Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

day Pozri príspevok
peknu polievacku
(aspon aku na fotke )
Day, miláčik , a Ty si ktorý, s tým červeným kýblom?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

joooj, veď môjmu súhlasu predchádzali ďalšie tri predsúhlasy, babi len tak súhlas nedá
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Jožka, už len poslednú otázku /a už idem drichmať /: čo sa to Ty zajtra chystáš s tým Tvojím zaťom - chatovať alebo četovať? Lebo jeden by bol z toho jeleň...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

chata=chatovať
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j Pozri príspevok
Pepsi, tvoj koberec v špajzy je úplne v pohode to si nevšímaj to je len slepá závisť ale čo ja? náš pes má svoju izbu, čo ja nahlásim sčítacím komisárom keď to zistia ešte mi tu nasťahujú nejakých opálených
Nestraš,ved nie je socializmus typu..jedna izba stačí,do dalšich do každej jedna rodina,kuchyna a hygienické zariadenia spoločné,záhrada tiež,kapitalistický prežitok typu jazierko zrušiť,zasadia sa krumple.Som celkom rada,že si to nepamatám,aj ked som o tom počuvala od krstnej a neskor od svokra celý život.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
Pepsi, tvoj koberec v špajzy je úplne v pohode to si nevšímaj to je len slepá závisť ale čo ja? náš pes má svoju izbu, čo ja nahlásim sčítacím komisárom keď to zistia ešte mi tu nasťahujú nejakých opálených
..

,,luí, ja teda nenahlasujem nikomu nič!...len koľko nás je..jedujú ma takéto štatistiky.. a štát mi na nič nedal, tak nech sa nestará, čo mám..životná úroveň nemôže byť obrazom štátu, ktorý má na háku svoje príjmy..keby bral od všetkých rovnako,aj rovnako nadeloval, vtedy by sa mohol aj zaujímať..

..môj pes mal donedávna svoj vlastný byt,všetko v ňom bolo prispôsobené jemu,dokonca aj bezbarierový prístup na dlažbu na toalete,kde sa chodil chladiť a dvere nesmeli byť zavreté
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Nestraš,ved nie je socializmus typu..jedna izba stačí,do dalšich do každej jedna rodina,kuchyna a hygienické zariadenia spoločné,záhrada tiež,kapitalistický prežitok typu jazierko zrušiť,zasadia sa krumple.Som celkom rada,že si to nepamatám,aj ked som o tom počuvala od krstnej a neskor od svokra celý život.
..

..mojuš, nemali ťa tak silno strašiť, socializmus mal aj dobré stránky- všetci museli chodiť do roboty- zo zákona...
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

,,luí, ja teda nenahlasujem nikomu nič!...len koľko nás je..jedujú ma takéto štatistiky.. a štát mi na nič nedal, tak nech sa nestará, čo mám..životná úroveň nemôže byť obrazom štátu, ktorý má na háku svoje príjmy..keby bral od všetkých rovnako,aj rovnako nadeloval, vtedy by sa mohol aj zaujímať..

..môj pes mal donedávna svoj vlastný byt,všetko v ňom bolo prispôsobené jemu,dokonca aj bezbarierový prístup na dlažbu na toalete,kde sa chodil chladiť a dvere nesmeli byť zavreté
Pepsinka, pri všetkej úcte k pamiatke Tvojho pepsikoláčika, ale nedá mi nespýtať sa:
- bezbariérový prístup - hádam len nebol chudáčik na vozíčku...
- a prečo sa furt chodil chladiť - predtým si písala, že na koberec, teraz aj na dlažbu... hádam len nebol prepánajána - ako by som to, no, aby si ma neprizabila - inak orientovaný...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, nemali ťa tak silno strašiť, socializmus mal aj dobré stránky- všetci museli chodiť do roboty- zo zákona...
Aj tak nechodili.Popritom väčšina chodila len do zamestania.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Áááá, dobré ránko, práve sa nám zobudil 220870...
A čo Ty tu, na Porade, však v teréne si mal už dávno byť...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, nemali ťa tak silno strašiť, socializmus mal aj dobré std toránky- všetci museli chodiť do roboty- zo zákona...
No ved to je ten problém.Krajiny na západ od nás,kde do práce chodili pre peniaze a nie zo zákona,nedobehneme ešte dlho.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

prečo naši spoluobčania nemôžu letieť do vesmíru?
lebo by zmizol najprv malý voz a potom aj veľký
voľná interpretácia herca Čekovského
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsinka, pri všetkej úcte k pamiatke Tvojho pepsikoláčika, ale nedá mi nespýtať sa:
- bezbariérový prístup - hádam len nebol chudáčik na vozíčku...
- a prečo sa furt chodil chladiť - predtým si písala, že na koberec, teraz aj na dlažbu... hádam len nebol prepánajána - ako by som to, no, aby si ma neprizabila - inak orientovaný...
..

..neboj, mojuš, nepritento ťa....bezbarierovým som myslela, že mohol vyjsť a vojsť kedy chcel-dvere boli furt otvorené, lebo na kľučku nedorástol...balkony sa u nás nezatvorili od skorej jari do neskorej jesene,mal kopu "vychytaných flekov"..
4 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Oliwa Pozri príspevok
Áááá, dobré ránko, práve sa nám zobudil 220870...
A čo Ty tu, na Porade, však v teréne si mal už dávno byť...
Tento rok mám technickú pauzu,pokazili sa mi kríže,tak marodujem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
220870 Pozri príspevok
Tento rok mám technickú pauzu,pokazili sa mi kríže,tak marodujem.
..

..tak to je pekná panta..demontáž a náhradné diely parádne zdraželi...
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

BXLmiami Pozri príspevok
Nestraš,ved nie je socializmus typu..jedna izba stačí,do dalšich do každej jedna rodina,kuchyna a hygienické zariadenia spoločné,záhrada tiež,kapitalistický prežitok typu jazierko zrušiť,zasadia sa krumple.Som celkom rada,že si to nepamatám,aj ked som o tom počuvala od krstnej a neskor od svokra celý život.
Já neviem, Miami , v jazierku by sa hádam lepšie darilo ryži...?
Myslím si teda, jazierko nemám, ale krumple áno ... a ryžu stále kupujem...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..tento úplne nádherný obrázok mi dnes spravil krásny deň..akože-ja a moje kamošky...
..krásne ráno vám,aj deň vydarený a aj týždeň by mohol byť taký kludnejší...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Jéééj, to je milé...Pepsi, a Ty si ktorá, moja - prvá zľava či sprava?
Naposledy upravil Oliwa : 26.04.11 at 09:18
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..tento úplne nádherný obrázok mi dnes spravil krásny deň..akože-ja a moje kamošky...
..krásne ráno vám,aj deň vydarený a aj týždeň by mohol byť taký kludnejší...
napíš ktoré...lebo i ja sa tam vidím....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ja som dnes čítala takéto - že povzdych dôchodcu:
Detstvo nám otrávili rodičia,
dospelosť deti,
a dôchodok vláda...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať