Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XXI.

Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Usporiadat
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
sito: lexaurin by ti nepomohol?
:-))))))))))))))))))))))
fajne som si tu uľavil, idem si dať borovičku a spať.
Noo, vyspal som sa veľmi dobre, aj bez lexaurinu a podobných *---*. A ja, že čo je tu, tu tak smrdí? A to ty si si uľavil. No hrôza! Otvoril som okno, pred ním je smrek, čečina a potom som si dal stalinové slzy.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1712481642256.jpg  
2 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
.
Videla si film "Duch?" zúfalstvo toho bankára čo nevedel spraviť prevod? toto mi utkvelo po slávnom výroku čo sa zapíše do dejín volieb
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Kukám, že misoft asi nemá rád borovičku, nevadí, možno má niečo lepšie.:-)
Sa ti smeje, čo? BTW: Som abstinent - vyliečený alkoholik. Kedysi mi telo (a aj dochtor) povedali - PRESTAŇ, lebo sa ďalších narodenín nedožiješ. A tak som prestal - a zatiaľ vždy slavím pribúdajúce čísla.
Neboj sa, možno i tebe raz telo (a dochtor) povie, aby si prestal.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Dnešný krásny teplý deň pomaly končí...

Ak aj zajtra má byt krasny teplý deň

Aj v utorok bude krásny teplý den
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

bjuty smis
Dnešný krásny teplý deň pomaly končí...

Ak aj zajtra má byt krasny teplý deň

Aj v utorok bude krásny teplý den
Ďakujeme za upozornenie, ide sa na ryby
0 1
OneUp OneUp

OneUp je offline (nepripojený) OneUp

bjuty smis
Dnešný krásny teplý deň pomaly končí...

Ak aj zajtra má byt krasny teplý deň

Aj v utorok bude krásny teplý den
Cele 5 roky budu TEPLE
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čas ŠKODORADOSTI. Užime si ho.

Elita „tejto krajiny“ zažíva od včerajšej polnoci poriadnu traumu. Pociťuje výprask, aký si zaslúžila. Priznám sa, radujem sa zo sklamania, o aké si už od októbra koledovala, aké si svojimi výčinmi a vyhrážkami na námestiach sama privolala. Priznám sa, užívam si pri pohľade na takúto kvalitne zbitú elitu poriadnu radosť-škodoradosť. Nehanbím sa za ňu. Prečo ? Lebo ak by sme včera prehrali my a oni by triumfovali, viem, že oni by sa postarali o naše onakvejšie muky. Oni majú na výsmech a opovrhnutie plebsom prepracovanejšie techniky. Desiatky pseudo-humoristov, stendapistov, posmieváčikov všetkých váhových kategórii by sa na našej aj tej najtesnejšej porážke odbavovali nie pár hodín ako my, ale dni, týždne, mesiace.
https://medvedar.blog.pravda.sk/2024...-uzivam-si-ho/
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sklamaní a nespokojní? Pozrite sa do zrkadla a nekňučte!

Vraj pán Peter Pellegrini a jeho štáb strašili voličov vojnou a stavili kampaň na šírení strachu ako vhodnej motivácie voličov a urobili z pána Korčoka kandidáta vojny a vojnového štváča. Že oklamali takto voličov a preto pán Pellegrini vyhral.
Nuž verím, že ste sklamaní, ale mýlite sa a klamete ako počas celej tejto kampane. Iba to nesmiete kvôli osobnej hanbe pripustiť. Hanba je vašou jedinou „ozdobou“ a vlastnosťou na ďalšie obdobie!

Vojnového štváča a kandidáta vojny z pána Ivana Korčoka ste urobili VY. VY, ktorí už dva roky šírite naratívy, že Slovensko je vo vojne proti Rusku už dva roky, pričom za nás, našimi zbraňami už dva roky bojujú Ukrajinci! A musí to tak byť aj naďalej! To VY ste urobili z pána Korčoka kandidáta vojny!! Tak nekňučte a neotravujte mediálny priestor! VY ste pána Korčoka oklamali a poškodili! Už len, že ste sa vyskytli v jeho blízkosti mu uškodilo!

https://durilamichal.blog.pravda.sk/...la-a-neknucte/
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

OneUp
bjuty smis
Dnešný krásny teplý deň pomaly končí...

Ak aj zajtra má byt krasny teplý deň

Aj v utorok bude krásny teplý den
Cele 5 roky budu TEPLE
Však vidím, že buzeranti oslavujú...
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To máte za tých dezolátov, konšpirátorov, opice, babky demokratky, chcimírov a doplň čo som zabudla, že ste ešte používali. Slovač nie je taká sprostá ako ste si mysleli a zrátala vám to. Poďakujte sa aj matovičovcom.
3 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

A čo to na tom zmenilo ?

Keď si zvolíte prezidenta teplého promiskuitneho zlodeja a klamára, len to potvrdíte.....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
OneUp
bjuty smis
Dnešný krásny teplý deň pomaly končí...

Ak aj zajtra má byt krasny teplý deň

Aj v utorok bude krásny teplý den
Cele 5 roky budu TEPLE
Však vidím, že buzeranti oslavujú...
Vraj aj teplí ľudia sú človek. Tak to myslel, vymyslel panboh, alah, budha, maor, sinha a ... a ... a ... Po prvej duče, adolf, josif hihi i to? Po druhej, dnes? Že by, pele, pele, pele, všetko sa to mele.
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Nandrolon
Kukám, že misoft asi nemá rád borovičku, nevadí, možno má niečo lepšie.:-)
Sa ti smeje, čo? BTW: Som abstinent - vyliečený alkoholik. Kedysi mi telo (a aj dochtor) povedali - PRESTAŇ, lebo sa ďalších narodenín nedožiješ. A tak som prestal - a zatiaľ vždy slavím pribúdajúce čísla.
Neboj sa, možno i tebe raz telo (a dochtor) povie, aby si prestal.
Ale my sme sa smiali, by som povedal, rehnili. On kávu, ja pivo. On o tom, čo pozná roky, ja, čo som videl dva krát, Michalovce, stanicu. Z tej prvej je v tej novej symbol, pôvodný stĺp. Rozdiel, čas, 45-47 rokov. Ale čo? Aj na Záhori sú ... ma cejko ma cejko, zahraj mi ... Záhorie je len ... , nie celý svet, planéta. A Kysuce, sú tiež súce, nejaký nan... bodka, že?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Obávam sa, aby sa od včera nezačalo postupne uvažovať o nejakom ďalšom míľniku a štátnom prevrate, ideálne tak o 2 roky.

Lebo ak hovoríme o vražde Kuciaka, tak tu platí staré známe: "opýtaj sa, komu to prospelo"...
To tvrdím od začiatku a tak to zostane navždy.
2 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

sito
misoft
Nandrolon
Kukám, že misoft asi nemá rád borovičku, nevadí, možno má niečo lepšie.:-)
Sa ti smeje, čo? BTW: Som abstinent - vyliečený alkoholik. Kedysi mi telo (a aj dochtor) povedali - PRESTAŇ, lebo sa ďalších narodenín nedožiješ. A tak som prestal - a zatiaľ vždy slavím pribúdajúce čísla.
Neboj sa, možno i tebe raz telo (a dochtor) povie, aby si prestal.
Ale my sme sa smiali, by som povedal, rehnili. On kávu, ja pivo. On o tom, čo pozná roky, ja, čo som videl dva krát, Michalovce, stanicu. Z tej prvej je v tej novej symbol, pôvodný stĺp. Rozdiel, čas, 45-47 rokov. Ale čo? Aj na Záhori sú ... ma cejko ma cejko, zahraj mi ... Záhorie je len ... , nie celý svet, planéta. A Kysuce, sú tiež súce, nejaký nan... bodka, že?
Vysmievať sa je také liberálne.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Obávam sa, aby sa od včera nezačalo postupne uvažovať o nejakom ďalšom míľniku a štátnom prevrate, ideálne tak o 2 roky.

Lebo ak hovoríme o vražde Kuciaka, tak tu platí staré známe: "opýtaj sa, komu to prospelo"...
To tvrdím od začiatku a tak to zostane navždy.
No toto vám nikdy nezabudnem
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Obávam sa, aby sa od včera nezačalo postupne uvažovať o nejakom ďalšom míľniku a štátnom prevrate, ideálne tak o 2 roky.

Lebo ak hovoríme o vražde Kuciaka, tak tu platí staré známe: "opýtaj sa, komu to prospelo"...
To tvrdím od začiatku a tak to zostane navždy.
No toto vám nikdy nezabudnem
Skôr my voliči, jemu!
O 5 rokov by už mal pod 1% :-)
Vieš čo ma najviac pobavilo? Že veľká časť bývalých voličov Čaputovej už volila Pellegriniho :-)
2 1
Negoce Negoce

Negoce je offline (nepripojený) Negoce

Nandrolon
pavol54
Nandrolon
Obávam sa, aby sa od včera nezačalo postupne uvažovať o nejakom ďalšom míľniku a štátnom prevrate, ideálne tak o 2 roky.

Lebo ak hovoríme o vražde Kuciaka, tak tu platí staré známe: "opýtaj sa, komu to prospelo"...
To tvrdím od začiatku a tak to zostane navždy.
No toto vám nikdy nezabudnem
Skôr my voliči, jemu!
O 5 rokov by už mal pod 1% :-)
Vieš čo ma najviac pobavilo? Že veľká časť bývalých voličov Čaputovej už volila Pellegriniho :-)
jasne, veď zastupuje komunitu gayov.......a Korčok ich odmietol zastupovať
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korčoka podporovali hnutia a strany, ktoré podporujú a organizujú dúhové pochody a aj sa na nich zúčastňujú.
Tvoje demagógie sú tak priehľadné a zúfalé, že sú až smiešne.
Daj mi jeden jediný príklad, kde podporuje Pellegrini gayov. On moc dobre vie, že je to porucha, ktorou trpí aj on sám, preto ju nevystavuje na obdiv narozdiel od ostatných teplošov.
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať