Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ešte tú o scientológovi si nedala..
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vykrúca sa ako slizský had https://fb.watch/r2j2MGb4g6/
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Pre chcimirakov s IQ tykve


Napriek tomu, že prezident je formálne aj vrchným veliteľom ozbrojených síl, nemá právomoc vyslať slovenských vojakov na misie. Rozhoduje o tom vláda na návrh ministerstva obrany a celé to ešte musí odobriť parlament. Vo všetkých týchto krokoch to má teda v rukách súčasná vládna koalícia Smeru, Hlasu a SNS.

„Prezident v danom prípade nemá takúto právomoc, že by on v zmysle ústavy vedel nejak vyslať vojakov alebo príslušníkov Ozbrojených síl Slovenskej republiky do nejakého ozbrojeného konfliktu. Toto by som vylúčil, že takáto právomoc v ústave je,“ potvrdil pre Aktuality.sk ústavný právnik František Pažitný.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty neznaboh!
0 1
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

Nandrolon
Ty neznaboh!
Ale ty kdhak si moj blizny
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Pre chcimirakov s IQ tykve


Napriek tomu, že prezident je formálne aj vrchným veliteľom ozbrojených síl, nemá právomoc vyslať slovenských vojakov na misie. Rozhoduje o tom vláda na návrh ministerstva obrany a celé to ešte musí odobriť parlament. Vo všetkých týchto krokoch to má teda v rukách súčasná vládna koalícia Smeru, Hlasu a SNS.

„Prezident v danom prípade nemá takúto právomoc, že by on v zmysle ústavy vedel nejak vyslať vojakov alebo príslušníkov Ozbrojených síl Slovenskej republiky do nejakého ozbrojeného konfliktu. Toto by som vylúčil, že takáto právomoc v ústave je,“ potvrdil pre Aktuality.sk ústavný právnik František Pažitný.
Dzurinda navrhol aby nový prezident navrhol odobrať súčasnej vláde právomoci v zahraničnej politike.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

už včera bolo neskoro.....
máš pocit, že šťuka blanár to zvláda ? aj s bradavicou....
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

niekto tu nadáva pellemu do teplošov to je to isté ako keby niekomu niekto nadával do židov, cigáňov a podobné útoky. tak som konštatoval že byť teplý nie je trestný čin, tak to tu radšej vymazal, ale šíriť tu nenávisť na základe orientácie, rasy a náboženstva už trestným činom je ale ja nie som právnik
0 1
Negoce Negoce

Negoce je offline (nepripojený) Negoce

pavol54
niekto tu nadáva pellemu do teplošov to je to isté ako keby niekomu niekto nadával do židov, cigáňov a podobné útoky. tak som konštatoval že byť teplý nie je trestný čin, tak to tu radšej vymazal, ale šíriť tu nenávisť na základe orientácie, rasy a náboženstva už trestným činom je ale ja nie som právnik
a vieš prečo riešia jeho orientáciu?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Negoce
pavol54
niekto tu nadáva pellemu do teplošov to je to isté ako keby niekomu niekto nadával do židov, cigáňov a podobné útoky. tak som konštatoval že byť teplý nie je trestný čin, tak to tu radšej vymazal, ale šíriť tu nenávisť na základe orientácie, rasy a náboženstva už trestným činom je ale ja nie som právnik
a vieš prečo riešia jeho orientáciu?
Prečo?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Negoce
pavol54
niekto tu nadáva pellemu do teplošov to je to isté ako keby niekomu niekto nadával do židov, cigáňov a podobné útoky. tak som konštatoval že byť teplý nie je trestný čin, tak to tu radšej vymazal, ale šíriť tu nenávisť na základe orientácie, rasy a náboženstva už trestným činom je ale ja nie som právnik
a vieš prečo riešia jeho orientáciu?
vyrástol nám z neho bojovník za práva lgbt )))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ok...tak sa pozrime, čo vravia jeho najbližší...jeho koaliční partneri, podporovatelia...

- „Prepáčte, neverím, že tento národ po vláde bláznov, by chcel vládu homosexuálnych lenivcov. Verím, že toto je len hlúpa manipulácia oligarchov a médií,“ napísal Danko.

- „Vrátane jeho orientácie, jeho manierov, správania, finančnej hotovosti. Každý kandidát sa musí pripraviť na to, nielen či sa vie usmievať, ale aj koľko má detí, koho má rád, s kým žije, z čoho je financovaná kampaň. A potom si ľudia vyberú,“

- poslanec SNS Rudolf Huliak. „Všetci o ňom vedia, nepriznáva sa k tomu, to je tiež u mňa istá špinavosť, alibizmus. Ak raz mám jamky v lícach, môžem mať aj gule, nie?“ hovoril Huliak v dezinformačnej televízii Slovan
Naposledy upravil bjuty smis : 26.03.24 at 15:00
1 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

bjuty smis
ok...tak sa pozrime, čo vravia jeho najbližší...jeho koaliční partneri, podporovatelia...

- „Prepáčte, neverím, že tento národ po vláde bláznov, by chcel vládu homosexuálnych lenivcov. Verím, že toto je len hlúpa manipulácia oligarchov a médií,“ napísal Danko.

- „Vrátane jeho orientácie, jeho manierov, správania, finančnej hotovosti. Každý kandidát sa musí pripraviť na to, nielen či sa vie usmievať, ale aj koľko má detí, koho má rád, s kým žije, z čoho je financovaná kampaň. A potom si ľudia vyberú,“

- poslanec SNS Rudolf Huliak. „Všetci o ňom vedia, nepriznáva sa k tomu, to je tiež u mňa istá špinavosť, alibizmus. Ak raz mám jamky v lícach, môžem mať aj gule, nie?“ hovoril Huliak v dezinformačnej televízii Slovan
Ako sa ma v tom vyznat volic smerohlasu s IQ=2 ? Nadavaju, ze Korcok podporuje LGBTI. Cize Korcok podporuje Peleho
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

OneUp
bjuty smis
ok...tak sa pozrime, čo vravia jeho najbližší...jeho koaliční partneri, podporovatelia...

- „Prepáčte, neverím, že tento národ po vláde bláznov, by chcel vládu homosexuálnych lenivcov. Verím, že toto je len hlúpa manipulácia oligarchov a médií,“ napísal Danko.

- „Vrátane jeho orientácie, jeho manierov, správania, finančnej hotovosti. Každý kandidát sa musí pripraviť na to, nielen či sa vie usmievať, ale aj koľko má detí, koho má rád, s kým žije, z čoho je financovaná kampaň. A potom si ľudia vyberú,“

- poslanec SNS Rudolf Huliak. „Všetci o ňom vedia, nepriznáva sa k tomu, to je tiež u mňa istá špinavosť, alibizmus. Ak raz mám jamky v lícach, môžem mať aj gule, nie?“ hovoril Huliak v dezinformačnej televízii Slovan
Ako sa ma v tom vyznat volic smerohlasu s IQ=2 ? Nadavaju, ze Korcok podporuje LGBTI. Cize Korcok podporuje Peleho
To sa fakt niektorí robíte hlúpi alebo naozaj ste?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Jak ochrana týraných žien, tak aj podpora LGBT je zneužívaná na politické čely, v skutočnosti kašlú na jedných i druhých.
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

zaujímavé, že iba vládnou koalíciou.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
ok...tak sa pozrime, čo vravia jeho najbližší...jeho koaliční partneri, podporovatelia...

- „Prepáčte, neverím, že tento národ po vláde bláznov, by chcel vládu homosexuálnych lenivcov. Verím, že toto je len hlúpa manipulácia oligarchov a médií,“ napísal Danko.

- „Vrátane jeho orientácie, jeho manierov, správania, finančnej hotovosti. Každý kandidát sa musí pripraviť na to, nielen či sa vie usmievať, ale aj koľko má detí, koho má rád, s kým žije, z čoho je financovaná kampaň. A potom si ľudia vyberú,“

- poslanec SNS Rudolf Huliak. „Všetci o ňom vedia, nepriznáva sa k tomu, to je tiež u mňa istá špinavosť, alibizmus. Ak raz mám jamky v lícach, môžem mať aj gule, nie?“ hovoril Huliak v dezinformačnej televízii Slovan
Takže Danko a Huliak sú u teba niekedy dezoláti a inokedy zase múdri a názorovo správne orientovaní ľudia?

Zaujímavé, doteraz si na tých dvoch nadával a teraz prezentuješ ich názory?

Krútite tak, ako vám to pasuje.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

OneUp
bjuty smis
ok...tak sa pozrime, čo vravia jeho najbližší...jeho koaliční partneri, podporovatelia...

- „Prepáčte, neverím, že tento národ po vláde bláznov, by chcel vládu homosexuálnych lenivcov. Verím, že toto je len hlúpa manipulácia oligarchov a médií,“ napísal Danko.

- „Vrátane jeho orientácie, jeho manierov, správania, finančnej hotovosti. Každý kandidát sa musí pripraviť na to, nielen či sa vie usmievať, ale aj koľko má detí, koho má rád, s kým žije, z čoho je financovaná kampaň. A potom si ľudia vyberú,“

- poslanec SNS Rudolf Huliak. „Všetci o ňom vedia, nepriznáva sa k tomu, to je tiež u mňa istá špinavosť, alibizmus. Ak raz mám jamky v lícach, môžem mať aj gule, nie?“ hovoril Huliak v dezinformačnej televízii Slovan
Ako sa ma v tom vyznat volic smerohlasu s IQ=2 ? Nadavaju, ze Korcok podporuje LGBTI. Cize Korcok podporuje Peleho
toto tých blbečkov domotá ešte viac
pozri, čo im odkazuje pampalini.....

.krásne KO dezolátom rašimu, tomášovi a šukaj-colštokovi ))


https://www.facebook.com/reel/430726202676367
0 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

Super, dnes dobre radi vyluceny PKX. Poradil s brokolicou - porusil etiketu Porady
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Od apríla si priplatíme za lekára, pozri sa na chystané poplatky
https://www.startitup.sk/necakany-ud...tane-poplatky/

Výborne...
Takže lekári v nemocniciach si svojho času vyštrajkovali to svoje.
Zdravotné sestry sa tiež realizovali...

Teraz sa pridali nátlakom aj súkromní lekári.
Bolo by zaujímavé vedieť, že koľkí lekári pracujú v štátnych zariadeniach a popri tom prevádzkujú aj prax súkromného charakteru.

Čert ale ber pár éčiek za návštevu u lekára. Veľa bolo takých, čo miesto platby si radšej zavolali sanitku a vybavené. Teraz ich bude ešte viac.
Otázkou ale bude, či lekár vystaví pokladničný blok za takúto platbu.
Poznámka - viem o pár ordináciách, kde sa už teraz vyberá výpalné, ale bločky sa nedávajú...ergo = čistá nezdanená ryža.

Zubári sú kapitola sama o sebe.
Jeden vojde do ordinácie, pozdraví " Dobrý deň " a odpoveď dostane " 10 eur ". Potom si sadne do kresla a čaká na verdikt, lebo je okamžite ľahší o pár éčiek. Otvorí ústa...a šup, otvára sa automaticky aj peňaženka.

...a o platbe kartou sa pacientovi môže iba ak snívať.


Holt...Slovensko je krajina, kde je radosť žiť...alebo slovami princeznej (strašná ujovina z jej úst)


Naposledy upravil buchač : 26.03.24 at 19:00
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať