Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Dnes, ani pár dní dozadu ma veru nič nerozčúlilo, ale zato potešili rajčinky, ktoré schádzajú zo semienka. Po prvýkrát som skúsila zasadiť, že vraj som už dosť veľká, aby som sa to naučila .
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

"Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší."

Dúfať môžeš, ostatní môžu aj dúfať. No, kedy začnú zúfať nad zmenou názvu tradičnej témy na výstižne netradičnú, ale pravdivú.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja to ani neskúšam, mám takých, čo sa delia s prebytkami. Obdarovala som ich obrovskými tekvicami.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
Čo sa stalo s afrikánkou? Bola slušná, plná energie, plná optimizmu, energetická bytosť.
Áno, možno ste nezažili tu nádheru slova a správania sa, bola to proste dáma.
Kukučka, vy ste sa celom kamarátili, Vieš niečo viac?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nie, neviem, z ničoho nič tu prestala chodiť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jarka ja som mala minulý rok semienkovy zápal.....dva druhy rajčín,tri druhy papriky/tie zasadila suseda/.... pri rajčinách som sa pomýlila a vysiala v januári.....do mája mi ich aj v v lietadle videli....tento rok som zase to čo som povedala,že nikdy.... muškáty zo semienka....a 10 oaleandrov mám zásadných...čo sa mi zakorenili....planty rajčín kúpim na dedine/firma/+isto niekto bude mať navyše...
2 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
vlado 33
Vladimír Liba
Igor je z rodiny ?
0 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
vlado 33
Tak to sa Karol zmýlil, to bude tvoj Karol, nie môj.
Karol - co s tvojou starou zahol
0 4
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
alfredos
vlado 33
Vladimír Liba
Igor je z rodiny ?
To je Igorove geno
0 4
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Čujte primitívi, rada by som napísala chlapci, ale to sa proste nedá. Pozbierajte zvyšky zdravého rozumu, sebaúcty, keď už nemáte úctu voči ostatným Poraďákom a choďte sa odbavovať do tej psychiatrickej témy.

Je skutočne neuveriteľné, kam až môže padnúť ľudská bytosť. Vám nejde o nič iné, len sa vzájomne provokovať a urážať. Buďte takí láskaví a opustite túto tému. Ak to nedokážete, tak potom si naozaj nemáte čo vzájomne vyčítať. Som zvedavá, ktorý z vás má viac rozumu a rešpektu voči iným. Teraz sa ukáže čo ste zač.
5 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Jarka 1
Čujte primitívi, rada by som napísala chlapci, ale to sa proste nedá. Pozbierajte zvyšky zdravého rozumu, sebaúcty, keď už nemáte úctu voči ostatným Poraďákom a choďte sa odbavovať do tej psychiatrickej témy.

Je skutočne neuveriteľné, kam až môže padnúť ľudská bytosť. Vám nejde o nič iné, len sa vzájomne provokovať a urážať. Buďte takí láskaví a opustite túto tému. Ak to nedokážete, tak potom si naozaj nemáte čo vzájomne vyčítať. Som zvedavá, ktorý z vás má viac rozumu a rešpektu voči iným. Teraz sa ukáže čo ste zač.
jarka 1. Plne s tebou súhlasím. Už niekoľko krát som žiadal admina o zablokovanie môjho účtu, čo sa však nestalo. Možno práveže toto zvyšuje sledovanosť tejto jeho biednej porady.
Veď peniažky z reklamy sú tiež len peniažky. A sledovanosť stránky by klesla na úroveň mŕtveho chrobáka. Málokto si tu príde pre radu, každý sa radšej radí na iných stránkach. A to čo tu ostalo, je odpad, česť výnimkám. Ja tu tiež chodím tráviť dlhu chvíľu. Serem na to, žeby som niekomu radil.
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Vlado, nie si sám, čo chodí na Poradu tráviť dlhú chvíľku, ale málokto ju trávi tak, ako ty a tebe podobní. Takže znovu slušne poprosím, daj si odchod do psychiatrickej témy v momente, keď to na teba príde.
Naposledy upravil Jarka 1 : 13.03.24 at 09:51 Dôvod: Oprava gramatiky.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Čujte primitívi, rada by som napísala chlapci, ale to sa proste nedá. Pozbierajte zvyšky zdravého rozumu, sebaúcty, keď už nemáte úctu voči ostatným Poraďákom a choďte sa odbavovať do tej psychiatrickej témy.

Je skutočne neuveriteľné, kam až môže padnúť ľudská bytosť. Vám nejde o nič iné, len sa vzájomne provokovať a urážať. Buďte takí láskaví a opustite túto tému. Ak to nedokážete, tak potom si naozaj nemáte čo vzájomne vyčítať. Som zvedavá, ktorý z vás má viac rozumu a rešpektu voči iným. Teraz sa ukáže čo ste zač.
Mne to pripadá ako konkurencia AI
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Pali, prosím ťa nerozoberaj to ešte aj ty. Netreba sa k tomu už vracať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Pali, prosím ťa nerozoberaj to ešte aj ty. Netreba sa k tomu už vracať.
A kde sú tie časy, keď tu účastníci spomínali zážitky zo stretnutia poraďákov.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Pali, dnes sme doma spomínali, že asi pred viac ako desiatimi rokmi mal známy v záhrade nejaké kolíkové cherry rajčinky. Plody neboli úplne mini drobné a strapce boli dlhé aj 30 cm. Otec si z nich dorobil semená a ešte niekoľko rokov ich sadil, takže to asi nemohol byť hybrid. Nevieš čo to mohlo byť za odrodu? Teraz by sme také chceli.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Pali, dnes sme doma spomínali, že asi pred viac ako desiatimi rokmi mal známy v záhrade nejaké kolíkové cherry rajčinky. Plody neboli úplne mini drobné a strapce boli dlhé aj 30 cm. Otec si z nich dorobil semená a ešte niekoľko rokov ich sadil, takže to asi nemohol byť hybrid. Nevieš čo to mohlo byť za odrodu? Teraz by sme také chceli.
Jarka len klasických kríčkových odrôd je najmenej 50, kolíkových podobne. cherry o niečo menej Treba pozrieť na internete hybrid musí mať pri názve F1, ak nie je potom by to mala byť odroda.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Včera som si mierne dvihol tlak v jednom nemenovanom nákupku.
Ľudí plno, košíky naložené až do het...no pritom v prevádzke len jedna pokladňa s obsluhou. Zvyšok fungoval v samoobslužných pokladniciach. Tak som sa jednej pobehujúcej od pokladne ku pokladni opýtal, či to myslia vážne. Okamžite vyvolala rozhlasom patričnú osobu.
Obslúž sa sám, nalož si do vozíka, vylož z vozíka, odváž, nablokuj, spočítaj, daj peniaze, vezmi peniaze, daj do vozíka a vypadni....kurňa, čochvíľa budú zákazníci ešte aj tovar do regálov vykladať.
Na dôvažok za mnou pri platení sa tlačila jedna paňuš, vozíkom mi skoro kríže odfajčila a vykladala na pás ku môjmu nákupu. No amen tma.
Nechápem, kde sa poniektorí dôchodcovia tak ponáhľajú...
3 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy som sa dobre zasmiala ... až potom som zistila, že sa paňuš na teba tlačila s vozíkom

Podľa môjho otca, starého dôchodcu môžem potvrdiť, že furt sa ponáhľa, furt nemá čas .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať