Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..však toto veru nedám medzi krásne emaily...
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pepsi, ja som čakala, že hodíš nejaké foto z dovolenky v Egypte , a Ty toto... mne prišlo ľúto tých detí, a koľko detskej práce je na svete a v ešte oveľa horších podmienkach...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
Kazu Dnes, 09:59 PM
Keď sa tu občas rozšantíme, ani dámska hygiena by nám nestačila


..no mojuš, ja som z teba bola včera len-len...čo už ty dokazuješ, akú lásku, len aby to nebolo veľmi chytľavé...alebo nedajbože, chronické..))))))))))))))))
Mojka, tej prevencie som mu mala dať radšej dnes, však som myslela, že to nerozchodí. Už dal výpoveď hráčom aj trénerovi. Nasmiala som sa, keď sa im vyhrážal, že "ešče jeden rás a jedete domu chchchuapci!!!" Z bezpečnostných dôvodov som mu radšej nepripomínala, že tí chlapci predsa doma súúúú
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
rodina1 Pozri príspevok
... trochu hluchý , ... cestou domov, šľapem do pedálok ako o dušu ... fučí a fučí, ako keby sa všetci čerti ženili ... už som si myslela, že ma aj s tým mojím "tátošom" voľakde do vzduchu vyzdvihne ... ale našťastie mám kosti ako "mamut" ... bolo by to síce pekné, letieť si vzduchom aj s "bajkom", ale keď som si pomyslela, ako "tvrdo" by som dopadla na zem, tak som len šľapala a šľapala ... až som došľapala domov a už som zase pri NB
... večer v posteli mi drahý hovorí, že teda dnes ale fučalo, mal problem šľapať do pedálov, a že či aj mne tak v tej prilbe hučalo, tak ako jemu, keď zafučalo ... reku, tebe asi hučalo niekde inde a nie v prilbe ...
a ešte mu hovorím, že už viem, prečo ma nepočul ... (trochu hluchý), veď z toho hučania mu to už išlo aj do uší ...
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Škoda, že nám ten 1. máj nepresunuli na dnes. Vo viacerých krajinách, keď vyjde štátny sviatok na víkend tak sa presúva na pracovný deň. Ale nám čo doprajú naši najvyšší?...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Američania sa strašne tešia, že zabili Bin Ladína, bohužiaľ ja po skúsenostiach zo slovenska, najma z oblasti dunajskej stredy mám zo zabitia Bin Ladína velmi zlé pocity- oni sa tešia, ale nepomyslia na to, že teraz len militantov vyprovokovali a až teraz to peklo začne- a po bin ladínovi može prísť navyše niekto ešte brutálnejší...-tak nech sa len obmedzenci tešia...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Smutné video,ale aspoň poučné...


http://www.youtube.com/watch_popup?v=Z2mf8DtWWd8
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Američania sa strašne tešia, že zabili Bin Ladína, bohužiaľ ja po skúsenostiach zo slovenska, najma z oblasti dunajskej stredy mám zo zabitia Bin Ladína velmi zlé pocity- oni sa tešia, ale nepomyslia na to, že teraz len militantov vyprovokovali a až teraz to peklo začne- a po bin ladínovi može prísť navyše niekto ešte brutálnejší...-tak nech sa len obmedzenci tešia...
Stanko nebuď taký, aj jeden nebezpečný terorista je úspech, veď bol hľadaný takmer 10 rokov.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Stanko nebuď taký, aj jeden nebezpečný terorista je úspech, veď bol hľadaný takmer 10 rokov.
No len keď to po ňom zoberie doterajšia 2-ka, Ajmán Al Zawahíri-tak koniec-ten ešte radikalnejší...
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Američania sa strašne tešia, že zabili Bin Ladína, bohužiaľ ja po skúsenostiach zo slovenska, najma z oblasti dunajskej stredy mám zo zabitia Bin Ladína velmi zlé pocity- oni sa tešia, ale nepomyslia na to, že teraz len militantov vyprovokovali a až teraz to peklo začne- a po bin ladínovi može prísť navyše niekto ešte brutálnejší...-tak nech sa len obmedzenci tešia...
Poteším Ta, ale nezabili ho, je to len fotomontáž... Alebo je možno už mŕtvy, ale tá foto určite nieje pravá

http://desmond.yfrog.com/Himg611/sca...=640&ysize=640
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Američania sa strašne tešia, že zabili Bin Ladína, bohužiaľ ja po skúsenostiach zo slovenska, najma z oblasti dunajskej stredy mám zo zabitia Bin Ladína velmi zlé pocity- oni sa tešia, ale nepomyslia na to, že teraz len militantov vyprovokovali a až teraz to peklo začne- a po bin ladínovi može prísť navyše niekto ešte brutálnejší...-tak nech sa len obmedzenci tešia...
No veru, aj Heidricha zabili a ake to potom malo konce...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No vidíte,oni mu mali vlastne dať ochranku,prípadne zohnať darcu pečene,chudákovi
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Včera, 10:58 PM
Pepsi, ja som čakala, že hodíš nejaké foto z dovolenky v Egypte , a Ty toto... mne prišlo ľúto tých detí, a koľko detskej práce je na svete a v ešte oveľa horších podmienkach... ..


..ale mojuška, však som napísala, že toto veru nedám medzi krásne emaily..a do Egypta by som nešla, ani za nič...mne by sa určite stalo, že by ma tam vymenili za ťavu...
...ale poznám to tam dôverne, furt sa mi hlásia moji egyptskí ctitelia a chcú debatiť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mne sa vidí, že okolo toho Bina aj Ládina je dáko moc ruchu...ktovie, čo sa zase chystá a čo sa jeho smrťou kamufluje...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pepsikova Pozri príspevok
..mne sa vidí, že okolo toho Bina aj Ládina je dáko moc ruchu...ktovie,
čo sa zase chystá
a čo sa jeho smrťou kamufluje...
panské huncútstva a my ich budeme platiť, tak ako vždy...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No len keď to po ňom zoberie doterajšia 2-ka, Ajmán Al Zawahíri-tak koniec-ten ešte radikalnejší...
Ty do toho nejako moc vidíš, Stanley ... nie si Ty do tej Al-Káidy náhodou tiež infiltrovaný, ako ten kuriér...?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Ty do toho nejako moc vidíš, Stanley ... nie si Ty do tej Al-Káidy náhodou tiež infiltrovaný, ako ten kuriér...?
nie,nie oliwka, zatial ma neoslovili...

inak, zawahíri je povodne pediater- dobrá odbočka špecializácie,že?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a kavík je už dávno na stole...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
... a krásny deň all..nech vás nič nenase*ie...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..mne sa vidí, že okolo toho Bina aj Ládina je dáko moc ruchu...ktovie, čo sa zase chystá a čo sa jeho smrťou kamufluje...
No čo by sa asi chystalo,bude sa voliť prezident USA.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať