Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Základ je, že všetci kolegovia toho AIDSára, ktorý sa sobášil kdesi v riti a ohrozoval všetkých v nemocnici v ZA bojujú proti Pellegrínimu a uverejňujú kompromitujúce foto a podporujú Korčoka
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Edit: pozrel som si tú fotku.
PS: kde sa tam držia za ruky?
PS2: poznajú sa vôbec tí dvaja???
Lebo takýchto foto urobím na ulici pomocou vysokého zoomu /ktorý skresľuje 3d vnímanie fotografie/ hocikoľko.
Ak je pravda o tých drístoch čo drísta Matovič, tak o to viac ho budem voliť, lebo je to frajer a má gule, a nevyplačkáva všade ako Matovič a jeho opice
:-))))))))))))
Naposledy upravil Nandrolon : 05.04.24 at 08:28
0 2
Negoce Negoce

Negoce je offline (nepripojený) Negoce

bjuty smis
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
myslíš to zvolanie ľudí: "chcem byť Gary" .........
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bezďák Matovič niekomu sľubuje 7 mil. Eur.
Za toto by mal byť okamžite daný do kazajky a smer ústavná psychiatrická liečba.
Evidentne sa mu pohoršilo.
1 1
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

bjuty smis
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
takze s Nahlikom si Pele uziva. To nie je len o pozicani lietadla a bytu.
Uz si prstienky vyberaju
Naposledy upravil OneUp : 05.04.24 at 09:11
pele nahlik.jpg  
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Základ je, že všetci kolegovia toho AIDSára, ktorý sa sobášil kdesi v riti a ohrozoval všetkých v nemocnici v ZA bojujú proti Pellegrínimu a uverejňujú kompromitujúce foto a podporujú Korčoka
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Edit: pozrel som si tú fotku.
PS: kde sa tam držia za ruky?
PS2: poznajú sa vôbec tí dvaja???
Lebo takýchto foto urobím na ulici pomocou vysokého zoomu /ktorý skresľuje 3d vnímanie fotografie/ hocikoľko.
Ak je pravda o tých drístoch čo drísta Matovič, tak o to viac ho budem voliť, lebo je to frajer a má gule, a nevyplačkáva všade ako Matovič a jeho opice
:-))))))))))))
Jáj, veď sa toľko nečerti. To sú fotky asi z pred troch rokov lebo jeden z nich má na tvári rúško. A keby si sa pozeral lepšie, tak zbadáš, ako sa tí dvaja k sebe majú, že sa držia za ruky. Netrep tu o tom, či sa poznajú alebo nie, lebo sú obaja z Hlasu. Pele využíva jeho vilu a lietadlo.... A buď objektívny, neútoč len na Maťka. O tých fotkách všetci vedeli, aj preceda smeru o nich hovoril na preslávenej chate. Tak nehaň len Maťka. Aj kapitán Danko dávnejšie v telke niečo povedal. Tak sa zrazu nerob, že to tu terazky spadlo z čista jasna, čakali len na to, kedy sa to prevalí. . Všetci sme to vedeli, tak sa netvárme prekvapkane. A k tým guliam, keby ich mal, tak to dá von a je po paráde. Veď to nie je hriech. Sú to ľudia ako ostatní. Len vy máte furt niečo proti ním. Treba pozerať na to, či je to slušný človek a nie iné. Kto tu sype obrázky plné gejov a lesbičiek? Veď sa nad sebou zamyslite. Je to čisto pokrytecké, keď kydáte na nich a na druhej strane jeden z nich je vašou modlou.
Naposledy upravil Tweety : 05.04.24 at 09:15
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

OneUp
bjuty smis
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
takze s Nahlikom si Pele uziva. To nie je len o pozicani lietadla a a bytu

akého bytu ? však to má len 98 m2, rovno pod hradom....za pol mega...peniaze na to vzal tak, že predal inému milencovi garáž za BB....no never mu...

on ani vlastne nevie, či to má 98. alebo 88 m2 a do toho domčeka - za 3/4 milona, čo je písaný na dalšiu jeho homokládu, s ktorou sa ručičkuje tak rafinovane, že to miestne hviezdy zaprú, aj ked vidia fotku - tak tam len chodí venčíť garyho....prípadne mamičku ubytuje, ked ho príde pozrieť....však ako sa majú tlačiť v 100m2 superluxusnom byte pod hradom...

že mu aj platíme další homobrlhoh v ubytovni národnej rady, ktorá je len 300 m od jeho bytu ani nevravím......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Nandrolon
Základ je, že všetci kolegovia toho AIDSára, ktorý sa sobášil kdesi v riti a ohrozoval všetkých v nemocnici v ZA bojujú proti Pellegrínimu a uverejňujú kompromitujúce foto a podporujú Korčoka
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Edit: pozrel som si tú fotku.
PS: kde sa tam držia za ruky?
PS2: poznajú sa vôbec tí dvaja???
Lebo takýchto foto urobím na ulici pomocou vysokého zoomu /ktorý skresľuje 3d vnímanie fotografie/ hocikoľko.
Ak je pravda o tých drístoch čo drísta Matovič, tak o to viac ho budem voliť, lebo je to frajer a má gule, a nevyplačkáva všade ako Matovič a jeho opice
:-))))))))))))
Jáj, veď sa toľko nečerti. To sú fotky asi z pred troch rokov lebo jeden z nich má na tvári rúško. A keby si sa pozeral lepšie, tak zbadáš, ako sa tí dvaja k sebe majú, že sa držia za ruky. Netrep tu o tom, či sa poznajú alebo nie, lebo sú obaja z Hlasu. Pele využíva jeho vilu a lietadlo.... A buď objektívny, neútoč len na Maťka. O tých fotkách všetci vedeli, aj preceda smeru o nich hovoril na preslávenej chate. Tak nehaň len Maťka. Aj kapitán Danko dávnejšie v telke niečo povedal. Tak sa zrazu nerob, že to tu terazky spadlo z čista jasna, čakali len na to, kedy sa to prevalí. . Všetci sme to vedeli, tak sa netvárme prekvapkane. A k tým guliam, keby ich mal, tak to dá von a je po paráde. Veď to nie je hriech. Sú to ľudia ako ostatní. Len vy máte furt niečo proti ním. Treba pozerať na to, či je to slušný človek a nie iné. Kto tu sype obrázky plné gejov a lesbičiek? Veď sa nad sebou zamyslite. Je to čisto pokrytecké, keď kydáte na nich a na druhej strane jeden z nich je vašou modlou.
ja sa tiež nehanbím za to že som lesbický typ(na ženy)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Základ je, že všetci kolegovia toho AIDSára, ktorý sa sobášil kdesi v riti a ohrozoval všetkých v nemocnici v ZA bojujú proti Pellegrínimu a uverejňujú kompromitujúce foto a podporujú Korčoka
:-))))))))))))))))))))))))))))))
Edit: pozrel som si tú fotku.
PS: kde sa tam držia za ruky?
PS2: poznajú sa vôbec tí dvaja???
Lebo takýchto foto urobím na ulici pomocou vysokého zoomu /ktorý skresľuje 3d vnímanie fotografie/ hocikoľko.
Ak je pravda o tých drístoch čo drísta Matovič, tak o to viac ho budem voliť, lebo je to frajer a má gule, a nevyplačkáva všade ako Matovič a jeho opice
:-))))))))))))
Jáj, veď sa toľko nečerti. To sú fotky asi z pred troch rokov lebo jeden z nich má na tvári rúško. A keby si sa pozeral lepšie, tak zbadáš, ako sa tí dvaja k sebe majú, že sa držia za ruky. Netrep tu o tom, či sa poznajú alebo nie, lebo sú obaja z Hlasu. Pele využíva jeho vilu a lietadlo.... A buď objektívny, neútoč len na Maťka. O tých fotkách všetci vedeli, aj preceda smeru o nich hovoril na preslávenej chate. Tak nehaň len Maťka. Aj kapitán Danko dávnejšie v telke niečo povedal. Tak sa zrazu nerob, že to tu terazky spadlo z čista jasna, čakali len na to, kedy sa to prevalí. . Všetci sme to vedeli, tak sa netvárme prekvapkane. A k tým guliam, keby ich mal, tak to dá von a je po paráde. Veď to nie je hriech. Sú to ľudia ako ostatní. Len vy máte furt niečo proti ním. Treba pozerať na to, či je to slušný človek a nie iné. Kto tu sype obrázky plné gejov a lesbičiek? Veď sa nad sebou zamyslite. Je to čisto pokrytecké, keď kydáte na nich a na druhej strane jeden z nich je vašou modlou.
Tak za prvé, napr. ja so o tom nevedel, slovo Priezvisko Náhlik počujem dnes 1. krát.
Tú druhú fotku som nevidel, tam už sa držia za ruky.
Pellegrini má u mňa gule, keď má doma 7 mega a 4 kg zlata tak slabo zabezpečené, že sa dajú ukradnúť.
Ja tu žiadne fotky nedávam. O lietadle a podobných kravinách taktiež počujem 1. krát, lebo politika ma nezamestnáva a chodím riadne do práce, takže mám síce všeobecný prehľad, ale určite menší ako niekto, kto politikou doslovne "žije" alebo je aj súčasťou nejakej strany, kde sa práve toto v kaviarňach rozoberá.
Volím Pelleho, lebo je to menší hajzeľ podľa mňa ako ten druhý a niekoho voliť musím, keďže sám by som bol za povinné voľby.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď ho voľ, nikto ti v tom nebráni. Ale nabudúce, ak chceš o niečom rozprávať či písať, tak si najprv zistí viac informácií. Lebo potom sú to len také ničím neoverené pravdy, polopravdy s nulovou vypovedacou hodnotou, ako naši politiici radi vyťahujú.
3 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

bjuty smis
OneUp
bjuty smis
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
takze s Nahlikom si Pele uziva. To nie je len o pozicani lietadla a a bytu

akého bytu ? však to má len 98 m2, rovno pod hradom....za pol mega...peniaze na to vzal tak, že predal inému milencovi garáž za BB....no never mu...

on ani vlastne nevie, či to má 98. alebo 88 m2 a do toho domčeka - za 3/4 milona, čo je písaný na dalšiu jeho homokládu, s ktorou sa ručičkuje tak rafinovane, že to miestne hviezdy zaprú, aj ked vidia fotku - tak tam len chodí venčíť garyho....prípadne mamičku ubytuje, ked ho príde pozrieť....však ako sa majú tlačiť v 100m2 superluxusnom byte pod hradom...

že mu aj platíme další homobrlhoh v ubytovni národnej rady, ktorá je len 300 m od jeho bytu ani nevravím......
Asi budem volit Peleho. Nech je sranda. Ako prvu damu buzeranta / Nahlika / to nema ziaden stat
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

OneUp
bjuty smis
OneUp
bjuty smis
ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
takze s Nahlikom si Pele uziva. To nie je len o pozicani lietadla a a bytu

akého bytu ? však to má len 98 m2, rovno pod hradom....za pol mega...peniaze na to vzal tak, že predal inému milencovi garáž za BB....no never mu...

on ani vlastne nevie, či to má 98. alebo 88 m2 a do toho domčeka - za 3/4 milona, čo je písaný na dalšiu jeho homokládu, s ktorou sa ručičkuje tak rafinovane, že to miestne hviezdy zaprú, aj ked vidia fotku - tak tam len chodí venčíť garyho....prípadne mamičku ubytuje, ked ho príde pozrieť....však ako sa majú tlačiť v 100m2 superluxusnom byte pod hradom...

že mu aj platíme další homobrlhoh v ubytovni národnej rady, ktorá je len 300 m od jeho bytu ani nevravím......
Asi budem volit Peleho. Nech je sranda. Ako prvu damu buzeranta / Nahlika / to nema ziaden stat
ktorého myslíš ??
náhlika ?
alebo toho asistenta ?
alebo toho operného speváka, čo za nám najtajnáša lieta na operu do berlína vládným tryskáčom za naše ??

alebo toho mladého romáka, čo kolujú legendy o tom videu, čo sa má zverejniť ??

možno budeme mať 1. homohárem, nie 1. dámu
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neporušuje trochu Matovič aj volebné moratórium? Predsa len je to predseda Slovenska a nie bežný občan na porade... ?
Uvidíme, čo ten hajzeľ ešte do zajtra zverejní, ale môžem za seba povedať, že rozhodnutých už nijako neovplyvní :-)
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
OneUp
Ako prvu damu buzeranta / Nahlika / to nema ziaden stat
Prv, ako začneš drístať, tak si prever informácie.

Nejde síce o prezidenta, ide " LEN " o predsedu vlády...a čuduj sa svete, ide o dosť silnú krajinu vo svetovom (o európskom ani nevravím) meradle.

" Vo veku 34 rokov prevzal funkciu premiéra, čím vstúpil do novodobých dejín ako najmladší predseda francúzskej vlády a zároveň prvý, ktorý sa otvorene hlási k homosexualite. "
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...jucemu-otcovi/

Je síce pravdou, že francúz sa ku gáyom priznal a Pelle nie. No je to každého osobná vec, aký postoj k takejto informácii zaujme.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Kto tu sype obrázky plné gejov a lesbičiek? Veď sa nad sebou zamyslite. Je to čisto pokrytecké, keď kydáte na nich a na druhej strane jeden z nich je vašou modlou.
Hm...povedal kto ? TY ?
Ty, ktorá tu sypeš obrázky ako na páse, kde sa to len tak hemží kydaním na Pelleho a oslavuje sa Tchor - tvoja modla ?
To nie je pokrytecké...???

Kua...ty ma neprestávaš udivovať. Zamysli sa nad sebou.
1 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no.....a je po slušnej debate....
skoro do 13: 00 sme vydržali....
2 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

No bezkajte zajtra vsetci teplosi volit jamkateho
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

OneUp
No bezkajte zajtra vsetci teplosi volit jamkateho
Čítaš po sebe čo píšeš?
Však všetci teploši a buzeranti /nie, nie je to to isté/ a oblbnutí "násťroční" bežkajú voliť súdruha Tchorčoka.
Jamkatého volia prevažne inteligentní a rozhľadení ľudia, ktorí už v živote majú niečo za sebou.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

Slovaci v ziadnom pripade nie su primitivny narod. V minulych prezidentskych volbach Zuzka ziskala 58,4 %, Sefcovic 41,6 % . Podla prieskumu Zuzanku volili obcania s vysokoskolskym vzdelanim a vo vacsich mestach. Sefcovica volili ludia starsi, v mensich mestach, dedinach a hlavne s NIZKYM vzdelanim - ergo blbeckovia a tupela. Z toho vyplyva, ze len 41,6 % Slovakov je hlupych a primitivnych a 58,4 % mudrych . Takze sme mudry narod .Bravo ZUZANKA – nasa prezidentka
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

OneUp
Slovaci v ziadnom pripade nie su primitivny narod. V minulych prezidentskych volbach Zuzka ziskala 58,4 %, Sefcovic 41,6 % . Podla prieskumu Zuzanku volili obcania s vysokoskolskym vzdelanim a vo vacsich mestach. Sefcovica volili ludia starsi, v mensich mestach, dedinach a hlavne s NIZKYM vzdelanim - ergo blbeckovia a tupela. Z toho vyplyva, ze len 41,6 % Slovakov je hlupych a primitivnych a 58,4 % mudrych . Takze sme mudry narod .Bravo ZUZANKA – nasa prezidentka
Vtedy ešte voliči nevedeli že Šefčovič a Korčok sú rodina
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať