hadam nechces vsetkych menovite??? Prichazka, ak by vykukol z hocijakej strany, tak ta strana je v prdeli.
Myslel som že chce aby si menoval tých čo nekradli
klameš...hned prvým slovom...
Ako by si urválkovej z oka vypadol
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

zas ti nasypali )
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, cena 12 eur za funkcny SA58 je asi rovnako obhajitelna ako byvanie u Basternaka. Mali dat zavarit hlavne a predavat ich na zberatelske ucely, pripadne ako expanzne, ked uz to mam doviezt do extremu.
http://strielaj.sk/eshop/index.php?r...product_id=192
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Minule som pozeral na archívne zábery procesy po 25 februári 48 kde vystupoval plamennou rečou Urválek a zrazu toto čo som dnes videl, a niekto nevie nič iné len "nasypali" (to sa robí domácej hydine) bezvýhradná slepá oddanosť sa vyžaduje len u kategórie manžel a mizerére
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Bjuty, cena 12 eur za funkcny SA58 je asi rovnako obhajitelna ako byvanie u Basternaka. Mali dat zavarit hlavne a predavat ich na zberatelske ucely, pripadne ako expanzne, ked uz to mam doviezt do extremu.
http://strielaj.sk/eshop/index.php?r...product_id=192
možno..ja ho neobhajujem
ale určite to nebola zlodejina...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Bjuty, cena 12 eur za funkcny SA58 je asi rovnako obhajitelna ako byvanie u Basternaka. Mali dat zavarit hlavne a predavat ich na zberatelske ucely, pripadne ako expanzne, ked uz to mam doviezt do extremu.
http://strielaj.sk/eshop/index.php?r...product_id=192
IS nemôže s takými zavarenými strieľať. Koľko bolo takých prípadov že určené pre vycvičenú oslobodeneckú armádu sa dostali aj s bojovníkmi do štruktúry IS
Ale v porovnaní s "hrdzavými" platinovými sitkami to bola dobrá cena
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Minule som pozeral na archívne zábery procesy po 25 februári 48 kde vystupoval plamennou rečou Urválek a zrazu toto čo som dnes videl, a niekto nevie nič iné len "nasypali" (to sa robí domácej hydine) bezvýhradná slepá oddanosť sa vyžaduje len u kategórie manžel a mizerére
zase ti nasypali urválka ??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať