Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

2009 Pozri príspevok
Ak nebude môcť Jarka si v poradí

Evi, si milá...mám to ešte ďalej ako Jarka tak pomaličky to "zbodni"
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Moje bruško už teraz som si rozopla rifle. Ešte, že som v kancli sama. Mizerný chlapi vraj šľahačku. Prečo musím pracovať v mužskom a mlstnom kolektíve??
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Evik, v "babskom" kolektíve by si sa nudila ... takto máš každý deň aspoň o zábavu (aspoň si myslím) postarané ... a chlapi toľko nezávidia, ako baby ...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ale sú ukecaný až moc. Nie je to až taká výhra. Nemysli si.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes som nevyspatá a strašne nasr...... V susednom hoteli bola do rána diskotéka, taká, že mi až posteľ naskakovala Práve som napísala sťažnosť na MÚ, ale či to pomôže to neviem
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
truch Pozri príspevok
Dnes som nevyspatá a strašne nasr...... V susednom hoteli bola do rána diskotéka, taká, že mi až posteľ naskakovala Práve som napísala sťažnosť na MÚ, ale či to pomôže to neviem
Dáška, takže si "diskotékovala" na posteli? No, s takým niečím sa môže pochváliť len málokto ...
4 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

rodina1 Pozri príspevok
Dáška, takže si "diskotékovala" na posteli? No, s takým niečím sa môže pochváliť len málokto ...
Jarmilka, keby len raz, ale ja často a už teda veru na to nemám roky
2 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
truch Pozri príspevok
Jarmilka, keby len raz, ale ja často a už teda veru na to nemám roky
Dáška, myslím si, že v tomto prípade by tá tvoja sťažnosť na MÚ mala uspieť ... Veď každé zariadenie (možno aj hotel), pokiaľ jeho činnosť v daný deň bude dlhšia ako jeho otváracie hodiny (čo v prípade hotela zrejme platí pre bar, či reštauráciu), túto zmenu treba vždy hlásiť na príslušný obecný, či mestský úrad.
Možno by ti aj pomohlo, keby si (ak zase bude "diskotéka"), zavolala na Mestskú políciu ... veď ide o rušenie nočnéh kľudu ...
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

truch Pozri príspevok
Jarmilka, keby len raz, ale ja často a už teda veru na to nemám roky
Dáška, aspoň si mohla tancovať..
Nevyspala som sa tiež, suseda o tri poschodia nižšie robila o druhej v noci poriadok so synom - "hlásil" sa celý vchod ...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

rodina1 Pozri príspevok
Dáška, myslím si, že v tomto prípade by tá tvoja sťažnosť na MÚ mala uspieť ... Veď každé zariadenie (možno aj hotel), pokiaľ jeho činnosť v daný deň bude dlhšia ako jeho otváracie hodiny (čo v prípade hotela zrejme platí pre bar, či reštauráciu), túto zmenu treba vždy hlásiť na príslušný obecný, či mestský úrad.
Možno by ti aj pomohlo, keby si (ak zase bude "diskotéka"), zavolala na Mestskú políciu ... veď ide o rušenie nočnéh kľudu ...
Políciu som volala, prišli okolo 24,00 hod. urobili poriadok na cca 15 minút, po ich odchode veselo pokračovali ďalej Neviem či uspejem so sťažnosťou, majiteľ má konexie:
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem, čo sa toľko trapošia s tou kráľovskou svadbou...- svadba ako svadba, keď sa majú radi ,tak nech sa vezmú, ale teraz čo ja mám sedieť pri telke a triasť sa od radosti alebo čo? Vobec ma nezaujímajú tie kráľovské ksichtíky...
Keby ma aspoň pozvali, ale ani to nie...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, čo sa toľko trapošia s tou kráľovskou svadbou...- svadba ako svadba, keď sa majú radi ,tak nech sa vezmú, ale teraz čo ja mám sedieť pri telke a triasť sa od radosti alebo čo? Vobec ma nezaujímajú tie kráľovské ksichtíky...
Keby ma aspoň pozvali, ale ani to nie...
helú stenly, žiješ? načo si kazíš piatok? dávam im životnosť spolužitia tri roky
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
helú stenly, žiješ? načo si kazíš piatok? dávam im životnosť spolužitia tri roky
žijem vedúci žijem, ale teraz vás sledujem troška zdiaľky- neboj, ja aj keď sa zdá že tu niesom ale tu som...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
žijem vedúci žijem, ale teraz vás sledujem troška zdiaľky- neboj, ja aj keď sa zdá že tu niesom ale tu som...
je tam aspoň teplo a vedia čo je hokej?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
je tam aspoň teplo a vedia čo je hokej?
- inak aj tie vycapené vlajky na autách mi pripadajú ako troška trapošina...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
- inak aj tie vycapené vlajky na autách mi pripadajú ako troška trapošina...
prečo? fanúšik je fanúšik. to iné kafé je momentálne ovlajkovaný londýn.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
je tam aspoň teplo a vedia čo je hokej?
Inak kamarát teraz išiel na mesiac na taký výletík- na okruh -Thajsko, Kambodža, Laos a podobné výletiky...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

tak toto si pozrite, nie tú reklamu, chameleóna
http://video.markiza.sk/fun-tv/55/ta...hameleon/60731
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Milá teta Edita...

0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

čo s takej svadby ked nedajú ani zákusok ani vypit,dakedy sme čumeli pod svadobku,aj redovi sme videli,aj zákusky boli aj vypit dali a to neboli ani :bohatý princovia.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať