Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nebuď smiešny, Pellegrini má zo všetkých najslušnejší prejav a robiť cirkus pre tisícku za kvety? A zase v diskusii urážať dôchodkine?
Tie cirkusy s Korčokom po námestiach koľko stoja a hlavne kto ich platí? Bolo to niekde zverejnené? To ťa netrápi? Tie jeho reklamné brýle stoja viac ako tie bardejovské kvety.
Tu máš fotku od nás aj jeden diskusný príspevok ku nej. Nemusím s ním súhlasiť, ale mám dôvod prečo ho tu prilepím.

Citujem:
Fakt nechcem Mazureka, na ktorého narážaš ochraňovať. Fakt nie. Ale ako povedal minister propagandy Goebbels - "Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou!" Mazurek žiadne kocky nehádzal, ani nemohol. Dlažobné kocky na asfaltovej ceste neboli. Ani nie je záznam o tom, žeby niečo hádzal a v neposlednom rade, polícia bola prítomná a žiaden takýto delikt nezaznamenala. Vrhanie dlažobných kociek dookola opakovali média. A áno, stokrát opakovaná lož sa stala pravdou a aj teraz si ju napísal ty. Ešte raz, ja ho neobhajujem. Ďalej Mazurek pre Belú neurobil nič, to je pravda. No problém je, že ani nemohol, keďže ĽSNS a ani Republika nesedeli vo vláde. Skôr ma irituje fakt, že som nepostrehol, aby ostatní poslanci, rodáci z Belej, niečo urobili, vybavili, zasponzorovali. A to so svojimi stranami vo vláde boli. Napríklad taký pán Kollár, ktorý sa v roku 2010 rozkrikoval zo zeleného kamiónu, že je Belančan a ak ho zvolíme, ako veľmi dobre sa nám bude žiť. Na kandidátke bol tretí, za Krajcerom a Sulíkom. V Belej oboch prekrúžkoval. SaS sedelo vo vláde. Výsledok? Nula calých, nula calých, nula, nula pomoci pre rodné mesto ???? A čo sa Korčoka týka, jeho prívrženci na protestoch nadávajú Pellemu do "podržtašiek." Pojem "podržtažka," je ale najlepšie vystihnutie povahy práve Korčoka. Ten slúžil Mečiarovi, keď si fízli podávali ruky s mafiánmi, keď bol doslova popravený Remiáš. Korčok slúžil Dzurindovi, keď dovolil bombardovať Srbov. Korčok slúžil Ficovi a vtedy mu jeho zlodejiny nevadili. Nuž, slúžil všetkým. Ako taká dobrá, úplatná k... ...podržtaška ???? Korčok je človek, ktorý sa stane aj laponským Krovákom, či rovníkovým Eskimákom, len ak to bude pre neho výhodné ????
431721393_373361115462086_275738041270345404_n.jpg  
0 3
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

kukučka
Nebuď smiešny, Pellegrini má zo všetkých najslušnejší prejav a robiť cirkus pre tisícku za kvety? A zase v diskusii urážať dôchodkine?
Tie cirkusy s Korčokom po námestiach koľko stoja a hlavne kto ich platí? Bolo to niekde zverejnené? To ťa netrápi? Tie jeho reklamné brýle stoja viac ako tie bardejovské kvety.
Tu máš fotku od nás aj jeden diskusný príspevok ku nej. Nemusím s ním súhlasiť, ale mám dôvod prečo ho tu prilepím.

Citujem:
Fakt nechcem Mazureka, na ktorého narážaš ochraňovať. Fakt nie. Ale ako povedal minister propagandy Goebbels - "Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou!" Mazurek žiadne kocky nehádzal, ani nemohol. Dlažobné kocky na asfaltovej ceste neboli. Ani nie je záznam o tom, žeby niečo hádzal a v neposlednom rade, polícia bola prítomná a žiaden takýto delikt nezaznamenala. Vrhanie dlažobných kociek dookola opakovali média. A áno, stokrát opakovaná lož sa stala pravdou a aj teraz si ju napísal ty. Ešte raz, ja ho neobhajujem. Ďalej Mazurek pre Belú neurobil nič, to je pravda. No problém je, že ani nemohol, keďže ĽSNS a ani Republika nesedeli vo vláde. Skôr ma irituje fakt, že som nepostrehol, aby ostatní poslanci, rodáci z Belej, niečo urobili, vybavili, zasponzorovali. A to so svojimi stranami vo vláde boli. Napríklad taký pán Kollár, ktorý sa v roku 2010 rozkrikoval zo zeleného kamiónu, že je Belančan a ak ho zvolíme, ako veľmi dobre sa nám bude žiť. Na kandidátke bol tretí, za Krajcerom a Sulíkom. V Belej oboch prekrúžkoval. SaS sedelo vo vláde. Výsledok? Nula calých, nula calých, nula, nula pomoci pre rodné mesto ???? A čo sa Korčoka týka, jeho prívrženci na protestoch nadávajú Pellemu do "podržtašiek." Pojem "podržtažka," je ale najlepšie vystihnutie povahy práve Korčoka. Ten slúžil Mečiarovi, keď si fízli podávali ruky s mafiánmi, keď bol doslova popravený Remiáš. Korčok slúžil Dzurindovi, keď dovolil bombardovať Srbov. Korčok slúžil Ficovi a vtedy mu jeho zlodejiny nevadili. Nuž, slúžil všetkým. Ako taká dobrá, úplatná k... ...podržtaška ???? Korčok je človek, ktorý sa stane aj laponským Krovákom, či rovníkovým Eskimákom, len ak to bude pre neho výhodné ????
dochodkyne
Za gramatiku.jpg  
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Daj radšej účty za tribúny, ozvučenie, atď.
To nepísal dôchodca.
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Rozumiete slovám citujem príspevok? Ľudí nazývam ich menami, to vás mamy nenaučili?
Ostatné sa nedá čítať.
PS.
Oprava preklepu, menila som jednotné číslo na množné.
Naposledy upravil kukučka : 19.03.24 at 21:23
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


ďuroferi - ty si z ktorej "onej" vyhrabal?
0 0
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

kukučka
Daj radšej účty za tribúny, ozvučenie, atď.
To nepísal dôchodca.
Vsetko zaplatilo mesto..Koncert La Giola, dalsie vystupenia na " Mdz". Primatori kazdy den vyplackuju, nemaju peniaze na nic, zvysuju dane a vsetky poplstky. A tu bum . Z mestskej kasy, z dani obcanov mesta predvolebna zurka Pampalinyho. Fuj
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

On sa nevie rozhodnúť, či je gyorgy, alebo feri.
Nejaký krížený maďar so psom.
0 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Mňa sklamalo to kam sa Západ uberá. 6 tohtoročných návštev pod Eiffelovkou (nielen tam) ma presvedčilo o tom, že min. Paríž už nepatrí Francúzom.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Kam sa to chcete vrátiť ?
Sem ?

1 4
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty sa vráť do maštale, kde žiješ. Zase si sa bol na autobusovú stanicu napojiť na bezplatné wifi?
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sila...fakt sila takéto stupídne a tendenčné videjká.

Stačí si prečítať diskusiu a hneď je skutočnosť oproti videu trochu iná.

Kuwa...a čo je lepšie ?
Zaplatiť za opravu pár smiešnych drobákov alebo kúpa nového spotrebiča ?
Lebo pôsobením kurvítka je spotrebič neopraviteľný...prípadne suma za opravu = kúpa nového.
Naposledy upravil buchač : 20.03.24 at 09:28
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

bodliak
Kam sa to chcete vrátiť ?
Sem ?

Ani sa nečudujem, že samé slovenské výrobky....
A ani sa nečudujem, kto to tu bude obhajovat
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Včera a predvčerom ma veľmi potešilo, že hokejoví chudáci Slovana vyfasovali.
Ale šak nič nové, pred pár dňami doma malo staré Wajco malo nervy, lebo Trnava im dala doma zabrať...prehra 0 : 2.
Hokej a či futbal, všetko jedno...keby hrali hádzanú, tak smola ešte väčšia.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Pôsobením kurvitka je spotrebic neopravitelný )))))))
))))))))

To tu má tusim niekto v hlave........

to už chceli kolesíkovci :

poslanci za Smer Otto Brixi a Anton Martvoň im to chcú znemožniť.
Do parlamentu predložili novelu zákona o ochrane spotrebiteľa, ktorou by výrobcom, dodávateľom, dovozcom a predajcom zakázali inštalovanie zariadení, čo môžu znefunkčniť výrobky.

ale útržili takú hanbu, že im to bradavičiak zatrhol a vykopol ich po tej hanbe zo smradu - s.r.o

ale vidím, že ten smradácky mentálny atlét z bazmeg city otto brixi tu má svoje tvrdé jadro )))))
Naposledy upravil bjuty smis : 20.03.24 at 09:48
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
0 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

bodliak
Kam sa to chcete vrátiť ?
Sem ?

Prečo si každý ... hneď myslí, že odmietnutím niečoho zo Západu sa automaticky vrátime v čase späť a budeme používať staré práčky a podobne? Ak by tak bolo, už len kvôli potravinám nám to doprajte.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak toto tu ešte nebolo.....
čo nás ešte čaká ??


Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok vystúpil v jednej relácii s extrémistom Danielom Bombicom, na ktorého sú vydané tri zatýkacie rozkazy.

Informoval o tom poslanec Jaroslav Spišiak z Progresívneho Slovenska na sociálnej sieti.

"Myslel som si, že už som zažil všetko, ale ministra vnútra v diskusii s medzinárodne hľadaným extrémistom som ešte nezažil," napísal Spišiak.

"Šutaj Eštok znovu potopil policajtov. Najprv dostali trest radoví policajti, ktorí vyšetrovali Dankovu nehodu. Teraz ako vzrušený tínedžer pritakával závadovej osobe, ktorá roky útočila na radových policajtov," dodal poslanec a označil to za hanbu.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23298628/suta....html?ref=njct
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Žalobaba zas valila do Bruselu pred Ficom.
AŽ takého POTKANA sme tu ešte nikdy v histórii SR nemali. Na toho nemá v ohováraní a udávaní ani tunajšia úderka!
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

skutočne...patkáň sa nezaprie, ani keď je birmovaný ))


https://www.google.com/search?client...5%A5a%C5%BEuje
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať