Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


pavol54
v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?
Ach jááááj - MediaShop.... 10x ukazujú, ako kvalitne "reže" nožík paradajku, potom chlieb a nakoniec dokonca klinec (ibaže to nerobia tým istým nožom)... no nekúp to...len za 59,99€ a ako grátis dostaneš chránič na ostrie.....a možno ten istý v inom e-shope, obchode kúpiš za 20€ .
MediaShop totiž tieto "produkty" predražuje 2-3 násobne.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

babka - ježibabka
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
Pani babka, budete asi po mojej mamičke. Kúpil som vysávač, mal malý výkon, kúpil som druhy, ten zas mal veľký. Kúpil som televízor, ten mal zle farby( boli zvyknutí na CTR) Kúpil som pračku LCD displejom, hotová pohroma. A keď som kúpil dosku na kuchynskú linku s mramorovou štruktúrou, a ona mi povedala, že to vyzerá ako špina, vtedy som si povedal...A dosť!!!. Od vtedy ju ovládali cudzie živly, čo ju zabili. Iba toľko z mojej skúsenosti, pochoval som ju v januári.
Naposledy upravil vlado 33 : 06.04.24 at 22:16
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft

pavol54
v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?
Ach jááááj - MediaShop.... 10x ukazujú, ako kvalitne "reže" nožík paradajku, potom chlieb a nakoniec dokonca klinec (ibaže to nerobia tým istým nožom)... no nekúp to...len za 59,99€ a ako grátis dostaneš chránič na ostrie.....a možno ten istý v inom e-shope, obchode kúpiš za 20€ .
MediaShop totiž tieto "produkty" predražuje 2-3 násobne.
nejde o to koľko stojí ale potrebuje do mrazničky rebrík - pointa ale už keď sme pri tom oblbovaní, tak hliník ma rovnakú hmotnosť, či sa použije na lyžičku alebo na drak lietadla
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

babka - ježibabka
vlado 33
pavol54
babka - ježibabka
Navyše boli tie dva spodné šuplíky. Jeden vraj na čerstvú zeleninu, druhý na syry a salámy. No pre jednu malú babku chladnička o obsahu 207 l a mraznička 97 l bola skutočne k ničomu. Berie si ju mládež a mne kúpia menšiu, nižšiu iba 160 cm, aby som dočiahla aj hore. Pri tejto bol nad tými extra šuplíkmi prvý odkladací priestor vo výške mojej hlavy.
v mediaschope ponúkali rebrík z leteckého hliníku za 600 ale s mimoriadnymi zľavami za 299 neskúsiš?
Aj elektro metlu som videl za rozumnú cenu
Dobre sa vám robí z babky sranda. Aj vás to čaká, budete starí a krpatí. Budete rásť do zeme. Už nechodím ani po drevených schodoch, nieto ešte po rebríku a v zapratanej kuchyni sa nedá na metle robiť otočka.
prepáč.
doplním elektrická metla nepotrebuje dlhú štartovaciu dráhu ako klasická
babka čo nám už ostáva robiť si srandu z toho čo nás nepichá a nebolí
stretol som dnes dve spolužiačky vo volebnej komisii tak som ich pozdravil ako vždy "ahojte dôchodkyne" jedna celkom cudzia ma skoro zabila pohľadom
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

ako to povedali tí ameirčani pri saddamovi? " Máme ho! "
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A máme tu definitívneho víťaza, nakoľko matematicky už nie je možné zvrátiť vysoký percentuálny rozdiel.
Kde bjuty zapíjate tú prehru, žeby som Vám prišiel rozdať papierové vreckovky, v Teplárni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
A máme tu definitívneho víťaza, nakoľko matematicky už nie je možné zvrátiť vysoký percentuálny rozdiel.
Kde bjuty zapíjate tú prehru, žeby som Vám prišiel rozdať papierové vreckovky, v Teplárni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
do rána dlhá doba, sčítacie rotačky ešte neboli zastavené.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Viete kto najviac pomohol Pellegrinimu a uškodil Korčokovi?
Sám veľký predseda Slovenska.
A viete čím? Podľa mňa tým, že cigáni ostali doma, lebo sa cítili oklamaní matovičovou atomovkou o 500,-. Počítam, že to nejaký politológ zajtra spomenie vo svojom elaboráte......
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
A máme tu definitívneho víťaza, nakoľko matematicky už nie je možné zvrátiť vysoký percentuálny rozdiel.
Kde bjuty zapíjate tú prehru, žeby som Vám prišiel rozdať papierové vreckovky, v Teplárni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
do rána dlhá doba, sčítacie rotačky ešte neboli zastavené.
Ako píšem, MATEMATICKY to už nie je možné zvrátiť......
1 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Nandrolon
Viete kto najviac pomohol Pellegrinimu a uškodil Korčokovi?
Sám veľký predseda Slovenska.
A viete čím? Podľa mňa tým, že cigáni ostali doma, lebo sa cítili oklamaní matovičovou atomovkou o 500,-. Počítam, že to nejaký politológ zajtra spomenie vo svojom elaboráte......
Nooo, zabudli *****i na cigošov.
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
A máme tu definitívneho víťaza, nakoľko matematicky už nie je možné zvrátiť vysoký percentuálny rozdiel.
Kde bjuty zapíjate tú prehru, žeby som Vám prišiel rozdať papierové vreckovky, v Teplárni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Nebuď *---* , nie je to žiadna výhra. Stále sú a sú noví ľudia, život. A ľudia sa rodia akože, ... No musia sa učiť novým veciam, ale od, od koho?

Aký je rozdiel medzi muzeumom a haj...., WC? V muzeume sú pozostatky našich predkov, ...
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

vlado 33
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?
nebuď *--- * na 33tu!
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

sito
vlado 33
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?
nebuď *--- * na 33tu!
Mňa nenajebeš buzík, si zapamätaj.
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

vlado 33
sito
vlado 33
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?
nebuď *--- * na 33tu!
Mňa nenajebeš buzík, si zapamätaj.
Nie, ty už si, na ..., že by aj ... nech si to pamätajú ostatní.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

sito
vlado 33
sito
vlado 33
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?
nebuď *--- * na 33tu!
Mňa nenajebeš buzík, si zapamätaj.
Nie, ty už si, na ..., že by aj ... nech si to pamätajú ostatní.
Daj si tabletky a bežkaj spinkať, zrejme teraz blúzniš.
0 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

vlado 33
sito
vlado 33
sito
vlado 33
bjuty, kde si teraz? Si sa posral, alebo ťa trtká nejaký tvoj spiťácky pošuk?
nebuď *--- * na 33tu!
Mňa nenajebeš buzík, si zapamätaj.
Nie, ty už si, na ..., že by aj ... nech si to pamätajú ostatní.
Daj si tabletky a bežkaj spinkať, zrejme teraz blúzniš.
Ja si pôjdem pospať, ale ty budeš blúzniť naveky, nielen blúzniť, aj blúdiť, lebo len bludy tu trepeš. A nie si sám, strýček SAM!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Musel som sa tu ešte pred spaním nalogovať, lebo toto už nie je možné.

Dúfam, že zajtra budú dávať znova tlačovku Korčoka.
To, čo na tlačovke toto proamerické protislovenské hovado tliachalo, svedčí len o tom, čo je to za hajzľa.
90% tlačovky ohováranie Pellegriniho, zvyšných 10% vyhrážanie sa ľudu, ktorý volil Pellegriniho, že nám to nezabudne.

Pán Korčok, ty protislovenský FAS, seriem na Teba a tvoje vyhrážky AJ VOČI MNE, hocikedy by som ťa prefackal ty plesnivý šedivý deduško!!!

Schválne si pozrite obidve tlačovky a uvidíte ten diametrálny rozdiel.
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Musel som sa tu ešte pred spaním nalogovať, lebo toto už nie je možné.

Dúfam, že zajtra budú dávať znova tlačovku Korčoka.
To, čo na tlačovke toto proamerické protislovenské hovado tliachalo, svedčí len o tom, čo je to za hajzľa.
90% tlačovky ohováranie Pellegriniho, zvyšných 10% vyhrážanie sa ľudu, ktorý volil Pellegriniho, že nám to nezabudne.

Pán Korčok, ty protislovenský FAS, seriem na Teba a tvoje vyhrážky AJ VOČI MNE, hocikedy by som ťa prefackal ty plesnivý šedivý deduško!!!

Schválne si pozrite obidve tlačovky a uvidíte ten diametrálny rozdiel.
Nemusel si sa *---*
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

sito: lexaurin by ti nepomohol?
:-))))))))))))))))))))))
fajne som si tu uľavil, idem si dať borovičku a spať.
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať