Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Nandrolon
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
Dal by som si fajný guláš z macka. Mäsko plné bielkovín, zinku, vitamínu B12, selénu, fosforu, niacínu, vitamínu B6, cholínu, riboflavínu a železa, to musí byť lahôdka. A keď viem, že sa beztrestne štyri roky živili medom a pomyjami, to musí byť sakra super mäsko.
0 1
Negoce Negoce

Negoce je offline (nepripojený) Negoce

Nandrolon
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
0 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Negoce
Nandrolon
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vlado 33
Nandrolon
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
Dal by som si fajný guláš z macka. Mäsko plné bielkovín, zinku, vitamínu B12, selénu, fosforu, niacínu, vitamínu B6, cholínu, riboflavínu a železa, to musí byť lahôdka. A keď viem, že sa beztrestne štyri roky živili medom a pomyjami, to musí byť sakra super mäsko.
V nejakej winetuovke sa bavili zálesáci že laby z medveďa je vraj najlepšia pochúťka, ale až vtedy keď ich nájdu červy
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

pavol54
vlado 33
Nandrolon
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
Dal by som si fajný guláš z macka. Mäsko plné bielkovín, zinku, vitamínu B12, selénu, fosforu, niacínu, vitamínu B6, cholínu, riboflavínu a železa, to musí byť lahôdka. A keď viem, že sa beztrestne štyri roky živili medom a pomyjami, to musí byť sakra super mäsko.
V nejakej winetuovke sa bavili zálesáci že laby z medveďa je vraj najlepšia pochúťka, ale až vtedy keď ich nájdu červy
Mäsko musí dozrieť, tak je to aj s bažantmi. Keď dozrejú, trošku páchnu.
0 1
Negoce Negoce

Negoce je offline (nepripojený) Negoce

vlado 33
Negoce
Nandrolon
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka.
pýtala som sa Nandyho, nie na voľby
0 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Negoce
vlado 33
Negoce
Nandrolon
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka.
pýtala som sa Nandyho, nie na voľby
Keďže všetky tieto otázky večer rieši OneUp a bjuty smis, dovolil som si predbehnúť situáciu, žeby sa všetko vysvetlilo. Nandrolon odpovedal na môj príspevok, keď si si nevšimla. Ach joj!!! Zas budem mať dnes robotu, budem rozdávať mínusky
1 2
Negoce Negoce

Negoce je offline (nepripojený) Negoce

vlado 33
Negoce
vlado 33
Negoce
Nandrolon
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka.
pýtala som sa Nandyho, nie na voľby
Keďže všetky tieto otázky večer rieši OneUp a bjuty smis, dovolil som si predbehnúť situáciu, žeby sa všetko vysvetlilo. Nandrolon odpovedal na môj príspevok, keď si si nevšimla. Ach joj!!! Zas budem mať dnes robotu, budem rozdávať mínusky
Vlado, som v práci, niekto ešte robiť musí......
0 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Negoce
vlado 33
Negoce
vlado 33
Negoce
Nandrolon
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka.
pýtala som sa Nandyho, nie na voľby
Keďže všetky tieto otázky večer rieši OneUp a bjuty smis, dovolil som si predbehnúť situáciu, žeby sa všetko vysvetlilo. Nandrolon odpovedal na môj príspevok, keď si si nevšimla. Ach joj!!! Zas budem mať dnes robotu, budem rozdávať mínusky
Vlado, som v práci, niekto ešte robiť musí......
Zaujímavé, žeby okrem teba aj niekto iný pracoval? To sa musí nechať, tak pracuj
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Misoft, Tweety, Majkii....a ostatní.
Žiadne rozhorčenie, žiaden údes, žiadne " vtipné obrážťoky "...nič ?

https://svet.sme.sk/c/23307797/pachn...asme-gazy.html
1 2
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

buchač
Misoft, Tweety, Majkii....a ostatní.
Žiadne rozhorčenie, žiaden údes, žiadne " vtipné obrážťoky "...nič ?

https://svet.sme.sk/c/23307797/pachn...asme-gazy.html
To je humanitárna vojna, boj proti terorizmu. Žeby v budúcnosti sme sa cítili bezpečne Najebú rusov a hneď bude kľud, ako v Sýrii. Nikto sa s NATO jebať nebude. To už je iba fraška, čo z nej ostalo.
Naposledy upravil vlado 33 : 04.04.24 at 20:45
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

na dve košické prepité nuly, čo tu rozsievajú len zlo a nenávisť tu už každý kašle......
moc zložité to je iba pre ne dve....
1 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

bjuty smis
na dve košické prepité nuly, čo tu rozsievajú len zlo a nenávisť tu už každý kašle......
moc zložité to je iba pre ne dve....
Ja viem, nepasujeme ti. Už si sa prebral z delíria?
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
na dve košické prepité nuly, čo tu rozsievajú len zlo a nenávisť tu už každý kašle......
moc zložité to je iba pre ne dve....
To vraví ten pravý...obyčajná progresívna blavácka nula, poskok.

Zlo vravíš, nenávisť ?
Človeče...posledný príspevok máš z 1.3.
Nerealizoval si sa, nakoľko sa nik nebavil o politike. Príspevky boli len obyčajné, z bežného života.
Zareagoval si nenávistným príspevkom na to, že som sa opýtal (síce ironicky), prečo nik nereaguje na vojnu v Gaze.
Proste si čitateľný jak oči, taký prostáčik jednoduchý...proste progresívec.

Na Ukrajine bolo tiež niekoľko nemocníc zasiahnutých..no išlo o zvyčajne o zasiahnuté a spadnuté rakety, ktoré nemocnice poškodili. Po nutných opravách ale tieto budú fungovať znova.
Lež aký je to rozdiel oproti Gaze, kde bola nemocnica cieľavedomo zbombardovaná a buldozérmi zrovnaná so zemou. Tam už nik nič neopraví, tam sa už len niečo vybuduje.
Ibaže pochopenie jednoduchej veci je pre teba veľmi zložité. Si môžeš podať ruku s Majkošom, Misoftom alebo Tweety...oni sú podobného razenia.

Takže očuj, ty zložito jednoduchý...nechaj si svoje drísty pre seba a láskavo neurážaj.
To môžeš svojich kumpánov, s ktorými chlastáš v niektorom kanále.

P.S.:
Keby si vedel, aký majú na teba ostatní, ako na teba zvysoka serú, tak okrem chlastania čuča začneš ešte aj drogy brať.

...a vôbec...srať na teba a to pekne zvysoka.
Tvoje problémy na moju hlavu a Onasisove love...sveta mi žiť.
Naposledy upravil buchač : 04.04.24 at 22:18
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Negoce
vlado 33
Negoce
vlado 33
Negoce
Nandrolon
Oni už sú, ale iba na tom domácom u niektorých poľovníkoch a ich rodín, spolu s ostatnou divinou.
zastrieľal si si?
To je čo za otázku? To akoby si sa opýtal, či bude voliť v sobotu Korčoka.
pýtala som sa Nandyho, nie na voľby
Keďže všetky tieto otázky večer rieši OneUp a bjuty smis, dovolil som si predbehnúť situáciu, žeby sa všetko vysvetlilo. Nandrolon odpovedal na môj príspevok, keď si si nevšimla. Ach joj!!! Zas budem mať dnes robotu, budem rozdávať mínusky
Vlado, som v práci, niekto ešte robiť musí......
Zrejme si jedna z tých, ktoré si myslia, že len oni robia :-)) a predpokladám, že celé sviatky na zadku doma :-)
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

otvorím ráno noviny a pozri ho

skoroprezident, idol bojovníkov proti LGBT sa ručičkuje s milencom v romantickej verone

a to je len ráno....uvidíme, čo sa zverejní na obed......

modla slovenských kresťanov.....)
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

bjuty smis
otvorím ráno noviny a pozri ho

skoroprezident, idol bojovníkov proti LGBT sa ručičkuje s milencom v romantickej verone

a to je len ráno....uvidíme, čo sa zverejní na obed......

modla slovenských kresťanov.....)
A kto ich odfotil? Náhodný cestár v Taliansku alebo úchylný mainstreamový novinár?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kto o tom rozprával už pred 3 .. na polovníckej chate ?
0 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

Daj link, nech sa pobavime
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja nemám fasbúk, ale zverejnené to majú aj nicholsonová, matovič....

ked dam link na denník n, spustí to tu reakcie dezolátov...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať